Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozmowa, Jako Główny Nurt Budowy Społeczności


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 12:42

Witajcie drodzy Administratorzy projektów SAMP, MTA, Gothic. Dział ten powstał przede wszystkim ze względu na konieczność rozmów, które są rzeczywiście potrzebne założycielom projektów.

 

Udostępniam takie forum- jeśli nie będzie cieszyć się zainteresowaniem- zniknie. Niemniej jednak oddaję te forum po miesięczną obserwację.

 

Wszelakie zapytania do konkurencji, prośby o pomoc, wymiany informacji, wspólne konkursy, wspólne eventy i tak dalej. Taką chęć można spokojnie ogłosić tutaj. Dział ten obliguje mnie jako właściciela serwisu, aby treści zawarte tutaj nie zostały opublikowane do opinii publicznej (przynajmniej z mojej strony).

 

A więc rozpoczynając dyskusję nt tytułowego zdania "Rozmowa, jako główny nurt budowy społeczności"- jak Wam udaje się docierać do ludzi- w jaki sposób tworzycie teksty- planujecie je wraz z ekipą, przed wypuszczeniem w obieg kilkakrotnie sprawdzacie, a może oddajecie to w ręce osoby, która napisze to za Was?

 

Śmiało! Niech ten dział, dostępny tylko dla Was (i wyłacznie + Zarząd Centrum-RP.eu) będzie pierwszym miejscem, gdzie wymienicie się swoimi doświadczeniami. Być może właśnie od tego działu rozpocznie się jakaś nowa, konkretna współpraca.

 

Pozdrawiam :)


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.


#2 GothicRolePlay

GothicRolePlay
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 19:40

Jeśli mowa o tworzeniu newsów to zazwyczaj przed wrzuceniem są ukrywane i sprawdzane przez kilka osób z ekipy, aby nie wypuścić tekstu z masą błędów, bo tego nie czyta się dobrze. Zazwyczaj wysyłane są przez Head Administratorów projektu. :)

Jeśli chodzi o docieranie do ludzi... chyba dobrze nam idzie, nasze forum cieszy się coraz większą popularnością, a samo wpisanie frazy 'gothic role play' w google, pozycjonuje nas na pierwszym miejscu. :)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników