Skocz do zawartości

Zdjęcie

My Los Santos - Następca Tronu Role Play?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
75 odpowiedzi w tym temacie

#61 fist

fist
  • Oczekujący
  • 17 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 00:51

znowu wyłączyli, nie wiem stawiacie ten serwer i co 3 dni go wyłączacie na 2 dni. robicie to po to zeby na ponowny start zebrać te 30 graczy i liczycie że się uda zatrzymać ich na stałe. dajcie spokoj z tym serwerem.

upierdol ktoś artykuł o captivie bo w chuj graczy tam a i serwer dosc ciekawy patrzac na konkurencje np. m-ls.

#62 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów
  • MiejscowoścŁódź, Bałuty.

Napisano 21 lipiec 2016 - 01:01

Jak wcześniej powiedziane było - nie znam serwera, nie wypowiadam się, ja niestety nie muszę go poznawać. Wystarczy że popatrzymy na samo forum gdzie użytkownik Chytrus był w ekipie, został wyrzucony czy sam odszedł, dostał bana - kliknij  - w temacie widzimy jak, się spinał, obrażał i nie tylko. Od wczoraj zauważyłem że wrócił na rangę, robicie to specjalnie czy nie macie po prostu kogo dać na to miejsce i byle kogo wrzucacie.

<p style="text-align:right;">Dołączona grafika<br><span style="font-family:'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"><span style="font-size:12px;">How could we not talk about family, when family's all that we got?<br>Everything I went through you, were standing there by my side.</span></span>

#63 fist

fist
  • Oczekujący
  • 17 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 05:45

swoja droga on wtedy mial admina i dostal bana od jakiegos gma xD ale burdel

xD

#64 Dżony

Dżony
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 09:39

znowu wyłączyli, nie wiem stawiacie ten serwer i co 3 dni go wyłączacie na 2 dni. robicie to po to zeby na ponowny start zebrać te 30 graczy i liczycie że się uda zatrzymać ich na stałe. dajcie spokoj z tym serwerem.

upierdol ktoś artykuł o captivie bo w chuj graczy tam a i serwer dosc ciekawy patrzac na konkurencje np. m-ls.

Ale to jest nasz wolny czas i będziemy robić z nim to, na co mamy ochotę. Wiele osób mówi, że na m-ls jest coś, czego brakuje na innych serwerach - ludzkiego podejścia do gracza, bez krawaciarstwa. Całość oparta na zdrowym podejściu do gry.

Btw. naprawdę to drażni, jak pierdolicie o kulturze wypowiedzi i naszym wielce zaśmieconym bluzgami forum, po czym wypowiada się gość UPIERDOL ARTYKUŁA O TYM I TAMTYM BO W CHUJ GRACZY GRA I ZAKURWIŚCIE W CHUJ. Zastanówcie się, pilnujcie swojego podwórka.

#65 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 15:53

Wyłączone forum. Czyli chyba koniec z nimi.

#66 fist

fist
  • Oczekujący
  • 17 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 16:24

no i git. artykul do kosza. następnym razem wzorujcie sie na n4g zamiast lsrp to nie [cenzura] po miesiacu . beka .

the best of tego wywiadu 

Są to same doświadczone i sprawdzone twarze, które znają się na swojej pracy. Znamy ich przede wszystkim z legendarnego LS-RP.net, czyli eleski. Przyznaj sam, czy przy takiej ekipie coś się może nie udać

Gdy dowiedziałem się, że śmietanka ekipy legendarnego LS-RP.net ma zamiar stworzyć nowy projekt - zdecydowałem się go sprawdzić. Widząc jego potencjał od razu napisałem do cabotego oferując mu swoją pomoc. Jestem pewien, że ten projekt przetrwa dłużej.

Bardzo ciężko będzie zrównać się z LS-RP.

Pamiętasz chwile w której upadło LS-RP.net? Cała scena roleplay zadrżała, zastanawialiśmy się wszyscy nad przyszłością polskiego roleplay. M-LS.pl jest tworzony przez te same osoby, ten sam stały i sprawdzony skład.

podsumowanie

serwer stał 2 miesiące. 

ekipa:

- nerst

- montogomery

- caboty

- chytrus

- menejs

- dżony

- blint

średnia ilość graczy ogółem : 20

przed upadkiem : 5

na starcie : <100

co serwer wniósł do sceny role play : nic

co wniosło n4g do pl rp : duty, biznesy, dynamiczne organizacje, "panele", ip.board, premki, skille, przystanki, gps w taksowkach i wiele wiecej .  .  

beka ! 

#67 napleton

napleton
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 16:59

aż specjalnie konto zrobiłem żeby odpisać takiemu [cenzura] jak ty. zakładam, że nigdy nie grałeś na M-LS, ale mimo to potrafisz wyrazić swoją opinię właściwie wziętą z [cenzura]. co do captivy; to projekt na pół roku, zobaczymy kto się utrzyma. żeby te wszystkie [cenzura] śmieszki potem nie wracały z podkulonym ogonem. i nauczcie się czytać ze zrozumieniem. M-LS NIE ZOSTAŁO ZAMKNIĘTE, są wprowadzane poprawki, aktualizacje i inne zmiany.

/edit na starcie było +150 osób więc przestań [cenzura] głupoty [cenzura]

#68 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 17:28

Jak już zamykacie forum możecie zrobić odnośnik do Centrum-RP.eu - przynajmniej inni gracze będą mogli się wstawić za Waszym serwerem i napisać jak było, ponieważ na razie to tylko Administracje tutaj widzę.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#69 napleton

napleton
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 17:40

kolejny co czytac ze zrozumieniem nie umie xD

#70 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 17:49

kolejny co czytac ze zrozumieniem nie umie xD

a co jest teraz z forum? jest zamknięte- macei tam odnośnik do fejsbuka, więc odnośnik do Centrum-RP też może być :D

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

#71 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 18:45

Zgodzę się z jesusem, społeczność Centrum powinna się rozwijać. Uważam że każdy projekt powinien mieć taki odnośnik do tego serwisu, działa to pozytywnie w dwie strony. :) 

#72 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 19:16

Ja w zamian z checia wrzuce buttony serwerow w stopke :)

#73 Chytrus

Chytrus
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów
  • MiejscowoścWałbrzych

Napisano 22 lipiec 2016 - 07:29

ty fist nie wiem, moze zabij sie zamiast [cenzura] glupoty na nasz temat. Co do sprawy mojej banicji też [cenzura] wiesz a i tak śmieci piszesz, bo przecież jak się nie lubi jakiegoś serwera i się go nie zna to się ma najwięcej do wypowiedzenia. 

#74 AmfetaminaFajnaDziewczyna

AmfetaminaFajnaDziewczyna
  • Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 22 lipiec 2016 - 15:00

tego fista to [cenzura] jak seksa, to ta sama osoba, ty łaku o czym tu mówisz XDDD ani razu nie zagrałeś na mlsce, a [cenzura] głupoty jakbyś całe pay4day misiaka zjadł i kupił z dziesięć biznesów jednego dnia za wypłatę rodziców XDD

tak bronisz tego n4g to może powinieneś zajrzeć misiakowi w czekoladowy otwór, dalej 20 graczy srednio XDD może mam przypomnieć jak było na serwerze po 80 graczy, jeżeli roleplay to dla ciebie wydawanie plnów na biznes to powinieneś się stąd usunąć ew ja to sam zaraz z tobą zrobię, boli mnie dupa od twojego poziomu nowotworowego

zakładanie, że n4g wniosło wszystko, typie [ceznura] się w ten sagan już, nie długo będziesz tam $$ za plny kupował, o ile już tak nie jest

na koniec powiem, że misiak wiecznie żyć nie będzie ;))) wasze premki i zdrapki też nie

#75 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 15:25

Chłopaki, szkoda się tutaj wypowiadać. Prowokują was, dajecie się w to wciągnąć jak ja. Przynajmniej nauczyłem się, by jak najmniej uczestniczyć w ostrych forumowych dyskusjach. Gdziekolwiek. 

Dziękuję centrum Role Play!

P.S. Serwis M-LS,pl został zamknięty na kilka/kilkanaście dni. Chcemy wam zaprezentować wszystko po spokojnych przygotowaniach, bez nacisku z żadnej strony ("otwierajcie już nooo!"), tak by wszystko było zgodne z naszymi celami i planami.

Przyznam oficjalnie, że błędęm było wcześniejsze otwarcie bez przemyślenia wszystkiego, włącznie z dokładnym przetestowaniem skryptu.

Damy radę. Wiem to ja i wszyscy w ekipie - bo bez nich nie byłoby nic :)

#76 MrLucas112

MrLucas112
  • Uzytkownik forum
  • 43 postów
  • MiejscowoścWrocław

Napisano 22 lipiec 2016 - 15:30

Temat się robi śmietnikiem i polem do wszczynania burd, najeżdżania na innych i wulgaryzmów. Zamykam.

[u][color=#000000][b]International is coming![/b][/color][/u]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników