Skocz do zawartości
 1. centrum-rp.eu

  1. Aktualności

   Publikacje związane ze sceną Role Play.

   55
   Tematy
   615
   odpowiedzi
  2. Regulaminy

   Wszelkie zasady obowiązujące na forum.

   3
   Tematy
   3
   odpowiedzi
  3. Rekrutacje

   Jesteś prawdziwym entuzjastą? Dołącz do centrum-rp.eu

   1
   Tematy
   1
   odpowiedź
  4. Pomoc

   Borykasz się z jakimś problemem? Zajrzyj tutaj aby otrzymać pomoc od kogoś ze społeczności.

   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
  5. Poradniki

   Masz ochotę wykazać się ponadprzeciętną wiedzą z zakresu tematyki RolePlay? Tutaj śmiało możesz umieścić swój autorski poradnik - pomagasz nie tylko nam, pomagasz wielu nowym graczom.

   10
   Tematy
   60
   odpowiedzi
 2. Sekcja społeczności

  1. Giełda

   Miejsce gdzie kupisz lub sprzedasz jakąś usługę lub przedmiot.

   1
   Tematy
   3
   odpowiedzi
  2. Dyskusje

   To tutaj masz możliwość dyskusji nt. istniejących projektów, poziomu RolePlay i nie tylko.

   58
   Tematy
   746
   odpowiedzi
  3. Showroom

   Zaprezentuj nam swoje umiejętności.

   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
  4. Hyde Park

   Dział dla luźnych rozmów, ankiet, dyskusji nie związanych z powyższa tematyką. Posty z tego forum nie są liczone.

   27
   Tematy
   229
   odpowiedzi
 3. GTA San Andreas

  1. SAMP

   Wszelkie zasoby oraz porady dotyczące platformy SAMP.

   3
   Tematy
   21
   odpowiedzi
  2. MTA

   Wszelkie zasoby oraz porady dotyczące platformy MTA.

   1
   Tematy
   8
   odpowiedzi
 4. GTA V

  1. FiveM

   Wszelkie zasoby oraz porady dotyczące platformy FiveM.

   1
   Tematy
   4
   odpowiedzi
  2. alt:V

   Wszelkie zasoby oraz porady dotyczące platformy alt:V.

   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
  3. Rage:MP

   Wszelkie zasoby oraz porady dotyczące platformy Rage:MP.

   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
 5. GTA VI

  1. Dyskusje o GTA VI

   Dyskusje na temat nadchodzącego GTA VI.

   1
   Tematy
   3
   odpowiedzi
 6. Inne gry

  1. Gothic Online/Multiplayer

   Wszelkie zasoby oraz porady dotyczące Gothic Online/Multiplayer.

   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
  2. Reklamy innych serwerów

   Reklamy serwerów lub społeczności do innych gier.

   1
   Tematy
   73
   odpowiedzi
 7. Programowanie

  1. 3
   Tematy
   22
   odpowiedzi
   • Brak odpowiedzi do wyświetlenia
 8. Archiwa

  1. Archiwum globalne

   Tematy naruszające zasady forum lub nieaktywne.

   232
   Tematy
   1,9 tys.
   odpowiedzi
  2. Archiwum serwerów

   Trafiają tutaj reklamy, które nie były aktywne.

   132
   Tematy
   2,7 tys.
   odpowiedzi
 • Nasz discord

 • Dostępne subskrypcje

 • Tematy

 • Odpowiedzi

  • trochę trudno mi się do tego odnieść, ale z tego co piszesz to jest podobnie jak względem roleplay, że to ludzie kiedyś tworzyli ten klimat jak to było za czasów godfather, takie przypadki tez sie zdarzają
  • grało się kiedyś na takim PTSie; konwoje, rondo i wystawa swoich wozów i przede wszystkim ludzie, którzy tworzyli ten klimat. Ludzie już dorośli, niektórzy nawet mają rodziny, a słyszałem, że jakaś parka z tego serwera została małżeństwem 😄
  • a no trochę szkoda, powinno być żywsze, ale jest jak jest.... ja np mam sentyment do gta sa, co prawda mogę grać czy coś innego tu i tam, obie platformy posiadają wady oraz zalety, szkoda tyle że coraz mniej serwerów wychodzi, a jeszcze mniej odstaje od innych i przeżywa dłuższy okres panowania, ostatnio to lss 2016-2017 coś takiego, myślałem żę też coś innego Cię zainteresowało... wspomnienia są spoko, ale czasem pograć też jest fajnie, a jak działali założyciele sprzed kilku lat? czy chodzi Ci że odgrzewają tego samego kotleta po raz setny, dodatkowo faworka to przejaw normalny? no mozna pogadac o tym i tamtym, zeby tu tez nie zasmiecac, koniecznie musisz zalożyc bo to popularne xd
  • Forum jest prawie puste - brak aktualnych treści poza ostatnim newsem Jesusa, dlatego nie trudno było natrafić na wątek z Twoim ogłoszeniem. Co mnie zainteresowało w Twoim temacie? Raczej to, że od kilku dobrych lat nie uczestniczę w życiu żadnego RolePlaya, ale czasem przy wolnych chwilach wspominam sobie czasy mojej aktywności i przeglądam co się dzieje na stronach danego serwera. Interesujące jest to, że pomimo upływu lat, wydania także GTA V multiplayer w formie RP, wciąż są zwolennicy starego poczciwego silnika GTA SA. Sam kiedyś byłem współtwórcą jakichś mniejszych serwerów i tak jak wspomniałem byłem w ekipie znanego devGaming. Zacząłem zadawać pytania, bo chciałbym w najbliższej przyszłości w ramach wolnego czasu przejrzeć istniejące, czy też próbujące się wybić projekty i przyjrzeć się w jaki sposób funkcjonują i próbują przebić się wśród innych. Ciekawi mnie, czy twórcy takich projektów zmienili swoje podejście, czy działają na takiej samej zasadzie jak założyciele sprzed kilku lat.  Co do pogawędki - w wolnej chwili możemy wymienić parę zdań, aby nie zaśmiecać tutaj forum, ale nawet nie posiadam discorda. 🤣 
 • Pliki

 • Ostatnie aktualizacje statusu

  • Skrzypiec

   Ale cisza. 🤐
   · 2 odpowiedzi
  • Queen1440974970

   Eloszka wariaty. Movement/greenek;D
   · 0 odpowiedzi
  • v3rso

   dzieje się 🐱‍👤
   · 0 odpowiedzi
  • Pegazus  »  BLRP

   Cześć. Chciałem opowiedzieć o grze na tym serwerze, a bardziej o "kolesiostwie" które tutaj panuje.
   Ogólnie na serwerze przegrałem bardzo dużo czasu, ale ostatnimi czasy to co zaczęło się tutaj dziać przechodzi ludzkie pojęcia. Opiekunowie organizacji przestępczych: Virex, Bejbsmore i już były opiekun Smerfny ściągnęli na serwer swojego byłego kolegę - TheDrifterPL i namówili go do złożenia aplikacji, bo przecież są opiekunami to mu ją zaakceptują. Tylko, że pan Drifter był na tyle pewny, że ona przejdzie że dopuścił się plagiatu, mimo to opiekunowie w najlepsze grali sobie z nim do sklejek nie sprawdzając nawet źródła tej aplikacji, bo to przecież koleżka. Jedziemy dalej, projektem zarządzają [email protected]
   Mika- Osoba która praktycznie nic nie robi, a żeby odczytała wiadomości na forum, to trzeba ją prosić. Założyli sobie discorda na którym praktycznie ich w ogóle nie widać.
   Henry- Pseudoskrypter który kradnie różne systemy z nieistniejących już projektów  dostępnych w internecie ((System zwłok))  Dodatkowo, nad jednym update pracował ponad 5 miesiący, a dodał tyle co kot napłakał. 
   Dodatkowo dostałem informacje od jednej z osób które zgłosiły się do pomocy, że Pan wyżej wymiony oferuje punkty premium na serwerze za pomoc przy skrypcie a żeby było lepiej, nie pozwala na dostęp do GM, a każdy kod do niego wysłany traktuje już jako swoją własność.
   Ząbek- Ten Pan to jest najlepszy bo oprócz tego, że posiada range na forum to nic innego nie robi, potrafi czasem się pokazać i nadać komuś bana na SB za to, że ktoś o nim napiszę prawdę.
   Xenowski- To jest ewenement na scenie RP, koleżka całej trójki wymienionej wyżej jako jedyny ma dom Palomino Creek, ale reszta graczy nie może mieć, tylko Los Santos które jest jak odgrzewany kotlet.
   Ogólnie projekt opiera się na pieniążkach z unwarnów które tutaj można wykupić, nie to nie jest żart na tym serwerze można wykupić unwarna za pieniądze! 
   Otrzymałem informacje od jednego z administratorów  (wymienie jego nick bo już mi na tym nie zależy) -  Virex poinformował mnie, że oni jako administratorzy nawet nie mają dostępu do logów graczy, co jest moim i jego zdaniem śmieszne. Opowiadał mi, że są sytuacje gdy muszą czekać łaskawie aż któreś z trzech wyżej wymienionych [email protected] pokaże się łaskawie na serwerze i odczyta ich PW, odnośnie przejrzenia logów serwerowych. Dodatkowo Pan z administracji z nickiem zaczynającym się na J. mówił, że kiedyś poprosił o sprawdzenie logów bo widział, że ktoś coś tam zrobił, ale nie zdążył zrobić SS ze względu na spam administracyjny, to [email protected] po trzech dniach zajęła się sprawą, i stwierdzili że takie coś nie miało miejsca! HA HA
   Tak przykładają się do swojej pracy.
   Podsumowującą moją przygodę na tym serwerze to tak: 
   Znajomości, znajomości i jeszcze raz znajomości nawet widać to po samych [email protected], że ich koleżka tylko może grać w Palomino Creek a reszta won do Los Santos.
   Brak możliwości utworzenia swojego Interiora na serwerze, można korzystać tylko z gotowców do których ewentualnie można wstawić meble i też nie za dużo bo jak chcesz więcej to musisz wysłać SMS.
    Brak systemów biznesów na serwerze, pod panelem grają tylko przestępcze, publiczne i porządkowe.
   AC jest dziurawy jak ser szwajcarski, na każdym rodzaju Sobeita można dołączyć na serwer i poutrudniać grę normalnym graczom.
   Teraz rekrutacja na moderatora, w każdej rekrutacji [email protected] piszą, że stawiają tylko i wyłącznie na aktywność, a podczas godzin wieczornych na serwerze można spotkać tylko dwóch adminów, albo Pana J. który przychodzi na serwer sobie po uciekać przed LSPD, a jak go dojadą to piszę do graczy, że akcji przecież nie było i on tylko coś sprawdzał, albo Pana Borka, akurat do tego nie mam żadnych zastrzeżeń, zawsze mi pomógł i tak dalej, ale gdzie jest reszta, ja wiem i zdaje sobie z tego sprawę, że mają swoje życie prywatne itd. Ale, żeby podczas miesiąca zauważyć ich na serwerze może z 6x to delikatna przesada.
   Następna sprawa, grając w LSPD zauważyłem że te pseudo-kartoteki mają tylko 5 akapitów gdzie można wpisać przestępstwa, jest to moim zdaniem bardzo śmieszne, bo jest masa ludzi na tym serwerze, gdzie ich wybryki nie zmieściły się na trzech stronach. Dodatkowym brakiem jakie posiada LSPD  jest brak karabinów M4 do akcji z przestępczymi, dojeżdżasz na zgłoszenia i dostajesz serie z AK-47 a ty z nimi strzelasz się z Deagle.
   Teraz Hit, urzędnicy z DMV, zadają pytania przez prywatne wiadomości, zamiast ich zautomatyzować, albo dodać im jakieś komendy, żeby to skrypt za nich wykonywał, to Pan H. woli sobie akceptować sugestie, które i tak zrealizuje za dwa lata.
   Ostatnio jeden z graczy napisał skargę na administracje, podając ich przełożonym dowody praktycznie na tacy, a co zrobiła [email protected]? Nic!, po prostu nic, osoby zamieszane w tą aferę grają sobie dalej na swoich stołkach.
   Prace dorywcze, są takie żałosne, że nie wiem czy na mrukolu lepszych nie ma..jedna z nich to kierowca Tira, który za kurs z naczepą dostaje 750$ z czego musi zapłacić 200$ za przejazd przez granice, co jest moim zdaniem strasznym nonsensem, bo już na żadnych projekcie nie ma zamykanych granic chyba, że na epizody jakieś.
   Dodatkowo forum lata na silniku darmowym, podkreślam darmowym Mybb, bo po co kupić licencje IPB, żeby to miało ręce i nogi, a serwer stoi na jakiś śmieszny hostingu, gdzie po skargach na lagi, [email protected] zmieniło lokalizacje z Francji na Polskę. Może zamiast oszczędzać na każdym kroku zakupicie VPS na którym postawicie forum z silnikiem IPB, i serwer?
   Reasumując, jeżeli nie macie tutaj znajomości w kręgach administracji, albo nie chcecie się denerwować przy praktycznej każdej akcji, gdzie opiekun Bejbsmore wchodzi wam w grę to nie zaczynajcie gry na tym serwerze.
   Na dole załączam SS, że trzeba wyrzucić ponad 30zł, żeby domek jakoś wyglądał i SS tych pseudo-kartotek.   · 1 odpowiedź
 • Ostatnie osiągnięcia

×
×
 • Dodaj nową pozycję...