Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dzisiejsze projekty Role Play

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 DrawSki

DrawSki
  • Uzytkownik forum
  • 49 postów
  • MiejscowoścRewal

Napisano 15 lipiec 2016 - 11:39

Witajcie drodzy użytkownicy,

W tym temacie chciałbym przeprowadzić z wami dyskusję na temat dzisiejszych projektów Role Play.

Więc zaczynamy, co sądzicie o dzisiejszych serwerach Role Play, nie zależnie czy to jest MTA czy też SA:MP. Co takiego podobało się wam kiedyś, a co wam się nie podoba dzisiaj - Lub na odwrót. Co takiego brakuje na dzisiejszej scenie Role Play? 

Dla mnie najbardziej podobały się te wcześniejsze czasy, gdzie wszystko było prosto zrobione i grało sporo osób na serwerze. Serwery wtedy posiadały mniej bugów, a wprowadzane aktualizacje urozmaicały mi grę. Na dzisiejszej scenie tego nie mogę zobaczyć, brakuje mi autorskich skryptów, bo wszyscy używają ciągle tego samego zbugowanego gamemoda. Jeżeli jakiś serwer się wybije to i tak po paru tygodniach upada z powodu małej ilości graczy lub rozpadu ekipy. Sporo graczy SA:MP przeniosło się na MTA, ale też sporo osób odeszło od gry Grand Theft Auto San Andreas. Nie ma tej rywalizacji pomiędzy mniejszymi serwerami, bo średnio jeden na miesiąc powstaje. 

To tyle ode mnie czekam na wasze komentarze

DrawSki

#2 FanatixPL

FanatixPL
  • Uzytkownik forum
  • 28 postów
  • MiejscowoścCzłuchów

Napisano 15 lipiec 2016 - 14:51

Co mi się nie podoba?

Na siłę szukanie nowości i udoskonalanie skryptu.

Wprowadzanie elementu p2w(premium=większa wypłata, premium=większe możliwości ic).

Brak pomysłu na świat gry-USA lata współczesne i tyle, żadnego zarysu fabularnego,żadnej polityki.

Zbyt prosta rozgrywka.

Faworyzowanie znajomych ekipy/nadużywanie funkcji serwerowych.

#3 Madara

Madara

coreł ?????????????

• Uzytkownik forum
  • 4 postów
  • MiejscowoścPłońsk

Napisano 15 lipiec 2016 - 18:33

Niestety GTA SA robi się coraz mniej popularne, przez co powstaje mniej serwerów. Pamiętam czasy, kiedy w wakacje co chwila startował jakiś serwerek na honest'ie i każdy nowy gracz mógł nauczyć się grać, nauczyć się zarządzać organizacją, a teraz? Teraz nie ma praktycznie nic prócz serwerów, które istnieją długo i istnieją tylko dlatego, że ludziom szkoda zostawić tego, co tam mają. Smutna gra na statsy.

#4 DrawSki

DrawSki
  • Uzytkownik forum
  • 49 postów
  • MiejscowoścRewal

Napisano 15 lipiec 2016 - 20:07

Nie interesuje mnie zbytnio co myślisz o moim kraju, jeżeli Ci się tu nie podoba, to nie musisz tutaj przyjeżdżać. Nie musisz obrażać ludzi, którzy w nim mieszkają. Ogólnie to nawet nie byłeś zobowiązany do tego aby uczyć się naszego ojczystego języka. Zboczyłeś z tematu, dodatkowo wiele wulgarnego słownictwa użyłeś oraz obrażałeś sporo osób co jest zabronione na naszym forum, zostałeś ukarany 5 punktami oraz kolejką moderacyjną na 7 dni.

Ogólnie na wakacje sporo serwerów mogę zauważyć, które mają potencjał aby się wybić. Lecz jest jedno ale, to nasza polska społeczność która nigdy nie pozwala innym się wybić tylko ddosuje serwery. 

#5 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 21:27

Nie interesuje mnie zbytnio co myślisz o moim kraju, jeżeli Ci się tu nie podoba, to nie musisz tutaj przyjeżdżać. Nie musisz obrażać ludzi, którzy w nim mieszkają. Ogólnie to nawet nie byłeś zobowiązany do tego aby uczyć się naszego ojczystego języka. Zboczyłeś z tematu, dodatkowo wiele wulgarnego słownictwa użyłeś oraz obrażałeś sporo osób co jest zabronione na naszym forum, zostałeś ukarany 5 punktami oraz kolejką moderacyjną na 7 dni.

XDD ale to nie jest jakiś obcokrajowiec co nauczył się polskiego tylko zwykły troll albo nadęty dzieciak który przewalił hajs rodziców na misiaku i teraz atakuje wszystkie inne projekty

#6 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 22:09

Najbardziej wkurwia mnie brak jakiejkolwiek estetyki na forum. Forum to etykieta, wizytówka, dzięki niemu ludzie się gromadzą i wiedzą co nieco na temat projektu/serwera. Jak jest gównianie prowadzone, to serwer będzie tak samo. 

Nigdy nie będzie więcej niż 3 aktywne projekty. (aktywnych moim słowem - 150+ graczy)

#7 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 22:28

Nie uchronisz forum od geniuszy zbrodni :P

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#8 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 12:37

Ogólnie moim zdaniem tworzenie projektów w tych czasach jest bardzo ciężkie. Gracze mówią nam, że nie mają grać. Stworzysz projekt, odwalisz forum i skrypt na cacy a oni się ślą kolejne pakiety ddosów na twoje forum.

#9 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 16 lipiec 2016 - 17:29

Dlatego jesli zakladac DOBRY serwer to kupic serwer dedykowany, zabezpieczenia, miec gwarancje w hostingu ze beda walczyc z tym a oprocz tego miec osobe ktora bedzie blokowac na biezaco takie ataki.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#10 DrawSki

DrawSki
  • Uzytkownik forum
  • 49 postów
  • MiejscowoścRewal

Napisano 16 lipiec 2016 - 22:21

To nie jest temat o opowiadaniu jakie to mamy ciężkie życie etc. Tylko o projektach role play, następne posty nie związane z tematem bedę usuwał i karał.

#11 MrLucas112

MrLucas112
  • Uzytkownik forum
  • 43 postów
  • MiejscowoścWrocław

Napisano 21 lipiec 2016 - 01:08

Mankamentem stanowią wymagania graczy. Skrypt powinien być możliwie prosty i ciekawy, a resztę powinniśmy stanowić my - gracze, nawiązując interakcje z innymi. Osobiście nie znoszę przeładowanych, kolorowych i pełnych okienek skryptów, nikomu to nie jest przydatne. Tak czy siak, dochodzę do prostych wniosków. Sam cel Role Play został zatracony.

[u][color=#000000][b]International is coming![/b][/color][/u]

#12 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 18:33

mam nadzieję że zrobicie artykuł o GTA-RP bo chcą startować w całkiem nowej lokacji i z ciekawym pomysłem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników