Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH][Role Play] Compton Role Play

• Zamknięty Temat jest zamknięty
75 odpowiedzi w tym temacie

#61 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 20 październik 2016 - 16:19

hX3HGaO.png

#62 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 20 październik 2016 - 19:55

Ty to jesteś tak samo spierdolony jak Twój projekt który nigdy nie dotrwał do południa i dziwie się że takie raki jak Ty są wpuszczane na to forum :X

#63 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 20 październik 2016 - 20:08

Ty to jesteś tak samo spierdolony jak Twój projekt który nigdy nie dotrwał do południa i dziwie się że takie raki jak Ty są wpuszczane na to forum :X

rakiem to tylko ty jesteś

#64 Leysoon

Leysoon
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów
  • MiejscowoścŁódź.

Napisano 20 październik 2016 - 21:58

Pomyśleć że Ty miałeś tam Supportera :X

Jakby dawali liderów na przegrane godziny to wszystkie grupy prowadziłby Stalker.

Dziękuję za opinie, może lepiej byłoby, gdybym nie miał tam supportera. Nie powiedziałem nigdy, że liderów dawać za przegrane godziny, ale osoba, która nie posiada konta w grze lub ma maksymalnie nabite 30 minut i nie zna dobrze skryptu to coś nie tak, prawda? To tak jakbyś szedł do pracy na mechanika i po dniu chciałbyś być kierownikiem, ale i tak powiesz, że moje rozumowanie jest idiotyczne - oboje o tym wiemy. Chciałbym w twoją stronę skierować jeszcze na koniec kilka słów - proszę nie obraz się, bo to jest tylko zwrócenie uwagi - Administratorem byłeś, zdegradowali cię czy tam odszedłeś i zacząłeś hejtować Compton zaś co jakiś czas bronisz go więc jesteś ciągle niezdecydowany ;)

hX3HGaO.png

Nie mam nic do ciebie, ale zachowujesz się troszkę jak dziecko, niszczysz kogoś prace zaś, sam byś nie chciał takich ludzi na serwerze.

#65 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 20 październik 2016 - 23:49

Chciałbym w twoją stronę skierować jeszcze na koniec kilka słów - proszę nie obraz się, bo to jest tylko zwrócenie uwagi - Administratorem byłeś, zdegradowali cię czy tam odszedłeś i zacząłeś hejtować Compton zaś co jakiś czas bronisz go więc jesteś ciągle niezdecydowany.

Moja sytuacja wyglądała trochę inaczej bo robiłem wszystko co w mojej mocy żeby podbić ten projekt, a zetknąłem się ze stereotypowym podejściem właściciela którego traktowałem zresztą jak przyjaciela. Później zostałem zresztą zbanwany i uznany za największego śmiecia tego projektu, ponieważ nawrzucałem trochę dla Stalkera przez to że blokował cały czas rozwój projektu nie udostępniając oprogramowania przy którym przez blisko 11 miesięcy pomagałem. Rozumiem że niektórzy mają wielki sentyment do tego co tworzą, ale kilkukrotne zaproponowanie umowy kończyło się farsą. Wiem że osoby które przewijały się przez ekipę Comptona były naprawdę wartościowymi osobami z którymi można byłoby wykreować ten projekt i z pewnością przebiłby większość tamtejszych serwerów. Dziwie się naprawdę że mimo że jest o wiele starszy ode mnie to nie rozumie że oprogramowanie które nie jest aktualizowane (nie mówiąc o śmiesznych ostatnich zmianach które zajmując maksymalnie 20 minut) nie stanowi żadnej wartości i nie sądzę że mógłby to sprzedać, bo wchodząc w 'biznes' sampa to raczej jesteśmy pewni że nie zarobimy na tym i wszystko co robimy to robimy to hobbystycznie i dla fejmu. Powtarzałem to kilkukrotnie, powtarzały też to inne osoby że problemem jest Stalker (a raczej jego dziwne myślenie na temat niektórych spraw), a resztę dałoby się wyciągnąć z odpowiednimi osobami.

Czy jestem niezdecydowany? Myślę że tak, ale raczej przez to że wiem ile osób poświęciło swoje umiejętności i czas tworząc ten projekt. Mimo że jestem tą czarną owcą to nadal mam świetny kontakt z całą ekipą zasłużonych osób i dla nich możemy podziękować że w ogóle możemy rozmawiać o 3 edycji Comptona. ;-)

Pozdrawiam, Bartek.

#66 Leysoon

Leysoon
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów
  • MiejscowoścŁódź.

Napisano 21 październik 2016 - 08:36

Moja sytuacja wyglądała trochę inaczej bo robiłem wszystko co w mojej mocy żeby podbić ten projekt, a zetknąłem się ze stereotypowym podejściem właściciela którego traktowałem zresztą jak przyjaciela. Później zostałem zresztą zbanwany i uznany za największego śmiecia tego projektu, ponieważ nawrzucałem trochę dla Stalkera przez to że blokował cały czas rozwój projektu nie udostępniając oprogramowania przy którym przez blisko 11 miesięcy pomagałem. Rozumiem że niektórzy mają wielki sentyment do tego co tworzą, ale kilkukrotne zaproponowanie umowy kończyło się farsą. Wiem że osoby które przewijały się przez ekipę Comptona były naprawdę wartościowymi osobami z którymi można byłoby wykreować ten projekt i z pewnością przebiłby większość tamtejszych serwerów. Dziwie się naprawdę że mimo że jest o wiele starszy ode mnie to nie rozumie że oprogramowanie które nie jest aktualizowane (nie mówiąc o śmiesznych ostatnich zmianach które zajmując maksymalnie 20 minut) nie stanowi żadnej wartości i nie sądzę że mógłby to sprzedać, bo wchodząc w 'biznes' sampa to raczej jesteśmy pewni że nie zarobimy na tym i wszystko co robimy to robimy to hobbystycznie i dla fejmu. Powtarzałem to kilkukrotnie, powtarzały też to inne osoby że problemem jest Stalker (a raczej jego dziwne myślenie na temat niektórych spraw), a resztę dałoby się wyciągnąć z odpowiednimi osobami.

Czy jestem niezdecydowany? Myślę że tak, ale raczej przez to że wiem ile osób poświęciło swoje umiejętności i czas tworząc ten projekt. Mimo że jestem tą czarną owcą to nadal mam świetny kontakt z całą ekipą zasłużonych osób i dla nich możemy podziękować że w ogóle możemy rozmawiać o 3 edycji Comptona. ;-)

Pozdrawiam, Bartek.

Widzisz, powiedziałeś, a raczej napisałeś kilka zdań i zrozumiałem wszystko. Pogrubiłem część tekstu, którą głównie powtarzałem Stalker'owi - gracze jak nie widzą aktualizacji, to stwierdzają, że projekt podupada (nie mówimy tutaj w sytuacji, gdy skrypt idealnie pasuje gracza, ale takiego jeszcze nie był) jest troszkę tych propozycji od graczy, a w jednym temacie potrafi być po nawet dziesięć. Stalker odpowiadał jednym - " Żeby, napisać skrypt takowej propozycji musiałbym poświecić czasu więcej, którego mi brakuje. Ja pracuje w domu i serwer to tylko moje hobby, Ja z tego nie mam kasy. Pierw muszę skończyć zarabiać na życie i dopiero potem mam czas na pisanie skryptu dla projektu. Mnie nie utrzymują już niestety rodzice :P" Rozumiem, że ma własne życie, prace, znajomych, dziewczynę czy inne duperele, ale biorąc się za takowy projekt, trzeba wiedzieć, że czasami będzie trzeba się poświęcić lub po prostu, zamiast startować w listopadzie to w styczniu, ale.. z napisanym skryptem do przodu na te kilka miesięcy, żeby mógł co jakiś czas wdrażać te nowości a w międzyczasie pisać kolejne. Ekipa, którą pamiętam na pierwszej - trzeciej edycji, gdzie byłeś ty i większość zasłużonych to były jedne z lepszych - 100 graczy na starcie, jakoś to wyglądało, a aktualnie jest wszystko w gruzach, ekipa taka sobie, liderzy organizacji są nie aktywni, gracze buntują się i odchodzą. Szczerze? Stalker marnuje się, może pod koniec współpracy, jak i po nie mieliśmy dobrych relacji, ale ja znam troszkę jego możliwości i wiem, że jak by poświęcił troszkę czasu i zaczął słuchać, chociaż troszkę graczy, to byłaby szansa na podbicie sceny Role Play i nie ukrywajmy - większość gra na jakimś serwerze typu LS-RP, N4G, Mrucznik, bo podoba im się czy też nie mają gdzie siedzieć a lepiej tam niż nigdzie. No to chyba tyle w temacie, na koniec dam jeszcze przykład Mighty Roleplay Maria, które raczej też było dobrze ogarnięte - 300+ graczy na starcie zaś potem średnia wynosiła 180 - 200 i spadało, bo Mario oszukał graczy z aktualizacjami i innymi duperelami zaś nie można powiedzieć, bo skrypt był także łatwy, przejrzysty i większości graczom było dobrze, ale znajdą się osoby, które zaczynają szerzyć grono "aktulizacja = serwer prosperuje" i z dnia na dzień było tych ludzi więcej aż Mario poddał się. Nie wiem jaka sytuacja była wewnątrz Mighty, wypowiadam się tylko jako osoba widząca to od zewnątrz..

Pozdrawiam Dawid.

#67 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 21 październik 2016 - 08:48

Biorąc się za projekt- za jakikolwiek projekt (czy to praca dorywcza, czy to coś z hobby, czy może po prostu jakieś coś innego) trzeba właśnie brać pod uwagę fakt, że temu trzeba poświęcić troszeczkę czasu, a nawet więcej. Nie jest wyjściem "przygarnięcia" do ekipy osoby, która będzie "zajmować się pijarem", bo jak można zajmować się pijarem skoro nawet nie ma bieżących aktualizacji skryptu (powodowanych oczywiście brakiem czasu). - wgl nie rozumiem osób w projekcie pokroju- jest w zarządzie a nie jest skrypterem, nie jest sponsorem nie jest programistą żadnym a jedynie 'ogarnia'. Funkcja ta- fakt, jest przede wszystkim reprezentacyjna, lecz aby zaoszczędzić wylewania sobie "ty zrobiłeś tyle", "ty nic nie wkładasz w projekt" trzeba ustalić- jeśli jest programista to pisze skrypt i zajmuje się sprawami związanymi z tym. Jeśli to programista to tak samo jak wcześniej i ogarnia całą resztę. Ale fakt faktem powinna być osoba, która zepnie wszystko w całość- lecz powinien to być ktoś kto zna się bardzo dobrze z resztą zarządu, włożył coś w projekt- np swoje prywatne pieniądze. I nie jest to wcale "kupienie rangi"- to po prostu wkład własny. Programiści dają od siebie swoje umiejętności a osoba trzecia daje pieniądze, ponieważ nie ma żadnych "zdolności twórczych". Na tym najczęsciej upadają serwery. Jest trójca przenajświętsza i jeden się pogniewa i cały serwer w pizdu. Dlatego- skrypter nie jest z Zarządzie ani programista. Są po prostu ludźmi którzy piszą skrypt i dostają za to kasę z kont premium czy ze sklepu z gadżetami (oczywiście trzeba się pobawić w wolontariat przez 2/3 miesiące i to konkretny wolontariat) a osoba, która zainwestowała w serwer staje się jednocześnie właścicielem serwera. Ona zleca wypłaty dla programistów to w jej rękach leży posiadanie skryptu (bo płaci za to) i strony. I wtedy nawet w przypadku odejścia jednej ze stron skrypt zostaje taki jaki był- brak jakichkolwiek objawów patoli i e-życie toczy się dalej.

Od dawna nie rozumiałem dlaczego taki Caman czy Mario dziwili się temu, że ich serwery padają szybciej niż powstały.

A tak abstrahując do cytatu powyżej- Stalker wcale nie jest aż tak zajęty, z tego co wiem- nie przeszkadzałoby mu pisanie skryptów na zlecenie przy jednoczesnym prowadzeniu projektu. Jak sam twierdzi "nie przeszkadza mu to w tym". - a więc widać co jest motywacją dla tego typu przedsięwzięć- pieniądze. Jeśli skrypter zarabia- chce mu się, a jeśli nie zarabia to nie. Proste jak budowa cepa- i tak zbudowany jest cały nasz świat. Nikt w wolontariat na dłuższą metę się bawić nie chce. Ale zgodzę się z przedmówcami, że jeśli wiemy, że nie będziemy mięli na konkretną rzecz czasu- to się jej po prostu nie podejmujemy.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#68 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 21 październik 2016 - 10:14

Programiści dają od siebie swoje umiejętności a osoba trzecia daje pieniądze, ponieważ nie ma żadnych "zdolności twórczych". Na tym najczęsciej upadają serwery. Jest trójca przenajświętsza i jeden się pogniewa i cały serwer w pizdu. Dlatego- skrypter nie jest z Zarządzie ani programista. Są po prostu ludźmi którzy piszą skrypt i dostają za to kasę z kont premium czy ze sklepu z gadżetami (oczywiście trzeba się pobawić w wolontariat przez 2/3 miesiące i to konkretny wolontariat) a osoba, która zainwestowała w serwer staje się jednocześnie właścicielem serwera. Ona zleca wypłaty dla programistów to w jej rękach leży posiadanie skryptu (bo płaci za to) i strony. I wtedy nawet w przypadku odejścia jednej ze stron skrypt zostaje taki jaki był- brak jakichkolwiek objawów patoli i e-życie toczy się dalej.

Zgadza się. Programiści sami w sobie nie powinni zarządzać projektem. Trochę pieprzysz głupoty, bo nie oszukujmy się nikt normalny nie będzie programować dla sklepiku czy kont premium bo nie wiadomo czy taki towar będzie schodzić z półek i po za tym konto premium za 10zł SMS to nie jakieś pieniądze, a na pewno nie adekwatne do zaangażowania w programowanie które jest obecnie dość cenionym produktem na rynku. Dlatego też lepiej znaleźć grupę osób, kolegów, przyjaciół i zrobić to o jak najniższych kosztach nie martwiąc się że jakiś zainwestowany hajs będzie za duży bądź się nie zwróci.

Ona zleca wypłaty dla programistów to w jej rękach leży posiadanie skryptu (bo płaci za to) i strony. I wtedy nawet w przypadku odejścia jednej ze stron skrypt zostaje taki jaki był- brak jakichkolwiek objawów patoli i e-życie toczy się dalej.

Tylko to już wyszła szkoła bo tu już normalnie zatrudniasz sobie człowieka który ma Ci coś wykonać. Musisz bawić się w umowy, terminowość i parę innych rzeczy.

Stalker wcale nie jest aż tak zajęty, z tego co wiem- nie przeszkadzałoby mu pisanie skryptów na zlecenie przy jednoczesnym prowadzeniu projektu.

Ilekroć pieprzy że jest zajęty to tylko bullshit, ale jakbym sam musiał programować dla 20 osób to rzuciłbym to dawno i dziwie się że to jeszcze ciągnie zwłaszcza że od siebie sam za dużo nie wyrzuca w projekt stąd też tak krucho to wychodzi.

Wydaję mi się że kiedyś jak był młodszy i miał więcej czasu to założył taki projekt. Trochę czasu minęło. Przyszło się żyć na własny rachunek i z tym projektem co robił kiedyś nie bardzo jest co zrobić i tak to się ciągnie w nieskończoność.

Ja to bym na jego miejscu znalazłbym sobie jakąś pracę. Poszukałbym jakiś fajnych osób którym się jeszcze chce w to bawić oraz tych co programują i razem byśmy coś zrobili, a nie tuli tą mapę w nieskończoność zwłaszcza że miał kilka ciekawych propozycji. (może jakaś fuzja?).

#69 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 21 październik 2016 - 11:51

Odnośnie zarobków. Na Mighty-RP z samych kont premium, czyli tych wszystkich udogodnień w grze wyciągaliśmy miesięcznie tyle, że starczało na opłatę maszyny i na luksusowe zajadanie się bananami przez Mario. Oczywiście chłopak chciał się wzbogacić i zatrzymać wszystko dla siebie. Potoczyło się jak się potoczyło. Wtedy to Rogatek zainwestował w ten biznes swoją kasę a Mario go wychujał. To robi piniondz z człowiekiem.

Osobiście współtworzę (tzn jedynie zainwestowałem, bo na to mam czas) jakiś serwer metin, i miesięcznie spływa do mnie 25% zysków, za co utrzymuję swoje auto (benzyna, części, np teraz opony nowe) i jeszcze mi zostaje. Oprócz tego jest masa innych mniejszych rzeczy, w które zainwestowałem i przynoszą mi jakiś tam zysk. Co prawda miliony to nie są, lecz po 2/3 miesiącach zainwestowana kasa się zwróciła i otrzymuję 25% zysków z wszystkiego. Od czasu do czasu finansuje jakieś ciekawe konkursy (funduję nagrody, maksymalnie 100% ostatniego przychodu z zysku- widać, że nie dokładam nic do biznesu). Mogliby to robić bez mojego udziału lecz trzyma ich umowa do momentu zakończenia serwera. Ale nie zanosi się na to, bo jakoś im nie przeszkadza to, że 25% ląduje u mnie.

Lubię inwestować w projekty i robię to na zasadach umowy. Fakt- ja inwestuję ryzykując swoją gotówkę, lecz zabezpieczam się właśnie prostą umową- do zwrotu 75% włożonej przeze mnie kasy w projekt jeśli on upadnie przez pajacowanie założycieli.

Zainwestowałbym w SA:MP w przypadku jeśli przedstawi ktoś konkretny projekt lub jeśli będzie chciał się bawić na wyłączność to zainwestuję bez umowy zwrotu kasy w przypadku upadku (bo sam miałbym do tego przyłożyć rękę)- do tego dochodzi jeszcze prawo przeniesienia własności, też umowne. To tylko kilka papierków a zmienia całkowicie postrzeganie i podejście do wielu rzeczy.

Odnośnie Kont Premium, które dają możliwości w grze- jestem przeciwny. Wolę zainwestować w projekt i czerpać 25% z zysków adsense, które na takich serwerach są potężne. Na Mighty-RP były dobre, ale i tutaj Mario podmienił w którymś momencie kody, aby ta kasa leciała do niego- xd piniondz rodzi piniondz.

Serwer ma inne możliwości zarobkowania. Oprócz lokowania produktów są jeszcze płatne konkursy z wielkimi firmami- za które płacą te firmy (sam w sumie w takiej pracuje tylko, że inna branża). Jeśli na serwerze nie panuje pajacowizm i administracja nie doprowadza do inflacji (czyli dawanie ludziom za free kasy z dupy) to po pewnym czasie ludzie zaczynają sprzedawać między sobą gotówkę- to moment, w którym warto wprowadzić coś na zasadzie akcji różnych przedsiębiorstw, branży przemysłu, firm itd, w które mogą gracze inwestować. A później między sobą te akcje sprzedawać/kupować na forum/portalu za realną gotówkę. Co robi Administracja? Wypuszcza zasadnicze akcje przedsiębiorstw, które upadły/upadają (albo graczy zbanowanych)- co się dzieje? Serwer zarabia, do następnego zbanowanego gracza.

To oczywiście fajna sprawa dla osób, które potrafią myśleć logicznie i robią fajne skrypty. Mam programistę, który takie coś robi i dosyć ciekawie to wygląda. Swego (dawnego) czasu (bodajże Caman albo nert) chciano wymieniać punkty gamescore na realną gotówkę- idiotyzm... 

Ale fakt faktem Frank- trzeba patrzeć nie "jak najwięcej zarobić" ale "Jak zrobić, aby jak najmniej stracić".

Odnośnie tej "grupy kumpli"- to jest przykład Mario, Camana, Ownede, Sim00na, GTD. Typowe fameous on the roleplay scene. Gość robi coś i ma od razu ekipe. A teraz pytanie- dlaczego zawsze grają ci sami gracze? Bo ten nie lubi tego, tamten tego- ooo, a tego to zbanujemy jak od razu wejdzie (przykład Maria i jego listy z ponad 160 osobami.... kto wie ten wie, a w niej ownedowcy, camanowcy, aliqowcy, filipowcy, gtdowcy, dariowcy, kalowcy, plerpowcy itd itd itd itd) - dlatego wolę mieć ludzi, którzy potrafią grać RolePlay ale nie są moimi znajomymi- i trzyma się ich na dystans, bo przyznasz rację można byc luźnym krawatem, ale po pewnym czasie ta pałka się przegina i goście robią chlew, a że to Twoi kumple to im nic nie zrobisz i wyrzucisz tego, któremu to przeszkadza (bo mniejsze zło- stracisz jednego, nie dwudziestu).

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

#70 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 21 październik 2016 - 15:07

Dziękuję za opinie, może lepiej byłoby, gdybym nie miał tam supportera. Nie powiedziałem nigdy, że liderów dawać za przegrane godziny, ale osoba, która nie posiada konta w grze lub ma maksymalnie nabite 30 minut i nie zna dobrze skryptu to coś nie tak, prawda? To tak jakbyś szedł do pracy na mechanika i po dniu chciałbyś być kierownikiem, ale i tak powiesz, że moje rozumowanie jest idiotyczne - oboje o tym wiemy. Chciałbym w twoją stronę skierować jeszcze na koniec kilka słów - proszę nie obraz się, bo to jest tylko zwrócenie uwagi - Administratorem byłeś, zdegradowali cię czy tam odszedłeś i zacząłeś hejtować Compton zaś co jakiś czas bronisz go więc jesteś ciągle niezdecydowany ;)

Nie mam nic do ciebie, ale zachowujesz się troszkę jak dziecko, niszczysz kogoś prace zaś, sam byś nie chciał takich ludzi na serwerze.

Szczerze, nawet już tam nie wchodzę czitować, weszłem przetestować czy mają dobrego anty czita, ale tak czy siak coś im nie działa to prawidłowo :)

#71 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 17:04

Patrzę że już TANGO DOWN, a w ostatnich chwilach jeszcze pisaliście o wielkich aktualizacjach które czekają w przygotowaniu.

Można zamknąć.

#72 Stalker

Stalker
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów

Napisano 11 listopad 2016 - 13:16

Szczerze, nawet już tam nie wchodzę czitować, weszłem przetestować czy mają dobrego anty czita, ale tak czy siak coś im nie działa to prawidłowo :)

Jestem pewny, że nie byłbyś w stanie kogokolwiek zranić tą bronią (a zapewne nawet strzelić)  :)
PS: jak idą prace nad kolejnym projektem http://realitygames.pl/? :D

Patrzę że już TANGO DOWN, a w ostatnich chwilach jeszcze pisaliście o wielkich aktualizacjach które czekają w przygotowaniu.

Miały być aktualizacje i chciałem oddać projekt obecnej ekipie, ale nie chcieli. Ja się wycofuje definitywnie z RP.

Co do góry czytałem wszystko i jest w tym więcej prawdy, ale również parę głupot.

Można zamknąć, do zobaczenia na nowym projekcie for fun - tam każdy będzie mógł się zabawić bez ograniczeń.

#73 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 12 listopad 2016 - 21:20

Miały być aktualizacje i chciałem oddać projekt obecnej ekipie, ale nie chcieli. Ja się wycofuje definitywnie z RP.

Po co dla ekipy serwer bez kodu źródłowego i programisty? Xd

#74 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 13 listopad 2016 - 10:31

Kolejny serwer na liczniku. :/

@up właściwie to nie znam kogoś, kto by chciał pracować z cudzym kodem xD To trochę jak mieszkać w cudzym mieszkaniu - przynajmniej według mnie. :P

#75 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 100 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 00:03

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

#76 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:09

Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników