Skocz do zawartości

Shelby.

Użytkownik
 • Postów

  3
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Shelby. w dniu 14 Maja

Użytkownicy przyznają Shelby. punkty reputacji!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Aktualnie projekt upadł. Osoby które chciały ze mną jakąkolwiek współprace, okazały się niekompetentne i ukradły grafiki i inne takie, jeśli mógłbym prosić o usunięcie tematu oraz informację aby uważać na "krzykacza" gdyż to obłudnik i zwykły złodziej, to bardzo bym dziękował.
 2. Witam was wszystkich, jako iż wszyscy pracujemy ciągle nad serwerem, jestem w stanie dziś udostępnić wam nasze forum oraz kilka nowinek z świata gry, a dokładniej naszego panelu który znajduję się w grze! Link do forum; http://harvestrp.ct8.pl/ Wszystkich zaciekawionych naszym projektem, zapraszam do rejestracji - jako zespół Harvest-RP dokładamy wszelakich starań dla graczy!
 3. Witam wszystkich, chciałbym wam przedstawić dzisiaj nasz autorski projekt. Harvest Roleplay to serwer tworzony przez graczy dla graczy. Jesteśmy ekipa z wieloletnim doświadczeniem w kodowaniu jak i skryptowaniu na platformie samp. U nas znajdzie miejsce każdy kto tylko ma chęć pograć roleplay, a nasz projekt jest nastawiony na stary schemat rozgrywki gdzie liczy się Character Development bardziej od farmienia gotówki. Ekipa serwera składa się z doświadczonych graczy - przez co, mamy wiedzę odnośnie rozgrywki i wiedzę na temat tego co nas wszystkich nurtowało na innych serwerach, więc możecie się tutaj spodziewać, podejścia administracji - jako podejście zwykłych graczy, gdzie będziemy doceniać dobre akcje. Jeśli szukasz stabilnego, przejrzystego - klimatycznego miejsca, na platformie samp, to idealnie trafiłeś. Oferujemy dużo więcej niż serwery na naszej podobiźnie, gdyż stawiamy na rozgrywkę i dobrą zabawę. Nasz projekt to stary styl rozgrywki - w nowym wydaniu i dostosowanym pod oczekiwania graczy w 2023 roku. Organizacje przestępcze; Organizację otrzymają od nas autorskie skrypty - aby mogli grać i klarownie kreować rozgrywkę z poziomu skryptu. Bez żadnych zbędnych ograniczeń, w dodatku - u nasz nie znajdziecie starych schematów rozgrywki, gdyż u nas liczy się "dynamika" każdej akcji. Brak żmudnego obrabiania 30 screenshotów, aby tylko dostać z akcji rabunkowej 10 tysięcy, u nas wszystko jest zautomatyzowane a ekipa odgrywa epizody, przez co wszystko jest dużo wygodniejsze i dynamiczniejsze, w dodatku skrypt organizacji przestępczych jest bardzo rozbudowany przez co macie bardzo dużo możliwości kreacji swojej organizacji, to organizację są filarem każdego serwera roleplay i dokładamy wszelkie starania aby odzwierciedlić to w świecie gry. Organziację porządkowe; Kolejnym filarem gry - to organizację porządkowe, u nas znajdziecie rozbudowany skrypt dla organizacji porządkowych, przez co nie będziecie ograniczeni skryptowo, a cała rozgrywka będzie klarowna i przyzwoita dla każdego. Chcemy aby każdy znalazł swoje miejsce na naszym serwerze, tym samym jesteśmy przeciwni jakiemukolwiek mustwinowaniu, gra ma nam sprawiać przyjemność. Prace dorywcze; Na naszym serwerze znajdziecie wiele prac dorywczych które są dostosowane pod każdego gracza, ich różnorodność pozwala - na wybranie miejsca dla siebie. Brak zbędnych ograniczeń, to gracz - stawia nam warunki. Słowem zakończenia; Chciałbym wszystkich zaprosić na powstający projekt Harvest-RP który stawiamy od długiego czasu, a cała ekipa dokłada wszelakie starania aby rozgrywka była w stu procentach przyjemna dla każdego, niezależnie czy to cywil, gracz półświatka, gracz organizacji porządkowej. Stawiamy na dobrą zabawę i dobry roleplay. Linki; Discord serwera; https://discord.gg/ecXnWZS3
×
×
 • Dodaj nową pozycję...