Skocz do zawartości

Zdjęcie

Social Role Play - Prawdziwe Zmiany?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski
  • Uzytkownik forum
  • 12 postów

Napisano 08 June 2016 - 22:33

wyobrazacie sobie zeby nie wiem wbili tu misiek albo grypa i wypisywali bzdury pod swoim tematem ? wescie jebnijcie sie w glowe kutasy jebane niedojebane bo was zapierdole wy kurwy nie macie godnosci jestescie scierwem za to was mam wlasnie szmaty i muwie to jako admin M-LS !

#22 Tazz

Tazz
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 08 June 2016 - 22:36

typ tu pisze o jakichs algorytmach w samp, algorytmika w samp nie istnieje taka jest prawda

algorytm

określony sposób rozwiązania jakiegoś problemu, składający się z ciągu następujących po sobie czynności (lub instrukcji)

na forum nawet nie wchodze bo pewnie zawirusowane i styl na pewno tez napisany gorzej niz program wyborczy cookiesa caly transfer mi zezre..

Na AMD Duron Spitfire 800MHz raczej będziesz miał problemy z uruchomieniem przeglądarki obsługującej nawet HTML 4.01

patrzcie go juz wyzywa niezadowolonego gracza wielki admin czerwony.. z takim podejsciem admina to ja nie mam wiecej pytan co do tego serwu..

wyzywać

1. zmuszać kogoś do udziału w walce;
2. wymyślać kogoś, używając wulgarnych słów

wystarczy, że lizałeś cipsko każdemu na mighty, a potem zjebałeś na sociala bo wiedziałeś, że się do ekipy nie dostaniesz. 

Michał sam wyszedł z propozycją dodania superpartii do ekipy, dział fanficów na onehallyu znajduje się tutaj: http://onehallyu.com.../22-fanfiction/ - może niedługo kultura fanfiction zaistnieje na serwerach RolePlay.

bo wszyscy wiemy jak serwery gtd kończą a wielki kurwa supporter sie znalazł i będzie mi pierdolił, że go w błąd wprowadzam XD

Nikt nie zna przyszłości, absolutnie nikt - nawet my nic nie zapewniamy, jedynie w artykule wyrażamy własne chęci, strategie i cele.

juz to ze wdajecie sie w takie dyskusje jako ekipa, jeszcze na zewnetrznym forum pokazuje wasz brak jakichkolwiek umiejetnosci w prowadzeniu jakiejkolwiek dzialalnosci . . beka z was i tyle, nie widzialem zeby M-LS np robilo taka inbe pod swoim tematem

Ta wypowiedz jest możliwa do przetłumaczenia na język polski?

wyobrazacie sobie zeby nie wiem wbili tu misiek albo grypa i wypisywali bzdury pod swoim tematem ? wescie jebnijcie sie w glowe kutasy jebane niedojebane bo was zapierdole wy kurwy nie macie godnosci jestescie scierwem za to was mam wlasnie szmaty i muwie to jako admin M-LS !

Tak jak wyżej, tłumacza na sali prosimy, ten content jest wręcz nie do odczytania, to jedna z tych zamierających w ojczystym języku gwar?

#23 Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski
  • Uzytkownik forum
  • 12 postów

Napisano 08 June 2016 - 22:43

ruchaj mnie w dupe

#24 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 08 June 2016 - 22:55

ruchaj mnie w dupe 

Kolegą się nie przejmować poleci z banicją już jutro :) 

#25 Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski
  • Uzytkownik forum
  • 12 postów

Napisano 08 June 2016 - 23:12

z jesusem jestesmy ziomy jak jakies dresy pierdolone wiec zadnej banicji nie bd pzdr

typie gdybym stal nad przepaścią i mialbym wybrac osobe ktura stałaby za mna to wybrałbym z cala pewnoscia jesusa wlasnie ta on tak samo ta dlatego nie mysl ze mnie zbanujesz skurwysynu ta

jak ja bym mógł z nim jedna dziwke ruuchac to o czym ty mowisz

nasi starzy w latach 60 razem szmuglowali szlugi zza granicy

#26 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 08 June 2016 - 23:36

Wybaczcie nam te opóźnienia z banicją owego trolla, jednak administrator jest nieobecny, a ja nie mam takowych uprawnień, ale został już poinformowany. Do jutra powinna sprawa ucichnąć. Jeszcze raz przepraszam.

#27 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 09 June 2016 - 01:43

z jesusem jestesmy ziomy jak jakies dresy pierdolone wiec zadnej banicji nie bd pzdr

Skoro z Jezusem jestes na Ty, to go popros teraz aby Cie odbanowal :P

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#28 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 09 June 2016 - 08:05

Jak zwykle profesjonalne podejście od strony technicznej i oby nie tylko od tej. Niestety z każdą "edycją" (bo dla mnie social i hrv to było to samo, tylko z inna nazwa) było coraz gorzej. Mam nadzieję, że jak już dojdzie do etapu rozgrywki, to będzie to trwało dłużej niż wszystkie edycje razem - bo z kolejnym upadkiem Wasze morale nie będą podniesione. Także jak napisałem u Was w pierwszym newsie - powodzenia. ;)

#29 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 09 June 2016 - 14:28

Miejmy nadzieje, że się im uda.

#30 Joka

Joka
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 09 June 2016 - 16:55

ja pierdole, co sie tu odjebało xD

Swoją drogą, mimo, że reputacja jest jaka jest, to jednak sie przekonałem i wziąłem ze sobą kilkunastu graczy, by sprawdzić ten projekt. W sumie, Jarek mnie namówił, więc jak sie coś spierdoli, jemu będę miał za złe :D Powodzenia.

#31 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 09 June 2016 - 21:04

ja pierdole, co sie tu odjebało xD

Swoją drogą, mimo, że reputacja jest jaka jest, to jednak sie przekonałem i wziąłem ze sobą kilkunastu graczy, by sprawdzić ten projekt. W sumie, Jarek mnie namówił, więc jak sie coś spierdoli, jemu będę miał za złe :D Powodzenia.

Jeżeli ekipa się nie skłóci a gracze dopomogą to się uda.

#32 Faklop

Faklop

Przodownik pracy

• Uzytkownik forum
  • 4 postów
  • MiejscowoścWrocław

Napisano 12 June 2016 - 14:05

Śmieszy mnie ten istotny fakt, że to cały czas pada a gracze wracają z wiarą na to, że się poprawi. Ludzie wracają na upadające projekty, supporty z miesięcznym stażem wypowiadają się na temat kondycji sceny Role Play i istniejących projektów a artykuły z własnych doświadczeń zaczynają być pełne słodzenia i czekoladkowości - brakuje mi w tym wszystkim, żeby zwierzęta zaczęły mówić.

Szczerze, to trzeba poadministrować więcej niż jeden projekt, znać ludzi więcej niż z jednego projektu i przegrać w kilku miejscach by wypowiadać się o innych serwerach i ich kondycji - z perspektywy człowieka, który naciągnął wypowiedź innego użytkownika (albo jest serio taki tępy, że nie zrozumiał słów "a chuj z konkurencją") a sam jest w ekipie projektu, który razem więcej upadły niż stał miesięcy. Zuchwałość w tym 2016 roku naprawdę nie zna granic...

[img]http://alive-city.pl/public/style_images/11_alivecity4.png[/img]

#33 Blendzior

Blendzior
  • Uzytkownik forum
  • 16 postów

Napisano 12 June 2016 - 15:30

ludzie zamknijcie to naprawdę

//Pixor - Zamkniemy Ciebie :) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników