Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie opłaca się teraz tak naprawdę grać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#21 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 19 czerwiec 2016 - 18:33

niech wam będzie, każdy serwer ma plusy i minusy

#22 FanatixPL

FanatixPL
  • Uzytkownik forum
  • 28 postów
  • MiejscowoścCzłuchów

Napisano 19 czerwiec 2016 - 20:46

ale to czysta prawda. to ze kazali ci sobie pojsc z terenow przestepczych albo chcieli wbic ck nie znaczy ze nie ma poziomu. po prostu sie nie nadajesz i powinienes isc na slabszy serwer typu lska jak sam kiedys zrobilem albo spróbować w biznesach centrum.

typie przegralem kilkaset godzin na lsrp a potem ponad tysiac na n4g. wniosek taki ze n4g rozpierdala w każdym calu jesli chodzi o poziom niecentrum wiec nie wiem po co sie spinasz.

Dobrze wiemy że każdy będzie bronił swojego przekonania.... Ale to już kurwa przesada.

Spędziłem dobre 6.5 roku na różnych serwerach-od tych najmniejszych do gigantów, średnio grałem jakieś 5 godzin na 2 dni co w sumie daje.... Prawie 6000 godzin.

Jedyne co mogę powiedzieć o n4g po spędzeniu tam kilkuset godzin to tyle że poziom bentrumowy nie różni się od poziomu org przestępczych. Całe społeczeństwo ma jeden cel-wincyj hajsu-mimo różnych sposobów na jego zdobycie wszystko nadal sprowadza się do tego.

Serwer idealny nie istnieje, ot co.Z serwerami RP jest jak z ustrojami politycznymi-nie istnieje złoty środek.Na tym serwerze mamy zawalenie osób z rpg, na tym mamy przesadzone płatności premium, na tym mamy penisowy skrypt, tutaj mało graczy, tam złe miejsce na rozgrywkę, tutaj nie ta ekipa... Zawsze znajdzie się mankament.

#23 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 20:32

Jak widzę, że administracja nie usuwa postów takich agentów jak ten reklamodawca N4G, to chyba przestanę tu wbijać, bo to na nerwy działa.

#24 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 22:12

na tym waszym pseudolu to nieźle usuwaci ale tutaj jednak jak i na n4g panuja inne standardy typie, wiec kazdy moze wypowiedziec swoje zdanie.

Sygnatura usunięta na mocy §4 pkt. 1

#25 Admin

Admin
  • Administrator
  • 674 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 23:11

Jak widzę, że administracja nie usuwa postów takich agentów jak ten reklamodawca N4G, to chyba przestanę tu wbijać, bo to na nerwy działa.

Przecież każdy ma prawo wyrazić własną opinię- nawet nazwa tego tematu na to wskazuję "gdzie opłaca się...", czego oczekujesz? :P

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#26 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 21:07

Tak, ale to podchodzi pod ewidentny troll. Pozdro dla kumatych.

To N4G to straszny syf swoją drogą. Ludzie siedzą tam tylko dlatego, że powkładali kasę OOC w konta i muszą.

#27 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 22:15

skoro tak sądzisz to nie dziwię się że na twoim serwie który zgarnal graczy z ls-rp przesiaduje 20 osób xD ale nic dziwnego skoro jedyną rzecza ktora oferujecie jest brak opłat i "wysoki poziom rp" xD

#28 Czaber

Czaber
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 10:11

skoro tak sądzisz to nie dziwię się że na twoim serwie który zgarnal graczy z ls-rp przesiaduje 20 osób xD ale nic dziwnego skoro jedyną rzecza ktora oferujecie jest brak opłat i "wysoki poziom rp" xD

tak sobie czytam co ty kurwa piszesz i mnie krew zalewa. Idź se pograj na n4g gdzie prawie wszyscy gracze to dzieci mające po 14 lat, zapierdalające rodzicom pieniążki by sobie kupić biznes, a potem go opierdolić za $$. Misiak nic kompletnie z serwerem nie robi, ściąga siano i ma wyjebane. Teraz zobaczył co się dzieje na serwerze i próbuje przyciągnąć graczy śmiesznymi aktulizacjami, które i tak nic nie wprowadzają. 

#29 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 13:50

Czaber, przecież to zwykły troll. Wejdź na jego konto i zobaczy ostatnie posty. Wychwala n4g, najchętniej by Misiakowi kakało za premium wypucował.  Wszystkie inne projekty prócz N4G są złe. A tutejsza administracja nawet nie widzi, jak im pluje w twarz. "bo przecież ja nic nie robie!". Ja lubię wartościowe dyskusje a nie gównoposty bez uzasadnień.

#30 bartogrp

bartogrp
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 14:14

Boże. Może ty jesteś administratorem projektu, ale zachowujesz się tak idiotycznie i dziecinnie, że głowa mała.

Ale to akurat typowe dla sampowskiego środowiska. :)

Teraz na samp to już nie ma gdzie grać, można poczekać na jakieś nowe projekty, ale pewnie nic ciekawego się z tego nie wywiąże. Samp umiera, pora zwiedzić inne platformy. ; - )

#31 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 14:44

tak sobie czytam co ty kurwa piszesz i mnie krew zalewa. Idź se pograj na n4g gdzie prawie wszyscy gracze to dzieci mające po 14 lat, zapierdalające rodzicom pieniążki by sobie kupić biznes, a potem go opierdolić za $$. Misiak nic kompletnie z serwerem nie robi, ściąga siano i ma wyjebane. Teraz zobaczył co się dzieje na serwerze i próbuje przyciągnąć graczy śmiesznymi aktulizacjami, które i tak nic nie wprowadzają. 

nie mialem okazji jeszcze uslyszec 14 latka na discord czy mumble, dlatego nie wiem czy po tyle maja i chuj mnie to obchodzi, wazne zeby nie omanowali rakiem. a misiak nie wiem co ma robić poza wypuszczaniem aktualizacji raz na jakiś czas, koło samo się kreci i nie potrzeba ciaglego zaangazowania zeby utrzymac te 20 graczy jak u was xD caboty przeciez uzasadnilem wszystko wczesniej, na razie to ty jako argument podajesz "niski poziom rp", "premium", "dzieci" xD zreszta zaatakowales 1 a teraz wyjesz bo nie potrafisz logicznie uzasadnic swojego stanowiska i wysylasz jakies strzępy danych o zerowej wartosci merytorycznej  

#32 bartogrp

bartogrp
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 14:47

I tu masz rację, bo Misiak wyrobił sobie już tak ten serwer, że nie musi się obawiać o to, że z dnia na dzień gracze mu uciekną. Może panuje tam mniejszy poziom, niż na byłej elesce, ale widok administratora konkurencyjnego projektu, który się tutaj pogrąża to inna sprawa. :)

Jak już wspomniałem - nie opłaca się w grać w samp, chyba że mówimy o dmach i innych tego typu serwerach, albo o zagranicznych role plejach. Bo w sampie został tylko Misiak i to on przejął tron (zresztą, zawsze go miał tak btw). Można liczyć, że na MTA powstanie coś ciekawego i platformach gotikowych.

#33 Czaber

Czaber
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 16:43

nie mialem okazji jeszcze uslyszec 14 latka na discord czy mumble, dlatego nie wiem czy po tyle maja i chuj mnie to obchodzi, wazne zeby nie omanowali rakiem. a misiak nie wiem co ma robić poza wypuszczaniem aktualizacji raz na jakiś czas, koło samo się kreci i nie potrzeba ciaglego zaangazowania zeby utrzymac te 20 graczy jak u was xD caboty przeciez uzasadnilem wszystko wczesniej, na razie to ty jako argument podajesz "niski poziom rp", "premium", "dzieci" xD zreszta zaatakowales 1 a teraz wyjesz bo nie potrafisz logicznie uzasadnic swojego stanowiska i wysylasz jakies strzępy danych o zerowej wartosci merytorycznej  

Mogę się nawet z tobą założyć, że n4g nie wytrzyma więcej niż dwa lata ;]

#34 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 17:02

ale o czym my tu mówimy, istnieje już 8 lat i przez ten okres prawie cały czas przodowali w liczbie graczy i poziomie niecentrum, moze beda istniec jeszcze drugie tyle, na razie nie zanosi sie na upadek. ja się mogę za to z tobą zalozyc ze twoje mls nie wytrzyma dluzej niz 3 najblizsze miesiace i nigdy nie zobaczysz tam stale powyżej 60 graczy.

#35 Admin

Admin
  • Administrator
  • 674 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 17:15

"Jedynie idiota zamyka biznes, ktory przynosi zyski" - ja

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#36 Czaber

Czaber
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 17:29

ale o czym my tu mówimy, istnieje już 8 lat i przez ten okres prawie cały czas przodowali w liczbie graczy i poziomie niecentrum, moze beda istniec jeszcze drugie tyle, na razie nie zanosi sie na upadek. ja się mogę za to z tobą zalozyc ze twoje mls nie wytrzyma dluzej niz 3 najblizsze miesiace i nigdy nie zobaczysz tam stale powyżej 60 graczy.

dzieciaku, nie gram na żadnym m-ls. Wystarczy spojrzeć na devgaming, gdzie jest wysoko rozwinięty skrypt, gdzie gracze przychodzą z zaciekawieniem. Ostatnio padł rekord graczy, 443, gdzie na n4g ledwo 250 było przekroczone XD

#37 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 17:55

devgaming to mocno inspirowany n4g ich nierówny konkurent, choc serwer bardzo dobry oczywiscie. na sa-mp nie da rady zrobić tego co można zrobić na mta, więc porównywanie deva do n4g jest jak porównywanie aplikacji z symbiana do aplikacji z androida, czyli bez sensu inteligencie z zawdy. porownujmy go do m-ls, ls-rp, mighty - a na tym tle wypada rewelacyjnie.

rozumiem, że wstyd ci się teraz przyznać, krytykujesz inne serwery a sam nie gościsz na projekcie wysokich lotów, ale jesteś tam bardzo aktywny typie http://m-ls.pl/topic/842-czaber/ xD

#38 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 20:37

Wy patrzycie na skrypt. N4G i Dev mają zajebisty skrypt. Dosłownie wszystko. Ale na N4G jest niski poziom, na devie umarkowany, ale krawaty i polityka administracji naprawdę zniechęca kreatywne osoby. A w Role Play chodzi właśnie o kreatywność.

@@seks - pierwszy twój normalny komentarz jaki widzę.

#39 bartogrp

bartogrp
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 08:13

A twoja polityka jest tą dobrą? Twój serwer nie różni się niczym od mighty i tego ls-rp.net.pl. A twoje żałosne zachowanie na tym forum tylko mnie w tym utwierdza. Potrafisz tylko powrzucać na serwery typu: net4game, chociaż sam nic sobą nie reprezentujesz (i to jako administrator, wstyd), więc jak śmiesz oceniać inne serwery? Dev stoi na dużo wyższym poziomie, niż wy. Prezentuje jakiś poziom w administracji, prezentuje poziom w skrypcie, w poziomie nieco gorzej, ale i tak jest dobrze. A ty? Jako administrator siedzisz tu i atakujesz innych graczy/inne serwery, skryptu nie komentuję, ale antyczita musicie mieć niezłego, a poziom? Gracze lski, mało dobrych graczy (froots gang/triada/maravilla). Następnym razem zanim zaczniesz cokolwiek krytykować spójrz na to jak ty tworzysz swój serwer, bo żenująco to wygląda. Chciałeś do siebie przyciągnąć graczy z byłej lski, a co masz? Nazywając twój serwer tym, który 'przejął tron' to śmiech na sali.

Jedynym projektem, który na prawdę ma szansę zaistnieć między n4g i devgaming jest cmta, bo tam ekipa nie lata po forach rp i nie wypisuje bzdur, skupiają się na swoim i to się ceni. Szansę miał jeszcze compton, ale wyszło jak wyszło.

#40 NygusLazar

NygusLazar
  • Uzytkownik forum
  • 4 postów
  • MiejscowoścLublin

Napisano 23 czerwiec 2016 - 08:44

Kompromitujesz siebie i swój serwer Caboty. Cieszę się, że jednak nie doszło do współpracy i wymiany bannerów bo musiałbym teraz wstydzić się za Ciebie.

CIKkhCZ.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników