Skocz do zawartości

Soczysty

Moderator
 • Postów

  16
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Treść opublikowana przez Soczysty

 1. Dodam coś bardziej konstruktywnego, wystarczy przeczytać propozycje i sugestie od graczy :-). https://getfame.pl/forums/topic/2049-w-ogniu-zmian/ Jeśli faktycznie nie odniosą się do powyższych propozycji, to raczej będą na straconej pozycji. Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy robią to dla siebie, czy też dla innych. Niektórzy już pobawili się swoimi uprawnieniami i może na tym wystarczy :). PS. Temat z konstruktywną krytyką na podstawie tematu @ajax kodzi
 2. Soczysty

  dokończ zdanie

  ...nigdy nie wystartował...
 3. Społeczność, którą znam nie zachowuje się tak toksycznie... Zrzuty @v3rso podsumowały ten wspaniały projekt, z tej najlepszej strony. Nie warto zwracać na Was uwagi.
 4. Our MTA: https://discord.gg/A46z3VAmxX GET SAMP: https://discord.gg/YzSbm2GWBV @Sons
 5. To jest bardzo dobre pytanie, dopiero po oficjalnej wiadomości o zamknięciu LS-S powstaje kilka projektów. Mam na myśli getfame.pl (samp), ourside-rp.pl(mta) i jeden pomniejszy. Zobaczymy czy po pierwsze projekty będą miały czym zaskoczyć pod względem pomysłu i skryptu gry. Druga istotna sprawa to środowisko, które będzie na nich grało .
 6. Tak jak wspominałem w innym temacie: spędziłem tam sporo czasu, poznałem ciekawych ludzi i szkoda, że tak to się skończyło :-). Choć 7 lat to szmat czasu, podziwiam za zdobyte umiejętności i tak wysoki rozwój od strony technicznej projektu. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym @bluur.
 7. Moim skromnym zdaniem, byłoby warto rozważyć rozpoczęcie wszystkiego od początku. Wielu ludzi osiągnęło już wszystko, co mogli. Zaczynając od nowa, unikając popełniania tych samych błędów i zmieniając sposób przydzielania, rozporządzania majątkiem, biznesami czy frakcjami, można by osiągnąć lepsze rezultaty. Nie mam jednak doświadczenia i wiedzy, by ocenić, czy taka decyzja nie odbiłaby się czkawką. Być może na SAMP jest już po prostu za późno, by podjąć takie działania. Może nie na temat, ale dodałbym coś od siebie. Przyglądając się takim projektom z innej perspektywy, zawsze byłem pod wrażeniem siły, zaangażowania i innowacyjności rozwiązań, które zostały w nich zastosowane. Z punktu widzenia pracodawcy, który zatrudnia osoby, które brały udział w takich projektach i zdobywały cenne doświadczenie, uczyły się na błędach, poznawały nowe technologie programowania, zarządzania infrastrukturą serwerową, sieciową i organizacyjną, LS-Stories zawsze było dla mnie szczególnie imponujące. Tego typu doświadczenia i wiedzy nie da się zdobyć na uczelniach. Samozaparcie i determinacja w tworzeniu projektów role play w Polsce są z punktu widzenia czasu ogromnymi bagażami doświadczeń, które są nieocenione w branży IT. Praca nad takimi projektami to doskonała okazja do rozwoju umiejętności i zdobycia cennego doświadczenia, które na pewno przyda się w przyszłości i ułatwi wdrożenie w wielu projektach.
 8. Ach to skin i NPC. Nieźle, nieźle
 9. Z nowego GTA VI już nieco widać, wygląda to na prawdziwy wyciek tego co nas czeka . Widzę duże podobieństwo do GTA V.
 10. Niestety, ale praca jest już dostępna w sieci...
 11. Nie wiem do czego dążysz - świata nie naprawisz, ludzkiego charakteru nie zmienisz. Obecnie panują zupełnie inne oczekiwania wobec systemu gry; ja osobiście wolałbym powrócić do starej, ale dobrze pamiętliwej formy jakim były serwery oparte o skrypty GF. Większość obecnie czeka na systemy, które ich we wszystkich czynnościach wyręczą, poprawią jakość rozgrywki, zamknie w jakimś schemacie. - choć trafią się osoby, które potrafią kreatywnie podejść do gry - to po prostu zależy od człowieka. Co projektów i ich sensu powstawania ciężko powiedzieć czy były ciekawe, w większości nie ma jakiejś organizacji w ekipie pod względem marketingowym - co zapewne jest przedziwnym stwierdzeniem, czy też jakiegoś ułożenia samego w sobie. Obecnie trzeba znaleźć sobie jakieś miejsce i zorganizować dobre grono, w którym można było by odgrywać interakcje; nie patrząc często na innych.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...