Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie opłaca się teraz tak naprawdę grać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#61 AmfetaminaFajnaDziewczyna

AmfetaminaFajnaDziewczyna
  • Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 02 July 2016 - 10:59

Już nie czytam tej gównoburzy, ale wypowiem się po raz kolejny jako op tematu. Pluje na te ścierwo aka n4g, doświadczyłem tam tylko mruka. Grając na mls doswiadczyłem to czego szukałem, dawnej lski. Oczywiście nic nie jest idealne, np compton, każdy chwalił na starcie 150 osób i boom nie ma. Serwer cabotego którego szanuję już dobry kawał czasu trzyma się i będzie się trzymał z liczbą graczy 50-80 jak ostatnio i to powinno póki co wystarczyć. Nie będę się rozpisywał, prosto i na temat powiem, że możecie dalej świadczyć mrukola na n4g i zapierdalać matce hajs z portfela żeby sobie biznes otworzyć jak już ktoś u góry powiedział. Zastanówcie się na czym polega sens roleplayu a potem wbijcie jeszcze raz na te netgównogame, misiak dzięki wam teraz sobie  z mamuśką najlepsze kebsy w wwa wpierdala.

>inb4 wydaj hajs na misiaka

>broń go w każdym poście

wcale niekomercyjne gówno tylko wysoki poziom rp!!!!!!11111

#62 NeSt.

NeSt.
  • Developer
  • 5 postów

Napisano 02 July 2016 - 14:22

Gratulacje dla osoby która podszywa się pode mnie (Nerst). Tutaj mały dowód.

c2f0b03772c06301e02b440b003a2dc1.jpeg

#63 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 02 July 2016 - 14:22

Co to za portal, gdzie ktoś się pod kogoś podszywa a administracja nie chce usunąć konta/zablokować?

I zablokujcie w końcu to konto i nersta, bo nie możemy się od dawna doprosić.

#64 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 02 July 2016 - 14:29

Mówią, że scena roleplay upada z powodu braku profesjonalizmu, nie bądźcie hipokrytami :)

#65 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 05 July 2016 - 17:59

Nie, nie krytykuję. Ja wyrażam swoją opinie. Lazar - po tym co odwaliłeś na ls-rp (tak lazar wynosił dane z ekipy i oddawał je odpowiednim ludziom - Sim00n to potwierdzi, bo mam z nim kontakt i to dobry), więc wybacz, ale twoją propozycje wymiany bannerów bym wyśmiał. 

Dev nie stoi na super poziomie. Właśnie po przeżyciach na Dev założyłem m-ls. I uwierz mi, że jak dopieścimy skrypt, to będzie conajmniej 100 graczy. Teraz mamy 60-90 w godzinach szczytu. I to mi najbardziej odpowiada. Bo przy takiej liczbie graczy można grać. Ba! Już przy 50 można grać i to spokojnie. Dlatego raka bezwględnie wycinamy. Bo ja założyłem ten serwer dla siebie. Bo nie mam gdzie grać. Tak samo jak reszta (w większości) lskowej ekipy i ogarniętych graczy lski,

Co do cmta - znam rubika i chciałem, by byl u nas Gmem - nie zgodził się, trzymał w tajemnicy fakt, że tworzy nowy projekt. I jeśli chodzi o cmta - to na tej platformie będzie hitem. I może zdetronizować deva, który jest 10 procent lepszy niż n4g. Mnie osobiście MTA nie pasi, bo jest zbyt rozwinięte i wybajerzone. A jak historia dowodzi najlepsze rozwiązania, to proste rozwiązania.

To moje osobiste zdanie. Oczywiście najazd trolli trwa dalej, bo konkurencja rośnie :) A ja powiem wam koledzy że mam w dupie waszą opinie. Słucham graczy ogółem, a nie jednostek. I gram IC, bez komend. No /av fix i /set hp - dlatego wiem co się dzieje na bierząco i nie popełniam błędów mentorów.

Co do kosztów - mlska kosztuje jakieś 500-700 złotych miesięcznie. Tyle zarabiam w dwa dni, więc jebią mnie przychody z premium. Odkłada mi się na wakacje, a to i tak kropla. Dlatego będzie stała, jak kutas przed nagą laską.

Tyle mam do powiedzenia. Jeśli chcecie dalej hejtować, to hejtujcie. Ale proszę was bardzo - pograjcie parę dni, a potem się wypowiadajcie. Bo ja swojej opinii z dupy nie biorę.

Co do compton - rak w chuj - zapraszają teraz ludzi by grali i oferują im zrobienie skryptu pod nich. A tam naprawde poziom był 5/10. Dostałem info od liderów org u mnie na serwerze. Super projekt :D

Skryptu nie dopieścicie :)

CRP od mezira to jeden wielki syf, sam go posiadam na komputerze.

#66 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 05 July 2016 - 18:02

Co to za portal, gdzie ktoś się pod kogoś podszywa a administracja nie chce usunąć konta/zablokować?

I zablokujcie w końcu to konto i nersta, bo nie możemy się od dawna doprosić.

Nie kłamcie, żadnej podszywki tu nie ma. Nie wybronicie tego pseudola.

#67 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano 05 July 2016 - 22:10

Weź wykurwiaj stąd mały gamoniu nikt nie ma ochoty Cię słuchać. ;__;

#68 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 06 July 2016 - 10:03

Weź wykurwiaj stąd mały gamoniu nikt nie ma ochoty Cię słuchać. ;__;

XDD, rób pseudolka swojego ^^.

#69 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 06 July 2016 - 21:59

>asterek i jego avatar

>traktowanie go poważnie

zaraz cię typie w kaganiec usadzę, idź twórz ten projekt na 20 graczy przez tydzień, o ile wystartuje, bo wam Bartek spierdoli drugi raz XD

#70 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano 07 July 2016 - 01:52

Mogę iść robić cokolwiek ale Ty WYPIERDALAJ bo naprawdę nie ma tu nikt ochoty czytać Twoich wypocin.

#WYPIERDALAJ

#71 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 07 July 2016 - 15:59

>asterek i jego avatar

>traktowanie go poważnie

zaraz cię typie w kaganiec usadzę, idź twórz ten projekt na 20 graczy przez tydzień, o ile wystartuje, bo wam Bartek spierdoli drugi raz XD

Ssij jaja.

#72 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 07 July 2016 - 16:00

Mogę iść robić cokolwiek ale Ty WYPIERDALAJ bo naprawdę nie ma tu nikt ochoty czytać Twoich wypocin.

#WYPIERDALAJ

Morda kundlu :)

#73 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano 08 July 2016 - 01:03

game4us.pl - TeamSpeak 3 oczywiście zachęcam do wejścia i powiedzenia mi tego przez mikrofon ;>

#74 Admin

Admin
  • Administrator
  • 700 postów

Napisano 09 July 2016 - 09:53

Wykazcie poziom w swoich wypowiedziach. Usuwac ich nie bede- niech inni widza to co piszecie.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#75 Madara

Madara

coreł ?????????????

• Uzytkownik forum
  • 4 postów
  • MiejscowoścPłońsk

Napisano 09 July 2016 - 12:08

tak więc szykuje się jakiś serwer godny uwagi? ktoś coś może polecić?

#76 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 09 July 2016 - 13:32

tak więc szykuje się jakiś serwer godny uwagi? ktoś coś może polecić?

Wkrótce coś ujrzy światło dzienne :D

#77 Madara

Madara

coreł ?????????????

• Uzytkownik forum
  • 4 postów
  • MiejscowoścPłońsk

Napisano 09 July 2016 - 13:39

jak na razie ubogo jest strasznie. nawet nie ma gdzie zajrzeć ;v

#78 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 09 July 2016 - 22:41

Nie przesadzaj, jeszcze nie startuje. Wyzywasz każdego, spinasz dupsko o wszystko, nigdy nic nie napisałeś mądrego, każdy Twój post to scam i chuj wie co dalej. Każdy Twój projekt padał w ciągu tygodnia. Nie masz przyszłości w Role Play, a jak spróbuje mi odpisać w konstruktywny sposób, to 98% w słów w nim będą obelgami. Dzieciarnia, niestety.

#79 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 10 July 2016 - 10:29

Nie przesadzaj, jeszcze nie startuje. Wyzywasz każdego, spinasz dupsko o wszystko, nigdy nic nie napisałeś mądrego, każdy Twój post to scam i chuj wie co dalej. Każdy Twój projekt padał w ciągu tygodnia. Nie masz przyszłości w Role Play, a jak spróbuje mi odpisać w konstruktywny sposób, to 98% w słów w nim będą obelgami. Dzieciarnia, niestety.

Ty się nie odzywaj podróbo Maria :P

#80 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 10 July 2016 - 18:27

tak jak mówił, nic konkretnego

jeżeli chcesz tworzyć projekty role play zacznij od zmiany avataru

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników