Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie opłaca się teraz tak naprawdę grać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#1 AmfetaminaFajnaDziewczyna

AmfetaminaFajnaDziewczyna
  • Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 16 czerwiec 2016 - 19:22

Krótko i na temat, gdzie opłaca się teraz grać?

Istnieje teraz projekt mta/samp na którym opłaca się pograć na dłuższą metę, nie jest obłowiony graczami nabijającymi tylko duty? Serwer na którym liczą się  dolary, ale na pierwszym miejscu jest interakcja? Nie mówię tu o n4g, zapraszam do dyskusji.

#2 Admin

Admin
  • Administrator
  • 674 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 21:06

Serwer o ktorym piszesz nie istnieje. Kazdy bedzie Cie zapraszal do siebie, lecz wiadomo jak wszystko bedzie w finalnej wersji wygladac.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#3 Tymoteor

Tymoteor
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 21:25

Dzisiaj naszły mnie te same rozterki - na mta istnieje tylko rakowy devgaming, może jedynie cMTA coś zmieni, jednak patrząc na zainteresowanie tym projektem (za tydzień beta testy, a nie powala chociażby liczba zarejestrowanych graczy), wątpie w to

; na samp jeszcze gorzej - jak mls nie wstanie z kolan, to zostanie tylko socjal, który znowu nie będzie działał dłużej niż 2 miesiące. Krótko mówiąc, na chwilę obecną nie ma po prostu gdzie grać.

Z tym projektem Vice City o którym pisał Jezus może być tak, jak z New York RP.

#4 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 21:35

Social, m-ls, co ty wypisujesz typie? Gosc chce powaznej rozgrywki wyszczegolniajac na dluzsza mete, a ty mu proponujesz cos takiego. Amfetamina, zauwaz ze kazdy serwer, ktory ma graczy ma tez nabijaczy duty. Dlatego lska miala ich mniej, ale wszyscy albo w gangach albo w sluzbach, co tez nie jest zbyt dobre. Nie istnieje serwer, o ktorym piszesz. Zreszta szczerze mowiac, jesli nie chcesz sie uzerac z rakiem to musisz wybrac w tym momencie pomiedzy DevGaming a Net4Game.

Sygnatura usunięta na mocy §4 pkt. 1

#5 TheWesolowsky

TheWesolowsky
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 22:44

Powiem otwarcie. W tych czasach serwery RP walczą usilnie o pozyskanie graczy. Każdy z nich oferuje niebanalne rozwiązania, możliwości któe mają skłonić gracza do pozostania na danym projekcie. Nie chcę krytykować tego typu serwerów gdyż każdy chce umożliwić ciekawą rozgrywkę i stara się jak może. Jednak, gdy chcecie uzyskać stabilność i przywrócić stare kontakty mógłbym polecić wam nową odsłonę LS-RP: http://ls-rp.net.pl/

#6 Tymoteor

Tymoteor
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 22:58

Social, m-ls, co ty wypisujesz typie? Gosc chce powaznej rozgrywki wyszczegolniajac na dluzsza mete, a ty mu proponujesz cos takiego. Amfetamina, zauwaz ze kazdy serwer, ktory ma graczy ma tez nabijaczy duty. Dlatego lska miala ich mniej, ale wszyscy albo w gangach albo w sluzbach, co tez nie jest zbyt dobre. Nie istnieje serwer, o ktorym piszesz. Zreszta szczerze mowiac, jesli nie chcesz sie uzerac z rakiem to musisz wybrac w tym momencie pomiedzy DevGaming a Net4Game.

Jak net4game i devgaming to największe raki sceny RP.

Poza tym chyba znalazłem coś ciekawego https://www.facebook....international/

#7 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 23:29

tylko oni na tej scenie funkcjonują, więc może nie największe a jedyne jeśli już. m-ls to największy rak w wodach słodkowodnych.

#8 Admin

Admin
  • Administrator
  • 674 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 23:38

Jak net4game i devgaming to największe raki sceny RP.

Poza tym chyba znalazłem coś ciekawego https://www.facebook....international/

to roleplay + zmienili nazwe, widac po zdjęciach

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

#9 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 23:44

Szczerze mówiąc aktualnie faktycznie dominują dwa serwery: Dev oraz N4g, jednakże również dobrze prosperującym i fajnie zapowiadającym się serwerem jest M-LS pod warunkiem że nie dadzą się ciężkiej publice (Tak jesteście ciężką i wymagającą publiką) Oprócz tego mogę zaprosić Cię na projekt w wykonaniu mojej ekipy: DreamCity.pl Wszyscy zobaczymy co z tego wyjdzie dopiero po starcie, na ten moment jesteśmy pewni projektu. Minął rok ciężkiej pracy ale udało nam się stworzyć naprawdę fajne miejsce (Miejmy nadzieję że wam również się spodoba). wyprzedzając pytanie które może wystąpić, dlaczego masz (macie) zagrać u nas? Może dlatego że jestem jednym z was? Jak i cała ekipa projektu. Wszyscy należymy do społeczności Role-Play i nie wywyższamy się. Możesz pytać nas dosłownie o wszystko za pomocą różnych źródeł kontaktu, jedną z możliwości jest również kontakt za pomocą mojego konta prywatnego Facebook. Nic nie ukrywamy, wręcz zachęcamy was do zadawania pytań.

~Błyskawicznie otrzymałem wiadomość dlaczego proponuję M-LS już wyjaśniam: Otóż projekt DreamCity.pl oferować będzie trochę inny model rozrywki Role-Play, nie- nie mam żadnych dogadań z właścicielami ów projektu (mam nadzieję że mogą to Oni potwierdzić.)  Pamiętajcie że w naszej społeczności nie ma konkurencji. Każdy projekt powinien działać na rzecz drugiego, każdy projekt powinien zaoferować miejsce zupełnie inne dzięki czemu żylibyśmy w idealnej symbiozie. :D

#10 Admin

Admin
  • Administrator
  • 674 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 01:48

Zbierzcie się i stwórzcie serwer na całe SA. Wypali, ale ktoś z Was musi się poświęcić :) pochłonie Was to minimum 4/5 miesiące pracy, zarówno skryptera PAWN jak i php, bo trzeba ogarnąć wszystko wsio, ale utworzenie takiego projektu daje mozliwości których pozazdrościć mógłby nawet Misiak. Eksperyment wprowadził roleplay ruski- wypaliło, tyle że tam roleplay jest giętki :D aczkolwiek gra po 800/800 jak nie więcej na kilku serwerach jednocześnie.

Fakt, faktem trzeba wydać miesięcznie 500zł na maszynę, ale zwrot przy takiej masie graczy to... w każdym razie się opłaca. Wiem- pomyśli jeden z drugim, że łatwo mówić. Próbowałem- pewna osoba wychujała na kase, zamknęła projekt na którym grało po 150/200osób (domyślajcie się) z takiego 'bo moge' i tyle. Cóż- plany były. Były zapowiedzi w 7 różnych językach przygotowane, były panele przygotowane także pod inne nacje- ciul z tym- chytrość wzięła góre.

#11 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 13:46

Powiem otwarcie. W tych czasach serwery RP walczą usilnie o pozyskanie graczy. Każdy z nich oferuje niebanalne rozwiązania, możliwości któe mają skłonić gracza do pozostania na danym projekcie. Nie chcę krytykować tego typu serwerów gdyż każdy chce umożliwić ciekawą rozgrywkę i stara się jak może. Jednak, gdy chcecie uzyskać stabilność i przywrócić stare kontakty mógłbym polecić wam nową odsłonę LS-RP: http://ls-rp.net.pl/

Żałosne.

@up

10 serwerow po 1000 graczy, kozak, bynajmniej rok-dwa temu tak bylo

#12 Tymoteor

Tymoteor
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 14:02

to roleplay + zmienili nazwe, widac po zdjęciach

Ooo, to jeszcze lepiej - roleplay.plus był projektem, który powalił by na kolana te całe rakowe dev i inne syfy. Dobrze, że cały czas nad tym pracują.

#13 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 17 czerwiec 2016 - 17:46

O devgaming mało słyszałęm, a jak wchodzę na n4g i patrzę co się dzieje w centrum to jeszcze szybciej mnie tam nie ma. Nie pozostaje nic oprócz czekania na coś co powali na kolana całą scenę ://

#14 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 18 czerwiec 2016 - 18:08

Jak wy możecie w ogóle uważać N4G za serwer RP? XDDD przecież to serwer dla dzieciaków gdzie jedyny cel to zgromadzenie jak największego majątku. Misiak tylko zbiera hajs i ma wyjebane w to co tam się dzieje

#15 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 19 czerwiec 2016 - 00:49

Zgadza się, nie idzie tam nic ugrać.

#16 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 19 czerwiec 2016 - 02:13

to uslugi premium wykluczaja go z grona rp? beka. tam tylko w centrumowych biznesach jest problem z poziomem, choc tez nie jakis wielki. reszta wpierdala dupa raka z miniaturowego lsrp dla 20 osob i reszty smieci. 

n4g, jak iphone wsrod telefonow. masa cebulakow placzacych nad tym jaki to on chujowy bo nie jest dla nich. na n4g to wy sobie mozecie w biznesach pograc, bo gdybyście podbili gdzies dalej to by was wyjebali za raka po pokazaniu zachowan wyniesionych z serwow np mrucznik i lsrp

#17 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 19 czerwiec 2016 - 06:48

koleś wbije do gry patrzy o wszyscy w bentrum jebany serwer nie da sie grac XDD przestępcze > biznesy na n4g względem chociażby poziomu

#18 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 19 czerwiec 2016 - 11:26

Sam grałem przez kilka dni na N4G i jakoś nie zauważyłem drastycznej różnicy miedzy centrum a przestępczymi, poziom bardzo podobny

n4g, jak iphone wsrod telefonow. masa cebulakow placzacych nad tym jaki to on chujowy bo nie jest dla nich. na n4g to wy sobie mozecie w biznesach pograc, bo gdybyście podbili gdzies dalej to by was wyjebali za raka po pokazaniu zachowan wyniesionych z serwow np mrucznik i lsrp

XDD weź się typie nie kompromituj, widać że jesteś tam jednym z naczelnych raków

#19 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 19 czerwiec 2016 - 12:48

ale to czysta prawda. to ze kazali ci sobie pojsc z terenow przestepczych albo chcieli wbic ck nie znaczy ze nie ma poziomu. po prostu sie nie nadajesz i powinienes isc na slabszy serwer typu lska jak sam kiedys zrobilem albo spróbować w biznesach centrum.

typie przegralem kilkaset godzin na lsrp a potem ponad tysiac na n4g. wniosek taki ze n4g rozpierdala w każdym calu jesli chodzi o poziom niecentrum wiec nie wiem po co sie spinasz.

#20 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 19 czerwiec 2016 - 14:28

ale to czysta prawda. to ze kazali ci sobie pojsc z terenow przestepczych albo chcieli wbic ck nie znaczy ze nie ma poziomu. po prostu sie nie nadajesz i powinienes isc na slabszy serwer typu lska jak sam kiedys zrobilem albo spróbować w biznesach centrum.

typie przegralem kilkaset godzin na lsrp a potem ponad tysiac na n4g. wniosek taki ze n4g rozpierdala w każdym calu jesli chodzi o poziom niecentrum wiec nie wiem po co sie spinasz.

Ja mam wniosek n4g > ls-rp. Nie grałem dużo, wchodziłem sporadycznie by tak o pograć co by zabić czas. Na elesce jakiś typ startował do mnie i kumpla, dostał w ryj a później spinał dupsko co my odpierdalamy, no ja pierdole, cebulactwo.. Kiedyś ktoś nam BW wjebał, wysłałem reporta za chyba spam/wyzwiska na OOC i okazało się, że ekipa gościa, który nam wbił BW odpierdalała MG na /w dawaj do nas mamy dwóch typa XDDD Może po prostu nie trafiłem lepiej, ale nie powinno tak grać i nie różnili się niczym od reszty graczy z innych serwerów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników