Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lista aktualnych projektów Role-Play

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 23:15

Na dzień 21.04.2016 platforma SA:MP oferuje 9 projektów w tym 5 które są aktywne oraz 4 zapowiedzi. Lista aktualizowana jest na bieżąco, jeśli jakiegoś projektu brakuje należy skontaktować się z moderatorem odpowiedzialnym za dział.

Projekty aktywne:
Net4Game
Mrucznik-RP
Mighty-RP
BetterLife RP
Eventis Role-Play

Zapowiedzi:
Game4US
Compton-RP
M-ls
LS-play
Hlime-RP

Uwaga! do 30 Kwietnia temat będzie otwarty aby zgłaszać brakujące bądź błędne informacje.

#2 GorkyFactory

GorkyFactory
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 25 kwiecień 2016 - 17:00

Do zapowiedzi GothicRolePlay.pl proponuję dodać.

W sumie, to nawet nie skomentuję braku żadnego projektu RolePlay na platformach Gothicowych.

#3 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 25 kwiecień 2016 - 19:30

Nie znam oraz nie mam dostępu do for tematycznych na telefonie, za granicą.
Temat dotyczy tylko i wyłącznie platformy SA:MP, nie wiem dlaczego miałyby znaleźć się tutaj projekty gothicka o.O

Oczywiście w planach jest tworzenie tematów z innymi platformami, jednak nie jestem w stanie tego zrobić bo jestem 12 godzin dziennie 7 dni w tygodniu w pracy.

Za 3 tygodnie zajmę się tym.

#4 Admin

Admin
  • Administrator
  • 670 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 09:45

Jeszcze 5 lat temu zajadaliście się n4g a teraz co? Tak samo były pseudoefedry.. pseudo serwery- chwilówki. Były poważniejsze projekty. Teraz większość stawia na jakość wstępną- wygląd forum, aparycję administracji i inne. Cóż.. realnych POLSKICH skrypterów można wyliczyć na palcach. Więc nie ma się co dziwić, że każdy lepszy projekt (lepszy pod względem ilości graczy) to ten sam, tylko ze zmienioną nazwą, bo ekipa i cały schemat działania jest ten sam. Przykład? Caman + ekipa, Mario + ekipa, GTD + ekipa itp. Fakt- nie macie gdzie grać to mnie bardzo smuci- co za tym idzie- ludzie z namiastką buntu chcą coś nowego/swojego/innego więc tworzą (nazywane przez Was pseudole) tak powstał mrucznik- ma się chyba dobrze, bo nadal istnieje, no ale czy to nadal RP? Cóż- Administrator nie odpowiada przed nikim, więc robi co tylko chce.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#5 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 17:05

Jeszcze 5 lat temu zajadaliście się n4g a teraz co? Tak samo były pseudoefedry.. pseudo serwery- chwilówki. Były poważniejsze projekty. Teraz większość stawia na jakość wstępną- wygląd forum, aparycję administracji i inne. Cóż.. realnych POLSKICH skrypterów można wyliczyć na palcach. Więc nie ma się co dziwić, że każdy lepszy projekt (lepszy pod względem ilości graczy) to ten sam, tylko ze zmienioną nazwą, bo ekipa i cały schemat działania jest ten sam. Przykład? Caman + ekipa, Mario + ekipa, GTD + ekipa itp. Fakt- nie macie gdzie grać to mnie bardzo smuci- co za tym idzie- ludzie z namiastką buntu chcą coś nowego/swojego/innego więc tworzą (nazywane przez Was pseudole) tak powstał mrucznik- ma się chyba dobrze, bo nadal istnieje, no ale czy to nadal RP? Cóż- Administrator nie odpowiada przed nikim, więc robi co tylko chce.

Najgorzej, że te same ekipy startują by te same osoby znów zarobiły. Mają hajs? Zamykają. :P

#6 FanatixPL

FanatixPL
  • Uzytkownik forum
  • 28 postów
  • MiejscowoścCzłuchów

Napisano 14 maj 2016 - 13:50

Może lekki odkop ale przydałoby się zaktualizować ten temat.

#7 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 15 maj 2016 - 10:28

Za dokładnie 7 dni wracam do Polski i wszystkim się zajmę.

#8 Admin

Admin
  • Administrator
  • 670 postów

Napisano 30 maj 2016 - 11:12

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników