Skocz do zawartości

Ourside Role Play, czyli nowość na polskim rynku.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.f4047bc2c56f9565e57aa70869b328a3.pngOurside Role Play - jest to projekt tworzony przez grono osób mocno związanych z community role play. Przegrywając wiele lat na polskiej scenie doskonale odrobili lekcję, wyciągając z niej to co najpotrzebniejsze, czyli błędy popełniane przez poprzedników. Ourside nawiązuje do naszej strony, lepszej strony, spojrzenia na to w jaki sposób może wyglądać role play, odbiegając całkowicie od zatartych schematów na polskim rynku. Czy to jest metodą na sukces? Uważamy, że jest jedną z metod, by wciąż robić kroki w kierunku obranego celu, czyli stworzenia miejsca do gry dla na prawdę wymagających graczy. Przez ostatnie lata polska scena role play mocno zmieniła swoje spostrzeżenia, zmieniając się diametralnie z tej na której większość starszych roczników uczyła się grać. Można by porównać aktualny stan rzeczy do oldschool'u i newschool'u. Zdania na tematy poziomu rozgrywki obecnego community są mieszane, ale nie nam to oceniać. Jako projekt Ourside chcemy przedstawić Wam przede wszystkim rzeczy, które w wielu przypadkach są zakazane na innych projektach, dodatkowo łamiąc bariery różnorakich blokad, czy błędów skryptowych, także tych rockstarowych. Próbując wyciągnąć z tej gry wszystko co możliwe, często musimy głowić się z tym w jaki sposób moglibyśmy ominąć, bądź całkowicie wykluczyć kłody i problemy, które napotykamy na drodze. Wiemy jak wygląda obecny rynek serwerów w Polsce, wiemy także jak nowe projekty są odbierane na rynku. Doskonale znamy spostrzeżenia graczy, bo jakby nie patrzeć sami nimi jesteśmy. Wiemy, że nowe projekty z góry są skazane na porażkę przez community role play. Nic dziwnego, skoro poprzednie projekty, które zapowiadały się całkiem nieźle padały po tygodniu, bądź w ogólnie nie startowały. Doskonale wiemy jak to wyglądało. Odbiór, bądź ocena naszego projektu w taki sposób przez graczy działa na nas na prawdę motywująco, a realizacja wspólnego celu jeszcze bardziej skłania nas do działania. Ourside Role Play, czyli nowość na polskim rynku.

Kilka słów o ekipie projektu:

Ekipa projektu składa się z doświadczonych osób w różnorakich sferach projektu - od deweloperów, po osoby działające przy różnych community. Przede wszystkim znamy swoje miejsce w szeregu, znamy swoje doświadczenie i wiemy na co nas stać. Zakładając sobie różnorakie cele, wykonujemy je. Dążymy do tego, by krok po kroku wypełniać swoje założenia i wspólnie uzupełniać się różnorakimi doświadczeniami. Myślimy, że przede wszystkim działanie, a nie gadanie bardzo mocno może wyróżnić nas na scenie role play. Spotykałeś się kiedyś z sytuacją, że zgłaszałeś administracji jakieś swoje pomysły, bądź błędy, a pomimo tego nadal nie zauważyłeś żadnej poprawy? Uwierz Nam, my też. Dlatego będąc przez te lata graczami doskonale wiemy jak to wygląda po drugiej stronie. Skład ekipy jest odpowiednio dobrany, a sam jej klimat wewnątrz mocno przypomina rodzinne relacje. Dlaczego tak? Otóż uważamy, że przede wszystkim dobrą relacją wewnątrz projektu jesteśmy w stanie osiągnąć sukcesy. Pracując przy takim projekcie jak Ourside jesteśmy skazani na współpracę ze sobą - wygląda to jak niczym w firmie, gdzie pracownik musi często pracować z drugim, by finalnie wykonać jakaś rzecz. To samo dzieje się u nas, dlatego relacje pomiędzy ekipom, relacje na linii face to face i same spojrzenie na swoją pracę jest ogromnie ważne. Każdy z ekipy prezentuje sobą odpowiedni poziom i na to także nakładany jest ogromny nacisk. Nie wyobrażamy sobie pracy w kiepskiej atmosferze - po prostu ,nie ma to żadnego sensu, ani prawa bytu.  Osoby, które pracują przy projekcie naszej strony są to osoby, które mówiąc potocznie, mają otwarte głowy, spostrzeżenia na rozgrywkę role play. Odpowiednie osoby na stanowiskach swoim doświadczeniem mają za zadanie stworzyć dla Was miejsce gry w odpowiednich obszarach rozgrywki. Aktualnie przy projekcie mamy podział obowiązków, który mocno będzie rozdzielany w przyszłości w przypadku dużego zainteresowania projektem, przez co możliwości rozwoju wewnątrz mamy na prawdę sporo. Każda sfera serwera będzie miała swoich opiekunów, począwszy od opiekunów frakcji przestępczych, po opiekunów frakcji porządkowych i branży rozrywkowej. Czy to oznacza, że na każde z tych stanowisk jest tylko jedno wolne miejsce? Otóż nie. Nie zamykamy się na doświadczenia graczy i chętnie podejmujemy współpracę z osobami, które faktycznie mogą wnieść coś do naszego projektu. 

NDjN8Y7.png


Rozgrywka na serwerze Ourside Role Play:

Rozgrywka na serwerze Ourside Role Play będzie rozgrywana na wzór LORE, które zostało już przez Nas stworzone. Chcemy, by wspólnie ułożone zasady gry dawały nam wszystkim jak najwięcej frajdy i przede wszystkim jak najmniej niejasności, dlatego też lore jest jednym z ważnych elementów na naszym serwerze. Lore te zostało stworzone w celu zachowania spójności i płynności rozgrywki, dzięki czemu wszyscy wspólnie nie będziemy mieli wątpliwości co do tego w jakim tak na prawdę otoczeniu się znajdujemy i co kto gra. Czy to oznacza, że będą jakieś zakazy przy waszej grze? Oczywiście nie. Bardziej mowa tutaj o ogólnych zasadach i otoczce naszego serwera. Otwieramy Wam wszystkie drzwi do tego, byście w pełnej okazałości mogli używać swoich wyobraźni w celu kreowania swoich postaci. W Lore serwera stawiamy na immersję słonecznej Kalifornii. Na serwerze będziecie mogli spotkać wiele frakcji, przede wszystkim takich w których to Wy będziecie decydować jak będzie wyglądać sytuacja w mieście Los Santos. W przypadku frakcji porządkowych sytuacja wygląda następująco: 

- Los Santos Police Department,
- Los Santos Fire Department,
- Government of San Andreas,
- San Andreas Judical,
- San News,


Wyżej wymienione frakcje są to frakcje, które na starcie będą dostępne na serwerze. Więcej uwagi skupimy teraz na frakcji pt. Government of San Andreas, czyli przysłowiowy rząd stanowy. Dlaczego on pojawia się na naszym serwerze? Otóż łamiąc całkowicie wcześniej narzucone schematy przez różnorakie projekty stawiamy na swoją wyobraźnie. Nie widzimy sensu, by Stan ten był tak na prawdę martwy, by nic się w nim nie działo, albo by jakiekolwiek decyzję o większych wydarzeniach były podejmowane tylko przez administrację serwera. Zatem we frakcji tej to Wy będziecie mieli okazję tworzyć swoje partie rządzące, by po wyborach decydować w jakim kierunku nasz Stan będzie się rozwijał, jak będzie wyglądała w nim gospodarka i jakie ceny nieruchomości, bądź towarów będą w miastach. Całkowicie otwieramy Wam drzwi do tego, byście mogli odgrywać rząd stanowy San Andreas i byście mieli ogromny wpływ na rozgrywkę na serwerze. Myślałeś kiedyś o tym, by odgrywać polityka, który faktycznie coś ma do zrobienia, bądź do udowodnienia? Czas najwyższy byś to odegrał. Kolejną frakcją, przy której chcielibyśmy zamienić kilka słów jest frakcja San Andreas Judical, czyli sądy Stanowe. Tu także macie ogromne pole do popisu, choćby dzięki odpowiedniej osobie na stanowisku opiekuna tych frakcji. Na naszym serwerze dajemy Wam możliwość odgrywania sędziów, obrońców, prokuratorów, bo sprawy karne nie kończą się tylko i wyłącznie na nadawanym przez system 'jailu'. Chcemy dopasować do naszej rozgrywki elementy życia codziennego, dzięki czemu rozgrywka nie stanie się szybko nudną, bezsensowną rozgrywką, a chęć nabierana nowych doświadczeń z korzyści z nowych możliwości, będzie bardzo motywowała nas wszystkich do wspólnej gry. 

 

PYVyM2D.gif


Frakcje przestępcze jakby nie patrzeć są także jednym z ważniejszych sfer rozgrywki na różnorakich projektach role play, dlatego też jest niezmiernie dla nas ważny. Na naszym projekcie będziecie mogli zauważyć mnóstwo environmentów, które bardzo mocno dodają przestępczego klimatu. Nasz 3D team mocno pracuje, by w stu procentach oddać graczom doskonały produkt pozbawiony błędów, czy niedociągnięć. Stawiając na nasze lore będziecie mogli zauważyć wiele obiektów, które są stworzone 1:1 tak jak w realny życiu w Kalifornii. Wierzymy, że dzięki temu jeszcze bardziej wyciągamy do Was rękę i pomagamy Wam rozwijać się używając swojej wyobraźnie. Osoby, które śledzą nasze social media na pewno widziały prace, które są już gotowe - szczycą się na prawdę bardzo dobrym odbiorem. Poniżej także dodamy screeny tych prac. Obiekty, które są tworzone przez Nas są kierowane do różnych typów grup przestępczych - po gangi, aż do mafii włoskich i chińskich. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy przygotowane dla Was także systemy, które bardzo mocno odbiegają od zatartych schematów. System craftowania narkotyków, system prostytucji, suplierów, czy gain project -  to tylko jedne ze smaków, które będziecie mogli spotkać na serwerze. We frakcjach przestępczych nie widzimy miejsca dla jakichś rad półświatków, czy tego typu wynalazków. W półświatku przestępczym będziecie mogli zauważyć kilku opiekunów, którzy doskonale uzupełniają się ze swoim doświadczeniem pod każdym względem, czy to poziomu rozgrywki od strony gangów, czy włoskich, chińskich mafii. Stawiamy na jak największy poziom rozgrywki każdych elementów będących na serwerze w tym także waszych przyszłych frakcji przestępczych.

 

kZeIszi.png


Branża rozrywkowa jako element rozrywki na serwerze:

Branża rozrywkowa to sektor dla ludzi, którzy chcą się wykazać kreacją i prowadzeniem swojego celebryty. Przede wszystkim chcemy, byście mogli rozwijać swój potencjał na ile tylko się da, by nic i nikt nie stawał na przeszkodzie Waszego rozwoju w tej branży. Nie wyobrażamy sobie jakichś limitów, które mówią otwarcie o tym kto może, a kto nie może działać w branży rozrywkowej. Nie odmawiamy gry nikomu, ale jeżeli ktoś faktycznie chce osiągnąć najwyższy pułap możliwej sławy będzie musiał sporo się wykazać. Cenimy sobie kreatywność graczy i na pewno będziemy nagradzać osoby, które będą się nią wykazywać. Gra w branży rozrywkowej będzie skupiać się w praktycznie większości na grze in-game, nie wyobrażamy sobie aby gra opierała się na wrzuceniu materiału na forum z pięknym teledyskiem i promocją poza grą. Nie zobaczycie sztucznie pompowanej sławy waszych postaci, wasz charakter staje się popularny w momencie, w którym mówią o niej gracze w grze. 

Kilka wglądów od strony technicznej:

Przede wszystkim pracujemy dla Was nad jak największa optymalizacją skryptu. Nie wyobrażamy sobie różnorakich inwestycji w otoczki serwerowe, podczas gdy skrypt nie daje optymalnej rozgrywki. Wiemy, że to jest jeden z ważniejszych czynników, które biorą pod uwagę też gracze, ale jeśli chodzi o nas to przede wszystkim też myślimy o przyszłościowego rozwoju projektu. Mając problemy optymalizacji już na samym początku nie mielibyśmy tak na prawdę żadnych szans by w przyszłości móc jeszcze bardziej aktualizować zasoby. Każdy z naszych zasobów na serwerze jest wielokrotnie testowany i mimo tego, że testy wypadają dobrze, często zwracamy uwagę na poprzednie zasoby, przy pracach nad kolejnymi, by upewnić się, że optymalizacja nie traci na swoim poziomie. Płynna rozgrywka to jeden z celów, który także sobie wyznaczamy. Kolejną rzeczą do której przykuwamy stanowczo uwagę jest czystość kodu, czyli sposób jego pisania. Biorąc pod uwagę rozwój projektu wiemy, że w przyszłości możemy mieć okazję współpracować z innymi osobami, które także będą chciały wnieść coś od siebie do projektu. W tym wypadku zachowujemy przejrzystość kodu, by nikt z nas nie miał problemu w nim się odnaleźć. Feedback od graczy, a także ciągłe weryfikowanie potrzeb graczy jest jednym z naszych sposobów na rozwój. Tworząc kolejne dodatki w skrypcie robimy to przede wszystkim w sposób przejrzysty i łatwy w obsłudze, by doświadczeni jak i Ci nowi gracze nie mieli problemów z obsługą skryptu.

Nasz projekt jest już po pierwszym beta teście z osobami, które dołączyły do ekipy beta testerów. Dzięki temu mogliśmy sprawdzić w jakich miejscach pojawiają się błędy i gdzie ewentualnie są jakieś spadki fps. Beta miała miejsce 02.04, gdzie znaleźliśmy kilka błędów, których nie mogliśmy zostawić bez echa - na dzień dzisiejszy 80% z nich jest już naprawiona. Będąc szczerymi testy wyszły na prawdę pozytywnie.  Nie myli się ten, kto nic nie robi - jak mówi przysłowie, dlatego tak bardzo wyróżnia nas od reszty to, że realizujemy swoje cele, a nie tylko o nich mówimy. 

Aktualnie bardzo mocno pracujemy nad zmianą swojego UI Design, by wizualnie serwer był dla graczy miły dla oka. Niżej przedstawiamy zasoby, które już publikowaliśmy na naszym discordzie. Na filmach widać stary ui design, który był stworzony w celach testowych.

System house audio:


System interakcji z otoczeniem: 

 

System drona:

 

System drive-by na motocyklu:

 

System telefonu i aplikacji:

https://streamable.com/64gmha

* Systemy, które są także dostępne już na serwerze:
- system ekwipunku,
- system camhack, 
- system grup, pojazdów, drzwi,
- system animacji w tym customowych (zmiana pozycji także)
- system bw także z custom animacją,
- system logowania,
- system gain project, 
I jeszcze wiele innych o których na razie nie informujemy community. 🙂

Kilka modeli, które można zauważyć na serwerze: 

test.png

45453-tile.png

2-tile.png

2-tile.png

4-tile.png


Kilka słów na zakończenie..

Często gracze pytają nas o datę startu - przewidujemy ją w tym roku, ale dokładnej daty jeszcze nie ustaliliśmy. Chcemy dopracować wszystkie ze swoich celów do perfekcji, byśmy nie musieli skupiać się na ewentualnych błędach, które mogłyby wystąpić na starcie serwera. Nie widzimy sensu tracić czasu na naprawy błędów, gdy w tym samym czasie moglibyśmy już dalej rozwijać swój projekt o nowe możliwości. Znamy historię pośpiechu, znamy przebieg prac różnych projektów - to nigdy się nie udawało, dlatego realizacja ustalonych przez nas celów jest ogromnie ważna. Chcemy oddać graczom produkt o nazwie Ourside Role Play w najlepszym jego wydaniu.


Śledź nas w naszych social mediach i dołącz do nas, by stać się jednym z nas!
Ourside Role Play, nowość na polskim rynku MTA.


Discord: https://discord.gg/fwfvXdzWh4
Facebook: https://www.facebook.com/oursiderp
TikTok: https://www.tiktok.com/@ourside_rp
YouTube: https://www.youtube.com/@ourside-rp

Jesús, Mecca33 i Sons lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.c7b4330dda04bebc63c216376acda0e7.png

W Los Santos już wiedzą, a czy Ty wiesz?

Czas najwyższy odsłonić dla Was kolejną kartę jaką jest nasze oficjalne forum! Czas, byście mogli zintegrować się w znacznie wygodniejszym i większym miejscu. Czas, byście mogli zaprezentować coś, co chcecie już stworzyć, coś co będzie Waszą wizytówką, coś.. co będziemy doceniać, oceniać i podziwiać razem. Oficjalnie otwieramy dla Was forum projektu Ourside Role Play!

Wiemy, że na ten news czekało wiele osób - próbowaliśmy przysłowiowo 'kąsić' Was nowinkami nt. forum, ale możemy już otwarcie powiedzieć, że przystosowaliśmy stronę do Waszego przyjścia. Po beta testach głównym naszym celem było naprawienie błędów, które znaleźliśmy z beta testerami i otwarcie możemy powiedzieć, że 80% z nich mamy już gotowe. Były to błędy mniejsze, bądź większe, ale można rzec, że mamy je za sobą. Prace rozłożyliśmy na dwa sektory, serwerowe i forumowe. Te drugie doszły do fazy finałowej. Oficjalna datę otwarcia forum zaznaczamy w kalendarzu na niedzielę, 23.04.2023 roku. Będzie to dla nas niezwykła data, ponieważ jakby nie patrzeć otwarcie forum jest dla rozwoju projektu niezwykle ważne. Mamy nadzieję, że forum bardzo pozytywnie Was zaskoczy. Na miejscu czeka na Was już kilka na prawdę fajnych tematów z których wiedza przyda Wam się na starcie serwera - o to zadbali nasi Community Managers.

Na razie jak można się spodziewać na forum nie będzie możliwości założenia postaci - ta opcja pojawi się dla Was bliżej otwarcia serwera, ale spokojnie - nasz panel gracza jest ciągle w toku prac, byście równie przyjemnie mogli z niego korzystać tak jak z forum. Cóż więcej możemy dodać?

W Los Santos już wiedzą - czas, by reszta też wiedziała!
23.04.2023 - otwarcie forum Ourside Role Play! - https://ourside-rp.pl/

Odwiedź nas także w naszych social mediach!
Facebook: https://www.facebook.com/oursiderp
TikTok: https://www.tiktok.com/@ourside_rp
YouTube: https://www.youtube.com/@ourside-rp
Discord: https://discord.gg/fwfvXdzWh4

Luxder, Mecca33, Jesús i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się super i mam nadzieję, że tak będzie. W końcu jakiś z serwer z poważnymi ludźmi a nie getchujnia z upośledzoną ekipą, która jedyne czym się zajmuje to zamiataniem gówna (które zrobili inni członkowie ekipy) pod dywan (tj. poprzez usuwanie postów). Powodzenia!

Sons i Luxder lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Za nami pierwszy dzień naszego forum. Stworzyliśmy z tej okazji dodatkowe tematy w celu zebrania jak największego feedbacku od Was na temat forum. W temacie tym także kilka słów o aktualnie trwających rekrutacjach. Dodatkowo Community Manager związani z frakcjami przestępczymi dodali dla Was temat, byście mogli wspólnie podyskutować o półświatku przestępczym.

Zapraszamy do dyskusji!

https://forum.ourside-rp.pl/forum/14-informacje-serwerowe/

https://forum.ourside-rp.pl/forum/29-dyskusje/

Dla tych co jeszcze z nami nie są na forum - zapraszamy serdecznie!

https://ourside-rp.pl/

Może być grafiką przedstawiającą tekst „CURSIDE Discord Facebook TikTok YouTube Rozgrywka zaczyna sie tutaj.. OURSIDE ROLE PLAY PRZE FORUM”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Administrator

image.png

tutaj dodałbym jeszcze forum

image.png

brakuje wam opisu

image.png

pliku robots na stronkę, tak aby google mogło to fajnie czytać

plus brak tytułów i opisów zdjęć na stronce, co również Wam nie pomoże w szybszym wypozycjonowaniu się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 tygodnie później...
W dniu 29.04.2023 o 08:24, Jesús napisał(a):

image.png

tutaj dodałbym jeszcze forum

image.png

brakuje wam opisu

image.png

pliku robots na stronkę, tak aby google mogło to fajnie czytać

plus brak tytułów i opisów zdjęć na stronce, co również Wam nie pomoże w szybszym wypozycjonowaniu się


Trafna uwaga, musimy to załatwić. Dzięki!
A tymczasem.. 

 


heh.png

Zostań kimkolwiek chcesz - system skinów personalnych.

Często wspominaliśmy Wam o tym, że nie pokazujemy wszystkich swoich kart od razu, by zachować w Was nieco zaciekawienia. Grając wiele lat na różnych platformach wiemy, że skiny personalne są jakby nie patrzeć nierozłącznym elementem naszej rozgrywki. Wydaję się, że community San Andreas Multiplayer miało znacznie łatwiej - serwery, które powstawały na tej platformie nie musiały się przejmować możliwością dodawania personalnych skinów na swój serwer, a gracze codziennie mogli się nimi cieszyć, bez przymusu wgrywania sobie plików do odpowiedniego folderu. Skiny personalne dostępne na serwerze były widoczne przez każdego - nie musieliśmy w nic ingerować, po prostu cieszyć się z możliwości użytkowania takiego skina. Niestety, sytuacja z Multi Theft Auto San Andreas wyglądała znacznie inaczej. Community MTA doskonale zna ten problem, grając niejednokrotnie pewnie na różnorakich serwerach. Dla tego community powstały też zamienniki przysłowiowego modloadera, ale jeśli chodzi o personalne skiny od strony serwera.. temat na prawdę kruchy..

Więcej informacji na forum!

https://forum.ourside-rp.pl/topic/196-zostan-kimkolwiek-chcesz-skiny-personalne/

Obserwuj nas w naszych social mediach!

Forum: https://ourside-rp.pl
Facebook: https://www.facebook.com/oursiderp
TikTok: https://www.tiktok.com/@ourside_rp
YouTube: https://www.youtube.com/@ourside-rp
Discord: https://discord.gg/fwfvXdzWh4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2023 o 08:10, adrian11 napisał(a):

wszystko co pokazaliscie bylo na kazdym projekcie, nic nowego nic innowacyjnego, forum tez jakies wybitne nie jest bo robil je psychol panele to samo wiec gowno, ale zobaczymy co z tego wyjdzie powodzenia.

czemu jak psychol im robil to bedzie gowno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, adrian11 napisał(a):

bo to jest zjeb jak jego projekcik pixelmta ktory sprzedawal a tera robi reaktywacje branie takich osob jest strzalem w kolano 😉

no kiepsko to wygląda, ale tylko to czy jeszcze coś więcej? nie wiem, np. brak wiedzy, doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sons napisał(a):

no kiepsko to wygląda, ale tylko to czy jeszcze coś więcej? nie wiem, np. brak wiedzy, doświadczenia?

brak wiedzy liczne oszustwa przez psychola chwalenie sie kasa na live itp czyli rownie moge powiedziec ze to jest osoba ktorej nie warto ufac XD bo jeszcze sie wyjebie na ziomkow jak to bylo i jest dalej xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.png

 

System animacji

Cześć! Czas na kolejną dawkę informacji na temat prac skryptowych. Wiemy, że zmuszamy Was do czekania na oficjalną datę startu naszego projektu, ale cały czas staramy podrzucać Wam jakieś informacje na temat tego, co się tak na prawdę tu dzieje. Tym razem, aby całkowicie nakarmić ciekawość niektórych graczy prezentujemy Wam system animacji, który stworzyliśmy już jakiś czas temu. Odpowiadając już na prawdopodobne pytanie - tak, jest w nim mnóstwo animacji customowych..

Więcej informacji na forum!

https://forum.ourside-rp.pl/topic/215-serwerowy-system-animacji/

Obserwuj nas w naszych social mediach!
Forum: https://ourside-rp.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/oursiderp
TikTok: https://www.tiktok.com/@ourside_rp
YouTube: https://www.youtube.com/@ourside-rp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2023 o 19:18, adrian11 napisał(a):

brak wiedzy liczne oszustwa przez psychola chwalenie sie kasa na live itp czyli rownie moge powiedziec ze to jest osoba ktorej nie warto ufac XD bo jeszcze sie wyjebie na ziomkow jak to bylo i jest dalej xd

no to juz niezbyt dobrze swiadczy o takiej osobie, ale nie wiem jak to było, mogą to być tylko słowa z zamierzonym celem, masz może zachowany live z chwalenia się kasy przez niego itp? i jak ten brak wiedzy się objawia, co konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 tygodnie później...

image.png.113ff28917f61e63b740fe72a73956a8.png

 


Cześć!
Chwilę temu informowaliśmy Was o tym, że już niedługo wpadnie w Wasze ręce wgląd do tego co dzieje się od strony skryptowej. Tym razem prezentujemy Wam to jak finalnie będzie prezentować się system ekwipunku na serwerze. Po pierwszych beta testach dostaliśmy feedback o wielu błędach w ekwipunku, dlatego też postanowiliśmy go na nowo przepisać, dostosowując go całkowicie pod nowy UI design na serwerze. Co widzimy w ekwipunku i co możemy za pomocą jego robić?

Ekwipunek jakby nie patrzeć jest nierozłącznym elementem rozgrywki. Nikt nie wyobraża sobie gry, bez fajek w kieszeni, czy telefonu. System ekwipunku dopracowaliśmy do wymagań wszystkich graczy - taką mamy przynajmniej nadzieję.

W naszym ekwipunku, który znajduje się już na serwer mamy wiele możliwości, oto krótki ich opis:

 • Użyj - używanie, bądź ponownie chowanie przedmiotów do ekwipunku.
 • Podziel - dzielenie przedmiotów (bardzo pomocne w przypadku, gdy mamy przy sobie 50g jakiejś substancji i chcemy podzielić ją na kilka innych porcji). Wystarczy, że podamy na ile chcemy podzielić dany przedmiot.
 • Podaj - podawanie przedmiotu, czyli ilość i ID gracza.
 • Odłóż - odkładanie przedmiotu. 
 • Dodatkową funkcją, którą stworzyliśmy dla Was jest łączenie przedmiotów. Pewnie nie jeden z Was męczył się z pełnym ekwipunkiem np. piwo sztuk 1? Wiemy, bywało to męczące gdy miało się cały ekwipunek załadowany dwudziestoma piwami. W naszym systemie dodaliśmy możliwość połączenia ich. Wystarczy przytrzymać przycisk CTRL i kilknąć na przedmioty które chcemy połączyć - proste, prawda? 

W ten sposób zamiast 20 piw jako 20 przedmiotów, mamy 1 przedmiot o wartości 20 piw. Proste, szybkie i przyjemne. Będzie to pomocne na pewno dla osób grających w półświatku przestępczym. Dodatkowo w ekwipunku możemy sprawdzić stan zużycia broni i liczbę nabojów - ta informacja pojawia się po prawej stronie naszego ekwipunku po tym, gdy naciśniemy na dany przedmiot.
 


Dołącz do nowo budującej się społeczności role play!
Discord: https://discord.gg/fwfvXdzWh4
Facebook: https://www.facebook.com/oursiderp
TikTok: https://www.tiktok.com/@ourside_rp
YouTube: https://www.youtube.com/@ourside-rp

loof lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 miesiące temu...

sa-mp-365.pngCześć! BETA TESTY na horyzoncie!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić nadchodzące beta-testy naszego serwera Ourside Role Play! Już niedługo będziemy mieli okazję razem odkrywać i kształtować wirtualny świat, który stworzyliśmy specjalnie dla Was. Jest to dla nas ważny krok w kierunku dopracowania naszego serwera przed pełnym jego udostępnieniem, i nie możemy się doczekać, abyście do nas dołączyli! Celem naszych nadchodzących beta-testów jest przetestowanie różnych aspektów serwera oraz uzyskanie cennego feedbacku od naszej społeczności. Będziemy skupiać się na identyfikowaniu ewentualnych błędów, usprawnieniach rozgrywki oraz ocenie ogólnego doświadczenia graczy. Wasza opinia jest dla nas niezwykle ważna, dlatego zachęcamy Was do aktywnego udziału i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.


Więcej w temacie na forum!
https://forum.ourside-rp.pl/topic/311-drugie-beta-testy/


Dołącz do nowo budującej się społeczności role play!
Discord: https://discord.gg/fwfvXdzWh4
Facebook: https://www.facebook.com/oursiderp
TikTok: https://www.tiktok.com/@ourside_rp
YouTube: https://www.youtube.com/@ourside-rp

Sons i loof lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...