Skocz do zawartości

Zdjęcie

My Los Santos - Następca Tronu Role Play?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
75 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kuczi

Kuczi
  • Redaktor
  • 147 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 16:41

1RzLZno.png

[justify]Witajcie drodzy czytelnicy naszego portalu! Z tej strony ponownie wita was Pixor, a dziś przyjrzymy się dobrze prosperującemu nowo powstającemu projektowi jakim jest właśnie M-LS.pl, a dokładniej "My Los Santos"! Cóż o samym projekcie słyszałem już za czasów upadania Mighty jednakże nie miałem przyjemności nawet na chwilę przyjrzeć się forum, oraz samej ekipie. Cóż sama nazwa projektu jest w końcu czymś różniąca się od wielu innych. Nie ukrywam, że tytuł projektu bardzo zachęca do zapoznania się z nim i wejścia do samej gry! Moje Los Santos brzmi to bardzo interesująco, a wręcz mówi nam, że sami będziemy tutaj kierować naszą postać bez ingerencji osób trzecich. Jest to właśnie MOJE Los Santos! To już spory plus dla projektu bo nazwa to też punkt wizualny, na który dużo osób zwraca uwagę. Poświęciłem wczorajszy wieczór by przyjrzeć się samemu forum projektu. Mogę stwierdzić, że jest ono wykonane na standardowej licencji więc jakieś wielkiej innowacji tutaj nie ma, ale forum jest ładne zeskalowane, oraz nie ma problemu z odnalezieniem się na nim. Jedna sprawa, do której mógłbym się doczepić to jedynie niektórzy użytkownicy, którzy pozostaną tacy jacy są już do końca, a projekt niczemu tutaj nie jest winien, ale sama administracja albo moderatorzy lub nawet support powinni się tym zajmować bo jak wspomniałem dobrze zadbane forum pozbawione przeogromnej wulgarności, oraz pewnych nagannych użytkowników to również plus wizualizacji. Wczoraj skontaktowałem się z Konradem, którego możecie bardziej kojarzyć jako "Rosomaka", który jest moim bardzo dobrym znajomym. Po wymianie kilku zdań dowiedziałem się, że pomaga w sprawach marketingu M-LS.pl więc postanowiłem przeprowadzić z nim krótki wywiad, który tutaj wam zaprezentuje. Starałem się dobrać pytania, które nurtują pewnie większość koneserów pozwolę sobie tak to nazwać "sceny" Role Playingu. Zapraszam do lektury.[/justify]

bA2mqcU.png

Cześć Konrad! Jestem Pixor i dziś przeprowadzę z Tobą mały wywiad odnośnie powstającego projektu MyLosSantos! Masz trochę czasu?

• Cześć, cześć. Muszę szczerze przyznać, że trochę mnie zaskoczyłeś. W tej chwili jestem w trakcie rozmów na temat delikatnej reorganizacji projektu. Ale nie krępuj się, możesz pytać o wszystko.

Pierwsze pytanie: Jak sądzisz czy projekt M-LS ma szansę zaistnieć dłużej na naszej pozwolisz, że tak to sobie nazwę: "scenie"? Oczywiście pytanie kieruję przez pryzmat wielu projektów, które zapowiadały się wielką bombą, a po kilku miesiącach nagle znikały.

• Obecnie scena roleplay w Polsce jest bardzo skomplikowana. W porównaniu do zagranicznych projektów my musimy sprostać znacznie większym wymogom. Ekipa projektu całą swoją pracę opiera na informacjach od graczy. Tworzą serwer, który ma być swojego rodzaju "oazą" dla osób ceniących sobie klimat oraz swobodę gry. To właśnie według większości graczy dwie rzeczy, które liczą się najbardziej. Przecież nikt z nas nie lubi gdy jesteśmy ograniczani, prawda? Każdy z nas, graczy, lubi wieczorem pograć ze znajomymi w dobrym klimacie. Dlatego moim osobistym zdaniem My Los Santos ma spore szanse na przetrwanie. Najważniejsze jest to, żeby twórcy projektu nigdy się nie poddali. Jeśli pomożemy im w tym, chociażby swoją obecnością na serwerze, wtedy mają szansę stać się kolejnym flagowym serwerem polskiej sceny roleplay.

Rozumiem. Przejdźmy do następnego pytania. Ekipa projektu. Osobiście przejrzałem ekipę projektu, i nie jest mi ona dobrze znana może z tego powodu, że przez kilka miesięcy teraz nie udzielałem się w świecie Role Playingu, ale wracając. Czy wewnątrz struktury projektu tj. ekipie nie ma żadnych spięć? Wszystko jest, i toczy się w dobrym kierunku?  

• Przyznam szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony współpracą i zgraniem tej ekipy. Ale gdy tylko spojrzymy na kto to jest w ekipie to sami dojdziemy do wniosku dlaczego tak jest. Tam po prostu nie ma przypadkowych osób. Są to same doświadczone i sprawdzone twarze, które znają się na swojej pracy. Znamy ich przede wszystkim z legendarnego LS-RP.net, czyli eleski. Przyznaj sam, czy przy takiej ekipie coś się może nie udać? 

Następne pytanie kieruję do Ciebie samego osobiście. Jaką rolę Ty odgrywasz na projekcie? Kim tam jesteś, i co należy do Twoich obowiązków, oraz jeżeli możesz zdradź nam Twoje przywileje. 

• Głównie pomagam im w kwestiach promocji serwera. Wkrótce otworzą fanpage, na którym będziecie mogli znaleźć informacje o projekcie, multimedia z gry na M-LS.pl, konkursy oraz wcześniejszą dawkę informacji na temat nadchodzących aktualizacji i wydarzeń. Mam zamiar także zapewnić im odpowiednią szatę graficzną projektu, chociaż obecna nie jest najgorsza. Widziałem gorsze. Jeśli chodzi o moje przywileje, to cóż - nie mam i nie proszę o żadne. Na serwerze póki co jestem zwykłym szarym graczem, który zaproponował bezinteresowną pomoc. Każdy z nas powinien zrobić coś podobnego - napisać do cabotego, Nersta lub Montogomerego i zaproponować im pomoc w tym w czym jest się dobrym. Pamiętajmy, że to my - czyli gracze - tworzymy ten projekt. Tylko dzięki naszej pomocy może on się stać takim jakim chcemy.

Czy wiążesz jakąś przyszłość z tym projektem, czy to jedynie taki hmm... pojedyńczy episod Twojego życia? Oczywiście to pytanie również kieruję przez pryzmat tego, że w dzisiejszych czasach ekipę na projektach zmienia się jak skarpetki, co troszkę niszczy dobre mniemanie o projekcie.

• Powiem krótko. Nie odwiedzałem forów serwerów roleplay przez prawie pół roku. Gdy dowiedziałem się, że śmietanka ekipy legendarnego LS-RP.net ma zamiar stworzyć nowy projekt - zdecydowałem się go sprawdzić. Widząc jego potencjał od razu napisałem do cabotego oferując mu swoją pomoc. Jestem pewien, że ten projekt przetrwa dłużej. W końcu mam szansę spróbować gry na serwerze którego szukam od dawna. Serwerze, na którym ważny jest klimat, kreatywność, na którym mamy swobodę rozgrywki i na którym my tworzymy własny wirtualny świat. Bez cienia wątpliwości mogę stwierdzić, że jak w popularnej reklamie "przyszedłem na chwilę, ale zostałem na dłużej".

Czy MyLosSantos, ma szansę kiedyś zdobyć tytuły swoich poprzedników? Mam tutaj namyśli tytuł: "Giganta", którymi były H-RP, LS-RP itd?

• Bardzo ciężko będzie zrównać się z LS-RP. Pomimo tego, że MyLosSantos tworzone jest przez ekipę znakomitej eleski to jednak każdy może mieć cień wątpliwości. Ten serwer potrzebuje przede wszystkim mocnego impulsu do działania. Jeśli chcemy uciec od płacenia za każdą usługę, przesyconej skryptem rozgrywki i spartańskich regulaminów musimy dać coś od siebie. Wspierajmy projekty, które są typowym klasykiem. Wspierajmy projekt, które pozwalają nam grać to co chcemy i przede wszystkim które oferują nam miejsce specjalnie dla nas. Wspierajmy projekt, którego administracja jest nam dobrze znana. Wspierajmy projekt, który ma szansę zaistnieć. Tylko wtedy M-LS może osiągnąć wielki sukces. Wystarczy nasza obecność na serwerze, która zdecydowanie zmotywuje ekipę. To wystarczy żebyśmy my, społeczność i gracze roleplay, stworzyli kolejną legendę polskiej sceny roleplay - MyLosSantos.

Na koniec jedno pytanie. Co Twoim zdaniem wyróżnia MyLosSantos od reszty projektów? Mają coś czego nie mogą zaoferować inni?

• Zacznijmy od małej retrospekcji. Pamiętasz chwile w której upadło LS-RP.net? Cała scena roleplay zadrżała, zastanawialiśmy się wszyscy nad przyszłością polskiego roleplay. M-LS.pl jest tworzony przez te same osoby, ten sam stały i sprawdzony skład. Coś co udało mi się dowiedzieć bardziej nieoficjalnie może wpłynąć bardzo pozytywnie na rozwój tego projektu. Mam nadzieję, że caboty się nie obrazi za zacytowanie jego wypowiedzi z naszych prywatnych rozmów: " Projekt powstał z założeniem wyeliminowania pewnych doktryn znanych z eleski i postawienie na większą wolność dla graczy, lecz bez raka." To moim zdaniem jest w nich najlepsze. Swoboda graczy. Na pierwszy rzut oka widać, że nie będą próżnować. Widać, że tworzą miejsce dla każdego i chcą żeby każdy odnalazł się na ich, a właściwie należącym do graczy, serwerze. Dlatego życzę im powodzenia, ponieważ właśnie takiego projektu potrzebujemy. M-LS.pl moim skromnym zdaniem to projekt, który wraca do korzeni polskiej sceny roleplay gdzie gracz decydował o wszystkim, gdzie liczyło się jego zdanie i gdzie twórczość kreatywna użytkownika nie była ograniczana. Czegoś takiego brakuje każdemu. Dlatego kilka chwil przed startem projektu proponuję każdemu przekonać się na własnej skórze jak tam jest i jak tam będzie. 

No cóż to chyba wszystko co do tej pory przyszło mi do głowy by Cię spytać! Teraz proszę w ostatnich słowach możesz zachęcić czytelników do wejścia w wasz świat Role Play'a! Powodzenia, i dziękuję za udzielenie mi swojego cennego czasu!

• Na koniec mogę powiedzieć tylko tyle. Słowa kieruję właśnie do Ciebie, czytelniku centrum-rp.eu. Jeśli jesteś zmęczony mikropłatnościami, utrudniającym rozgrywkę regulaminem, fatalną ekipą, czekaniem na start kolejnego projektu... Wejdź teraz i przekonaj się sam. Pozdrawiam.

8NkjK4e.png

[justify]Jak widzicie projekt ma szansę stać się czymś więcej. Może piszemy o przyszłej legendzie naszej polskiej sceny Role Play. Tego nie wiemy, a nawet ja sam jasnowidzem nie jestem lecz tak czy siak ocena należy do was czytelnicy. Sami widzimy, że forum cieszy się sporą popularnością, a ekipa ma rozmach. Jakie jest wasze zdanie w kwestii tego projektu? Jakie ewentualne przeszkody mogą stać na drodze do osiągnięcia wyznaczonego nań celu? Czekamy na wasze komentarze! Pozdrawiamy![/justify]

Sprawdźcie sami: Kliknij!

Film promocyjny M-LS.pl: Kliknij!

#2 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 07:34

Bardzo ciekawy artykuł :)
O dziwo, brak hejtu powoduje małe zainteresowanie- zmieńmy to.

PS. Chodzi o komentowanie, nie hejtowanie :P

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#3 Chytrus

Chytrus
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów
  • MiejscowoścWałbrzych

Napisano 06 czerwiec 2016 - 12:46

Start serwera udał się bardzo dobrze, piszę to jako support tego serwera. Nie spodziewałem się, że będzie stu graczy przy takiej pogodzie, oraz z faktu, że to ostatnie dni na poprawianie wszystkiego w szkole, lecz przy godzinach szczytu na serwerze było 150+ graczy. Nie mieliśmy ddosów, lagów, pojawiło się jedynie kilku cziterów którzy po kilku sekundach byli banowani. Serdecznie zapraszamy na forum jak i serwer. 

#4 Kuczi

Kuczi
  • Redaktor
  • 147 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 12:50

Start serwera udał się bardzo dobrze, piszę to jako support tego serwera. Nie spodziewałem się, że będzie stu graczy przy takiej pogodzie, oraz z faktu, że to ostatnie dni na poprawianie wszystkiego w szkole, lecz przy godzinach szczytu na serwerze było 150+ graczy. Nie mieliśmy ddosów, lagów, pojawiło się jedynie kilku cziterów którzy po kilku sekundach byli banowani. Serdecznie zapraszamy na forum jak i serwer. 

I takich ludzi lubię :) Ogarnięci oraz z pełną kulturą osobistą :D A nie wyzwiska, że się napisało, że jeden typ z ekipy to analfabeta.

#5 FanatixPL

FanatixPL
  • Uzytkownik forum
  • 28 postów
  • MiejscowoścCzłuchów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 20:38

Szanuję zdanie innych ale... Już po 18 wbiłem obczaić co i jak-skrypt jest dziurawy, administracja kombinuje coś i teleportuje wszystkich do jednego miejsca, brak jakiegokolwiek anty afk(połowa graczy afczy żeby nabić 2 godziny na auto), już nawet po pierwszych 5 krokach zostałem przejechany przez radiowóz(jak się później dowiedziałem kierowany przez kogoś na wysokim stanowisku). Do mojej już długiej listy dodałbym kilka podpunktów ale wyjdzie że się czepiam.

Nie hejtuję bez potrzeby,to tylko moja obiektywna opinia.

#6 Kuczi

Kuczi
  • Redaktor
  • 147 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 21:20

Szanuję zdanie innych ale... Już po 18 wbiłem obczaić co i jak-skrypt jest dziurawy, administracja kombinuje coś i teleportuje wszystkich do jednego miejsca, brak jakiegokolwiek anty afk(połowa graczy afczy żeby nabić 2 godziny na auto), już nawet po pierwszych 5 krokach zostałem przejechany przez radiowóz(jak się później dowiedziałem kierowany przez kogoś na wysokim stanowisku). Do mojej już długiej listy dodałbym kilka podpunktów ale wyjdzie że się czepiam.

Nie hejtuję bez potrzeby,to tylko moja obiektywna opinia.

To prosimy :) Wypowiedz się na nie tutaj może administracja je zauważy, lub proszę napisz to na forum projektu :) Administracja powinna jakoś temu zadziałać.

#7 FanatixPL

FanatixPL
  • Uzytkownik forum
  • 28 postów
  • MiejscowoścCzłuchów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 12:24

To prosimy :) Wypowiedz się na nie tutaj może administracja je zauważy, lub proszę napisz to na forum projektu :) Administracja powinna jakoś temu zadziałać.

Skoro prosicie- na samym starcie wychodowaliście podział na biedę i bogactwo-na ulicach widać tylko startowe fury i fury sportowe/luksusowe(buffalo,huntley), nie mija nawet dzień od startu a już gangusy latają z bronią, pościgi trwają w najlepsze jak by miasto składało się z samego kryminału, cywile afczą na ulicy czekając tylko na 2 godziny, prace dorywcze nie istnieją/nikt nie wie o ich istnieniu/nie można znaleźć o nich żadnego słowa (poza tym że praca magazyniera odbywa się przez rozładowywanie statków), centrum jest porozwalane po całej mapie, gracze robią sobie podśmiechujki zamiast grać, wszyscy działają po omacku, administracja olewa graczy i zajmuje się kij wie czym-przykro mi ale tak to wygląda z mojej strony.

Jak na moje bardziej wygląda to jak beta testy niż start serwera ale cóż, chwilowo nie mam lepszej opcji więc zobaczymy co się zmienia.

#8 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 13:35

Przecież prace dorywcze są obok urzędu. Wystarczy zapytać. Organizacje przestępcze - trzon sampowego RP mają co robić? Oglądać TV na dzielni? chodziło o to, by rozgrywka jak najszybciej weszła na wysokie obroty.

Kwestia pojazdów - są pojazdy startowe i pojazdy frakcyjne. Gamemasterzy nadali również niektórym postaciom wozy, domy pasujące do fabuły postaci. No chyba,  ze szef chińskiej Triady ma jeździć rowerem i mieszkać w studzience kanalizacyjnej na I-wood. 

Co do naszego olewczego podejscia - napisz, powtórz za 5 min. sam nie jesteś. wczoraj we 3 nie wyrabialiśmy wieczorem.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania - proszę bardzo.

Kwestie błędów- wszystko jest poprawiane jak najszybciej i w kolejności od najważniejszych dla rozgrywki (flagi, produkty do mniej istotnych jak /omat id).

Dzisiaj powinna wejść spora aktualizacja, część rzeczy już została poprawiona. Pozdrawiam i w imieniu ekipy M-LS.PL przepraszam za wszelkie utrudnienia, oraz zapraszam na nasz serwer :)

#9 FanatixPL

FanatixPL
  • Uzytkownik forum
  • 28 postów
  • MiejscowoścCzłuchów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 17:16

Przecież prace dorywcze są obok urzędu. Wystarczy zapytać. Organizacje przestępcze - trzon sampowego RP mają co robić? Oglądać TV na dzielni? chodziło o to, by rozgrywka jak najszybciej weszła na wysokie obroty.

Kwestia pojazdów - są pojazdy startowe i pojazdy frakcyjne. Gamemasterzy nadali również niektórym postaciom wozy, domy pasujące do fabuły postaci. No chyba,  ze szef chińskiej Triady ma jeździć rowerem i mieszkać w studzience kanalizacyjnej na I-wood. 

Co do naszego olewczego podejscia - napisz, powtórz za 5 min. sam nie jesteś. wczoraj we 3 nie wyrabialiśmy wieczorem.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania - proszę bardzo.

Kwestie błędów- wszystko jest poprawiane jak najszybciej i w kolejności od najważniejszych dla rozgrywki (flagi, produkty do mniej istotnych jak /omat id).

Dzisiaj powinna wejść spora aktualizacja, część rzeczy już została poprawiona. Pozdrawiam i w imieniu ekipy M-LS.PL przepraszam za wszelkie utrudnienia, oraz zapraszam na nasz serwer :)

Hmmm, widzę tutaj ciekawy tok myślenia.

Rozumiem że Twoim zdaniem triada powstaje z dnia na dzień, a wille i wozy zlatują z nieba. Każdy serwer dba o to żeby z początku nie było zbyt dużej przewagi którejkolwiek ze stron i organizacje dostają pojazdy porównywalnej klasy co normalni ludzie. Co do wskakiwania w rozgrywkę z bronią- jak dla mnie to powinniście im dać kije baseball`owe-od tego zaczyna każdy gangus/mobster.

ps.powtórz za 5minut było ze 4 razy do 4 różnych osób z których 2 widziałem po prostu jeżdżące po mieście.

#10 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 18:51

No nie zawsze kazdemu dogodzimy :P

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

#11 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 20:19

No skoro mamy urwanie głowy to nie dziwne.

Mamy doświadczonych gamemasterów, ktorzy zarządzają rozgrywką. I uwierz mi - porządnym rolepeyerom nie chce się bić duty w biznesie, bo trzeba na jakieś auta, plus jakąkolwiek broń zebrać w org. Tymbardziej na starcie serwera, tymbardziej jak nic tak naprawdę jeszcze nie ma. A tu cyk - u nas można od razu grać :) 

#12 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 21:09

Z utopsji doskonale wiem, ze jesli rozplanuje sie ta "gospodarke" (o ile mozna to tak nazwac,skoro wg wiekszosci gospodarka to paydaye) to gracze nawet z zerowym kontem i bez broni potrafia sie rozkrecic.

Niektorzy aby zachecic graczy wrzucaja nowe skrypry, inni zas w formie desperackiej formie z reszta probuja wciskac ludziom na start taki maly pack starter.

Planista na projekcie jest niezbedny. Bo jesli uwaza sie ze dajac graczom wszystko na tacy to jest sie w bledzie. Gracz majac wszystko co mu potrzeba do gry znacznie szybciej sie nia nudzi niz ten, ktory musi sobie w grze zapracowac- nie chodzi mi wcale o bicie duty, bo to juz jest przezytek. Nasi wschodni sasiedzi juz znalezli na to sposob 2 lata temu. Na LS-RP.es wprowadzilismy pewna innowacje zwiazana z pracami dorywczymi, dzieki czemu gracz mogl zalozyc biznes a drugi nie musial u niego bic duty, a jedynie pracowac. Przyklad? Zamawia gracz pizze/zarcie w barze. Pracownik baru dziala jako kurier i odbiera zamowienie i dowozi w wybrane miejsce te zarcie. Sposob sprawdzony, lecz na polslie realia i polska mentalnosc graczy to wygladac by mialo mniej wiecej tak: nuda, na co to komu, nie zarobie z tego wiele..

Tak wlasnie teraz jest. Gracz MUSI zarobic. A jak chce zarobic to niech sobie zapracuje. Im trudniejszy jest sposob pozyskania edolara tym cenniejszy jest serwer. Playerzy dbajac o postac nie wychodza na przeciwko banowi i tepych akcji. Oczywiscie calosv musi wieczyc jeszcze kilka innych reform, aczkolwiek nie zamierzam sie tym dzielic na prawo i lewo.

Tak czy siak. Graczom nie nudzi sie Los Santos- graczom nudzi sie schemat gry, ktory toczy sie wokol: GANGI- POLICJA- MAFIE. Fakt, biznesy sa, jakies inne apki itd. Ale w jaki sposob gangi i mafie powstaja? O! w jaki sposob powstaje kartel? Napisal aplikacje? To co, dlaczego gang ktory z pewnoscia napisal rownie dobrza apke dostaje mniej dobr materialnych niz taki kartel?

Organizacje powinny powstawac same z siebie- dzielnice powinny walczyc o wpkywy. Tylko najsilniejsi w drodze ugod i walk powinny ustawiac czarny rynek. A policja ma tylko polnowac bezpoeczenstwa a mie na sile jezdzic i atakowac kazdego goscia w "zlej" dzielni. Housing Project to dibre rozwiazanie, lecz dlaczego gang mieszka w jednym domu? Dlacsego na dzielni mieszka tylko 5osob (nadal w jednym domu)?

Fakt, trudno jwst to dopasowac pod owczesne standardy skrypt,ale tutaj wazniejsza role pelni administracja i sposob przekazu informacji.

#13 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 15:24

"Następca Tronu Role Play?"

Nie. Bez przesady.

#14 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 16:08

Tron wciąż czeka :)

#15 Kuczi

Kuczi
  • Redaktor
  • 147 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 16:56

Jednakże M-LS ma na to szanse.

#16 Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski
  • Uzytkownik forum
  • 12 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 17:39

Jednakże M-LS ma na to szanse.

Nie przesadzaj. ten serwer oferuje nie więcej niż te wszystkie chwilówki, które powstają na sa-mpie co jakiś czas. a te pare graczy mają z upadłej marki ls-rp. wogule Zaraz sie zacznie usprawiedliwianie 2 cyfrowej (potem 1) liczby graczy wysokim poziomem xD beka i tyle

#17 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 17:46

Nie przesadzaj. ten serwer oferuje nie więcej niż te wszystkie chwilówki, które powstają na sa-mpie co jakiś czas. a te pare graczy mają z upadłej marki ls-rp. wogule Zaraz sie zacznie usprawiedliwianie 2 cyfrowej (potem 1) liczby graczy wysokim poziomem xD beka i tyle

Propsuje :) Dokładnie to samo uważam: Projekt nie oferuje nic innowacyjnego, jest jednym z wielu który powstaje na przełomie akurat dziwnej sytuacji. Bo jak dobrze wiemy LS'ka upadła i setki zagubionych dusz szukają miejsca dla siebie.  Cóż mogę napisać: Życzę oczywiście M-LS jak najlepiej ale nazywać ich Następcą LS'ki? Proszę Cię... Sim0on się w SAMPOWYM grobie przewraca :D

#18 Saurafel

Saurafel
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów
  • MiejscowoścLublin

Napisano 08 czerwiec 2016 - 20:24

Nie. Bez przesady.

myślę że ma większe szanse niż Twój wachlarz serwerów jakże legendarnych

Propsuje :) Dokładnie to samo uważam: Projekt nie oferuje nic innowacyjnego, jest jednym z wielu który powstaje na przełomie akurat dziwnej sytuacji. Bo jak dobrze wiemy LS'ka upadła i setki zagubionych dusz szukają miejsca dla siebie.  Cóż mogę napisać: Życzę oczywiście M-LS jak najlepiej ale nazywać ich Następcą LS'ki? Proszę Cię... Sim0on się w SAMPOWYM grobie przewraca :D

sim00n to grubas i zamknął eleske bo nie sprzedali mi podwójnego big maca w mcdonaldzie

#19 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 21:44

Tytułować do "tronu" serwer, który jest nowy? No błagam, nie widzę w nim nic nadzwyczajnego co by go wyróżniło na tle Mrucznika czy net4game. Mogę go nazwać kolejny honestem, gesterem czy innym podobnym tego typu. Nie jest on na tyle długo by móc go nazwać inaczej. 

A i jak ktoś mi napisze, że "przetrwał 4 miesiące" to chyba uduszę, bo od 10 lutego do 29 maja było samo forum. :)

#20 Kuczi

Kuczi
  • Redaktor
  • 147 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 21:44

Tytułować do "tronu" serwer, który jest nowy? No błagam, nie widzę w nim nic nadzwyczajnego co by go wyróżniło na tle Mrucznika czy net4game. Mogę go nazwać kolejny honestem, gesterem czy innym podobnym tego typu. Nie jest on na tyle długo by móc go nazwać inaczej. 

Tego nie wiemy. Czas to nam pokaże.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników