Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Zapowiedź] .lifeline - Roleplay

• Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 .lifeline

.lifeline
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 12:27

mpFSsmu.png

Zastanawiałeś się kiedyś czy istnieje serwer Role Play skupiający się na graczach i ich prośbach? Może chciałeś pograć w miłej atmosferze i na dobrze przemyślanym skrypcie, lub po prostu od czasu do czasu wpaść i cieszyć się wolną chwilą przed komputerem? Świetnie trafiłeś! .lifeline to serwer Role Play na platformie Multi Theft Auto, który dostarczy Ci rozrywki.
Posiadamy bardzo dobrego programistę LUA, który sprosta każdemu zadaniu. Nasz grafik zadba o wizualne aspekty, tak, aby wrażenia wizualne były jak najlepsze. Community Assistant zadba o łatwy kontakt graczy z administracją oraz organizowaniem przeróżnych eventów.

Nadal twierdzisz, że to nic? A co jeśli powiem Ci, że na naszym serwerze nie będziesz musiał płacić realną gotówką, aby być lepszym od innych graczy? Brzmi kusząco, prawda? Tylko u nas nie ma pay for play. Do wszystkiego dążysz drogą In Character przez co rozgrywka stanie się lepsza i ciekawsza.

Marzyłeś o karierze policjanta? Mamy bardzo rozbudowany skrypt funkcjonariusza departamentu. Prowadzenie kartoteki nigdy nie było takie proste, od teraz możesz zrobić to z poziomu gry bez konieczności minimalizowania jej. Wygodne, prawda?

Kręci Cię granie czarnego charakteru? Świat przekrętów, haraczy, narkotyków i nielegalnych wyścigów stoi otworem. To Ty decydujesz o tym jaką ścieżkę obierzesz. Nasz system jest tak skonstruowany, aby organizacje przestępcze różnych typów (od ścigantów, przez gangi, aż po mafie) dopełniały siebie wzajemnie. Koniec z grą tylko wewnątrz zamkniętej grupy. Kooperacja jest kluczem do osiągnięcia sukcesu.

Nasza gospodarka będzie jedyna i niepowtarzalna. Wprowadzamy system podatkowy, liczony dla każdego gracza indywidualnie. Koniec z miastem pełnym Sultanów, Turismo i innych sportowych samochodów. Istnieją trzy progi rosnących podatków, mowa tu oczywiście o tym, iż nowa postać mająca mniej niż 5,000$ majątku nie musi opłacać podatków za dzierżawę nieruchomości, bo zapewne mieszka w hotelu. Drugi próg należy do tych już rozkręconych postaci, posiadających już samochód, mieszkanie, z majątkiem powyżej 20 tysięcy dolarów. Wtedy dochodzi podatek dzierżawy nieruchomości oraz podatek własnościowy, który jest liczony procentowo, w zależności od wartości majątku całościowego. Trzeci próg zdefiniowano dla mocno rozwiniętych postaci, które posiadają powyżej 50 tysięcy majątku. Wtedy podatki są większe niż w pozostałych przedziałach. Pozwala nam to na zaoferowanie łatwego początku dla nowych graczy na naszym projekcie.

Jako pierwsi i jedyni na polskiej scenie roleplay udostępniamy dedykowany serwer z ustawieniem maksimum 100 FPS'ów, co pozwala na najpłynniejszą rozgrywkę. Żaden lag, przeładowanie modułu i inne uprzykrzające grę mankamenty od dziś przestają być dla nas straszne!

Obecnie na polskiej scenie roleplay mamy do wyboru dwa rodzaje projektów:

• Uno. Porządnie przygotowane projekty, nad którymi pracuje się miesiącami, gdzie ekipa jest starannie dobrana, dobrze się zna, całokształt jest doskonale opracowany.
  • Duo. Zwane pospolicie "pseudole" - projekty, które polegają na przeróbce gotowych gamemodów.

Naszym celem jest zaliczenie się do tej pierwszej grupy, dlatego chcemy Was prosić o cierpliwość, ponieważ praca zabiera nam naprawdę mnóstwo czasu. Nie jest łatwo szybko przygotować taki projekt i nie jesteśmy w stanie podać Wam konkretnego dnia startu, jednak zapewniamy - jest na co czekać. Poniżej kilka filmów bezpośrednio z gry.

[spoiler]

https://www.youtube.com/watch?v=ZS3_yQRai_0
[/spoiler]

Adres forum: http://lifeline-mta.pl/

Administracja

.lifeLINE

#2 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 15:58

Za długo Panowie, reklama powinna być teściwa. Nie mówię że macie napisać 'więcej dowiecie sie na forum' w reklamie musi zawarta być najważniejsza treść oraz aspekty które zapewnią zainteresowanie. Jeśli mam być szczery to nawet nie chciało mi się czytać reklamy. (Uczyniłem to) No ale cóż powodzenia :)

#3 rulon

rulon
  • Uzytkownik forum
  • 4 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 16:30

Prędzej wybiorę do gry was niż jakieś rzygi M-LS, ale widać za dużą inspirację devgamingiem 

#4 .lifeline

.lifeline
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 19:00

Prędzej wybiorę do gry was niż jakieś rzygi M-LS, ale widać za dużą inspirację devgamingiem 

Wzorowanie się, a raczej naśladowanie samo nie jest złe, inaczej w przypadku bezpośredniego kopiowana pomysłu/skryptu. Jednakże, wracając do Twojej wypowiedzi, jeżeli uważasz, że dodanie kropki przed nazwą projektu (.lifeline) jest kopiowaniem pomysłu z deva, to się mylisz. samo lifeline źle by wyglądało, a $ zamiast kropki - nie wstawimy.

Za długo Panowie, reklama powinna być teściwa. Nie mówię że macie napisać 'więcej dowiecie sie na forum' w reklamie musi zawarta być najważniejsza treść oraz aspekty które zapewnią zainteresowanie. Jeśli mam być szczery to nawet nie chciało mi się czytać reklamy. (Uczyniłem to) No ale cóż powodzenia :)

Cześć i dzięki za ocenę, wydaje mi się, że wypisanie w myślnikach tego co będzie można zobaczyć na naszym projekcie, będzie bardzo źle wyglądało w porównaniu do tego co jest teraz. Pozdrawiam

#5 cegla

cegla
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 20:30

Siemka, zapowiedź jako tako ale mam kilka pytań / uwag...

1. Kto jest programistą? Jakiś nick ?

2. W kwestii P2W > na żadnym serwerze RolePlay nie powinno się płacić za rzeczy, które ułatwiają grę, to jest akurat logiczne mrug.gif

3. Kartoteka, skrypt był i w sumie dalej jest w XyzzyRP i już tam nie trzeba było minimalizować gry, tylko robiło się to z poziomu gry

4. Gospodarka dość ciekawa, ale system podatkowy jak będzie działać? Co dzień / miesiąc trzeba płacić dany % z kwoty swojego majątku? Czy pobierane to będzie z "wynagrodzenia" w frakcjach itd czy jak?

5.

Jako pierwsi i jedyni na polskiej scenie roleplay udostępniamy dedykowany serwer z ustawieniem maksimum 100 FPS'ów"  >>> Wybacz, ale nie jesteście jedyni, a już na pewno nie pierwsi, ponieważ moje praktycznie wszystkie projekty na scenie MTA czy CS były na serwerach dedykowanych, gdyż nie pracuje na byle czym. a

#6 .lifeline

.lifeline
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 21:30

Siemka, zapowiedź jako tako ale mam kilka pytań / uwag...

1. Kto jest programistą? Jakiś nick ?

2. W kwestii P2W > na żadnym serwerze RolePlay nie powinno się płacić za rzeczy, które ułatwiają grę, to jest akurat logiczne mrug.gif

3. Kartoteka, skrypt był i w sumie dalej jest w XyzzyRP i już tam nie trzeba było minimalizować gry, tylko robiło się to z poziomu gry

4. Gospodarka dość ciekawa, ale system podatkowy jak będzie działać? Co dzień / miesiąc trzeba płacić dany % z kwoty swojego majątku? Czy pobierane to będzie z "wynagrodzenia" w frakcjach itd czy jak?

5.

Jako pierwsi i jedyni na polskiej scenie roleplay udostępniamy dedykowany serwer z ustawieniem maksimum 100 FPS'ów"  >>> Wybacz, ale nie jesteście jedyni, a już na pewno nie pierwsi, ponieważ moje praktycznie wszystkie projekty na scenie MTA czy CS były na serwerach dedykowanych, gdyż nie pracuje na byle czym. a

Cześć pozwól, że ponumeruje odpowiedzi.

1. Viceroy

2. A jednak są takie projekty :)

3. Nie rozumiem? Gdzie napisaliśmy, że korzystamy z XyzzyRP - bynajmniej tak rozumiem to pytanie.

4. Podatki będą ukazywane wraz z wypłatą dzienną (Kiedy gracz przegra na duty minimum 40 minut wyskakuje się informacja, wtedy ma cały rozpis za co i ile zapłacił + koszta typu wynajem mieszkania)

5. Nie mowa o żadnych CS'ach + zadajesz pytania czy chwalisz się na jakich to Ty serwerach pracowałeś. | Nie wliczam tu projektów typu Duo. (Tak wszyscy wiedzą, że każdy Twój projekt to XyzzyRP)

Pozdrawiam

#7 cegla

cegla
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 21:43

1. Przekaż programiście że Viceroy'e już nie są tak dobre jak kiedyś i lepsze są LM'y ;)  (( taki mały joke ))

2. Co do P2W / P4W masz rację, pamiętam jak kiedyś na lss były spiny że tylko Premium ma "lepsze" skiny, chociaż to pod P2W za bardzo nie podlega, a na dev'ie podobno trza mieć Premkę by mieć lepsze sportowe auto :D

3. Chodzi mi o ten fragment "Prowadzenie kartoteki nigdy nie było takie proste, od teraz możesz zrobić to z poziomu gry bez konieczności minimalizowania jej." Chodziło mi o to, że już na XyzzyRP była kartoteka z poziomu gry ;)

5. Mówiłem ogólnie, że i takie i takie. Ponieważ twierdzisz, że jesteście pierwsi i jedynie którzy udostępniają serwer na dedyku, a to nie jest prawdą... 

A jeżeli chodzi o samą kwestię "pseudola" raczej to nie są serwery które polegają na przeróbce gotowego gamemodu, lecz serwery które uważają się za serwer RP a podchodzą bardziej pod RPG. Owszem, moje serwery były na Xyzzy, jednak już powiedziałem, że na Xyzzy żadnego serwera nie postawię i póki co trzymam się tego, co nie oznacza że nie będzie czegoś innego. 

#8 .lifeline

.lifeline
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 21:51

1. Przekaż programiście że Viceroy'e już nie są tak dobre jak kiedyś i lepsze są LM'y ;)  (( taki mały joke ))

2. Co do P2W / P4W masz rację, pamiętam jak kiedyś na lss były spiny że tylko Premium ma "lepsze" skiny, chociaż to pod P2W za bardzo nie podlega, a na dev'ie podobno trza mieć Premkę by mieć lepsze sportowe auto :D

3. Chodzi mi o ten fragment "Prowadzenie kartoteki nigdy nie było takie proste, od teraz możesz zrobić to z poziomu gry bez konieczności minimalizowania jej." Chodziło mi o to, że już na XyzzyRP była kartoteka z poziomu gry ;)

5. Mówiłem ogólnie, że i takie i takie. Ponieważ twierdzisz, że jesteście pierwsi i jedynie którzy udostępniają serwer na dedyku, a to nie jest prawdą... 

A jeżeli chodzi o samą kwestię "pseudola" raczej to nie są serwery które polegają na przeróbce gotowego gamemodu, lecz serwery które uważają się za serwer RP a podchodzą bardziej pod RPG. Owszem, moje serwery były na Xyzzy, jednak już powiedziałem, że na Xyzzy żadnego serwera nie postawię i póki co trzymam się tego, co nie oznacza że nie będzie czegoś innego. 

1. Woli Viceroy'e.

2. Kiedyś LSS - skiny za premium, teraz dev sportowe auta dla premium. Ciekaw jestem kiedy jakiś projekt wprowadzi wymaganie posiadania premium aby móc prowadzić własną działalność gospodarczą.

3. Zwracam honor.

5. Pokaż mi serwer który miał przerabiany gamemod i utrzymał się minimum pół roku wtedy cofnę zdanie na temat pseudolów z edytowanymi gamemod'ami. Albo tworzy się projekt RolePlay albo RPG, a na to, że Administracji zachce się zrobić zbyt luźny tryb rozgrywki i zrobią z niego RPG to już nie mamy na to wpływu. Nie uważam, że Xyzzy to zły skrypt, ponieważ stał na nim jeden z pierwszych na platformie MTA:SA RolePlay'ów polskiej sceny (pomijając Californie) - Chodzi tutaj o brak treściwej edycji modułów - zmiana jakiś tekstów, obrazków nie uczyni projektu innego niż zwykły postawiony na Xyzzy. 

Pozdrawiam!

#9 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 21:57

5. BLRP jeśli się nie mylę są aktywni od ponad roku i używają skryptu z internetu dodatkowo bardzo dawnego...  (Wiadomo ze przez ten rok wrzucili tam już sporo swoich rzeczy ale fakt jest faktem.)
5.1.  Mrucznik bazą Mrucznika był jakiś Angielski skrypt czy coś takiego (Tak słyszałem)
5.2. Do niedawna (Czy też dawna) Gester-RP stało, korzystając z skryptu który był dostępny w internecie

Jakbym wytężył umysł znalazłbym jeszcze więcej takich serwerów, jeśli ktoś ma umiejętności i pomysł na rozwój skryptu to można stworzyć coś ciekawego NAWET z skryptu dostępnego w internecie. Sam uważam że korzystanie z gotowych rozwiązań które zdają egzamin nie jest niczym złym, fakt jakbym sam tworzył projekt wolałbym tworzyć coś świeżego, nie kierować się utartymi szlakami...
Ale to nie zmienia fakt że jeśli coś jest dobre nie zawsze należy to zmieniać.

#10 .lifeline

.lifeline
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 22:05

5. BLRP jeśli się nie mylę są aktywni od ponad roku i używają skryptu z internetu dodatkowo bardzo dawnego...  (Wiadomo ze przez ten rok wrzucili tam już sporo swoich rzeczy ale fakt jest faktem.)
5.1.  Mrucznik bazą Mrucznika był jakiś Angielski skrypt czy coś takiego (Tak słyszałem)
5.2. Do niedawna (Czy też dawna) Gester-RP stało, korzystając z skryptu który był dostępny w internecie

Jakbym wytężył umysł znalazłbym jeszcze więcej takich serwerów, jeśli ktoś ma umiejętności i pomysł na rozwój skryptu to można stworzyć coś ciekawego NAWET z skryptu dostępnego w internecie. Sam uważam że korzystanie z gotowych rozwiązań które zdają egzamin nie jest niczym złym, fakt jakbym sam tworzył projekt wolałbym tworzyć coś świeżego, nie kierować się utartymi szlakami...
Ale to nie zmienia fakt że jeśli coś jest dobre nie zawsze należy to zmieniać.

5. Better Life RolePlay? O nich opinie już słyszałem, admini robią sobie co chcą spawnują co chcą, posiadają co chcą, a cała część serwera to koledzy kolegów, tzw. dzieciarnia.

5.1 Na temat mrucznika się nie udzielam - chcesz? Graj.

5.2 Gester potrafił swój skrypt doszczętnie edytować, zrobić z niego coś ciekawego i udostępnić go graczom.

Co do ostatniego, tak jak pisałem nie mam nic do używanych gamemod'ów, jednakże jak ktoś wklepuje takiego honesta i zmienia mu nazwę oraz opisy, to po prostu żenada.

Pozdrawiam

#11 cegla

cegla
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 22:15

Hmmm... Do tych serwerów mogę wpisać jeszczę Wyspa-LS na scenie MTA, wiem była uważana za pseudol, stała na Xyzzy (chociaż jako jedyny miałem i nadal mam wykupiona licencję xD) fakt faktem, wyspa stała długi czas, a upadła poprzez fuzję z LSS. 

Cóż, nie chcę byś mnie źle zrozumiał, na tą chwilę nie działam na żadnym z serwerów RP oraz nie planuje w szybkim czasie z takowym wystartować, dlatego nie mam nic do was ;) Tylko pisaleś że chcecie być serwerem tak naprawdę takim którego teraz nie ma, czyli słuchającym graczy, itp itd, dlatego chciałem abyście w zapowiedzi już na starcie hmmm może nie powiem że kłamali, ale nie wprowadzali w błąd :)

Mowa np. o tej kartotece, czy serwerze dedykowanym 

Jeżeli zaś chodzi o pytania mam kolejne:

1. W jakim stopniu serwer jest skończony? Czy to dopiero jakaś podstawka czy końcówka prac? Jak to mniej więcej wygląda

2. Skrzynia biegów... widziałem filmik że jest, ale czy... będzie np. można kupić auta z skrzynią manualną i automatyczną czy tylko manual?

Albo np. zamontować skrzynię automatyczną? 

#12 .lifeline

.lifeline
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 22:31

Hmmm... Do tych serwerów mogę wpisać jeszczę Wyspa-LS na scenie MTA, wiem była uważana za pseudol, stała na Xyzzy (chociaż jako jedyny miałem i nadal mam wykupiona licencję xD) fakt faktem, wyspa stała długi czas, a upadła poprzez fuzję z LSS. 

Cóż, nie chcę byś mnie źle zrozumiał, na tą chwilę nie działam na żadnym z serwerów RP oraz nie planuje w szybkim czasie z takowym wystartować, dlatego nie mam nic do was ;) Tylko pisaleś że chcecie być serwerem tak naprawdę takim którego teraz nie ma, czyli słuchającym graczy, itp itd, dlatego chciałem abyście w zapowiedzi już na starcie hmmm może nie powiem że kłamali, ale nie wprowadzali w błąd :)

Mowa np. o tej kartotece, czy serwerze dedykowanym 

Jeżeli zaś chodzi o pytania mam kolejne:

1. W jakim stopniu serwer jest skończony? Czy to dopiero jakaś podstawka czy końcówka prac? Jak to mniej więcej wygląda

2. Skrzynia biegów... widziałem filmik że jest, ale czy... będzie np. można kupić auta z skrzynią manualną i automatyczną czy tylko manual?

Albo np. zamontować skrzynię automatyczną? 

Gdybyśmy chcieli okłamać graczy, nie bawiłbym się w nagrywanie filmików i wrzucania ich do każdego news'u - tak, przy każdym news'ie będą filmiki.

1. Myślę, że 3/4 jest skończone zostało dokończyć bajery dla grup, reszta to jakieś poprawki typu nowy hud, nicki nad głową, interfejsy. Jednakże skrypt jest obecnie grywalny (pomijając to co wypisałem)

2. Zostaliśmy przy ustawieniu automatycznej skrzyni biegów - nie wiemy jak zareagują gracze na manualną skrzynię biegów - jednakże, jeżeli znajdzie się interesant będzie można ją zastąpić na manualną w warsztatach.

#13 cegla

cegla
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 22:48

Okey, jeszcze jak można wiedzieć:

Jakie parametry ma serwer dedykowany?

Oraz jak widzicie opcję premium? Bądźmy szczerzy, dobry dedyk nie kosztuje 100zł, a wątpię by ktoś się palił by wydawać kasę bez opcji zwrotnej więc z pewnością jakieś premium będzie? Co ono będzie posiadać? 

#14 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 23:39

'Pokaż mi serwer który miał przerabiany gamemod i utrzymał się minimum pół roku' Nieważne czy są pseudolem czy nie, utrzymują się- Mają stałych graczy.

#15 Blendzior

Blendzior
  • Uzytkownik forum
  • 16 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 23:42

PSEUDOL UTRZYMUJĄCY SIĘ 5 LAT BEZ WŁASNEGO GAMEMODU - MRUCZNIK

#16 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 08:35

Kotnik nie ma własnego skryptu, to angielski godfather.

#17 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 09:28

Oraz jak widzicie opcję premium? Bądźmy szczerzy, dobry dedyk nie kosztuje 100zł, a wątpię by ktoś się palił by wydawać kasę bez opcji zwrotnej więc z pewnością jakieś premium będzie? Co ono będzie posiadać?

z reklam to juz jest minimum 100/miesiecznie. a jak masz spory ruch to i wiecej. zamiast premium proponowalbym inne rzeczy za kase, bo premium juz oklepane :D ale tego juz niw zdradzam

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#18 .lifeline

.lifeline
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 12:20

Nie rozmawiajmy o premium przed startem, nie wprowadzamy komercji od razu po starcie forum, może po miesiącu działalności projektu - wtedy możemy rozmawiać.

#19 .lifeline

.lifeline
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 14:18

Witajcie drodzy gracze, przed Wami kolejny news. Poniżej przedstawię Wam kilka rzeczy, które z pewnością nadadzą realizmu grze. Nie mam zamiaru lać tutaj wody więc od razu przejdźmy do konkretów.

dEw4f5p.png

Na wstępie chcę zaznaczyć, że to nie wszystko co mamy opracowane o pojazdach, lecz nie będziemy tego wypisywali w jednym newsie. Stworzyliśmy autorski model kierowania samochodem w złych warunkach pogodowych, koniec z przyczepnością godną Formuły 1. Od teraz samochód reaguje z lekkim opóźnieniem, a nawet najmniejsza utrata trakcji może skończyć się źle dla kierowcy i jego pojazdu. Niby drobnostka, ale to krok w przód jeśli chodzi o realność rozgrywki.

[spoiler]

[/spoiler]

8KsujS0.png

Masz dość zmieniania się pogody narzuconej przez skrypt? Znaleźliśmy na to rozwiązanie. Na naszym serwerze została wprowadzona opcja, która umożliwia nam automatyczne dostosowywanie warunków pogodowych do tych panujących w realnym Los Angeles. Tak, dobrze zrozumieliście. Dzięki temu małemu urealnieniu będziecie mogli się poczuć jak w prawdziwym Mieście Aniołów, koniec już z deszczem w losowym momencie waszej rozgrywki.

YYMvOlL.png

Wprowadziliśmy system kamer CCTV umożliwiający działanie LSPD oraz firm ochroniarskich bardziej efektywnie. Nie są to zwykłe modele kamer i "umowne" nagrywanie na nich materiału dowodowego. Owy skrypt umożliwia patrzenie przez taką kamerę, a nawet sterowanie nią. Unikniemy tym sposobem nadużyć graczy oraz zbędnego metagamingu.

Departament Policji będzie miał możliwość ustawienia kamer w niektórych obszarach Los Santos, ich liczba będzie oczywiście odpowiednio ograniczona. Ograniczenie ma być wszelkiego rodzaju "zabezpieczeniem" przed napchaniem kamer dosłownie wszędzie.

Firmy zajmujące się ochroną mogą z kolei montować kamery tylko i wyłącznie w lokalach, tutaj również wprowadzimy małe ograniczenie co do ich ilości.

VyeYqOj.png

Poniżej zamieszczam filmik pokazujący jak zarejestrować się i utworzyć postać na naszym serwerze. Wszystko to będzie możliwe z poziomu gry. A z resztą... sami zobaczcie!

[spoiler][/spoiler]

#20 .lifeline

.lifeline
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 12:39

Witajcie! Tak jak obiecaliśmy z okazji stu użytkowników zarejestrowanych na forum publikujemy kolejną dawkę nowości prosto z serwera. Dziś jednak nie będzie filmików (nie można mieć wszystkiego ^^). Poniżej zamieszczę parę nowinek, które na pewno przybliżą Wam realia rozgrywki na naszym serwerze. Dodatkowo pod koniec Newsa ogłosimy liderów frakcji. Przypominam też, że wciąż szukamy osoby na stanowsko lidera urzędu miasta. A tym czasem lecimy z newsem.

SOWHPPo.png

Na pierwszy ogień pójdzie system wynajmu domków. Od teraz przy wynajmowaniu można ustalić cenę, która automatycznie będzie pobierana z konta wynajmującego. Unikniemy dzięki temu różnych nieprzyjemności związanych z oszustwami, a co za tym idzie rozgrywka będzie znacznie przyjemniejsza. Tworzenie interiorów będzie odbywało się przez map editor wbudowany z klient Multi Theft Auto i po przesłaniu go nam zostanie wgrany na serwer. Cały proces wgrywania trwa dośc szybko, więc nie martwcie się, że będziecie musieli czekać tygodniami na wgranie interioru do domu lub innej nieruchomości.

HNztjDp.png

Na serwerze nie może braknąć biznesów specjalizujących się w naprawianiu pojazdów. Do dyspozycji graczy będą różne kolory lamp, które na bank dodadzą smaczku niektórym pojazdom. Na dodatek w warsztacie będzie można zmienić skrzynię biegów z automatycznej na manualną, nie będzie to jednak tania sprawa. Wprowadzamy również smaczek dla grup zmotoryzowanych. Będą mogły one zamawiać części tuningowe nie dostępne dla zwykłych cywili. Mowa tutaj oczywiście o wszelkich częściach bodykitu (wykluczając felgi i lampy) oraz tuning mechaniczny wpływający znacząco na takie aspekty jak: masa pojazdu, przyspieszenie, hamowanie, prędkość maksymalna itd. Pora odróżnić prawdziwe wozy wyścigowe od zwykłych cywilnych aut, dlatego też będą nałożone pewne ograniczenia jeśli chodzi o rozprowadzanie "ciężkiego tuningu" po cywilach. Gracze sprzedający takie części w nadmiernych ilościach będą surowo karani.

eoNIohC.png

Czym byłaby gra w organizacji przestępczej bez narkotyków. Wychodzimy wam na przeciw sortując narkotyki na poszczególne kategorie: typ spożycia, wygląd oraz wpływ na organizm. Dodatkowo będzie wprowadzony system tworzenia substancji odużających. Będzie mozna sadzić marihuanę oraz przerabiać narkotyki na crack. Na początku będzie zajmował się tym Syndykat, lecz gdy rynek się unormuje oddamy wam to do dyspozycji w całości. Mamy zamiar na początku wprowadzić też boty sprzedające narkotyki na tzw. "Cornerach", a gdy już przybędzie graczy usuniemy je i będzie mógł to robić każdy członek gangu oczywiście wczesniej dodany do odpowiedniej grupy przez lidera.

5H5yqce.png

Napłynęło do nas na prawdę wiele podań na stanowisko lidera LSPD. Jedno z nich wyróżniło się szczególnie. Oczywiście damy do wglądu wszystkie podania jakie zostały złożone (w tym moje podanie) tak abyście mogli zobaczyć kto i w jaki sposób będzie prowadził tą organizację.

Drugą sprawą jest LSMC, tak na prawdę dostaliśmy tylko jedno podanie. Jako, że nie mieliśmy w czym wybierać to liderem zostanie właśnie ta osoba.

LIDERZY:

Los Santos Police Departament

SpeQ oraz arekkk

Los Santos Medical Center

Daniel

Liderom oczywiście gratulujemy! Na dniach poproszę ich o krótką rozmowę na Discordzie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników