Skocz do zawartości

[ARCH][zapowiedź]Capital-RP.pl


kxnrvd.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

                                         1_21979507_1831203017189908_1134995632_n

 

Witajcie! Chciałbym wam przedstawić zapowiedź projektu Capital RolePlay. Posiadamy skrypt serwera MySantos wprost z dysku Grzesia(dzięki :) ) Skrypt jest przygotowany pod płynną rozgrywkę bez irytujących bugów. Nie mamy zamiaru bawić się w jakieś małe wioski, eksperymenty z SF i LV(chociaż były wstępne plany) i stawiamy na znane i lubiane Los Santos - miasto, które zna chyba każdy, a sama rozgrywka jest przyjemna, gdyż każda grupa społeczna odgrywana przez was ma tam swoje miejsce. Ekipa jest sprawdzona, znamy się wszyscy dosyć długo, mamy za sobą przegrane setki godzin na różnych serwerach i różnych grach. Stawiamy na przyjemną, klimatyczną gierkę, chcemy zrobić serwer od graczy dla graczy, łamiąc pewne standardy ograniczające grę, to gracze wpływają na całokształt rozgrywki, jej losy i przebieg, administracja tylko pilnuje porządku, tępione będzie naginanie zasad uwzględnionych w regulaminie.

22016788_1831159407194269_1652488977_o.p

Raczej każdy wie czego można się spodziewać po serwerze RP, opiszę tu pokrótce tylko wybrane systemy.

 

 

0S8I15k.gif

 

Cornery to system, który został stworzony z myślą o organizacjach przestępczych. Po wyznaczeniu przez opiekuna miejsca cornera dla organizacji, administrator tworzy nowy corner, w którym członek organizacji może rozpocząć handel narkotykami. Warunkiem jest to, aby posiadać je w ekwipunku. System został maksymalnie uproszczony - Gracz oczekuje w checkpoincie na klientów, którzy losowo co jakiś czas kupują od niego narkotyki posiadane w ekwipunku aż do ich wyczerpania.

Wiele osób uważa, że to zły pomysł, bo to gangi powinny handlować z graczami i wchodzić z nimi w interakcję. To prawda, ale niestety znając mentalność „cywili”, którzy boją się pokazywać na south central, taka sprzedaż rzadko dochodzi do skutku. W tej sytuacji ponownie wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom graczy, dając im szansę na zarobek. Obecnie system cornerów polega na tym, że gracz chcący zarobić na sprzedaży danego narkotyku, zajmuje odpowiednią, wcześniej wyznaczoną pozycję, która to umożliwi. Każda organizacja może posiadać tylko jedno miejsce przeznaczone do handlu narkotykami. Są oczywiście pewne wymagania, 2 członków LSPD aktualnie na służbie w godzinach od 16-24. Po spełnieniu powyższych wymagań gracz jest w stanie rozpocząć sprzedaż towaru.

 

NedjKlJ.gif

 

Prywatne skrytki to jedna z rzeczy, nad którą poświęciliśmy trochę więcej czasu. Są one porozmieszczane w przeróżnych miejscach na mapie świata, a po odkryciu takowej, gracz ma możliwość jej kupna za odpowiednią kwotę. Po udanej transakcji do ekwipunku gracza zostaje dodany klucz upoważniający go do otwarcia skrytki. Jest to bardzo przydatna funkcja, która urozmaici rozgrywkę każdego czarnego charakteru, i nie tylko.

 

yOfkj7K.gif

 

Centrala LSPD to jedno z naszych największych sukcesów. Prosty i przejrzysty design to nie tylko to, co oczywiście wykonaliśmy. Funkcjonariusz może sprawdzać kartoteki graczy oraz dodawać nowe, sprawdzać informacje o poszukiwanych postaciach czy też przejrzeć listę pojazdów z nałożonymi blokadami. Warto tutaj także wspomnieć o opcji Mobile Data Terminal, która wyświetla nam wszystkie dane o graczu (posiadane licencje, punkty karne i inne). Mamy nadzieję, że w jakiś sposób urozmaici to rozgrywkę LSPD.

 

XeSY8fb.gif

 

Kupno domów IG to kolejna rzecz, która pragniemy wam zaprezentować. Koniec z czekaniem na osoby upoważnione do tworzenia domów. Od teraz gracz może sam kupować domy. Po wejściu w odpowiedniego pickupa pojawią się dwie opcje: sprawdzenia domu przed kupnem lub bezpośrednio zakup (gotówką lub kartą kredytową). Po wybraniu tej pierwszej opcji, odczekujemy kilkanaście sekund aż przeniesie nas do danego interioru. Dom również daje nam możliwość posiadania własnego domowego schowka. Poza tym mamy możliwość dodawania lokatorów oraz zarządzaniem nimi. Wraz z kolejnymi aktualizacjami będą dodawane nowe domy możliwe do zakupu.

 

 

21981742_1831159743860902_2005579045_o.p

 

Urząd wzbudzał wiele kontrowersji wśród graczy. Najczęstszym, występującym problemem była nieaktywność samych pracowników w ściśle określonych godzinach jego funkcjonowania. Wzięliśmy to pod lupę i stworzyliśmy urzędników ze sztuczną inteligencją (NPC) zastępujących prawdziwych graczy, czyniąc tym samym urząd otwarty zawsze od godziny otwarcia, aż po jego zamknięcie. Nie oznacza to, że będą tam pracować tylko NPC - jest to tylko alternatywa, podczas gdy nikt z frakcji nie znajduje się na służbie. Na miejscu gracz może podjąć się pracy dorywczej, o której było nieco wcześniej. Oprócz tego pracownik oferuje nam wszystkie niezbędne dokumenty takie jak dowód osobisty czy też licencje, bez których gra In Character sprawiałaby nam problemy.

 

m02BPyG.png

 

0p3mtHq.png

21985534_1831159970527546_24107978_o.png

Czyli klasyczne, cogodzinne wypłaty. Przez niektórych znienawidzony, aczkolwiek uwielbiany przez graczy sposób na zarobienie gotówki za sam czas spędzany na nieruchomym staniu w jednym punkcie - zazwyczaj centrum, raj dla tzw. "statsów".

Po wielu dyskusjach i rozważaniach nad tym, czy dany system ma zostać dodany do gry, stwierdziliśmy jasno, iż owego nie może u nas zabraknąć, jedynym warunkiem jest zameldowanie się w hotelu lub mieszkaniu. Problem "statsowania", czyli wyłącznego przesiadywania w centrum bez jakiejkolwiek ingerencji w grę In Character został całkowicie zminimalizowany - wypłata za każdą przegraną godzinę od teraz pełni tylko rolę "dodatku", dzięki któremu do gracza wpadnie zaledwie tylko kilka groszy na zakup potrzebnych rzeczy.

 

LDzIvnm.png

22015567_1831160350527508_591625602_o.pn

 

Musiał zostać stworzony sposób na spersonalizowanie i odróżnienie grup od siebie - same typy to jednak jest za mało na dzisiejsze czasy. Właśnie dlatego zostały wprowadzone do gry flagi grupowe, które ustawiać i zmieniać może jedynie administrator. Flagi te są swoistym systemem praw dostępu do pewnych komend.

 

aUQsD2E.png

 

 

21985717_1831160493860827_135891805_o.pn

 

Czym jest komenda /ws? Otóż na wielu serwerach można było ją spotkać, w przeróżnej formie, jak i funkcjonalności. U nas dostęp do tej komendy będzie miała każda grupa publiczna pod warunkiem otrzymania od administratora odpowiednich flag (o czym była mowa wcześniej). Na jakiej zasadzie jednak będzie to działać? Będzie można uruchomić aż 25 takich sygnałów, gdzie każdy tworzy na minimapcie ikonkę zależną od typu grupy (gov ma inną, lspd ma inną, lsmc ma inną, etc.) - ikonki te są widoczne dla każdego gracza z każdego typu organizacji publicznej (pod warunkiem bycia na duty oraz posiadania odpowiedniej flagi w grupie). Czemu ma służyć takie zastosowanie? Wyobraźmy sobie sytuacje z akcją LSPD, gdzie potrzebna jest karetka do poszkodowanego - członek LSPD włącza /ws, nakierowuje karetkę na miejsce na mapie poprzez radio, a ta spokojnie może dojechać do celu.

 

UFdgOLV.png

 

 

22015645_1831160630527480_334234184_o.pn

Wyrabianie dokumentów w Urzędzie Miasta zazwyczaj stanowiło problem z powodu braku urzędników na duty. Jak już było wspomniane we wcześniejszym newsie (#1) rozwiązaliśmy to możliwością wyrabiania tychże dokumentów u botów. Wystarczy wejść do budynku urzędu, podejść w odpowiednie miejsce i wybrać dokument, jaki chce się wyrobić. Czy to wszystko, co dotyczy San Andreas Government? Doszliśmy do wniosku, że lider tej grupy (gubernator) powinien mieć większe prawa dot. samej gospodarki czy też możliwości ukierunkowania aktualnych cen - dlatego oddaliśmy w jego ręce pełną kontrolę nad kosztami m.in. paliwa, wyrabianych dokumentów, rejestrowania pojazdów czy też nawet samego podatku, który jest odciągany przy każdym paydayu. W przypadków budynków mieszkalnych są one w pełni zautomatyzowane a ich zakup odbywa się bez udziału administratora - wystarczy znaleźć odpowiedni pickup (zielony domek), wejść w niego i po wpisaniu odpowiednich komend (gdzie jest możliwość sprawdzenia interioru domu oraz jego kupna) stajemy się pełnoprawnymi właścicielami tej nieruchomości. Przedsiębiorstwa natomiast, podobnie jak i wcześniej wspomniana gospodarka, zostały oddane w ręce gubernatora. Co to oznacza w praktyce? To właśnie lider San Andreas Government decyduje o tym, czy będzie wam dane zaistnieć w swoim wymarzonym fachu, czy też tej możliwości nie otrzymacie - dodatkowo zostało wprowadzone rejestrowanie biznesów i baza tychże biznesów dostępna w panelu grupy. Bez takowej rejestracji wejście do interioru grupy jest niemożliwe (zastosowanie przy zamykaniu biznesów).

 

 

22050468_1831160797194130_1266511274_o.p

 

Oprócz komend, które zapewne każdy z was doskonale zna, LSPD otrzymało szereg usprawnień czy też nowości. Mamy tu na myśli m.in. centralę LSPD, gdzie wpisując /lspd otrzymujemy dostęp do szeregu funkcji, m.in. listy pojazdów z blokadami, poszukiwanych osób czy też Mobile Data Terminal, który dostępny jest tylko i wyłącznie w pojeździe grupowym. Jak to wszystko wygląda w praktyce? LSPD prowadząc kontrolę drogową, ma możliwość sprawdzenia twojej kartoteki czy też szczegółowych informacji na temat twojego prawa jazdy (oraz oczywiście czy to prawo jazdy posiadacie). Ma to celu usprawnienie, a także uproszczenie rozgrywki i dla organizacji i dla przeciętnego gracza. Mandaty oczywiście zostają w formie, jaką każdy zna - można otrzymać maksymalnie 24 punkty karne, przy ich osiągnięciu zostajecie tego prawa jazdy pozbawieni a także otrzymujecie czasową blokadę na jego wyrabianie w Urzędzie Miasta. Do tego wszystkiego dochodzi możliwość tworzenia blokad na drodze, syreny w pojazdach oraz dostępna dla LSPD broń "Country Rifle" - która została tak dostosowana w skrypcie, aby nakładać animacje na 10 sekund za każdym trafieniem.

 

 

 

 

22015519_1831160940527449_1310919818_o.p

 

Frakcja ta będzie działać jako "neutralna", to znaczy, że dołączyć do niej może każdy (nawet z organizacji przestępczej). Nie ma ona dostępu do /ws wspomnianego wcześniej, nie ma nawet dostępu do komunikacji między grupami publicznymi (/d). Zamiast tego otrzymała dostępne nie jeden, ale aż dwa paski u dołu ekranu. Jeden będzie służył do bloku reklamowego, drugi natomiast do wiadomości z miasta czy też stanu. W taki to właśnie sposób umożliwiliśmy jednoczesne nadawanie reklam bez straty na wiadomościach (jak to zazwyczaj było). Organizacja ta jest idealnym miejscem do zarobienia swoich pierwszych pieniędzy, jeśli oczywiście jesteście kreatywni oraz pełni chęci grania właśnie w takich klimatach. Reklamy czy wiadomości można nadawać z budynku grupy lub też z pojazdów grupowych. Dodatkowo reklamy nadawane są na daną ilość czasu (minuty) a cenę za minutę reklamy ustala sam lider IG - jest ona jednakowa dla każdego pracownika i nie ma na nią wpływu, a same reklamy same znikają po określonym wcześniej czasie.

 

21985696_1831161140527429_828810584_o.pn

 

Każdy z was wie chyba, czym są takie statusy pod nickiem każdej osoby. Powinny one reprezentować aktualny stan naszej postaci w zależności od tego, co aktualnie się z nami dzieje. Oddajemy w wasze ręce dosyć rozbudowany system, który zawiera naprawdę wiele przypadków, w których to nasz status się zmienia. Jest on zależny od:

  • tego, czy nasza postać posiada założone kajdanki, jest ciągnięta, posiada knebel, jest związana, ma worek na głowie
  • tego, czy nasza postać słucha aktualnie muzyki (MP3 player)
  • tego, czy nasza postać jest pijana lub też pod wpływem narkotyków
  • tego, czy nasza postać aktualnie ma ubraną kamizelkę
  • tego, czy mamy założoną maskę
  • tego, czy jesteśmy aktualnie w areszcie czy też jesteśmy przetrzymywani przez organizacje przestępczą
  • zapiętych pasów w pojeździe
  • ilości aktualnego zdrowia na naszej postaci
  • aktualnie posiadanej siły (ilość j)
  • statusu BW
  • statusu AFK

Wpływ na status posiada także duty w grupach ze specjalną flagą - gdzie pojawia się tag owej grupy pod naszym nickiem.

 

 

Powyższy opis jest tylko zarysem tego czego będzie można się spodziewać na c-RP - nie jest to już nałożona nakładka na rozgrywkę - wszystko będzie elastycznie dostosowane do graczy i ich potrzeb.

 

 

 

Wykorzystano zawartość reklamy serwera MS-RP za zgodą Grzesia - założyciela i właściciela, celem opisania skryptu, hejterów żegnam.

Blinder lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem że taki komentarz sie pojawi :>

 

Jak ująłem to pod sam koniec zapowiedzi, to jest jedynie zarys, treść reklamy została zaczerpnięta z MS po to by przedstawić skrypt. Reszta jest niespodzianką.

Zawsze się znajdzie ktoś kto taki komentarz napisze. :)

"Reszta jest niespodzianką" - dodając tylko podstawy prezentacji MS-RP nie przyciągnięcie graczy którym się znudził ten skrypt, powiedzmy sobie szczerze - skrypt jest dobry, ale ile razy można wałkować to samo? Zwłaszcza jak nie ma się dobranej dobrze administracji - przykładem jest tutaj iSantos V1 które padło po tygodniu, potem iSantos V2 po 3 dniach i w końcu iSantos V3 które wgl nie wystartowało. Tak jak już wcześniej powiedziałem - życzę powodzenia.

 

PS jakbyście potrzebowali jakiejś pomocy na IPB/IPS to zapraszam PW. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się znajdzie ktoś kto taki komentarz napisze. :)

"Reszta jest niespodzianką" - dodając tylko podstawy prezentacji MS-RP nie przyciągnięcie graczy którym się znudził ten skrypt, powiedzmy sobie szczerze - skrypt jest dobry, ale ile razy można wałkować to samo? Zwłaszcza jak nie ma się dobranej dobrze administracji - przykładem jest tutaj iSantos V1 które padło po tygodniu, potem iSantos V2 po 3 dniach i w końcu iSantos V3 które wgl nie wystartowało. Tak jak już wcześniej powiedziałem - życzę powodzenia.

 

PS jakbyście potrzebowali jakiejś pomocy na IPB/IPS to zapraszam PW. :P

Właśnie dlatego administracje dobrałem odpowiednią, żeby nie popełnić tych samych błędów :) Nowe pomysły, przecieranie schematów, to nas dużo odróżnia od MS'ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Posiadamy skrypt serwera MySantos wprost z dysku Grzesia

Dlaczego nikt nawet kochanego infiego nie wspomni, który napisał dobre 3/4 gamemode'a i wiekszosc systemów :( Czuje się zapomniany :(

 

Co do samego projektu to startujecie na skrypcie ms-rp, wiec juz malego plusika macie. Projekty startujace na revoGaming nie dosc ze nie znaja wlasnego skryptu, nie są zoptymalizowane to jeszcze posiadaja pierdyliont smieciowych systemow, ktore tak naprawde ograniczaja rozgrywke i sprowdzaja WSZYSTKO do kwestii skryptowej. Ludzie co sa uznawani za "starych wyjadaczy" powinni omijac takie community, ale to tylko moje zdanie.

 

Zycze oczywiscie powodzenia, szczegolnie ze scena SA:MP RP jest rakowiskiem w 90% i bedziecie mieli mocno pod gorke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt nawet kochanego infiego nie wspomni, który napisał dobre 3/4 gamemode'a i wiekszosc systemów :( Czuje się zapomniany :(

 

Co do samego projektu to startujecie na skrypcie ms-rp, wiec juz malego plusika macie. Projekty startujace na revoGaming nie dosc ze nie znaja wlasnego skryptu, nie są zoptymalizowane to jeszcze posiadaja pierdyliont smieciowych systemow, ktore tak naprawde ograniczaja rozgrywke i sprowdzaja WSZYSTKO do kwestii skryptowej. Ludzie co sa uznawani za "starych wyjadaczy" powinni omijac takie community, ale to tylko moje zdanie.

 

Zycze oczywiscie powodzenia, szczegolnie ze scena SA:MP RP jest rakowiskiem w 90% i bedziecie mieli mocno pod gorke.

infus, ty żyjesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że problemy z forum i nieczynne. :(

Nawet firewalla nie podłączyliście i ktoś Wam te forum wyrzucił.

 

Właśnie komuś sie wczoraj bardzo nudziło, prawie 1820 gości w rekordowej chwili, a forum stało. Potem forum padło najprawdopodobniej z przyczyny samego SLDC, trzeba będzie pomyśleć nad lepszym hostem VPS.

 

aUQsD2E.png

 

A dlaczego nie zmieniliście nawet nazwy własnej z MS-RP na Capital-RP?

 

To są SS'y zapożyczone z reklamy Grzesia i Infiego. Na serwerze jest to zmienione ;)

 

Trudno oczekiwać po slaskdatacenter jakiejkolwiek stabilności.

 

Właśnie to zauważyłem, w najbliższym czasie(czytaj: po skończeniu się okresu rozliczeniowego) pójdzie transfer najprawdopodobniej na lvlup.pro, podobno o niebo lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie komuś sie wczoraj bardzo nudziło, prawie 1820 gości w rekordowej chwili, a forum stało. Potem forum padło najprawdopodobniej z przyczyny samego SLDC, trzeba będzie pomyśleć nad lepszym hostem VPS.

 

 

To są SS'y zapożyczone z reklamy Grzesia i Infiego. Na serwerze jest to zmienione ;)

 

 

Właśnie to zauważyłem, w najbliższym czasie(czytaj: po skończeniu się okresu rozliczeniowego) pójdzie transfer najprawdopodobniej na lvlup.pro, podobno o niebo lepsze

 

Czemu nie ovh.pl?

 

--

Ta rekordowa liczba "gości" to nic innego jak atak XML-RPC, łatwo wykonywalny nawet z darmowego stressera lub prostej aplikacji w Pythonie z listą zainfekowanych WordPressów. Podstawowy mod_security na Apache2 (a to, z tego co widzę, macie) powinien problem rozwiązać. Możecie też przez user-agent wyciąć, "WordPress*" powinno starczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ovh.pl?

 

--

Ta rekordowa liczba "gości" to nic innego jak atak XML-RPC, łatwo wykonywalny nawet z darmowego stressera lub prostej aplikacji w Pythonie z listą zainfekowanych WordPressów. Podstawowy mod_security na Apache2 (a to, z tego co widzę, macie) powinien problem rozwiązać. Możecie też przez user-agent wyciąć, "WordPress*" powinno starczyć.

Dzięki! Zaraz to zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ovh.pl?

 

--

Ta rekordowa liczba "gości" to nic innego jak atak XML-RPC, łatwo wykonywalny nawet z darmowego stressera lub prostej aplikacji w Pythonie z listą zainfekowanych WordPressów. Podstawowy mod_security na Apache2 (a to, z tego co widzę, macie) powinien problem rozwiązać. Możecie też przez user-agent wyciąć, "WordPress*" powinno starczyć.

Może być to atak XML-RPC lub zwykły program napisany nawet w c++ który po dodaniu ip z serwerów proxy wykonuje daną czynność, w tym przypadku będzie to wchodzenie na daną witrynę właśnie z tych adresów IP - z tego co wiem to wiele osób które posiada serwery Metin2 oraz fora CS używa właśnie takich programów do pozycjonowania się w google no i do oszukiwania ludzi, bo wiadomo że młodsi gracze jak zobaczą gdy na forum jest 10 tysięcy użytkowników online nie patrząc na to czy to są goście (boty) czy zarejestrowani użytkownicy to taki młody gracz się zarejestruje i będzie grał.

 

Osobiście jeżeli chodzi hosting dla @kxnrvd to polecam właśnie ovh jak wspomniał Sevos, jeden z lepszych hostingów jak na te czasy. Polecam również zakupić licencję SSL do strony - bardzo wiele pomaga a koszt jest nieduży bo zaczyna się już od 100zł. :)

 

Edit: Polecam również dodać blokadę IP dla tych gości którzy nabijali wejścia. :)

kxnrvd. lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być to atak XML-RPC lub zwykły program napisany nawet w c++ który po dodaniu ip z serwerów proxy wykonuje daną czynność, w tym przypadku będzie to wchodzenie na daną witrynę właśnie z tych adresów IP - z tego co wiem to wiele osób które posiada serwery Metin2 oraz fora CS używa właśnie takich programów do pozycjonowania się w google no i do oszukiwania ludzi, bo wiadomo że młodsi gracze jak zobaczą gdy na forum jest 10 tysięcy użytkowników online nie patrząc na to czy to są goście (boty) czy zarejestrowani użytkownicy to taki młody gracz się zarejestruje i będzie grał.

 

Osobiście jeżeli chodzi hosting dla @kxnrvd to polecam właśnie ovh jak wspomniał Sevos, jeden z lepszych hostingów jak na te czasy. Polecam również zakupić licencję SSL do strony - bardzo wiele pomaga a koszt jest nieduży bo zaczyna się już od 100zł. :)

 

Edit: Polecam również dodać blokadę IP dla tych gości którzy nabijali wejścia. :)

 

Nie do końca się zrozumieliśmy. Atak XML-RPC wykorzystuje lukę WordPressów; nie używa się tu żadnych serwerów proxy. Wystarczy najzwyczajniej w świecie załączyć listę WordPressów przed wersją 4.3.

 

Co do SSL - jest darmowy Let's Encrypt i też darmowe Cloudflare SSL. Ten rodzaj certyfikatów nie potrzebuje płatnej wersji - wciąż inne firmy oferują, bo naiwni ludzie kupują to myśląc, że darmowy jest pod jakimś względem gorszy.

 

Dopiero od rodzaju DV (dla banków itp) opłaca się opłacić, bo jest z podpisem przed adresem. Zwykły projekt RP tego nie potrzebuje.

Dla przykładu, CentrumRP korzysta z darmowego SSL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się zrozumieliśmy. Atak XML-RPC wykorzystuje lukę WordPressów; nie używa się tu żadnych serwerów proxy. Wystarczy najzwyczajniej w świecie załączyć listę WordPressów przed wersją 4.3.

 

Co do SSL - jest darmowy Let's Encrypt i też darmowe Cloudflare SSL. Ten rodzaj certyfikatów nie potrzebuje płatnej wersji - wciąż inne firmy oferują, bo naiwni ludzie kupują to myśląc, że darmowy jest pod jakimś względem gorszy.

 

Dopiero od rodzaju DV (dla banków itp) opłaca się opłacić, bo jest z podpisem przed adresem. Zwykły projekt RP tego nie potrzebuje.

Dla przykładu, CentrumRP korzysta z darmowego SSL :)

Mi głównie chodzi o program napisany w c++, że w nim właśnie dodajemy listę serwerów proxy i wciskamy "start" i gotowe - wchodzą na naszą stronę boty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hostingu - lvlup to reseller OVH. Mają oni o tyle lepiej, że ich vpsy są postawione na dedykach z ochroną GAME od OVH, podstawowe vpsy ovh tej ochrony nie zapewniają.
Mieliśmy dość ciężkie ddosy na MSRP, vps z ovh nie dawał rady, przenieśliśmy się na lvlupa i już żaden atak nas nie położył, dlatego polecam każdemu.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hostingu - lvlup to reseller OVH. Mają oni o tyle lepiej, że ich vpsy są postawione na dedykach z ochroną GAME od OVH, podstawowe vpsy ovh tej ochrony nie zapewniają.

Mieliśmy dość ciężkie ddosy na MSRP, vps z ovh nie dawał rady, przenieśliśmy się na lvlupa i już żaden atak nas nie położył, dlatego polecam każdemu.

 

Potwierdzam. AntyDDoS GAME zawiera filtry UDP wyspecjalizowane do ochrony przed atakami skierowanymi w aplikacje, jak np. TS3 czy SA-MP. 

 

lvlup jest też o tyle dobry, że przy okazji oferuje płatność SMS/paysafecard, co z pewnością byłoby dla Was przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, niby spoko, super, fajnie, powodzenia i te sprawy, ale... I tak padniecie. No to już totalny bezsens, niech ekipy się zgadają i spróbują postawić jakiś wspólny serwer... Da się dogadać, zróbcie coś porządnego, z tych starych to tylko n4g został, który już jest nastawiony tylko na hajs... Dajcie jakąś porządną alternatywę na dłuższy czas, scena RP upada, graczy co raz mniej i połączmy tych co zostali, a nie rozbijajmy na projekty i projekciki :/ Gdybym ogarniał temat, to sam bym rozpoczął wielką fuzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...