Skocz do zawartości

[ARCH]Gold Role Play


Kajtunn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DJehiQT.png

Witajcie! Drodzy gracze, chcemy zaprosić Was na innowacyjny projekt o tematyce role play pod nazwą Gold Role Play. Nasz serwer posiada wiele nowinek których nie spotkacie nigdzie indziej, przykładem są zjawiska pogodowe nad Los Santos i okolicami. No nic, nie pozostało nam nic innego, jak zaprosić Was, graczy do wspólnej gry. Start serwera przewidziany jest na początek września, a tymczasem wpadnijcie na forum i discorda po więcej informacji.

Forum: http://gold-rp.pl/
Serwer discord: https://discord.gg/yFANRYE
 

Kk3UKVN.png

Najbardziej faworyzowana grupa graczy, prawda? U Nas nieco się zdziwicie. Lepsze handlingi w radiowozach to przeszłość. Przy pościgach, swoimi umiejętnościami będą musiały wykazać się obie strony. Poniżej zobaczycie wszystkie wszystkie nowinki, które znajdziecie od razu bądź w wspominanej aktualizacji.

-System pożarów
-System kolizji
-Głośniki dla San News
-Po postrzale, upadku blokują się pewne czynności: Blokada używania przedmiotów, blokada biegania. Wszystkie kontuzje będzie można wyleczyć w szpitalu.
 

XLWTXYp.png

Kolejny punkt, ważny? Bardzo, bo właśnie biznesy napędzają gospodarkę, pozwalają grać ciekawe akcje. Co oferujemy? No właśnie, teraz streszczę wam trochę nowinki oraz typy biznesów.
Typy biznesów, możliwych do stworzenia:
-Gastronomia
-Siłownia
-Warsztat
-korporacja taksówkarska
-kluby
-Kasyna
No właśnie, trochę tego jest? Nie mam pojęcia, najlepsza będzie opinia graczy. No, teraz przejdźmy do nowinek, które powinny Was w większej bądź mniejszej mierze.
-Automatyczne kasyno
-System jakości gastronomii; O co z tym chodzi? Im więcej gwiazdek ma restauracja, tym nasza postać mniej tyje. No dobra, ale jaki w tym sens? Im nasza postać będzie więcej ważyć, tym nasza kondycja będzie słabsza i dystans, który możemy przebiec, będzie mniejszy. Jak zrzucić zbędne kilogramy? Najzwyczajniejsze ćwiczenia w siłowni.
-Możliwość tworzenia sieci biznesów
-Obiekty doczepiane dla pojazdów
 

8C7fFmv.png

Org przestępcze
No i kolejny punkt a wraz z nim kolejne nowinki, Organizacje przestępcze czyli miejsce gry większości z Was, dla nich przygotowaliśmy kilka ulepszeń, które wprowadzimy z czasem, co dokładnie?
-System napadów
-Uśmiercanie postaci poprzez najróżniejsze sposoby
-Możliwość podrabiania dokumentów
-Tworzenie narkotyków z pomocą innych przedmiotów.

 

RtuhMzW.png

Tutaj dobiega koniec krótkiej opowieści o mieście Los Santos, cóż możemy więcej zrobić jak po prostu zaprosić Was do wspólnej gry. Poniżej przedstawimy zobaczycie sceny z codziennego życia naszych mieszkańców, zapraszamy!

 


XUElLS1.png
WsHglrq.png
iHdBI4z.png
4p0SyIR.jpg
qcb7SA0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJehiQT.png


 


 


Witamy was gracze w kolejnym newsie dot. serwera. W dzisiejszym newsie przedstawimy wam jak wygląda


nasz skrypt i czym się aktualnie w nim zajmujemy. W poprzednim newsie zostały wam przestawione rzeczy które


będą w danych organizacjach. Dzisiaj postaramy się wam to bardziej rozpisać oraz pokazać!


Zapraszamy serdecznie do czytania bo jest na prawdę warto! Miłego czytania!


 


Forum: http://gold-rp.pl//index.php?/index


 


 


System obrażeń


 


Pierwszą rzeczą przedstawimy wam jak będzie wyglądał system obrażeń. Nie wszyscy się zgadzają z tym


że zadali obrażenia danemu graczu po przez inną broń, bądź w jaką część ciała dostali. Teraz nasz skrypt umożliwia nam


poprzez kliknięcie Y  obok gracza który leży po postrzale po czym wyskakuje nam okno z danymi numerami:


 


 


8iIcaEa.png


 


Po wybraniu ,,Sprawdź obrażenia" wyskakują nam informacje z czego zostało zadane


obrażenia:


 


n2A3en5.png


 


 


Centrum Pomocy


 


Szukasz pomocy? Wystarczy że wpiszesz /pomoc, a dowiesz się wszystkiego. Jest to bardzo dobrze


rozbudowane okno w którym możecie się dowiedzieć no prawię wszystkiego. Zamieszczam wam


screena który przedstawia te o to okno:


 


aR2K3Lw.png


 


 


Przyczepiane obiekty do ciała


 


Nie widziałem jak to inaczej ująć więc ująłem to jako przyczepianie obiektów do ciała, wygląda


to w sposób że gdy np. LSPD posiada M4 automatycznie M4 układa się na przodzie przy ciele.


Oczywiście łatwo to zmienić wystarczy że wejdziemy w /p i klikniemy w dany przedmiot po czym


Opcje. Sami zobaczcie:


 


pDOGOKQ.png


 


N8GB83A.png


 


AHpdsUj.png


 


 


System założenia organizacji przestępczej


 


Kolejną rzeczą jest bardzo fajna metoda która umożliwia nam założenie organizacji przestępczej po przez


parę możliwości na serwerze. Jak to zrobić? Wpisujemy /stats po czym na samym dole mamy


,,Załóż organizacje przestępczą" po czym wyskakują ci potrzebne wymogi aby założyć daną 


organizacją:


 


 


 


yeZaGTq.png


 


4Kpo5ND.png


 


Object Pack


 


Na końcu zaprezentujemy wam nasz Object Pack który będzie dostępny w rozgrywce


na naszym serwerze


 


3wJ7osh.jpg


UExE5qy.jpg


Td65rE0.jpg


kYs1tld.jpg


NcUpKP0.jpg


j6XBDLA.jpg


Tj6VPEE.jpg


89YIxuh.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJehiQT.png

 

 

Witajcie drodzy gracze po raz trzeci w newsie dotyczącym postępów prac nad serwerem. W dzisiejszym newsie zaprezentuje wam co zostało

w nim zmienione i co dodatkowo wprowadzone. Także podamy oficjalną datę startu serwera. Zapraszam was serdecznie do

czytania!

 

Na sam początek chcielibyśmy poinformować was o dacie startu, iż została przesunięta o cały miesiąc gdyż napotkaliśmy parę problemów,  teraz z uśmiechem na twarzy możemy wam powiedzieć że jest to dzień piątek 13 października. Niby pechowy dzień ale dla nas będzie ogromnym szczęściem.

 

 

Zwłoki
Po zabójstwie danego gracza na ziemi pojawi się obiekt zwłok, a obok niego jego przedmioty które przy sobie miał. Służby porządkowe lub medyczne mogą odczytać dane dotyczące zabójstwa. Jest również możliwość przeniesienia zwłok w inne miejsce wystarczy je tylko podnieść.

 

4Gu5PUg.png

rAzrvlM.png

 

Odciski

Teraz gdy wyciągniemy jakiś przedmiot, broń czy narkotyki spowoduje to zostawienie na nich odcisków. Organizacje porządkowe poprzez komendę będą mogli odczytać dane kto ostatni dotykał danego przedmiotu.

Cornery

Tutaj dajemy możliwość organizacjom przestępczym dodatkowego i szybszego zarobku. Wystarczy że znajdujemy się w strefie naszej grupy wtedy mamy możliwość handlować narkotykami. Ceny sprzedaży zależą od typu narkotyku. Czas w jakim możemy sprzedać narkotyki wynosi 120 sekund.

 

 Bomby
Dzięki bombom macie możliwość zabicie gracza poprzez wysadzenie go w jego pojeździe. Bomby są dostępne dla organizacji przestępczych. Aby podłożyć bombe należy podejść do danego pojazdu i użyć komendy: /ladunek podloz, żeby wysadzić należy użyć komendy: /ladunek detonuj.

 

Koktajl Mołotowa

Kolejna rzecz dostępna tylko dla organizacji przestępczych, czyli Koktajl Mołotowa który możemy nabyć u Administracji. Mamy go na liście przedmiotów, gdy naciśniemy na ten przedmiot wyświetla nam się gui gdzie mamy dwie opcje: Daleki rzut oraz Krótki rzut. Rzucenie tego przedmiotu powoduje pożar.

 

Granaty

Tutaj mamy coś dla organizacji porządkowych, czyli granaty. Używamy przedmiotu "granat" wtem wyświetla nam się gui gdzie mamy dwie opcje: Daleki rzut - efekt otrzymają osoby w promieniu 2-15m od drzwi; Krótki rzut - efekt otrzymują osoby w promieniu do 7m od drzwi.

 

Usługi Premium

Usługi Premium w łatwy sposób możemy kupić. Po prostu wchodzimy na forum w zakładkę ,,Gra" następnie ,,Premium" i to tyle. Co nasze usługi oferują? Oferują one wiele, zamieszczam wam screena, albo sami sobie zobaczcie wink.png

 

kdLtCyF.png

 

System Osiągnięć

System osiągnięć działa bardzo sprawnie, jeszcze tylko wykonać małe poprawki i wszystko będzie okej. 

 

Object pack

Na koniec chcemy pokazać wam kolejne ss`y z naszego serwera.

 

NHYntFx.jpg

1cJwOMW.jpg

VC0AePJ.jpg

GjsJK5u.jpg

vURfkVg.jpg

8jKl30L.jpg

Gdn196v.jpg

ggdrf9F.jpg

 

Kilka słów na koniec..

Okej, kilka słów na koniec. Za niedługo start, 13 października więc zaczynajcie zapraszać powoli znajomych, graczy aby było nas coraz 

coraz więcej. Hmmm, co tu jeszcze dopowiedzieć, większość zobaczycie na serwerze bo tak wszystko pokazać to nie wiem czy warto

bo popatrzycie i uciekniecie, warto was raczej trzymać w niecierpliwości. No i to tyle z naszego dzisiejszego newsa, myślę że teraz coraz częściej będą się pojawiać. Aha, zapraszam was także na konkurs który trwa! Więcej informacji znajdziecie tutaj. Serdecznie Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Wygląda super, jest mega i w ogóle, ale... Macie 89 zarejestrowanych użytkowników (stan na 28.09, godz. 21-22). To bardzo mało, szczególnie jak na Los Santos. Wiem, że każdy chce coś osiągnąć na scenie, ale to nie te czasy. To nie jest napływ graczy (klientów), gdzie można szaleć z konkurencją. Mamy 2017 rok, każdy gracz jest na wagę złota. A Wy, zamierzacie stworzyć kolejny mini serwer, na którym (jak mniemam) w super okolicznościach będzie max. 100 osób. A później na co dzień w porywach do 30... Padniecie, z taką ilością to można sobie biznes założyć. Szanuję wasz wkład, pracę oraz chęci, ale uważam, że zamiast rozwijać scenę, to przyczyniacie się do jej upadku. net4game osiągnęło taki sukces, bo od dawien dawna miewało po 300-400 graczy online. Dlatego też tak lubiłem ten serwer, wszędzie coś się działo. A teraz? Gdzie się w jakimkolwiek świecie nie pójdzie, tam jest pustka. Jestem tradycjonalistą, ale swój krok skierowałem na lsstories. Wg mnie to ma największe szanse powodzenia. Jakby te wasze ~100 graczy zasiliło szeregi lss... Ze 180, zrobiłoby się 280. A to już jest hit. Tutaj rozgrywka się rozkręca i jest naprawdę cool. Przemyślcie sobie to co napisałem, serio. Wiem co mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Wygląda super, jest mega i w ogóle, ale... Macie 89 zarejestrowanych użytkowników (stan na 28.09, godz. 21-22). To bardzo mało, szczególnie jak na Los Santos. Wiem, że każdy chce coś osiągnąć na scenie, ale to nie te czasy. To nie jest napływ graczy (klientów), gdzie można szaleć z konkurencją. Mamy 2017 rok, każdy gracz jest na wagę złota. A Wy, zamierzacie stworzyć kolejny mini serwer, na którym (jak mniemam) w super okolicznościach będzie max. 100 osób. A później na co dzień w porywach do 30... Padniecie, z taką ilością to można sobie biznes założyć. Szanuję wasz wkład, pracę oraz chęci, ale uważam, że zamiast rozwijać scenę, to przyczyniacie się do jej upadku. net4game osiągnęło taki sukces, bo od dawien dawna miewało po 300-400 graczy online. Dlatego też tak lubiłem ten serwer, wszędzie coś się działo. A teraz? Gdzie się w jakimkolwiek świecie nie pójdzie, tam jest pustka. Jestem tradycjonalistą, ale swój krok skierowałem na lsstories. Wg mnie to ma największe szanse powodzenia. Jakby te wasze ~100 graczy zasiliło szeregi lss... Ze 180, zrobiłoby się 280. A to już jest hit. Tutaj rozgrywka się rozkręca i jest naprawdę cool. Przemyślcie sobie to co napisałem, serio. Wiem co mówię.

Dzięki za opinię, lecz nie planujemy tworzenia fuzji z takiego względu iż mamy naprawdę duży potencjał i nie chcemy go tracić. Jako chyba nie liczni na tą chwilę będziemy mieć reklamę na youtube co powinno zachęcić graczy do grania u Nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię, lecz nie planujemy tworzenia fuzji z takiego względu iż mamy naprawdę duży potencjał i nie chcemy go tracić. Jako chyba nie liczni na tą chwilę będziemy mieć reklamę na youtube co powinno zachęcić graczy do grania u Nas.

Spoko, rozumiem. Chodzi mi o dzielenie graczy, to zabija serwery :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, rozumiem. Chodzi mi o dzielenie graczy, to zabija serwery :/

Rozumiemy, ale zauważ że teraz większość właścicieli serwerów RP na platformie samp tworzą w kółko te same osoby bo nie zależy im na graczach a na kasie z dodatkowych usług (np. konta premium) i nie chcą się dzielić zyskami z innymi, dlatego też jest trudno połączyć kilka serwerów w jedność. My nie stawiamy serwera dla kasy, lecz od graczy i dla graczy bo prawdo mówiąc to znudziło Nas granie na serwerach które upadają po kilku dniach jak np. iSantos w pierwszej wersji które stało tydzień, potem każda kolejna edycja - w końcu Foster który był tworzony przez tego samego właściciela co iSantos pierwszej edycji - wiadomo jak się skończyło (upadek po tygodniu), nie jest to żadna obraza - po prostu podaliśmy krótki przykład ostatnich serwerów które były w ciągu dwóch miesięcy. Tak jak już wyżej zostało napisane - naprawdę trudno połączyć kilka serwerów w jeden i dobry serwer bo większość ma swoje "ale".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt zostaje zamknięty na czas nieokreślony.

A wiesz co pisałeś trochę wcześniej?

 

 

znudziło Nas granie na serwerach które upadają po kilku dniach jak np. iSantos w pierwszej wersji które stało tydzień, potem każda kolejna edycja - w końcu Foster który był tworzony przez tego samego właściciela co iSantos pierwszej edycji - wiadomo jak się skończyło (upadek po tygodniu)

O to mi chodziło, nie da się już w ten sposób! Każdy ma swoje ale, tu się zgodzę, ale jestem pewien, że z każdym ogarniętym da się jakoś dogadać.

KuniK lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...