Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Zostanę] Sponsor

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 21 maj 2016 - 23:29

Witam, mam dla niektórych taką propozycje - dlaczego dla niektórych ? bo nie szukam gówien, Zostanę Sponsorem cena nie wchodzi w rolę przyjmę dobry projekt obojętnie jaka cena, musi być rozwinięty, musi być postawiony i mieć swoje skrypty nie toleruje oszustwa, Postawię także teamspeaka z domeną i z dodatkami już zależy od właściciela, oczywiście ranga to Administrator abym miał dostęp do tego co się dzieję, do NICZEGO dostępu nie chce, chcę tylko po prostu mieć dostęp do panela administratora a na tsie to Query. Chciałbym równieź dziennie 20 / 30 osób na serwerze jak będą sloty 60, ale za to jak będą 200 / 300 - 1000 slotów to już połowa z nich.

Też mogę postawić serwery nie tylko do MTA, mogę do MC metina i róźnych innych gier - do MC mogę pomóc, lecz Metin hurt world i inne, to nie mam POJĘCIA . mogę także postawić cs ale to już do właściciela wolna ręka

więc czekam tutaj w poście kontakt albo !

GG : 48835185

Więc czekam :) nie toleruję oszustów i też będę chciał 1 rzecz tylko, aby mnie nie oszukać ale to się ugadamy :) 

#2 Vertolio

Vertolio
  • Uzytkownik forum
  • 62 postów
  • MiejscowoścRoztocze

Napisano 22 maj 2016 - 13:25

Sądzę, że tu nikogo, kto chce tworzyć porządny projekt, nie znajdziesz - poszukaj na mpcforum, czy cuś.

#3 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 22 maj 2016 - 14:20

Sądzę, że tu nikogo, kto chce tworzyć porządny projekt, nie znajdziesz - poszukaj na mpcforum, czy cuś.

mpcforum? Tym bardziej nikogo nie znajdzie. Bez urazy, ale każdy "szanujący się programista", który jest w tym dobry i zna się na rzeczy w 99.(9)% będzie miał kasę na swoje potrzeby, więc raczej takie mystic rp i podobne znajdziesz.. :D

#4 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 22 maj 2016 - 20:54

takie projekty to podziękuje chcę porządny, może ktoś się znajdzie 

#5 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 22 maj 2016 - 22:36

takie projekty to podziękuje chcę porządny, może ktoś się znajdzie 

Spójrz na to co piszesz przez pryzmat "porządnych" projektów - obecnie są dwa. (SA:MP of course) ;) Na "latach" (~8) było zaledwie około 10.

#6 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 23 maj 2016 - 08:28

tylko niektóre są totalnie badziewne które padną po 2 dniach, albo poprzez sprzeczke z Technikiem 

#7 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 02 lipiec 2016 - 05:23

Myślałem ze to jakis anons zawiodlem sie ; (

Sygnatura usunięta na mocy §4 pkt. 1

#8 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 21:14

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

Jeśli jesteś zainteresowany funkcją Moderatora i masz powyżej 50 postów napisz do mnie na PW!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników