Skocz do zawartości

Zdjęcie

Social Role Play? Czasowa Bomba, W Wykonaniu Starej Ekipy?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 03 June 2016 - 14:49

Mniej niż połowa tego artykułu zasługuje na miano obiektywizmu, reszta jest treścią sugerowaną indywidualnie.

Oczywiście mój artykuł to jedynie moje własne przemyślenia oparte na moich własnych doświadczeniach, oraz na opiniach innych graczy na temat waszego projektu, a raczej kilku z jego osób. Nie ma co się spinać, każdy ma prawo do głosu, żyjemy w wolnym kraju. Te słowa krytyki weźcie sobie do serca, i pomyślcie, że może coś teraz pójść źle, i tym razem zawiedziecie graczy, mimo że zbluzgałem was tutaj nie ukrywam, i nigdzie nie napisałem, że nie macie potencjału w tym co robicie, tylko zawsze to co robicie trwa bardzo krótko tak jak tytuł tematu: "Bomba czasowa" bo jest super, ale na krótki czas. Może tym razem będzie inaczej. 

#22 superpartia

superpartia
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów
  • MiejscowoścZamość

Napisano 03 June 2016 - 14:51

Z góry zaznaczę, że nie wysłał mnie tutaj Michał, ani nikt inny z administracji Sociala - ani Tazz, ani Filip.

Przechodząc do tematu. Cóż Pixor. Nie znam Cię osobiście ani jakoś bardzo przez internet, jedynie kojarzę właśnie, że swego czasu na HRV miałeś moderatora. Chyba wtedy, kiedy ja liderowałem sąd. Osobiście nie wiem, jak to wyglądało wewnątrz ekipy kiedyś, bo byłem tak jak ktoś wyżej napisał "zwykłym szarakiem". Ja osobiście nie spotkałem się z ignorowaniem ze strony administracji, a rzeczy dla sądu sprawnie były rozwiązywane.

W każdym bądź razie myślę, że Michał podchodzi do tego projektu poważnie. Mogę Ci jedynie zdradzić, że jako ekipa wewnątrz się dogadujemy - przynajmniej uważam, że ja mam dobry kontakt z innymi osobami z administracji. To na pewno ważna rzecz, bo jeśli ekipa się dogaduje, to ma to duże znaczenie dla serwera. Sam zresztą wspomniałeś, że poprzednie edycje serwerów z udziałem Michała padały właśnie z braku dogadywania w ekipie. I w sumie nie tylko tu. Przecież gołym okiem na LSRP było widać, że ekipa się nie dogaduje. Nawet publicznie skakali sobie do gardeł, że jeden robi to a nie powinien, drugi się wtrynia w interesy temu i tak dalej. Na MRP skądinąd również wiem o pewnych spinach w administracji. Zresztą już pod koniec MRP Stalin z Sevosem sami się prowokowali i rzucali gnojem nawzajem.

Nie wiem co było kiedyś i nie wiem, co się działo w relacjach Twoich z administracją dawnego HRV i innych. Myślę jednak, że tym razem serwer ma szansę się rozwinąć. Jeśli nawet jest racja w tym co piszesz o Michale, to mam wrażenie, że zmienił się. W końcu każdy z czasem wyciąga wnioski ze swojego zachowania - z tym, że nie każdy próbuje coś zmieniać w tym kierunku. Ja myślę i mam nadzieję, że Michał nie zawiedzie. Zresztą nie tylko mowa o Michale, bo sam jak niektórzy wiedzą byłem kiedyś niezbyt dobrym graczem. I nie chodzi wcale o grę, ale o zachowania na forumkach ;).

@VeSteQ, nie ukrywam, że to co napisałeś trochę mnie dotknęło. Znamy się z MRP bardziej lub mniej, ale czy ja kiedykolwiek uważałem się za kogoś, kto jest ponad innymi? Raczej bratałem się z graczami, o ile mnie nie wyzywali, bo z takimi nie ma po co (typu Faklop czy Bończa, którzy ciągle mnie prowokowali). Więc mam nadzieję, że poniższy cytat nie był o mnie. A jeśli był to cóż - mam nadzieję, że pozostanę chociaż w małym stopniu starym superpartią i sodówa mi nie grozi.

Będzie tak, forum wystartuje, będą pojawiać się kolejne newsy, na forum będzie ponad 200 osób, ekipa nie będzie odpisywać na PW bo to ważniaki i oni jebią szaraczków.

W skrócie - nie wiem zbyt wiele, może i było różnie, ale mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie. Jestem przywiązany do Sociala i chciałbym, aby przetrwał dłużej niż wspomniane symboliczne 2 miesiące. Cóż, obecnie dogadujemy się w ekipie, więc życzmy sobie, żeby tak pozostało. Wtedy i serwer ma szanse.

#23 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 26 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano 03 June 2016 - 14:53

Dobra, myślę że nadszedł czas na wyprostowanie pewnych bzdur, które zostały zawarte a artykule (czego nie można nazwać artykułem bo jest nieobiektywny). Na wstępie poruszasz kwestię Dawid'a, który nie odpisał Ci nawiadomość i robisz dość spore 'wywody' na temat tego, że nie chcemy się reklamować artykułami na tak bardzo znanym forum RolePlay. Otóż Tazz poinformował całą ekipę o Twojej wiadomości do niego i ustaliliśmy, że nie warto przedstawiać odpowiedzi na pytania ponieważ artykuł byłby nieobiektywny co możemy właśnie zauważyć. Kolejnym argumentem, którym posługujesz się w artykule jest rzekome obrażanie Cię za wypowiedź na temat jakiegoś niszowego pomysłu dot. projektu. Osobiście sytuacji nie pamiętam bo była bardzo dawno i nie jest super ważna jednak w 90 procentach jestem pewien, że w taki sposób bym Ci nie odpisał za wyrażenie opinii. Jeżeli naprawdę chcesz abym każy mógł odnieść się do tych wiadomości na poważnie - przedstaw cytaty z rozmów.

Sprawa Mario i Sharkmena to tylko wprowadzona przez Ciebie wzmianka, aby artykuł był bardziej agresywny wobec mnie i reszty projektu. To co już mogłes zauwazyć - do Maria nic nie mam, robi swoje i to jego sprawa. Sharkmen'a znam od dawna i to raczej nic dziwnego, że zapraszałem go do swojego zespołu.

nazwał nikim innym jak stadem baranów, którzy mają kupować konto premium bo inaczej ich pobanuje.

Jest to conajmniej śmieszne, każdy kto mnie bardziej zna wie, że nigdy na projektach nie zarobiłem ani grosza więc podejście do graczy 'dawajcie hajs i elo' jest mi akurat obce.

Z dobrych mi informatorów dowiedziałem się, że Michał, do którego na moderatora zgłaszałem się przez Facebook'a podał im wszystkim linka do mojego konta globalnego.

Informatorzy zawiedli, nigdy nikogo portali społecznościowych nie udostępaniałem ludziom.

Odbanuj ich ty cwelu bo zaraz Ci wypierdolę, i wylecisz stąd na zbity pysk, te debile nabijają statystyki serwera, bo przyciągaja dużo innych debili

Serio, nie wiem czy płakać czy śmiać się. Ukazujesz już takie niestworzone rzeczy, że szok. Tak jak pisałem wcześniej - daj konkretne cytaty, a nie rzucasz słowa na wiatr.

Nie ma co się oszukiwać - tworzenie czegoś nowego w tym starym składzie nic nie da, a tylko ponownie może nauczy graczy, że oni się do tego razem w tym gronie nie nadają! Ja nie będę nigdy więcej poświęcał czasu na taki projekt.\

Dzięki za opinię.

Tak jak mogłem wcześniej, artykuł zajebiście podkręcony różnymi wyssanymi z palca cytatami i bredniami. Jeżeli już tak bardzo chcesz nam zaszkodzić (na razie robisz reklamę) to rób to w konstruktywny sposób, a nie 'napisze coś to może mi uwierzą'. Zapraszam w niedzielę na forumek :)

#24 Hyeromtzky

Hyeromtzky

Cult of Personality

• Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 03 June 2016 - 15:45

Hail to the Queen..
Zacznę od tego, że jestem na tym forum po raz drugi i bolą mnie umiejętności tego, kto te forum stworzył. Dlaczego? Otóż najpiękniejszego narzędzia do edycji tekstu, najpiękniejszej opcji związanej z usadowieniem tekstu na stronie - nie ma! Justowanie, naprawdę, to mogłoby poprawić jakość tego artykułu pod względem estetycznym, ale co tam - mówi to tylko ktoś, kto pisze zawodowo raporty badań społecznych i operuje tekstem pisanym przez 12h dziennie.

social-logo.png.3532266aa2617ad87657b4e1

Do tematu!

"
 Kilka dni temu napisałem prywatną wiadomość do Tazz'a, by udzielił mi odpowiedzi na kilka pytań, które miałem tutaj zamieścić, jednak odczytał wiadomość, i nigdy nie odpowiedział. Według mnie to już samo w sobie co najmniej dziwaczne, i okazanie braku szacunku drugiej osobie, nie ważne na jakim stopniu w hierarchii SA-MP się znajduje. Już na samym początku możemy dostrzec, że jeżeli nie posiadamy statusu większego niż szary użytkownik forum to nie mamy co liczyć na odpowiedź od takich osób. " (Tak się robi cytaty kolego)

Po tym jednym cytacie widzę jako socjolog, że problem nie leży w Tazzie tylko w Tobie, o tyle o ile my (Ja i Taz) dogadujemy się myślę dość dobrze to nie znaczy, że zarówno Tazz jak i Ja jesteśmy związani do odpowiadania sobie nawet po kilku dniach. To czy ktoś odpowie Ci na prywatną wiadomość to sprawa tylko i wyłącznie tej jednej i jedynej osoby. Wyobraź sobie teraz, że 90% społeczeństwa nie odpisze Ci na prywatną wiadomość bo albo nie ma czasu, albo nie ma na to ochoty. Czy to oznacza, że ta osoba nie darzy Cię szacunkiem czy po prostu nie ma ochoty rozmawiać? TO pytanie zostawię Tobie, bo ja osobiście znam odpowiedź.

"Cóż jak to przystało na nasze czasy dodano mnie do konferencji na Skype'ie gdzie powiedziano mi co mam robić. Oczywiście starałem się jak najbardziej sprawiedliwie podchodzić do mojego stanowiska. Kiedy na czacie konferencji padały słowa: "Ej, co sądzicie by zrobić tramwaje?" jako, że pierwszy odczytałem jego wiadomość (czyt. Michała) to jako pierwszy skomentowałem ją: "Według mnie to bez sensu, bo i tak ludzie pójdą na przystanek by pojechać busem". Oczywiście sądziłem, że taką radą wspomogę dalsze działania projektu jednak spotkała mnie tylko fala wulgaryzmów typu: "Jesteś tutaj gównem", "Po chuj się odzywasz - pizdo", "Jesteś tutaj kurwa nikim jeszcze raz się odezwij to Cię wypierdolę", "Ruchałem Ci matkę". Wszystkie wyżej wymienione zdania padły z ust, a może raczej z klawiatur wszystkich trzech administratorów, którzy teraz tworzą, i ten projekt"

Wybacz, ale czy Ty tutaj opisujesz sytuacje z Sociala? Bo z tego co wiem a jestem w tej ekipie od samego początku to nie byłeś ani sekundy na naszej konferencji i ani razu nikt nie słyszał o kimś twojego pokroju. Oczywiści, jesteśmy chamskim, wulgarnym i agresywnym gronem, tylko co z tego, skoro każdy z nas w życiu po za sampowym odnosi sukcesy a i w samp nie jesteśmy pokłóceni a raczej mamy dobry kontakt? jeżeli ty faktycznie jesteś redaktorem tego portalu, to ja jestem bardziej obiektywny w pisaniu artykułów na temat homoseksualizmu (POLECAM: ROCZNIKI SOCJOLOGICZNE I PRZEGLĄD SOCJOLOG)

"Na początku byłem troszkę zaskoczony, że mogę rozmawiać z administracją jakiegoś projektu, i nawet głupio było mi się odezwać, ale w końcu też powiedziałem zdanie: "Ja do Maria nic tam nie mam" (czyt. konferencja polegała na próbie obalenie pierwszej edycji M-RP). Byłem światkiem jak Michał namawiał Sharkmena by ten dołączył do jego ekipy, że zapewni mu lepszy byt, a w zamian chcę by ten pisał głupoty na Mario. Cóż bardzo śmieszna próba wykończenia konkurencji drogi Michale."

Teraz najfajniejsze jest to,  gdybyśmy jako Social RolePlay prowadzili jaką kolwiek działalność gospodarczą  a Ty pisałbyś do jakiegokolwiek czasopisma, lub na jakiegokolwiek bloga automatycznie osobiście bym Cię pozwał. Po pierwsze, proszę o przedstawienie dowodów, w których słychać głos kogoś z Administracji Social RP, który zleca sabotaż innego projektu, Po drugie, nie wstawiłeś ich od razu - prowadzisz bardzo, ale to bardzo nierzetelne dziennikarstwo i miałbym to gdzieś, nawet będąc w ekipie sociala, ale przez takie osoby jak Ty, takie osoby jak Ja muszą przechodzić śmieszne konkursy. Druga sprawa, jeżeli czułeś się zakłopotany rozmawiając z kimś, kto miał kolorek na jakimś forum, to powinieneś się troszkę przebadać ponieważ to świadczy tylko o tym, że masz bardzo niską pewność siebie a co za tym idzie jesteś potencjalnym pacjentem przed lub w trakcie depresji.

Jeżeli pragniesz dalej rozmawiać - zapraszam na mojego skype; jarzynek69 lub na facebooka - znajdziesz mnie. :D

Pozdrawiam.
Moses/Jarzyn

#25 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 03 June 2016 - 16:27

Nie mam teraz chwilowo czasu jednak odpowiem wam tak: Gdybym w tamtych momentach cykał zrzuty ekranu otworzyły by się wam oczy :) Jednak nie sądziłem, że sprawa może potoczyć się do tego stopnia :) Oczywiście człowiek uczy się na błędach :)

#26 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano 03 June 2016 - 19:06

A myślałem że chwalą się swoją profesją tylko osoby studiujące prawo... A masz! :/ 
Mamy Socjologa w społeczności SA:MP, chodź usiądź tutaj obok Prawników i lekarzy tworzących projekty Role-Play. **Wskazuje na miejsce obok**

Oczywiście napisałem to ja Bartek Winek, niedoszły Inżynier Robotyki.

#27 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 03 June 2016 - 22:25

A myślałem że chwalą się swoją profesją tylko osoby studiujące prawo... A masz! :/ 
Mamy Socjologa w społeczności SA:MP, chodź usiądź tutaj obok Prawników i lekarzy tworzących projekty Role-Play. **Wskazuje na miejsce obok**

Oczywiście napisałem to ja Bartek Winek, niedoszły Inżynier Robotyki.

Bywa - ludzie są... dziwni.

#28 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 04 June 2016 - 10:37

GoToDark'u. Dlaczego Filip, Mario, Sim00n, Burton, Misiak, Ownede, Nertowny, Caman i wiele wiele innych osob odpowiadalo na pytania zadawane im na potrzeby tego serwisu? Jeszcze zaden z nich na tym nie ucierpial. Pytania zwykle maja charakter konstruktywny o budujacy- majac zapewnic projektowi reklame. Glupciec jedynie moglby napisac ze "nie chcielismy odpisywac bo artykul bylby wystawiony w zlym swietle". Nie,to wlasnie poprzez pyche i nieumiejetnosc rozmowy tak wlasnie sie dzieje. Fajnie ze dopiero teraz sie wypowiadacie- bo mieliscie mozliwosc dodac swoje 5groszy w artykule o Was.

Nie dziwi mnie fakt, ze ktos kto przygotowal sobie pytania- chce je zadac,ktos go olewa. Na samej tej podstawie piszacy sam stwierdza ze nie warto juz marnowac czasu na pisanie opini budujacych, prostujacych - napiszemy to co wiemy i to co nas najbardziej woli. Artykuly na forum sa dozwolone do pisania w kazdej formie- dziennika, felietonow czy artykulow opisowych.

Zamiast wylewac swoj placz- skontaktuhcie sie z redaktorem i poproscie o powtorzenie wywiadu jednoczesnie przepraszajac za wczesniejsze zaniechanie go. Jesli ktos potrafi rozmawiac to zrobi to. Chyba ze rzeczywiscie bedzie tak jak w glownym temacie- zero kontakty, administracja projektu ma wywalone na wszystko, zero szacunku i tolerancji. Zobaczymy.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#29 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 04 June 2016 - 12:05

GoToDark'u. Dlaczego Filip, Mario, Sim00n, Burton, Misiak, Ownede, Nertowny, Caman i wiele wiele innych osob odpowiadalo na pytania zadawane im na potrzeby tego serwisu? Jeszcze zaden z nich na tym nie ucierpial. Pytania zwykle maja charakter konstruktywny o budujacy- majac zapewnic projektowi reklame. Glupciec jedynie moglby napisac ze "nie chcielismy odpisywac bo artykul bylby wystawiony w zlym swietle". Nie,to wlasnie poprzez pyche i nieumiejetnosc rozmowy tak wlasnie sie dzieje. Fajnie ze dopiero teraz sie wypowiadacie- bo mieliscie mozliwosc dodac swoje 5groszy w artykule o Was.

Nie dziwi mnie fakt, ze ktos kto przygotowal sobie pytania- chce je zadac,ktos go olewa. Na samej tej podstawie piszacy sam stwierdza ze nie warto juz marnowac czasu na pisanie opini budujacych, prostujacych - napiszemy to co wiemy i to co nas najbardziej woli. Artykuly na forum sa dozwolone do pisania w kazdej formie- dziennika, felietonow czy artykulow opisowych.

Zamiast wylewac swoj placz- skontaktuhcie sie z redaktorem i poproscie o powtorzenie wywiadu jednoczesnie przepraszajac za wczesniejsze zaniechanie go. Jesli ktos potrafi rozmawiac to zrobi to. Chyba ze rzeczywiscie bedzie tak jak w glownym temacie- zero kontakty, administracja projektu ma wywalone na wszystko, zero szacunku i tolerancji. Zobaczymy.

Przestań. Przecież to Wielcy ludzie, nie przeproszą nikogo. ;)

#30 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 04 June 2016 - 12:16

Ja mam urazę tylko z tego powodu, że Tazz, którego szanowałem, i jakoś się dogadywałem nagle tak mnie olał. Skoro nie CHCIELI się reklamować wystarczyło odpisać: "Nie dziękujemy", i byłoby inaczej.

#31 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 04 June 2016 - 15:09

Zbyszek (bo to chyba ten dawid mi sie wydaje) i Tazz sa ludzmi, z ktorymi da sie porozmawiac. Mam nadzieje, ze odezwa sie do Pixiora i troszeczke wyprostuja temat dajac opowiedzi do artykulu anizeli olewajac to a pozniej narzekajac ze artykul jest pelen negatywnych cech.

Da sie, trzeba chciec.

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#32 jp2

jp2
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 04 June 2016 - 16:58

Hail to the Queen..
Zacznę od tego, że jestem na tym forum po raz drugi i bolą mnie umiejętności tego, kto te forum stworzył. Dlaczego? Otóż najpiękniejszego narzędzia do edycji tekstu, najpiękniejszej opcji związanej z usadowieniem tekstu na stronie - nie ma! Justowanie, naprawdę, to mogłoby poprawić jakość tego artykułu pod względem estetycznym, ale co tam - mówi to tylko ktoś, kto pisze zawodowo raporty badań społecznych i operuje tekstem pisanym przez 12h dziennie.

social-logo.png.3532266aa2617ad87657b4e1

Do tematu!

"
 Kilka dni temu napisałem prywatną wiadomość do Tazz'a, by udzielił mi odpowiedzi na kilka pytań, które miałem tutaj zamieścić, jednak odczytał wiadomość, i nigdy nie odpowiedział. Według mnie to już samo w sobie co najmniej dziwaczne, i okazanie braku szacunku drugiej osobie, nie ważne na jakim stopniu w hierarchii SA-MP się znajduje. Już na samym początku możemy dostrzec, że jeżeli nie posiadamy statusu większego niż szary użytkownik forum to nie mamy co liczyć na odpowiedź od takich osób. " (Tak się robi cytaty kolego)

Po tym jednym cytacie widzę jako socjolog, że problem nie leży w Tazzie tylko w Tobie, o tyle o ile my (Ja i Taz) dogadujemy się myślę dość dobrze to nie znaczy, że zarówno Tazz jak i Ja jesteśmy związani do odpowiadania sobie nawet po kilku dniach. To czy ktoś odpowie Ci na prywatną wiadomość to sprawa tylko i wyłącznie tej jednej i jedynej osoby. Wyobraź sobie teraz, że 90% społeczeństwa nie odpisze Ci na prywatną wiadomość bo albo nie ma czasu, albo nie ma na to ochoty. Czy to oznacza, że ta osoba nie darzy Cię szacunkiem czy po prostu nie ma ochoty rozmawiać? TO pytanie zostawię Tobie, bo ja osobiście znam odpowiedź.

"Cóż jak to przystało na nasze czasy dodano mnie do konferencji na Skype'ie gdzie powiedziano mi co mam robić. Oczywiście starałem się jak najbardziej sprawiedliwie podchodzić do mojego stanowiska. Kiedy na czacie konferencji padały słowa: "Ej, co sądzicie by zrobić tramwaje?" jako, że pierwszy odczytałem jego wiadomość (czyt. Michała) to jako pierwszy skomentowałem ją: "Według mnie to bez sensu, bo i tak ludzie pójdą na przystanek by pojechać busem". Oczywiście sądziłem, że taką radą wspomogę dalsze działania projektu jednak spotkała mnie tylko fala wulgaryzmów typu: "Jesteś tutaj gównem", "Po chuj się odzywasz - pizdo", "Jesteś tutaj kurwa nikim jeszcze raz się odezwij to Cię wypierdolę", "Ruchałem Ci matkę". Wszystkie wyżej wymienione zdania padły z ust, a może raczej z klawiatur wszystkich trzech administratorów, którzy teraz tworzą, i ten projekt"

Wybacz, ale czy Ty tutaj opisujesz sytuacje z Sociala? Bo z tego co wiem a jestem w tej ekipie od samego początku to nie byłeś ani sekundy na naszej konferencji i ani razu nikt nie słyszał o kimś twojego pokroju. Oczywiści, jesteśmy chamskim, wulgarnym i agresywnym gronem, tylko co z tego, skoro każdy z nas w życiu po za sampowym odnosi sukcesy a i w samp nie jesteśmy pokłóceni a raczej mamy dobry kontakt? jeżeli ty faktycznie jesteś redaktorem tego portalu, to ja jestem bardziej obiektywny w pisaniu artykułów na temat homoseksualizmu (POLECAM: ROCZNIKI SOCJOLOGICZNE I PRZEGLĄD SOCJOLOG)

"Na początku byłem troszkę zaskoczony, że mogę rozmawiać z administracją jakiegoś projektu, i nawet głupio było mi się odezwać, ale w końcu też powiedziałem zdanie: "Ja do Maria nic tam nie mam" (czyt. konferencja polegała na próbie obalenie pierwszej edycji M-RP). Byłem światkiem jak Michał namawiał Sharkmena by ten dołączył do jego ekipy, że zapewni mu lepszy byt, a w zamian chcę by ten pisał głupoty na Mario. Cóż bardzo śmieszna próba wykończenia konkurencji drogi Michale."

Teraz najfajniejsze jest to,  gdybyśmy jako Social RolePlay prowadzili jaką kolwiek działalność gospodarczą  a Ty pisałbyś do jakiegokolwiek czasopisma, lub na jakiegokolwiek bloga automatycznie osobiście bym Cię pozwał. Po pierwsze, proszę o przedstawienie dowodów, w których słychać głos kogoś z Administracji Social RP, który zleca sabotaż innego projektu, Po drugie, nie wstawiłeś ich od razu - prowadzisz bardzo, ale to bardzo nierzetelne dziennikarstwo i miałbym to gdzieś, nawet będąc w ekipie sociala, ale przez takie osoby jak Ty, takie osoby jak Ja muszą przechodzić śmieszne konkursy. Druga sprawa, jeżeli czułeś się zakłopotany rozmawiając z kimś, kto miał kolorek na jakimś forum, to powinieneś się troszkę przebadać ponieważ to świadczy tylko o tym, że masz bardzo niską pewność siebie a co za tym idzie jesteś potencjalnym pacjentem przed lub w trakcie depresji.

Jeżeli pragniesz dalej rozmawiać - zapraszam na mojego skype; jarzynek69 lub na facebooka - znajdziesz mnie. :D

Pozdrawiam.
Moses/Jarzyn

Czyli to prawda, że socjologię studiują najwięksi idioci.

#33 Rafau

Rafau
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 04 June 2016 - 17:43

Okej, moim zdaniem wygląda to tak:

• Nikt nie musi decydować się na wywiad z wami, tylko wam się wydaje, że działacie jako największy portal o SA-MP'ie. Wchodząc tu, nawet w statusach jest napisane, że utrzymujecie się z gównoburz,
  • Waszą działalność można porówna do tej TVN'u, robicie z igły widły,
  • Redaktorami tu są osoby, które nie potrafią się wypowiadać, a ich styl razi w oczy (podam powyżej argument).,Skoro chcecie przeprowadzić wywiad i napisać jakiś porządny artykuł, to najpierw sprawdźcie go trzy razy, zanim wypuścicie na światło dzienne,
  • Redaktorami są tu osoby, które grają na innych projektach i w zasadzie próbują oczernić inne forum, byle tam gdzie grają hajs i licznik osób się zgadzał,
  • Byliśmy przekonani, że informacje, które i tak zostaną wam przekazane będą dosłownie pokolorowane, a inne wyssane z palca.

To tylko moje spostrzeżenie co do tego, a sianie fermentu, że ktoś nie chciał z wami przeprowadzić wywiadu i nie odpowiedział na PW jest co najmniej śmieszne. Nie jesteście pępkiem świata hipokryci :)

#34 Tazz

Tazz
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 04 June 2016 - 17:45

Ja mam urazę tylko z tego powodu, że Tazz, którego szanowałem, i jakoś się dogadywałem nagle tak mnie olał. Skoro nie CHCIELI się reklamować wystarczyło odpisać: "Nie dziękujemy", i byłoby inaczej.

Pixor, masz rację, zawsze się dogadywaliśmy, i zawsze będziemy się dogadywać (tak sądzę, a raczej ze swojej strony wyrażam taką chęc). Nie mam nic do Ciebie, bo wiele razy nasza teoria co do wobec wielu tematów nakładała się na siebie nawzajem - jedynie mogę zarzucić parę rzeczy co do treści artykułu. Ze swojej strony mogę zapewnić Cię jednak, że nie olałem Cię, przeczytałem wiadomość, listę pytań, oraz zastanawiałem się nad odpowiedziami - jednak po konsultacji z ekipą, stwierdziliśmy, że nie chcemy brać udziału w tego typu promocji. Faktem jest też to, że zgadzam się z Tobą co do tego, że powinienem odpowiedzieć w ten sposób, jaki przytoczyłeś, abyś dostał sygnał, że zainteresowałem się propozycją i zastanowiłem się nad udziałem - tak by przynajmniej wypadało ze strony przestrzegania dyskusyjnego savoir-vivre.

Zbyszek (bo to chyba ten dawid mi sie wydaje) i Tazz sa ludzmi, z ktorymi da sie porozmawiac. Mam nadzieje, ze odezwa sie do Pixiora i troszeczke wyprostuja temat dajac opowiedzi do artykulu anizeli olewajac to a pozniej narzekajac ze artykul jest pelen negatywnych cech.

Da sie, trzeba chciec.

Chyba akurat w tym artykule głównie ludzie poruszają mnie jako Dawida, swoją drogą - dziękuję za ciepły opis.

#35 Rafau

Rafau
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 04 June 2016 - 17:48

[...] to dlaczego szanowany się, i znany projekt nie chciałbym się rozreklamować?

Jeden z argumentów co do mojej powyższej wypowiedzi. Może mi ktoś wytłumaczyć, o co w pierwszym wycinku artykułu chodzi? Ciężko rozszyfrować tego Pana.

Następnie interpunkcja - stawianie przecinków przed "i". Czy tak wygląda porządny artykuł i redaktor, który chce przeprowadzić mega wywiad, a potem ma focha i pisze artykuł o "ble" projekcie bo Dawid nie chciał mu odpowiedzieć?

http://centrum-rp.eu...raczy/#entry454

Kolejny argument - autor tego tematu kandyduje na redaktora tej strony. Spójrzcie na jego pismo.. Zresztą, czy taka osoba, która jest zapraszana na rozmowę kwalifikacyjną bodajże, przez Pixora w statusie zasługuje na nią? Niech nam opowie, jak próbował kupić hajs na Mighty-RP, a następnie oszukiwał, że go nie dostał. Niech opowie o swoim koncie na FB i nickname Listonosz Pat. Chyba każdy chciałby o tym usłyszeć. Czy osoba, która ma coś za uszami potrafi obiektywnie pisać o innych projektach, grając również na innym? Odpowiedzcie sobie sami.

#36 superpartia

superpartia
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów
  • MiejscowoścZamość

Napisano 04 June 2016 - 18:50

Chyba ze rzeczywiscie bedzie tak jak w glownym temacie- zero kontakty, administracja projektu ma wywalone na wszystko, zero szacunku i tolerancji. Zobaczymy.

Mam nadzieję, że "zobaczymy" określiłeś jako ekipę Centrum RolePlay i faktycznie obadacie sytuację od wewnątrz. Okazja będzie już jutro i - w niedalekiej przyszłości - bezpośrednio w grze, do czego oczywiście zachęcam jako Support Admin projektu. Myślę, że reszta ekipy się do tego przyłącza. :)

#37 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 04 June 2016 - 19:32

Mam nadzieję, że "zobaczymy" określiłeś jako ekipę Centrum RolePlay i faktycznie obadacie sytuację od wewnątrz. Okazja będzie już jutro i - w niedalekiej przyszłości - bezpośrednio w grze, do czego oczywiście zachęcam jako Support Admin projektu. Myślę, że reszta ekipy się do tego przyłącza. :)

A ja mam nadzieję, że moja opinia o Tobie się zmieni, bo gdzieś śmieszkowałeś - a do tego mam pamięć - także ten tego.. :D Mam nadzieję, że się zmieniłeś.

#38 superpartia

superpartia
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów
  • MiejscowoścZamość

Napisano 04 June 2016 - 19:53

A ja mam nadzieję, że moja opinia o Tobie się zmieni, bo gdzieś śmieszkowałeś - a do tego mam pamięć - także ten tego.. :D Mam nadzieję, że się zmieniłeś.

Wiesz, akurat ja przyznaję się do bicia co napisałem w tym temacie już wczoraj, że byłem jebanym idiotą, który trollował, no i był idiotą :D. Myślę, że po prostu nie zobowiązywała mnie do pewnych zachowań żadna ranga i pewnie dlatego tak się działo. Fakty są takie, że jako Support Admin powinienem jednak trochę się ograniczać przynajmniej do tego stopnia, aby nie irytować innych osóbek. ;)

#39 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 04 June 2016 - 20:58

Coś naprostuję :) Piszę na laptopie moje artykuł itd. Dopiero przyzwyczajam się do MNIEJSZEJ znacznie klawiatury niż przy komputerze stacjonarnym stąd też możliwe są błędy, ale będą one niwelowane stopniowo wraz z moim przyzwyczajaniem się do laptopowej klawiatury :) O to się nie martwcie. Co do tego, że niby gdzieś gram to coś naprostuję.. nie gram na RP od około 7 miesięcy i nie mam na to czasu jednakże staram się uczestniczyć w każdych forach :) Dziękuję.

Okej, moim zdaniem wygląda to tak:[list][list][list]

• Nikt nie musi decydować się na wywiad z wami, tylko wam się wydaje, że działacie jako największy portal o SA-MP'ie. Wchodząc tu, nawet w statusach jest napisane, że utrzymujecie się z gównoburz,
  • Waszą działalność można porówna do tej TVN'u, robicie z igły widły,
  • Redaktorami tu są osoby, które nie potrafią się wypowiadać, a ich styl razi w oczy (podam powyżej argument).,Skoro chcecie przeprowadzić wywiad i napisać jakiś porządny artykuł, to najpierw sprawdźcie go trzy razy, zanim wypuścicie na światło dzienne,
  • Redaktorami są tu osoby, które grają na innych projektach i w zasadzie próbują oczernić inne forum, byle tam gdzie grają hajs i licznik osób się zgadzał,
  • Byliśmy przekonani, że informacje, które i tak zostaną wam przekazane będą dosłownie pokolorowane, a inne wyssane z palca.
  • [/list]To tylko moje spostrzeżenie co do tego, a sianie fermentu, że ktoś nie chciał z wami przeprowadzić wywiadu i nie odpowiedział na PW jest co najmniej śmieszne. Nie jesteście pępkiem świata hipokryci :)

• [/list]
  • [/list]

Masz rację nie musi się zgadzać na udzielenie wywiadu :) Jednak wypadałoby odpisać. Nikt nie robił z igieł wideł :), co do stylu pisania to masz wyżej do tego notkę. Nie gram nigdzie też masz to wyżej kolego. Są to moje opinie i opinie ludzi, którzy grali, lub poświęcali swój czas dla projektów Michała. 

Pixor, masz rację, zawsze się dogadywaliśmy, i zawsze będziemy się dogadywać (tak sądzę, a raczej ze swojej strony wyrażam taką chęc). Nie mam nic do Ciebie, bo wiele razy nasza teoria co do wobec wielu tematów nakładała się na siebie nawzajem - jedynie mogę zarzucić parę rzeczy co do treści artykułu. Ze swojej strony mogę zapewnić Cię jednak, że nie olałem Cię, przeczytałem wiadomość, listę pytań, oraz zastanawiałem się nad odpowiedziami - jednak po konsultacji z ekipą, stwierdziliśmy, że nie chcemy brać udziału w tego typu promocji. Faktem jest też to, że zgadzam się z Tobą co do tego, że powinienem odpowiedzieć w ten sposób, jaki przytoczyłeś, abyś dostał sygnał, że zainteresowałem się propozycją i zastanowiłem się nad udziałem - tak by przynajmniej wypadało ze strony przestrzegania dyskusyjnego savoir-vivre.

Tazz jedyny uraz jaki do Ciebie tutaj miałem to, że po naszej znajomości nie raczyłeś mi nawet odpisać. Jesteś spoko człowiekiem, i pisałem to wyżej. Na początku dałem Ci czas, nie odpisywałeś to pomyślałem, że może jesteś zajęty pracą nad poprawkami w S-RP, jednak po pewnym czasie po prostu troszkę mnie to odrzuciło. Jeżeli chcesz możemy pogadać skype, pw i dogadać się jeszcze raz na spokojnie ze wszystkim.

#40 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 04 June 2016 - 22:30

To byliście w błędzie. Jedyną korektą jaką się wprowadza to ewentualne przecinki, poprawa ortografów i składni- to wszystko. A swoją drogą "[...]informacje, które i tak zostaną wam przekazane[...]" - które informacje, bo żadnych nikt nie otrzymał do tej pory, hm?

Ale tak na boku, powiedzenie "uderz w stół a nożyce się odezwą" w tym przypadku ma swoje zastosowanie, czyż nie? :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników