Skocz do zawartości
 1. centrum-rp.eu

  1. Aktualności

   Publikacje związane ze sceną Role Play.

   60
   Tematy
   703
   odpowiedzi
  2. Regulaminy

   Wszelkie zasady obowiązujące na forum.

   3
   Tematy
   3
   odpowiedzi
  3. Rekrutacje

   Jesteś prawdziwym entuzjastą? Dołącz do centrum-rp.eu

   1
   Tematy
   1
   odpowiedź
  4. Pomoc

   Borykasz się z jakimś problemem? Zajrzyj tutaj aby otrzymać pomoc od kogoś ze społeczności.

   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
  5. Poradniki

   Masz ochotę wykazać się ponadprzeciętną wiedzą z zakresu tematyki RolePlay? Tutaj śmiało możesz umieścić swój autorski poradnik - pomagasz nie tylko nam, pomagasz wielu nowym graczom.

   10
   Tematy
   60
   odpowiedzi
 2. Sekcja społeczności

  1. Giełda

   Miejsce gdzie kupisz lub sprzedasz jakąś usługę lub przedmiot.

   1
   Tematy
   3
   odpowiedzi
  2. Dyskusje

   To tutaj masz możliwość dyskusji nt. istniejących projektów, poziomu RolePlay i nie tylko.

   60
   Tematy
   758
   odpowiedzi
  3. Showroom

   Zaprezentuj nam swoje umiejętności.

   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
  4. Hyde Park

   Dział dla luźnych rozmów, ankiet, dyskusji nie związanych z powyższa tematyką. Posty z tego forum nie są liczone.

   27
   Tematy
   229
   odpowiedzi
 3. GTA San Andreas

  1. SAMP

   Wszelkie zasoby oraz porady dotyczące platformy SAMP.

   2
   Tematy
   19
   odpowiedzi
  2. MTA

   Wszelkie zasoby oraz porady dotyczące platformy MTA.

   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
 4. GTA V

  1. FiveM

   Wszelkie zasoby oraz porady dotyczące platformy FiveM.

   1
   Tematy
   4
   odpowiedzi
  2. alt:V

   Wszelkie zasoby oraz porady dotyczące platformy alt:V.

   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
  3. Rage:MP

   Wszelkie zasoby oraz porady dotyczące platformy Rage:MP.

   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
 5. GTA VI

  1. Dyskusje o GTA VI

   Dyskusje na temat nadchodzącego GTA VI.

   1
   Tematy
   3
   odpowiedzi
 6. Inne gry

  1. Gothic Online/Multiplayer

   Wszelkie zasoby oraz porady dotyczące Gothic Online/Multiplayer.

   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
  2. Reklamy innych serwerów

   Reklamy serwerów lub społeczności do innych gier.

   1
   Tematy
   73
   odpowiedzi
 7. Programowanie

  1. 3
   Tematy
   22
   odpowiedzi
   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
 8. Archiwa

  1. Archiwum globalne

   Tematy naruszające zasady forum lub nieaktywne.

   232
   Tematy
   1,9 tys.
   odpowiedzi
   • Jesús
  2. Archiwum serwerów

   Trafiają tutaj reklamy, które nie były aktywne.

   134
   Tematy
   2,7 tys.
   odpowiedzi
 • Nasz discord

 • Dostępne subskrypcje

 • Tematy

 • Odpowiedzi

 • Pliki

 • Ostatnie aktualizacje statusu

  • Queen1440974970

   Eloszka wariaty. Movement/greenek;D
   · 0 odpowiedzi
  • v3rso

   dzieje się 🐱‍👤
   · 0 odpowiedzi
  • Pegazus  »  BLRP

   Cześć. Chciałem opowiedzieć o grze na tym serwerze, a bardziej o "kolesiostwie" które tutaj panuje.
   Ogólnie na serwerze przegrałem bardzo dużo czasu, ale ostatnimi czasy to co zaczęło się tutaj dziać przechodzi ludzkie pojęcia. Opiekunowie organizacji przestępczych: Virex, Bejbsmore i już były opiekun Smerfny ściągnęli na serwer swojego byłego kolegę - TheDrifterPL i namówili go do złożenia aplikacji, bo przecież są opiekunami to mu ją zaakceptują. Tylko, że pan Drifter był na tyle pewny, że ona przejdzie że dopuścił się plagiatu, mimo to opiekunowie w najlepsze grali sobie z nim do sklejek nie sprawdzając nawet źródła tej aplikacji, bo to przecież koleżka. Jedziemy dalej, projektem zarządzają [email protected]
   Mika- Osoba która praktycznie nic nie robi, a żeby odczytała wiadomości na forum, to trzeba ją prosić. Założyli sobie discorda na którym praktycznie ich w ogóle nie widać.
   Henry- Pseudoskrypter który kradnie różne systemy z nieistniejących już projektów  dostępnych w internecie ((System zwłok))  Dodatkowo, nad jednym update pracował ponad 5 miesiący, a dodał tyle co kot napłakał. 
   Dodatkowo dostałem informacje od jednej z osób które zgłosiły się do pomocy, że Pan wyżej wymiony oferuje punkty premium na serwerze za pomoc przy skrypcie a żeby było lepiej, nie pozwala na dostęp do GM, a każdy kod do niego wysłany traktuje już jako swoją własność.
   Ząbek- Ten Pan to jest najlepszy bo oprócz tego, że posiada range na forum to nic innego nie robi, potrafi czasem się pokazać i nadać komuś bana na SB za to, że ktoś o nim napiszę prawdę.
   Xenowski- To jest ewenement na scenie RP, koleżka całej trójki wymienionej wyżej jako jedyny ma dom Palomino Creek, ale reszta graczy nie może mieć, tylko Los Santos które jest jak odgrzewany kotlet.
   Ogólnie projekt opiera się na pieniążkach z unwarnów które tutaj można wykupić, nie to nie jest żart na tym serwerze można wykupić unwarna za pieniądze! 
   Otrzymałem informacje od jednego z administratorów  (wymienie jego nick bo już mi na tym nie zależy) -  Virex poinformował mnie, że oni jako administratorzy nawet nie mają dostępu do logów graczy, co jest moim i jego zdaniem śmieszne. Opowiadał mi, że są sytuacje gdy muszą czekać łaskawie aż któreś z trzech wyżej wymienionych [email protected] pokaże się łaskawie na serwerze i odczyta ich PW, odnośnie przejrzenia logów serwerowych. Dodatkowo Pan z administracji z nickiem zaczynającym się na J. mówił, że kiedyś poprosił o sprawdzenie logów bo widział, że ktoś coś tam zrobił, ale nie zdążył zrobić SS ze względu na spam administracyjny, to [email protected] po trzech dniach zajęła się sprawą, i stwierdzili że takie coś nie miało miejsca! HA HA
   Tak przykładają się do swojej pracy.
   Podsumowującą moją przygodę na tym serwerze to tak: 
   Znajomości, znajomości i jeszcze raz znajomości nawet widać to po samych [email protected], że ich koleżka tylko może grać w Palomino Creek a reszta won do Los Santos.
   Brak możliwości utworzenia swojego Interiora na serwerze, można korzystać tylko z gotowców do których ewentualnie można wstawić meble i też nie za dużo bo jak chcesz więcej to musisz wysłać SMS.
    Brak systemów biznesów na serwerze, pod panelem grają tylko przestępcze, publiczne i porządkowe.
   AC jest dziurawy jak ser szwajcarski, na każdym rodzaju Sobeita można dołączyć na serwer i poutrudniać grę normalnym graczom.
   Teraz rekrutacja na moderatora, w każdej rekrutacji [email protected] piszą, że stawiają tylko i wyłącznie na aktywność, a podczas godzin wieczornych na serwerze można spotkać tylko dwóch adminów, albo Pana J. który przychodzi na serwer sobie po uciekać przed LSPD, a jak go dojadą to piszę do graczy, że akcji przecież nie było i on tylko coś sprawdzał, albo Pana Borka, akurat do tego nie mam żadnych zastrzeżeń, zawsze mi pomógł i tak dalej, ale gdzie jest reszta, ja wiem i zdaje sobie z tego sprawę, że mają swoje życie prywatne itd. Ale, żeby podczas miesiąca zauważyć ich na serwerze może z 6x to delikatna przesada.
   Następna sprawa, grając w LSPD zauważyłem że te pseudo-kartoteki mają tylko 5 akapitów gdzie można wpisać przestępstwa, jest to moim zdaniem bardzo śmieszne, bo jest masa ludzi na tym serwerze, gdzie ich wybryki nie zmieściły się na trzech stronach. Dodatkowym brakiem jakie posiada LSPD  jest brak karabinów M4 do akcji z przestępczymi, dojeżdżasz na zgłoszenia i dostajesz serie z AK-47 a ty z nimi strzelasz się z Deagle.
   Teraz Hit, urzędnicy z DMV, zadają pytania przez prywatne wiadomości, zamiast ich zautomatyzować, albo dodać im jakieś komendy, żeby to skrypt za nich wykonywał, to Pan H. woli sobie akceptować sugestie, które i tak zrealizuje za dwa lata.
   Ostatnio jeden z graczy napisał skargę na administracje, podając ich przełożonym dowody praktycznie na tacy, a co zrobiła [email protected]? Nic!, po prostu nic, osoby zamieszane w tą aferę grają sobie dalej na swoich stołkach.
   Prace dorywcze, są takie żałosne, że nie wiem czy na mrukolu lepszych nie ma..jedna z nich to kierowca Tira, który za kurs z naczepą dostaje 750$ z czego musi zapłacić 200$ za przejazd przez granice, co jest moim zdaniem strasznym nonsensem, bo już na żadnych projekcie nie ma zamykanych granic chyba, że na epizody jakieś.
   Dodatkowo forum lata na silniku darmowym, podkreślam darmowym Mybb, bo po co kupić licencje IPB, żeby to miało ręce i nogi, a serwer stoi na jakiś śmieszny hostingu, gdzie po skargach na lagi, [email protected] zmieniło lokalizacje z Francji na Polskę. Może zamiast oszczędzać na każdym kroku zakupicie VPS na którym postawicie forum z silnikiem IPB, i serwer?
   Reasumując, jeżeli nie macie tutaj znajomości w kręgach administracji, albo nie chcecie się denerwować przy praktycznej każdej akcji, gdzie opiekun Bejbsmore wchodzi wam w grę to nie zaczynajcie gry na tym serwerze.
   Na dole załączam SS, że trzeba wyrzucić ponad 30zł, żeby domek jakoś wyglądał i SS tych pseudo-kartotek.



   · 1 odpowiedź
 • Ostatnie osiągnięcia

  • Soczysty awansował(a)
   Praktykant
  • Noiles zdobył(a) odznakę
   Pierwszy tydzień za pasem
  • Podhal zdobył(a) odznakę
   Pierwszy tydzień za pasem
  • pxwer zdobył(a) odznakę
   Czas leci jak strzała
  • Krejzi zdobył(a) odznakę
   Pierwszy tydzień za pasem
×
×
 • Dodaj nową pozycję...