Skocz do zawartości

[ARCH]SeasonLife.pl


Wusetto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8_logo.png

Pragniemy wszystkich serdecznie powitać! Przeglądając ten temat zapewne ciekawią Cię informację na temat projektu, bądź szukasz serwera, na którym mógłbyś spokojne grać? Dobrze trafiłeś! Otóż mamy zamiar przedstawić Ci nowy projekt SeasonLife.pl, którego rozrywka będzie toczyła się tylko i wyłącznie na wsi. W jego skład będą wchodzić Dilimore oraz Blueberry. Zmieniamy obliczę serwerów RP, gdyż większość z nich toczy się tylko i wyłącznie w dużych miastach, a nikt nie przykuwa uwagi na wiejskie klimaty. Postanowiliśmy to zmienić i cały serwer przygotować pod wiejski klimat, nad serwerem trwają ostatnie prace techniczne tuż przed jego starem. Już za niedługo zobaczysz efekty i czas, jaki włożyliśmy w jego powstanie!

 

_____________________________________________________

_____________________________________________________

 

Pewnie interesuje Cię nasz gamemode i skrypty jakie posiadamy na serwerze? Nie utrudnimy Ci tego, a zarazem pokażemy Ci nasz skrypt od początku! Jak mówiliśmy wcześniej serwer jest przystosowany pod wiejski klimat. Posiadamy wiele ciekawych systemów, które ułatwią grę społeczności i będą czerpać z nich przyjemność. Nie przedłużając, życzymy miłej lektury.

 

bank.png

Jednym z naszych pierwszych dodatków jest system Konta Bankowego. Każdy gracz będzie mógł założyć takowe konto w Banku, całkowicie za darmo! Posiadając je każdy gracz będzie mógł odebrać zasiłek, a także płacić kartą w różnych sklepach. Na nie także będzie wpływała Wasza wypłata z danej organizacji!

 

_______________________________________________

_______________________________________________

 

news9.png

Jedną z pierwszych prac dorywczych jaką stworzyliśmy była praca Kuriera. Skrypt tej pracy został przez nas solidnie stworzony i rozbudowany. Przyglądając się innym projektom praca kurierska wygląda bardzo kiepsko, my postanowiliśmy to zmienić i dać coś lepszego dla społeczności. Jak widać po powyższym zdjęciu tak prezentuje się pracy, podnosząc przedmioty i rozwożąc je do wyznaczonego celu! Za każdą dostawę gracz otrzymuje pieniądze!

 

___________________________________________

___________________________________________

 

news18.png

Teraz zaprezentujemy Wam naszą petardę, czyli Interaktywne postacie! Dodaliśmy je, aby rozluźnić grę na serwerze,a ona stałaby się jeszcze przyjemniejsza! Na chwilę obecną rozmowa z takim autorem jest nie możliwa, aczkolwiek te postacie aktorów będą pokazywać się w określonych godzinach na chodnikach w oby dwóch miasteczkach. Ciekawą informacją jest to, że nie zawsze spotkamy tego samego aktora. W danej godzinie będzie pojawiał się zupełnie inny aktor. Planujemy stworzyć rozmowy z  tymi aktorami i misje z nimi.

 

___________________________________________

___________________________________________

 

news19.png

 

Uwaga, uwaga bo teraz coś czego nie ma na innych serwerach, system energii elektrycznej! Otóż zamontowaliśmy w domach takowy system, co wiąże się z tym, że każda minuta/godzina na serwerze z włączonym światłem w budynku/pomieszczeniu będzie nam naliczać opłaty. Koszt takiego jednego kW wynosi 2$ , czyli jeżeli światło będzie włączone przez 60 minut naliczy nam 120$. 

 

___________________________________________

___________________________________________

 

news20.png

Na serwerze rozbudowaliśmy także komunikację miejską. Teraz z każdego przystanku będzie można dotrzeć, gdzie tylko się chce! Na starcie serwera będziecie mogli poruszać się w wyznaczone miejsce, szybciej niż samochodem! Oczywiście cały system opiera się na używaniu komendy smile.png !

 

_______________________________________________

_______________________________________________

0EYMR7N.png

 

W urzędzie miasta został rozbudowany system prac dorywczych dla bez robotnych. Na powyższym zdjęciu widać możliwość wyboru pracy dorywczej, natomiast poniżej przedstawimy dwie z nich!

 

h7WqJtA.png

Praca Drwala została przygotowana z jak największą precyzją, aby zachęcić Was do gry na naszym projekcie. Skrypt przygotowany pod całą pracę jest nieziemski, a nasz skrypter musiał w to włożyć wiele serca. Otóż, akceptując tą pracę rozpoczynamy od cięcia drzewa, które następnie musimy zanieść do wyznaczonego celu. Za jeden takowy kurs otrzymujemy pieniążki!

 

NjWOPXe.png

Praca Farmera posiada także rozbudowany skrypt. Akceptując tą pracę jeździsz wybranym przez Ciebie pojazdem (traktor bądź kombajn) do wyznaczonego na mapie celu. Za jeden takowy kurs otrzymujesz pieniążki, zaś sama praca jest przyjemna i nauczy Cię porządnego rolnictwa na serwerze.

 

__________________________________________

__________________________________________

 

JuQB3MB.png

System zwłok to kolejna petarda w naszym wykonaniu. Otóż gdy nasza postać otrzyma CK - zostanie zabita, automatycznie pokazują się jej zwłoki w trumnie dla każdego gracza. W przyszłości planujemy stworzyć pracę związaną z pochowaniem takiego gracza (karawany id). Na razie to tylko plany, ale trzymajcie z nas kciuki!

 

__________________________________________

__________________________________________

 

news13.png

Na nasz serwer został także wprowadzony System Osiągnięć. Za każde zdobyte osiągnięcie gracze otrzymują nagrodę, aczkolwiek dane osiągnięcie można zdobyć tylko raz. Tym razem Ty jako gracz możesz wykazać się pomysłowością i dać pomysł na nowe osiągnięcia, które my wprowadzimy na serwer. 

 

_________________________________________

_________________________________________

 

news14.png

Salon pojazdów samochodowych zawiera tylko i wyłącznie pojazdy, które kojarzą się nam z wiejskim życiem. Na serwerze nie będzie można spotkać sportowego auta, a zarazem auta, które podbudują motto serwera, czyli wiejskie życie. Sądzimy, iż taki pomysł jest jaknajbardziej pozytywny dla całej społeczności serwera.

 

____________________________________

____________________________________

 

news16.png

Kolejna super sprawa to doczepiane obiekty na postaci! Przykładem tego może być kamizelka kuloodporna, która automatycznie przyczepia się do naszej postaci jako obiekt i działa 100 procentowo sprawnie. Stosunkowo dopracowaliśmy ten system i zapis doczepianych obiektów. Oznacza to, że gracz ponownie będzie mógł założyć dany obiekt tak samo jak miał go wcześniej założonego!

 

____________________________________

____________________________________

 

Na koniec pragniemy Wam przedstawić nasze forum!

Lr4hJrl.png

Nasze forum stoi aktualnie na silniku IPB i wypracowanym przez nas stylu. Cały czas trwają prace nad forum, które je udoskonalają w każdy możliwy sposób. Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje graczy, dlatego też jeżeli masz jakiś pomysł bądź propozycję zmiany czegoś na forum, zgłoś ją na naszym forum. Wspomniemy także, aby uzyskać pełny dostęp do forum należy sie zarejestrować!

 

Nasze forum:


SeasonLife
FanPage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...