Skocz do zawartości

Zdjęcie

(szukam) - programista pawn

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 700 postów

Napisano 12 July 2016 - 10:59

Tak jak w temacie.
Programista z prawdziwego zdarzenia, ktory nie boi sie wyzwan i potrafi zrobic wszystko.

NIE INTERESUJE MNIE JEDNORAZOWY ZLECENIOBIORCA - choc w kwietniowym ogloszeniu to zaznaczylem to i tak taki Mario (ten z tego forum) napisal.

Kwestia wynagrodzenia?
- wyplata.
Nie oferuje zadnych wzgledow co do obecnosci w jakiejkolwiek ekipie czy nawet jako moderator. Osoba tadecyduje sie brac pieniazki za swoja prace albo dolacza do zycia ekipy tym samym rezygnujac z jakihkolwiek dobr.

Sposob tworzenia?
- jestem elastyczny, ze mna mozna sie dogadac. Mam swoje cele i chce aby skrypter je osiagnal.

Umowa?
Podpiszemy notke bezpieczenstwa, ktora uchroni zarowno skryptera jak i mnie przed niechcianymi problemami - rowniez w przypadku kradziezy skryptu z hostingu (nie wiem jakim cudem ...). Umowa cywilna.

Info priv.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#2 Admin

Admin
  • Administrator
  • 700 postów

Napisano 12 July 2016 - 18:16

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników