Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie opłaca się teraz tak naprawdę grać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#41 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 23 June 2016 - 22:18

Nie, nie krytykuję. Ja wyrażam swoją opinie. Lazar - po tym co odwaliłeś na ls-rp (tak lazar wynosił dane z ekipy i oddawał je odpowiednim ludziom - Sim00n to potwierdzi, bo mam z nim kontakt i to dobry), więc wybacz, ale twoją propozycje wymiany bannerów bym wyśmiał. 

Dev nie stoi na super poziomie. Właśnie po przeżyciach na Dev założyłem m-ls. I uwierz mi, że jak dopieścimy skrypt, to będzie conajmniej 100 graczy. Teraz mamy 60-90 w godzinach szczytu. I to mi najbardziej odpowiada. Bo przy takiej liczbie graczy można grać. Ba! Już przy 50 można grać i to spokojnie. Dlatego raka bezwględnie wycinamy. Bo ja założyłem ten serwer dla siebie. Bo nie mam gdzie grać. Tak samo jak reszta (w większości) lskowej ekipy i ogarniętych graczy lski,

Co do cmta - znam rubika i chciałem, by byl u nas Gmem - nie zgodził się, trzymał w tajemnicy fakt, że tworzy nowy projekt. I jeśli chodzi o cmta - to na tej platformie będzie hitem. I może zdetronizować deva, który jest 10 procent lepszy niż n4g. Mnie osobiście MTA nie pasi, bo jest zbyt rozwinięte i wybajerzone. A jak historia dowodzi najlepsze rozwiązania, to proste rozwiązania.

To moje osobiste zdanie. Oczywiście najazd trolli trwa dalej, bo konkurencja rośnie :) A ja powiem wam koledzy że mam w dupie waszą opinie. Słucham graczy ogółem, a nie jednostek. I gram IC, bez komend. No /av fix i /set hp - dlatego wiem co się dzieje na bierząco i nie popełniam błędów mentorów.

Co do kosztów - mlska kosztuje jakieś 500-700 złotych miesięcznie. Tyle zarabiam w dwa dni, więc jebią mnie przychody z premium. Odkłada mi się na wakacje, a to i tak kropla. Dlatego będzie stała, jak kutas przed nagą laską.

Tyle mam do powiedzenia. Jeśli chcecie dalej hejtować, to hejtujcie. Ale proszę was bardzo - pograjcie parę dni, a potem się wypowiadajcie. Bo ja swojej opinii z dupy nie biorę.

Co do compton - rak w chuj - zapraszają teraz ludzi by grali i oferują im zrobienie skryptu pod nich. A tam naprawde poziom był 5/10. Dostałem info od liderów org u mnie na serwerze. Super projekt :D

#42 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 23 June 2016 - 23:21

widzę, że stawki na zmywaczu poszybowały w górę. sluchaj wy jak na razie konkurencją jesteście jedynie dla mrucznika xD, nawet na forum przedstawiacie podobne problemy co oni, funkcjonujecie jak oni a jedyną powazna roznica, ktora mozna miedzy wami wskazac jest regulamin niepozwalajacy na rozstrzeliwanie wszystkiego co się da. w zasadzie tylko tyle. no ale głównie chodzi mi tu o atakowanie innych serwerów tych na waszym poziomie - czyli compton i ujadanie naprawdę ambitnych projektów, które wyrastają w chuj poza poziom samp i mta - czyli devgaming i net4game. moglibyście istnieć sobie jak mighty albo community, w odosobnieniu, mieć jakąś stałą grupkę fanów, ale ty wolisz zachowywać się jak typowy admin pseudola postawionego na gamemodzie ceki i wychwalac swoj malutki serwerek atakujac przy tym wszystko dookola. z tego co wiem to nawet kod zrodlowy paneli zajebaliscie z zrodla kompleksow n4g xD

mowie ci - nim się obrocisz zobaczysz u siebie 10 osób online. nie piszę graczy, bo posiadasz zainteresowanych nie graczy. tak jak ls-rp po fuzji z harvestem. 

No /av fix i /set hp - dlatego wiem co się dzieje na bierząco i nie popełniam błędów mentorów.

Sygnatura usunięta na mocy §4 pkt. 1

#43 bandys

bandys
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 24 June 2016 - 00:14

Ja nie wiem, że Montgomery na forum m-ls umie trzymać klasę z wypowiedziami a ty caboty tak się wszystkim przechwalasz i piszesz głupoty.

#44 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 24 June 2016 - 06:38

Nie, po prostu się nie pierdole. Jak ci przeszkadza, to idź do kościółka.

#45 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 24 June 2016 - 06:41

widzę, że stawki na zmywaczu poszybowały w górę. sluchaj wy jak na razie konkurencją jesteście jedynie dla mrucznika xD, nawet na forum przedstawiacie podobne problemy co oni, funkcjonujecie jak oni a jedyną powazna roznica, ktora mozna miedzy wami wskazac jest regulamin niepozwalajacy na rozstrzeliwanie wszystkiego co się da. w zasadzie tylko tyle. no ale głównie chodzi mi tu o atakowanie innych serwerów tych na waszym poziomie - czyli compton i ujadanie naprawdę ambitnych projektów, które wyrastają w chuj poza poziom samp i mta - czyli devgaming i net4game. moglibyście istnieć sobie jak mighty albo community, w odosobnieniu, mieć jakąś stałą grupkę fanów, ale ty wolisz zachowywać się jak typowy admin pseudola postawionego na gamemodzie ceki i wychwalac swoj malutki serwerek atakujac przy tym wszystko dookola. z tego co wiem to nawet kod zrodlowy paneli zajebaliscie z zrodla kompleksow n4g xD

mowie ci - nim się obrocisz zobaczysz u siebie 10 osób online. nie piszę graczy, bo posiadasz zainteresowanych nie graczy. tak jak ls-rp po fuzji z harvestem. 

Chłopie gdzie ja ci kogoś atakuje? Po prostu śmieszy mnie twoje podejście że na elesce było gówno a n4g to zajebiste coś. Myślałem że to troll z twojej strony. Poziomu moim zdaniem tam nie ma żadnego. Zresztą - po co ja się tutaj produkuje, jak na to forum nikt nie wchodzi XD

#46 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 24 June 2016 - 06:43

@caboty, większość osób ma w dupie Role Play, bo po co grać poważnie, skoro za chwilę ktoś przyjdzie i będzie śmieszkował/odpierdalał. To strasznie demotywuje jak ktoś się stara, gra swoje, a przyjdzie taki idiota i psuje całą zabawę aż się grać odechciewa. To jest globalny problem. 

#47 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 24 June 2016 - 07:23

Mario spoko, ale jest też ta mała grupa ludzi - przeciwieństwo graczy z n4g czy deva. Dlatego powstała mlska i dlatego powstaje cmta, dla takich właśnie graczy. Nie bez powody n4g czy dev ma tyle graczy (przecież botami nie zapełnili). Luźna rozgrywka, ok. Ale nie dla mnie.

#48 bartogrp

bartogrp
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 24 June 2016 - 07:56

Błagam cię. Twój serwer nie reprezentuje sobą nic.Ty też nic sobą nie reprezentujesz. Ogarniętej lskowej ekipy? Co? Ogarnięta ekipa lskowa już dawno nie istnieje (karol/karlo/flaming/sultans i wielle innych), więc nie wiem o czym ty mówisz. 

Jaki najazd trolli? Nie mogę się wypowiedzieć, bo w twoich oczach jestem trollem? Wybitny jesteś, administratorze. Ośmieszasz się na tym forum, ośmieszasz swój serwer. Reszta twoich członków ekipy nie prezentuje takiego poziomu jak ty, potrafią się wypowiedzieć normalnie. Dalej tłumacz to twoim 'nie pierdoleniem się', 'luźnym stylem wypowiedzi'. To jak teraz piszę - to jest luźny styl wypowiedzi, ty po prostu nie masz za grosz szacunku, a zauważ, że w tym gronie mogą się dla ciebie pojawiać potencjalni gracze. Zamiast w jakiś sposób przekonać nas, że się mylimy, że jesteśmy w błędzie, to ty nie. Ty utwierdzasz ludzi w tym, że twój serwer to żart, jednorazowa przygoda na tydzień, m.in. właśnie swoim durnowatym podejściem i chamstwem w kierunku innego użytkownika forum, zauważ, że to nie forum m-ls, tylko forum poświęcone role playingowi w SAMP, nie masz prawa obrażać tutejszej społeczności, bo sam jesteś jej częścią. Devgaming ma już wyrobioną markę tak samo jak ls-rp i stoją na poziomie przewyższającym twój serwer o lata świetlne, tak samo administracja, która jest kulturalna. Żałosne jest to, że zakopujesz sobie jakiekolwiek drogi współpracy. .net współpracowało z devem i co? Było źle? A ty najeżdżasz tylko po tych serwerach i wychwalasz swój jakoby to był jakiś ewenement, jakiś cud świata. A patrząc tak na prawdę to można go postawić obok jakiegoś ourfarm i innych tego typu 'pseudoli' (chociaż nie mam na myśli obrażać ciebie i serwera, po prostu nie pasuje mi to w jaki sposób zwracasz się do graczy i wychwalasz swoją nieciekawą politykę).

Wyzywasz seksa, ale on ma rację w tym co pisze. Zachowujesz się tutaj jak gbur i gość do którego nic nie dociera. Zarzucasz coś Lazarowi, a sam Sim00n nie wie jak było, bo nie był w środowisku dla którego Lazar podobno (xD) wynosił informację, błagam cię. Sam Lazar robił więcej, niż wy wszyscy tam razem wzięci (oprócz morświnka i Sebka rzecz jasna), więc nie wiem do czego bijesz. W ogóle, wynoszenie czegoś takiego na światło dzienne mając o tym znikome pojęcie to przepraszam za słowa, ale zwykłe kurestwo. A co do grania na twoim serwerze; nie mam zamiaru tam grać, bo po co? Pograłem wystarczająco długo, aby sobie wyrobić renomę tego serwera i w poziomie/skrypcie/ekipie. Nie oferujecie nic nowego, oferujecie ten sam powielany schemat. Stworzyłeś po prostu kopię ls-rp, ale kopię nieudaną.

'Co do compton - rak w chuj' - nie przesadzasz? Stworzyłeś na tyle świetny serwer, aby ubliżać innemu? Chyba tylko w twoim mniemaniu i mniemaniu twojej ekipy, bo gdybyś stworzył coś świetnego to chwaliłbyś się teraz 150 graczami, a nie tylko 30. Dajże spokój, wstydu oszczędź.

Najlepsze w tym jest to, że najeżdżasz tu po misiakowni i devie, a biją cię na łeb (xD) i zlewają totalnie to co ty tutaj piszesz, bo nie jesteś dla nich żadną konkurencją. Aby się wybić przed szereg trzeba zaskoczyć czymś nowym, pokazać, że jesteś administratorem, a nie pajacem, który całą swoją grę przesiedział w admin jail.

Nie odbieraj tego jako atak, już wyżej wspomniałem, że irytuje mnie twoja pyszność.

#49 NygusLazar

NygusLazar
  • Uzytkownik forum
  • 4 postów
  • MiejscowoścLublin

Napisano 24 June 2016 - 09:36

dlatego wiem co się dzieje na bierząco i nie popełniam błędów mentorów.

Na bieżąco to zacznij się uczyć j. polskiego, a mentorom dalej jak widać możesz buty co najwyżej wiązać.

Nie, nie krytykuję. Ja wyrażam swoją opinie. Lazar - po tym co odwaliłeś na ls-rp (tak lazar wynosił dane z ekipy i oddawał je odpowiednim ludziom - Sim00n to potwierdzi, bo mam z nim kontakt i to dobry), więc wybacz, ale twoją propozycje wymiany bannerów bym wyśmiał. 

=D

Beka z Was którzy do tej pory żyjecie w przekonaniu, że to byłem ja ;d pompowałem w ten rozjebany jak ziemia syryjska serwer większość swojego wolnego czasu żeby ten ponton pełen uchodźców i innych krzykaczy nie zatonął, podczas kiedy większość ekipy stała i patrzyła z rozłożonymi rękami na to co się odpierdala i finalnie poddali się bo nie potrafili poradzić sobie z syfem do którego sami doprowadzili. Byłem ostatnią osobą której na rękę było zamknięcie LSRP i graczem od początku istnienia tego serwera, więc zmień wyrocznie bo Puzdrolot widać nie grzeszy inteligencją skoro do tej pory nie zorientował się, że Arek wskazał na mnie tylko dlatego, że nie przepada za mną. W tej śmiesznej chwili łączę się z nim w śmiechu i dziękuję mu za to, że tak się stało i uwolnił mnie od gości pokroju Twojego i Szymona. Przynosisz gościu wstyd Montgomeryemu i reszcie dobrych mord które dalej - nie wiem po co - koczują na tym M-LS. Żyłem w zgodzie z większością chłopaków z Twardej Celi, ale nigdy nie przekazałem im nawet strzępka informacji bo w porównaniu do takich niewartych szacunku robaków jak Ty potrafię się zachować i zamknąć mordę, farmazoniarzu. Tym akcentem kończę dyskusję z Tobą i nawet nie otwieraj w moją stronę gęby bo skieruje swoje rakiety w Twoją stronę.

Jeżeli zostanę ukarany za ten post - trudno. Nikt nie będzie szkalował mojego dobrego imienia, a napewno nie ktoś pokroju Caboty, "legendarnego" supportera LSRP.

Jeżeli chcecie pograć w GTA - polecam CMTA.PL bo to post-LSRP ścierwo upadnie szybciej niż stanęło na nogi. Pozdrawiam : )

CIKkhCZ.png

#50 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 25 June 2016 - 20:05

no widzę m-ls 24 graczy w godzinach szczytu, czyżby zainteresowani już zaspokoili swą ciekawosc beka

Sygnatura usunięta na mocy §4 pkt. 1

#51 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 27 June 2016 - 19:30

no widzę m-ls 24 graczy w godzinach szczytu, czyżby zainteresowani już zaspokoili swą ciekawosc beka

wczoraj widziałem ~60

#52 Bagin

Bagin
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów
  • MiejscowoścSzczcin

Napisano 28 June 2016 - 13:34

Mario spoko, ale jest też ta mała grupa ludzi - przeciwieństwo graczy z n4g czy deva. Dlatego powstała mlska i dlatego powstaje cmta, dla takich właśnie graczy. Nie bez powody n4g czy dev ma tyle graczy (przecież botami nie zapełnili). Luźna rozgrywka, ok. Ale nie dla mnie.

Ciapaty czy jak Cię tam zwą :) Widzę, że zachowujesz się jak byś pozjadał wszystkie rozumy, a Twoje zachowanie na forum z tego co tam sobie nie raz, nie dwa przeglądam jest karygodne. Chcieliście zrobić coś co już zostało zamknięte i poniekąd Wam to strasznie nie wyszło. Co do tego, że Compton to gówno- spotkamy się już za miesiąc w nowej odsłonie :) Zobaczymy ile graczy zostanie na Twoim serwerze ;)

#53 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 28 June 2016 - 19:14

XDDD widzę że chcecie być jak social i robić pierdyliard odsłon, powodzenia

#54 Nerst

Nerst
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 29 June 2016 - 16:21

Chuj Wam do dupy, wy jebani idioci. Nie podoba się u nas to wypierdalać sponsorować misiakowi paliwo do golfa albo na zjebane devguwning.

#55 Camil

Camil
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 29 June 2016 - 17:08

Chuj Wam do dupy, wy jebani idioci. Nie podoba się u nas to wypierdalać sponsorować misiakowi paliwo do golfa albo na zjebane devguwning.

Nerst, liczyłem na więcej taktu.

Jedna sprawa.. Nie interesują mnie serwery Role Play, odszedłem po tym jak na MLs- użytkownik BEJSEŁ chciał się ze mną "ustawić" po dwóch dniach pisania na komunikatorze Skype. Choroba psychiczna widać nigdy nie ustępowała Serwerom Role Play. Autorze, prosta rada, ogranicz Role Play do minimum bo zaczniesz myśleć że "karki" są normalni.

Drugą sprawą jaka mnie wkurwia i sprowadza na krańce wymiocin jest to że każda kobieta która dołącza do ekipy Role Play jest traktowana jak księżniczka przez co? Przez posiadanie nacięcia między nogami? A jaką macie pewność że to nacięcie nie ma 17cm i włochatych jaj? (X-D)

Oczywiscie do Nersta sporo szacunku, to ze nie gram nie oznacza że mam bluzgać na prawo i lewo :)

#56 Nerst

Nerst
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 29 June 2016 - 17:20

Kolejny? Pisałem - nie podoba się to wypierdalać, nie robimy tego serwera dla Was.

#57 Camil

Camil
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 29 June 2016 - 17:27

Kolejny? Pisałem - nie podoba się to wypierdalać, nie robimy tego serwera dla Was.

Odróżnisz jedną pierdoloną pochwałe i coś co nie pisałem o LSRP od wyzwiska w twoją strone? Grałem u ciebie NERST, Camil na forum... 

@ nie mówię nic o tobie, Tyle w temacie.

@2 To własnie robi SAMP, wmurowana nerwica.

#58 Nerst

Nerst
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 30 June 2016 - 12:21

Bo mnie wkurwiacie. Nie ma u nas pay4win jak u misiaka, ani raka z devguwning a i tak znajdą się tacy, którzy będą krytykować. Pozdro.

#59 Camil

Camil
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 30 June 2016 - 13:15

Bo mnie wkurwiacie. Nie ma u nas pay4win jak u misiaka, ani raka z devguwning a i tak znajdą się tacy, którzy będą krytykować. Pozdro.

kiedy cię skrytykowałem? 

#60 bartogrp

bartogrp
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 30 June 2016 - 19:32

Kolejny administrator, który nic sobą nie reprezentuje. Tak, tak wyzywaj Misiaka i devgaming, którzy na poziomie intelektualnym są lata świetlne przed tobą. Misiak jest na tyle inteligentny, że potrafi jeszcze prowadząc serwer role-play trzepać z tego dużą forsę, a ty sobie możesz go wyzywać, a on? Śmieje ci się w twarz, człowieku. Wasz poziom jest tak żałosny. Niżej, niż wy już się nie da upaść. Ale popatrzmy - Caboty zasypany argumencikami usunął avatar i przestał się udzielać, ciekawe kiedy kolejny rycerzyk pójdzie w ślady swojego czerwonego kolegi.

Jakiego raka z devgaming? Ten serwer stoi na dużo wyższym poziomie, niż wy. Daj sobie to powiedzieć, ale no cóż... jeśli ktoś nie potrafi dorosnąć do stóp takiego kolosa no to cóż się dziwić... 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników