Skocz do zawartości

Zdjęcie

wybor farby

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 670 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 12:08

Czesc. Mam do pomalowania czerwone powierzchnie akrylowe. Uzylem gruntu i maluje sniezka pearl white. Laduje juz chyba 4 warstwe i dopiero znikl kolor. Jakies lepsze farby proponujecie?

Nie. nie chcialo mi sue trzec sciany.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#2 K3sh

K3sh
  • Uzytkownik forum
  • 21 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 20:08

Czesc. Mam do pomalowania czerwone powierzchnie akrylowe. Uzylem gruntu i maluje sniezka pearl white. Laduje juz chyba 4 warstwe i dopiero znikl kolor. Jakies lepsze farby proponujecie?

Nie. nie chcialo mi sue trzec sciany.

Nic nie trzeba trzeć, było kupić Jeger'a za pierwszą warstwą by pokryło, jeżeli się trzeć nie chcę można wydać więcej. 

A tak ogólnie zakupiłbyś sobie elektryczną szlifierkę i tylko byś po ścianie nią jeździł. - Remonty robi się co roku raz kupujesz i masz na stałe - aż się nie zepsuje ;)

#3 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 31 lipiec 2016 - 21:44

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

Jeśli jesteś zainteresowany funkcją Moderatora i masz powyżej 50 postów napisz do mnie na PW!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników