Skocz do zawartości

Zdjęcie

Social RP - nie wystartował a już padł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 23:27

Jak widać wchodząc na główną strone http://social-rp.pl/ dzieciaczkowi GTD już się znudziło XDD

Jeśli jesteś zainteresowany funkcją Moderatora i masz powyżej 50 postów napisz do mnie na PW!

#2 .Kasumi

.Kasumi
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów
  • MiejscowoścŁódź, Bałuty.

Napisano 02 lipiec 2016 - 00:57

Prawda jest taka ze skroił ludzi na kasę którzy kupili premium i zamknął projekt. Teraz twierdzi ze wrócą na MTA, głównie robili na SA;MP bo chcieli udowodnić ze owa scena tez potrafi tylko potrzeba porządnych ludzi ale po co robić coś takiego jak można przejść na MTA gdzie zarobią 500 razy więcej kasy.

GoToDark i Mario to ten sam typ osoby - Zapał na 2-3 miesiące czy tez do póki hajs na koncie nie przebije 100 zł :D

#3 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 02 lipiec 2016 - 05:16

[cenzura] biedak zakłada te projekty zeby wyciagnac pare stowek potem [cenzura] leci do starych i im pokazuje ze jednak potrafi na siebie zarabiac a wtedy matka glaszcze go po glowie w głębi duszy placzac nad losem swojego uposledzonego synka. tyle w jego sprawie [cenzura] patol szuka sukcesu na samp a nawet to mu nie wychodzi0

Sygnatura usunięta na mocy §4 pkt. 1

#4 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 02 lipiec 2016 - 05:27

przeciez to [cenzura] nieudacznik xD pamietam wbil kiedys ma gesler rp i [cenzura]l im serwa swoimi pomyslami w polaczeniu z zabugowanym gamodem czyli edytowany by ceka i przypisal aobie wlasnosc jesxcze beka xD

#5 AmfetaminaFajnaDziewczyna

AmfetaminaFajnaDziewczyna
  • Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 02 lipiec 2016 - 10:41

Nigdy nie byłem za tym socjalem, bo to tak naprawdę syf, gram od jakiegoś czasu na m-ls i jestem zadowolony jak i z gry, skryptu i administracji, mimo wszystkich błędów które zdarza im się popełniać.

#6 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 02 lipiec 2016 - 14:33

m-ls to jeszcze gorsze [cenzura], ja bym sie nie przyznawal do gry na takim czyms

#7 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 02 lipiec 2016 - 14:38

przyznajesz się do gry na n4g, mogę ci pomóc szukać twojej godności gdzie na kotniku

#8 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 02 lipiec 2016 - 16:44

typowy admin n4g : 

photo-1.png?_r=1430236148

m-ls :

tRSZKd.jpg

kazdego kto tam gra mam za smiecia

#9 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 02 lipiec 2016 - 19:50

typowy admin n4g : 

photo-1.png?_r=1430236148

m-ls :

tRSZKd.jpg

kazdego kto tam gra mam za smiecia

Tam wbijałem na m-ls każdemu bw.

Zwykły sobek potrafi zdziałać :D

#10 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 02 lipiec 2016 - 23:02

seks tak mysląc to jedno ze zdjęć przypomina mi twoją mamuśkę, nie wiem może różnica taka między wami podobna, a co do legend to jedna głosi, że misiek wam wszystkim nie pluje do mordy se swojego golfa XDDD SPÓJRZ PRAWDZIE W OCZY TO OBSRANA PARÓWO

Asterek przynajmniej było gdzie wbijać te bw, bo na qsantos ciężej było, nie było chyba gdzie nawet

#11 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 03 lipiec 2016 - 09:13

mój stary pewnie też pluje na misiaków i jego podwładnych, przynajmniej wiem po kim odziedziczyłem rozum

tbw graj sobie gdzie chcesz, ale dalej będziesz dnem, serwer już nic nie zmieni XD

#12 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 11:50

seks tak mysląc to jedno ze zdjęć przypomina mi twoją mamuśkę, nie wiem może różnica taka między wami podobna, a co do legend to jedna głosi, że misiek wam wszystkim nie pluje do mordy se swojego golfa XDDD SPÓJRZ PRAWDZIE W OCZY TO OBSRANA PARÓWO

Asterek przynajmniej było gdzie wbijać te bw, bo na qsantos ciężej było, nie było chyba gdzie nawet

jest sie czym chwalic, nie roznisz sie niczym od reszty

@topic

beka w [cenzura], ale kazdy o tym pisal, teraz ci co "wierzyli" maja [cenzura] gleboko w dupie ;)

#13 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 06 lipiec 2016 - 22:01

nie różnie się od ludzi którzy nie mają do niech, do niego szacunku :P

#14 MrLucas112

MrLucas112
  • Uzytkownik forum
  • 43 postów
  • MiejscowoścWrocław

Napisano 22 lipiec 2016 - 03:14

Temat wywalam, zamienia się w wulgarną dyskusję. Każdy uczestnik burdy odpowiednio nagrodzony.

[u][color=#000000][b]International is coming![/b][/color][/u]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników