Skocz do zawartości

Zdjęcie

(szukam) obiekter - z prawdziwego zdarzenia

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 670 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 10:53

Czesc.

Potrzebna jest mi osoba, ktora POTRAFI i zajmuje sie ta specjalnoscia dobrze. Interesuje mnie wspolpraca na jednozleceniowa badz wspolpraca stala.

Oczekuje:
- terminowosci,
- schludnosci,
- pomyslowosci - wlasne ruszenie glowa,

Zaoferowac moge (do wybrania):
- wynagrodzenie adekwatne do wlozonej pracy w projekt,
- mass mailling do 40tys osob (np z reklama),
- stala wspolprace (na zasadzie przyszlych regularnych zlecen osobistych, polecen, reklame uslug).

Teraz tak. Projekt ten jest sporym wyzwaniem dla budowniczego. Interesuje mnie samodzielna praca, bez zadawanych zbednie pytan. Do wgladu kazdorazowo probki w postaci zdjec. Caly projekt przeprowadzamy zdalnie. Przefaksujemy (wyslemy poczta) na koniec krotka umowe zobowiazujaca.

Co do samego projektu. Nie, nie jest to modyfikacja Los Santos. Interesuja mnie calkiem inne rejony. Prace rozkladam na minimum miesiac (zakladajac ze kazdego dnia cos sie zrobi). Do zagospodarowania bedzie bardzo wiele terenow. Nie szukam ludzi, ktorzy zrobia dana rzecz na odpierdol sie- tak ze posrod miejscowych budynkow powstanie wiezowiec ktorzy nie bd pasowal do otoczenia lub budynek o oczojebnym kolorze, gdzie cale otoczenie mieni sie w okreslonych barwach.

Nie ograniczamy sie do max obiektow. Jednak nie chcialbym aby w jednym miejscu ktos robil ogrodek z setki pojedynczych lampek o kwiatkow. Calosc ma zapelnic doczesna pustke. Stworzyv grywalny klimat do gry.

Wazne, aby uzywac obiektow kolizyjnych, aby nie bylo w przyszlosci problemow z ich ew usunieciem/edytowaniem.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam na priv ze swoim porfolio (obrazki upladowane na imgur.com - nie zamierzam wlazic na jakies obce strony - wymog konieczny).

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#2 Admin

Admin
  • Administrator
  • 670 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 16:44

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników