Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Szukam] Propozycji Do Gry

• Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 AmfetaminaFajnaDziewczyna

AmfetaminaFajnaDziewczyna
  • Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 25 May 2016 - 20:07

Siema, szukam w skrócie propozycji do gry, a dokładniej do zabicia czasu. Na scenie roleplay jestem od pięciu lat, więc sądzę, że moja gry jest na dość wysokim poziomie. Doświadczenia najwięcej nabierałem na już świętej pamięci ls-rp. Nie będę się dłużej rozpisywał.

Oferuję:

Dużo wolnego czasu na grę.

Wysokiego poziomu owej gry, nie jestem tzw "statsem"

Wymagam:

Ciekawego pomysłu na grę (mam zamiar wczuć się w jedną rolę niż grać w projekcie który za tydzień padnie)

Stabilnego serwera na którym jednak jest żywa dusza i idzie coś ugrać.

#2 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 26 May 2016 - 08:53

Nie wchodź na qSantos - syf, pozerstwo, kłamstwa i chamstwo, przeróbka CRP (wiem, bo mam ich gamemode z kwietnia). Dream-RP także syf. Nic do zaoferowania po za tekstem i kupionym skryptem od Mezira nie mają. Na obu serwerach mam bana na forum bez przyczyn, a po próbie wyjaśnienia z administracją .. zlewają mnie. Nie może to świadczyć o ich wysokim poziomie intelektualnym, dlatego nie ma możliwości, by osoby niedojrzałe prowadziły poważny projekt. Niby Compton może coś osiągnąć, ale Stalker - główny administrator - nie ma szacunku do graczy i ich wyzywa, wyraźniej bądź mniej. Też mnie nie zachwycił brakiem dystansu, ktoś go sprowokował na forum i gówno-burza.. Z projektów nie ma nic ciekawego. Jedyne pay4game Ci został. ;) Ew. Mrucznik jak chcesz grać luźno. A i bym zapomniał! Powstaje social-rp - chyba 4 edycja (1x social & 3x hrv). Czasówka jak z Mighty. ;)

#3 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 26 May 2016 - 11:02

Jeżeli lubisz piękne opowieści, kłamstwa i oszustwa to http://social-rp.pl/

aaa.. i nie zbieraj hajsu, nie kupuj premium, graj na luzie bo i tak padnie.

Jeśli jesteś zainteresowany funkcją Moderatora i masz powyżej 50 postów napisz do mnie na PW!

#4 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 26 May 2016 - 12:49

Czyli mówicie, że poza n4g nie ma co grac na dłuższą metę? Brakuje mi jednak starej lski ://

Na mruczniku spędziłem swój pierwszy miesiąc wchodząc na scene roleplay i tam nie da się nic ugrać na poziomie B-) choćby się chciało.

#5 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 26 May 2016 - 17:27

Czyli mówicie, że poza n4g nie ma co grac na dłuższą metę? Brakuje mi jednak starej lski ://

Na mruczniku spędziłem swój pierwszy miesiąc wchodząc na scene roleplay i tam nie da się nic ugrać na poziomie B-) choćby się chciało.

na n4g też bym nie grał, tam się liczy tylko /duty i jakim samochodem jeździsz lub ile biznesów w centrum masz.

Jeśli jesteś zainteresowany funkcją Moderatora i masz powyżej 50 postów napisz do mnie na PW!

#6 hili

hili
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 26 May 2016 - 19:06

devgaming ewentualnie, jak lubisz tez nieco inne klimaty to gothic role play. pseudoole powstaja i padaja, wiec jesli szukasz czegos stabilnego to social-rp raczej odpada na momencie 

#7 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 26 May 2016 - 19:13

devgaming ewentualnie, jak lubisz tez nieco inne klimaty to gothic role play. pseudoole powstaja i padaja, wiec jesli szukasz czegos stabilnego to social-rp raczej odpada na momencie 

jeszcze 10 dni więc GTD pewnie zmieni zdanie z sześć razy i w ogóle forum nie otworzą.

#8 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 27 May 2016 - 00:06

dajcie mi dobrą lske :////// nie chcę się wierzyć, że dobra rozgrywka może [CENZURA] ;___:

czekać tylko na niepewne socialrp

robić duty na n4g

bić skill mechanika na mruczniku

nie wiem co wybrać ażXDD

Użytkownik SolarisXPompa edytował ten post 28 May 2016 - 09:18
Bez wulgaryzmów - Ostrzeżenie słowne

#9 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 27 May 2016 - 22:21

Nie wchodź na qSantos - syf, pozerstwo, kłamstwa i chamstwo, przeróbka CRP (wiem, bo mam ich gamemode z kwietnia). Dream-RP także syf. Nic do zaoferowania po za tekstem i kupionym skryptem od Mezira nie mają. Na obu serwerach mam bana na forum bez przyczyn, a po próbie wyjaśnienia z administracją .. zlewają mnie. Nie może to świadczyć o ich wysokim poziomie intelektualnym, dlatego nie ma możliwości, by osoby niedojrzałe prowadziły poważny projekt. Niby Compton może coś osiągnąć, ale Stalker - główny administrator - nie ma szacunku do graczy i ich wyzywa, wyraźniej bądź mniej. Też mnie nie zachwycił brakiem dystansu, ktoś go sprowokował na forum i gówno-burza.. Z projektów nie ma nic ciekawego. Jedyne pay4game Ci został. ;) Ew. Mrucznik jak chcesz grać luźno. A i bym zapomniał! Powstaje social-rp - chyba 4 edycja (1x social & 3x hrv). Czasówka jak z Mighty. ;)

Syfem to ty jesteś :D

#10 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 28 May 2016 - 01:11

Asterek mówiąc tak pokazujesz tylko swój poziom jako założyciel serwera. Osobiście mi lata co robisz, ale może być racja w zawartym przez Ciebie cytacie. Często osoby z rangą pochlania właśnie wielka 'władza" i tak się zazwyczaj dzieje jak Mario powiedzial.

//EDIT: Z GÓRY MÓWIĘ, NIE ZNAM NIE OCENIAM.

#11 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 28 May 2016 - 02:12

Cześć. Wydaję mi się że ktoś przesadził z opinią o Compton, stąd też zapraszam na ten projekt. Start serwera w niedziele o 19:00 więc myślę że znajdziesz jeszcze coś dla siebie ;-)

www.compton-rp.pl

#12 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 28 May 2016 - 07:51

No nie no będzie mnie wyzywał 15 letni dzieciak, bo mama mu nie dała kary na kompa jeszcze. :D Proszę Cię tylko o zaprzestanie, bo nie jestem podatny na prowokacje, a chce Cię tylko uświadomić, że udowadniasz kim jesteś - jakby było mało dowodów. ;)

Cześć. Wydaję mi się że ktoś przesadził z opinią o Compton, stąd też zapraszam na ten projekt. Start serwera w niedziele o 19:00 więc myślę że znajdziesz jeszcze coś dla siebie ;-)

www.compton-rp.pl

Na prawdę nie wydaje mi się, że "Główny Administrator" powinien się tak zachowywać. Żałosny typ i tyle, nie wiem jak reszta, bo to mnie odrzuciło - po za nim nie mam zdania co do projektu, tak tylko piszę co by nie było domówień. ;)
7139888732fc37d50c8bf9226d53fbad.png

#13 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 28 May 2016 - 08:43

No nie no będzie mnie wyzywał 15 letni dzieciak, bo mama mu nie dała kary na kompa jeszcze. :D Proszę Cię tylko o zaprzestanie, bo nie jestem podatny na prowokacje, a chce Cię tylko uświadomić, że udowadniasz kim jesteś - jakby było mało dowodów. ;)

Na prawdę nie wydaje mi się, że "Główny Administrator" powinien się tak zachowywać. Żałosny typ i tyle, nie wiem jak reszta, bo to mnie odrzuciło - po za nim nie mam zdania co do projektu, tak tylko piszę co by nie było domówień. ;)
7139888732fc37d50c8bf9226d53fbad.png

Bardzo dobrze Stalker zachował się w stosunku do ciebie. Po co ci te hejty jak one ci nic nie dają? Się dziwisz czemu jesteś potem banowany. Jak ci coś nie pasuje to nie wchodź na te projekty, ale nie psuj opini ich, sam coś cfaniaczku zrób lepszego. I nie podszywaj się pod prawdziwego Maria.

#14 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 28 May 2016 - 09:17

hmm, Stalker nie zachował się dobrze w stosunku do Maria, dlaczego ? Mario to zwykły gracz i wyraził swoją opinie, którą mógł wyrazić a wyzwanie go, że ma ,,Osrane Majtki na głowię" to nic nie wzniesie a pokazuje to że Właściciele to dzieci :_:

#15 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 28 May 2016 - 09:51

Przecież nikt tu nikogo nie wyzywał, czepiacie się chłopaki. ;)

#16 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 28 May 2016 - 12:13

Zarządca projektu musi mieć jednak większe pojęcie na temat kultury i zachowania w stosunku do graczy zwłaszcza, że Polska scena RolePlay upada. Nikt jej nie odratuje serią projektów cyklu eee masz osrane majtki, wali mnie twoje zdanie,ban.

#17 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 28 May 2016 - 12:17

hmm, Stalker nie zachował się dobrze w stosunku do Maria, dlaczego ? Mario to zwykły gracz i wyraził swoją opinie, którą mógł wyrazić a wyzwanie go, że ma ,,Osrane Majtki na głowię" to nic nie wzniesie a pokazuje to że Właściciele to dzieci :_:

To przecież nie jest moje konto. Nie robię innych niż z moim avkiem i nickiem. :) Nie ulegaj prowokacjom tego dzieciaka :P

@Frank - jednakże kulturę osoba na takim stanowisku powinna mieć. :P

#18 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 28 May 2016 - 14:17

Kultura panuję i tyle, wyraźnie go poniosło. Mówiąc o ekipie jak o dzieciach to gruba przesada, zwłaszcza że większość to 20+.

Przemyślałem to i wysłałem propozycję przeprosin aby zakopać topór wojenny. ;)

#19 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 28 May 2016 - 15:04

Kultura panuję i tyle, wyraźnie go poniosło. Mówiąc o ekipie jak o dzieciach to gruba przesada, zwłaszcza że większość to 20+.

Przemyślałem to i wysłałem propozycję przeprosin aby zakopać topór wojenny. ;)

Oj przestań, nie oczekiwałem niczego i nie nazwałem Was dziećmi #edit kurde, nie odniosło się do mnie.. źle spojrzałem. :D Po za tym widać przecież profesjonalne podejście i po za Wami nie ma nikogo "ogarniętego". Przecież nie jesteście tacy jak qSantos by pisać do mnie z pomocą przy tworzeniu serwera - który już wystartował. :P (Jak ktoś chce paczkę z 11.05 to pw ;) )

#20 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 28 May 2016 - 15:57

20+?

Chwila to jeżeli Ja mam prawie 18 lat i dysponuję większą kulturą osobistą od nich to już nie widzę żadnych szans ;___;

Poza tym zarządcy i administratorzy projektu powinni być na tyle dojrzali i nie łapać się na prowokacje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników