Skocz do zawartości

Zdjęcie

[szukam] Junior PAWN Developer

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 699 postów

Napisano 01 August 2016 - 12:28

Tak jak w temacie, poszukuję kilku młodych programistów, na stanowisko Junior PAWN Developer. 

Jeśli:

• jesteś osobą zmotywaną do pracy,
  • znasz język angielski,
  • posiadasz podstawowy zakres wiedzy PAWN i potrafisz przełożyć to na skrypt,
  • nie prowadzisz żadnego serwera,
  • chcesz rozwijać swoje umiejętności na zagranicznym rynku gier...

.. to te ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie!

Co możemy zaoferowac?

• współprace w młodym zespole programistów (PAWN, PHP),
  • nabycie dodatkowego doświadczenia i umiejętności podczas pracy z głównym programistą,
  • nabycie dodatkowej wiedzy z dziedziny marketingu, php, pawn.
  • stałą współprace przy zagranicznym projekcie- stąd język angielski jest podstawą.

Oczekujemy:

• samodzielności,
  • lojalności.

Osoby zainteresowane- proszę o bezpośredni kontakt na PW. Będziemy oczekiwać krótkiej notki w języku angielskim o Was (maksymalnie 10 zdań) oraz demo skrypt- czyli coś, co pomoże nam ocenić Wasz stopień zaawansowania i przydzielić Wam konkretne zadania (dla każdego indywidualnie będzie to INNY, prosty skrypt do wykonania na 'teraz', aby sprawdzić Wasze umiejętności, a więc "zrobie to na jutro"/"teraz nie mam czasu"- z miejsca Was zdyskwalifikują).

Zdrówka!

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,<br />- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,<br />- daj się zauważyć, <strong><a data-cke-saved-href="&lt;a" href="&lt;a"><span style="color:#b22222;">WYKUP REKLAMĘ</span></a></strong> w naszym serwisie.

#2 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 01 August 2016 - 15:28

Wiecie co się dzieje z junior developerami? Na koniec was kopnie w dupe.  :)

#3 Admin

Admin
  • Administrator
  • 699 postów

Napisano 01 August 2016 - 15:33

Wiecie co się dzieje z junior developerami? Na koniec was kopnie w dupe.  :)

Wybacz, ze nie chcialem zmienic Tobie nickname i dalem ci ostrzezenie za wulgaryzmy :D

Junior Developer bedzie stale wspolpracowal z nami i szkolil swoje umiejetnosci, aby bylo jeszcze lepiej. Oferuje wynagrodzenie adekwatne do wlozonej pracy- do ustalenia indywidualnie.
- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,<br />- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,<br />- daj się zauważyć, <strong><a data-cke-saved-href="&lt;a" href="&lt;a"><span style="color:#b22222;">WYKUP REKLAMĘ</span></a></strong> w naszym serwisie.

#4 Cooper

Cooper
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów

Napisano 01 August 2016 - 16:25

Jestem cholernie ciekawy co to za projekt  :rolleyes:

#5 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 01 August 2016 - 20:21

""zrobie to na jutro"/"teraz nie mam czasu"- z miejsca Was zdyskwalifikują" Hej, ludzie pracujący, nawet nie piszcie. :)

#6 Admin

Admin
  • Administrator
  • 699 postów

Napisano 01 August 2016 - 22:17

""zrobie to na jutro"/"teraz nie mam czasu"- z miejsca Was zdyskwalifikują" Hej, ludzie pracujący, nawet nie piszcie. :)

Ktoś kto nie pojmuje znaczenia tych wyrażeń nie powinien wcale się wtrącać. Wytłumaczę, aby było jasno i klarownie, tak?

Umawiam się z pacjentem na krótką pogawędkę- zaznaczam wcześniej, aby była to pora, w której może poświęcić mi minimum 30 minut + jakąś godzinę/dwie na napisanie zleconego (mini) skryptu przeze mnie. Ma to wykluczyć ewentualnych snobów, którzy swoją elokwencją i manierami chcą zatuszować to czego tak w rzeczywistości nie potrafią- myśleć i działać sprawnie.

Fakt- zgłosiłeś się do mnie swego czasu, choć zaznaczałem że szukam pacjenta na stałą współpracę, po czym napisałeś że zakładasz swój projekt i interesuje Cię jedynie pojedyncze zlecenie- coś chyba na rzeczy drogi DaGaxterze czy jak to tam. (i nie offtopuj więcej w tym temacie, bo nie dotyczy on tego- załóż swój)

Sprawa z "później to zrobię"/"jutro zrobię"/"na za tydzień"- to kwestia sprawdzenia umiejętności 'na miejscu/poczekaniu', abym był w stanie ocenić zdolności aplikującego.

Pracować przecież każdy może... Nie rozumiem. Obydwu programistów, których znam- którzy z resztą ze mną ściśle współpracują przy pewnych projektach (nie, nie projektach gier) również chodzą do pracy; zmianówki czy to nocki czy jak kto tam ma- skreśliłem ich z tego powodu? Więc dlaczego wysuwasz tak pochopne wnioski? Zależy Tobie na tym- więc po co próbujesz zniechęcić młode talenty do mnie? Wyczuwam wrogość.

#7 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 02 August 2016 - 05:17

"Fakt- zgłosiłeś się do mnie swego czasu, choć zaznaczałem że szukam pacjenta na stałą współpracę, po czym napisałeś że zakładasz swój projekt i interesuje Cię jedynie pojedyncze zlecenie- coś chyba na rzeczy drogi DaGaxterze czy jak to tam. (i nie offtopuj więcej w tym temacie, bo nie dotyczy on tego- załóż swój)"

Błagam Cię, nie zachowuj się jak Asterek, bo któryś raz z kolei naciskasz na swój ból dupy w tej kwestii. Nic do Ciebie nie mam, więc proszę, przestań. :) PS: DaGaXeR. Wszystko bierzesz na sztywno, weź się rozluźnij.. :(

#8 Admin

Admin
  • Administrator
  • 699 postów

Napisano 10 August 2016 - 14:42

<p>Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.</p>

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników