Skocz do zawartości

Alternative RolePlay


Alternative RolePlay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nG2jfZV.png

Witajcie!
Jesteśmy nowopowstającym serwerem RolePlay na platformie SA:MP. Jak sama nazwa wskazuje – Alternative RolePlay – chcemy być alternatywą dla obecnie już działających projektów. Nie chcemy być miejscem dla elity, na którym wymaga się rozpisywania się godzinami na /me i /do, lecz także nie chcemy być miejscem dla osób, które myśląc o RP, myślą tak naprawdę o RPG. Będziemy obszarem, którego zdecydowanie brakuje na naszej scenie – fuzją dawnej atmosfery i teraźniejszego poziomu. Bazą każdego projektu jest skrypt – my posiadamy zakupiony skrypt MySantos RolePlay wprost od ich twórców. Aktualnie nasz skrypter pracuje nad dodaniem smaczków wprost od nas i nad likwidacją ewentualnych bugów. Uważamy, że jest to najlepszy wybór, ponieważ MS-RP jest stabilnym gamemodem i co najważniejsze - przetestowanym. Wybierając go mamy też pewność, że większość graczy poczuje się od razu jak w domu.

 

Organizacje publiczne są tymi, dzięki którym nasze miasto funkcjonuje. Od policjantów, po medyków, strażaków, polityków, po dziennikarzy. Jak wiadomo, te organizacje są jedną z kluczowych wizytówek serwera - bardzo często gracze oceniają całokształt projektu przez pryzmat np. LSPD. Dlatego osoby na stanowisko lidera będą wybierane bez pośpiechu i rozważnie. Planujemy mieć u nas następujące frakcje:

  • Los Santos Police Department

  • Los Santos Fire Department

  • Los Santos Government

  • Los Santos News

 

Organizacje przestępcze - ciemna strona miasta. Brudne dolary idą z rąk do rąk, gdzieś w oddali pada strzał, w jakimś domu właśnie czarnuch wciąga kokainę przez zwiniętą studolarówkę. Raz na zawsze kończymy z podziałami “mafia, gang, ściganci” etc. Każda organizacja będzie musiała zacząć od zera, jeśli chodzi o respekt. To samo, jeśli chodzi o zamawianie. Kolejną atrakcją będą misje wykonywane na zlecenie postaci odgrywanych przez kreatorów fabuły. Można to porównać do misji singleplayerowych z GTA. Wykonacie zlecenie dobrze - respekt idzie w górę, a dzięki znajomościom uzyskujecie dostęp do kolejnych możliwości zarobku. Decydując się na życie przestępcy musimy być przygotowani na śmierć. Dlatego wystarczy wiadomość do opiekuna oraz nadzór kogoś z ekipy, byśmy mogli kogoś sprzątnąć. Na pewno nie będzie możliwe zabicie za sto dolarów, jednakże na pewno nie będzie to tak trudne, jak na niektórych projektach.
 


Organizacje prywatne - żadne miasto nie może funkcjonować bez firm. To one napędzają gospodarkę, pompując dolary na konto miasta poprzez podatki. Jednocześnie dzięki nim mamy możliwość zjedzenia dobrej potrawy, naprawienia wozu czy przypakowania. Kluczową sprawą jest fakt, iż pierwsze sześć biznesów przed startem otrzyma grunt i panel całkowicie za darmo. Następni biznesmeni będą musieli niestety zapłacić rządowi za grunt oraz pozwolenie na prowadzenie określonej działalności. Biznes jest nierentowny? Sprzedaj go komuś innemu! Zezwalamy na sprzedaż innej osobie, gdyż firma jest własnością gracza. Opiekun jest po to, by nadzorować aplikację i samą grę. Jeśli mowa o grze - bądźcie ostrożni, gdyż sanepid lubi wpaść na kontrolę, a rząd sprawdza, czy aby na pewno wszyscy są legalnie zatrudnieni.
 

W momencie wystawiania tej zapowiedzi pracujemy nad zabezpieczaniem naszego VPSa. Niedługo planujemy wystartować z forum, a następnie z serwerem. Póki co, zapraszamy Was na naszego discorda, gdzie możecie podzielić się z nami propozycjami, uwagami. Zapraszamy serdecznie.

Discord: https://discord.gg/5g6uAPQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuje za podejście i zaznaczenie z góry, że lecicie w stronę mrucznika, na takie serwery zawsze będzie zapotrzebowanie u nowych graczy.

Nie idziemy w stronę mrucznika. Po prostu uważamy, że potrzebny jest serwer, na którym można w spokojnej atmosferze pograć, przy jak najmniejszej ilości spin i bez jakichś strasznie wysokich kar. Gra ma sprawiać przyjemność, a tego często na naszej scenie brakuje - przyjemności. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się nie komentować serwerów, lecz wszedłem z ciekawości, to już powiem coś od siebie - przypuszczam na 95 %, że upadniecie lub nie wystartujecie, bo serwery, które miały wyjść i utrzymać się, to już tak zrobiły m.in. ls-rp, ls-stories, mrucznik, bl-rp czy nawet net4game. Wszystkie wymienione serwery oferują właśnie swoją 'spokojną atmosferę' czy łatwiejszy poziom przy zdobywaniu majątku lub też cięższy. Co do kar, to też mają odmienne zdania na ich temat i jedni oferują małe, a inni wysokie, bo nie oszukujmy się, ale wchodząc na poważny serwer, to trzeba liczyć się z tym, że wymagają wyższego poziomu  ^_^

doggBOT lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Gracze!


 


Tak, tak, tak, dawno nie było żadnego newsa, przepraszamy. Jednak wiadomo - święta, czas z rodziną. Boże Narodzenie za nami i praca przed nami - już zaczęliśmy. wink.png Na sam początek pragnę zaznaczyć - wiele osób mówi, że nie wystartujemy. Wiele, że padnie. Dajemy Wam nasze słowo, że ten serwer nie jest tworzony dla pieniędzy, dla fejmu czy Bóg wie czego. Pragniemy opracować projekt, na którym bez nerwów, z przyjemnością, wejdziecie po pracy/szkole i zrelaksujecie się - jak za dawnych lat.(...)


 


Pełen news na naszym forum: http://alt-rp.pl/index.php?/topic/174-002-wci%C4%85%C5%BC-przed-siebie/


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...