Skocz do zawartości


Zdjęcie

Official Account - Zmiana W Systemie Publikacji Serwerów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 02:04

news5.png

 

Wprowadzamy system profili zaufanych, zwanych dalej 'Official Account', dzięki którym będzie możliwa publikacja w sekcji 'Publikacja' (SAMP, MTA, Gothic).

 

Zmianę tę określa regulamin od punktu 7 do 13, który znajdziecie tutaj.

 

Stawiamy nacisk przede wszystkim na wiarygodności osób, które wrzucają tutaj swoje reklamy. Ze względu na fakt, iż Kowalski wrzuca reklamę obcego serwera po czym ją usuwa- stawiamy krok dla sprawiedliwego korzystania z forum. Od teraz każdy wie, że reklama nie jest żartem a dziełem administracji danego projektu.

 

Od dnia dzisiejszego każda publikacja będzie dokonana z profili zaufanych o które ubiegać mogą się właściciele swoich serwerów/projektów.

 

Aby otrzymać profil zaufany, zwany dalej "Official Account" należy skontaktować się z Admin poprzez wiadomość prywatną. Pamiętaj jednak, aby Twój profil miał zachowane kilka elementów. W tym celu stwórz nowe konto o następujących parametrach:

  • nazwa użytkownika/nazwa wyświetlana, np: centrum-rp.eu
  • email użytkownika: [email protected]
  • avatar z logo projektu

Ważne! Z konta oficjalnego mogą korzystać jedynie Administratorzy serwerów (wedle upodobań). Forum nie ponosi odpowiedzialności za złe dysponowanie hasłem oraz publikowaną treścią. Zaś oprócz konta oficjalnego administratorzy mogą posiadać swoje konta prywatne- o czym należy poinformować naszą ekipę.

 

Pozdrawiamy.

 

PS. Obecne serwery mają czas 7 dni, na stworzenie kont oficjalnych i umieszczenie z nich swojej reklamy. W przeciwnym wypadku reklama zostanie usunięta.

 


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników