Skocz do zawartości

Zdjęcie

My Los Santos

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 riemann

riemann
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 20:44

13612310_1760500560864623_83406730689819 dyskusja o m-ls

Co o tym myślicie? Serwer przetrwał niecałe 2 miesiące od startu, w tym okresie liczba graczy ze 100 spadła do 10. Czego brakowało temu serwerowi? Mieli legendarną ekipę z LS-RP, dobry skrypt, panele na forum a jednak zawinęli się jak typowy pseudol. No właśnie czym M-LS różniło się od tych powstających "pseudolów"? Bo dla mnie tylko tym, że zebrali z upadłej wylęgarni raka zwanej LS-RP paru użytkowników i niczym więcej. Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam.

#2 Cornishon

Cornishon
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 21:23

Poniosło Cię z tym "legendarna ekipa z ls-rp". Wiesz co? Po prostu zawyżone ego, zbyt duża pewność siebie, lekceważące podejście do innych serwerów (devgaming, captiva-rp), przesadna hipokryzja.

Obrażanie w statusach nowych graczy, wyzywanie się wzajemne na forum i brak kar ze strony administracji, ponieważ "sami swoi" i mają prawo się publicznie wyzywać. Potem śmieszny temat "kultura, wyjaśnienie" co też nic nie dało. Przykro mi, z tego projektu już nic nie będzie, grała tam garstka wytrwałych i hejtujących powstającą captiva-rp, a mimo to te najbardziej hejtujące osoby grają aktywnie na captivi, nie wspominając oczywiście o devgaming, gdzie osoby z ls-rp.net zapytane "czemu nie grasz na m-ls?" odpowiadały "marna kopia eleski". Tyle w temacie, nie wiem po co w ogóle chcą znów powstać. Ich żałosnym zdaniem było tam mało osób, bo została sama elita XD.

#3 Dawid.

Dawid.
  • Uzytkownik forum
  • 9 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 22:41

my trzemy chrzan, a oni kupują nową maszynę, no offence, ale sami siebie zniszczyli, co było przykre.

#4 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 12:53

Dokładnie, ekipa eleski + niewyżyta i wulgarna społeczność = dno. 

#5 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 13:54

nie wspominając oczywiście o devgaming, gdzie osoby z ls-rp.net zapytane "czemu nie grasz na m-ls?" odpowiadały "marna kopia eleski". 

no to mogę Ci powiedzieć że na devgaming to największe rakowisko z eleski poszło, między innym osoby które odpowiadają za jej upadek

#6 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów
  • MiejscowoścŁódź, Bałuty.

Napisano 05 sierpień 2016 - 20:19

Słuchajcie. Według mnie ekipa projektu My Los Santos, była nie za najlepsza - Chytrus którego nie znam zbytnio, jedynie z sytuacji gdzie dostał bana za cheaty, zwyzywał kilka osób a po kilku dniach wrócił na range w ekipie. Ktoś wspomniał o rakowisku na DevGaming, grałem i grywam tam co jakiś czas i powiem szczerze ze nie spotkałem się z zadnym odwalaczem - wszyscy są zostają ukarani. Od pewnego czasu było widać ze M-LS upada przez liczbę graczy która wynosiła 0-40 osób. Popełnili dużo błędów które będzie ciężko naprawić.

<p style="text-align:right;">Dołączona grafika<br><span style="font-family:'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"><span style="font-size:12px;">How could we not talk about family, when family's all that we got?<br>Everything I went through you, were standing there by my side.</span></span>

#7 bartogrp

bartogrp
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 09:14

Jaka legendarna ekipa ls-rp? Był tam w ekipie Sim00n? Burton? Arczir? KrayZ? Balon? SultanS? Anka? I wiele, wiele innych? Nie, nie było, więc ekipa była zlepkiem największych przypierdoleńców z ekipy ls-rp ostatniego roku (mowa o roku 2015), żadna legendarna, jakaś elita, nah. Nic z tych rzeczy. Caboty, który wchodził na to forum i pierdolił, że zjadają dupą takie serwery jak n4g i dev, a za tydzień zamknął serwer - żal w chuj. Przylazł tu, powyzywał wszystkich, a potem jak zrozumiał, że nie ma racji i jest zjebany domagał się usunięcia konta z centrumrp. To była zbieranina żałosnych idiotów, a nie normalna ekipa. Mogę sobie reaktywować to gówno, ale na wyżyny się już nie wyniosą, bo ich podejście jest, było i będzie chujowe. Cała ta zbieranina powinna móc jedynie admin-jail wklepywać, bo do organizacji serwera/rozgrywki to oni się nie nadają. Mieli szansę wybić się na zamkniętej lsce i tego nie wykorzystali, brawo, gratulacje. Banda imbecyli.

#8 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 09:36

Zachowaj jednak troszeczkę kultury w wypowiedziach. Rozumiem, że coś irytuje, lecz można to wyrazić w bardziej cywilizowany sposób- a uwierz, że to często bardziej takiego raka boli niż bluzgi :P

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#9 belendzior

belendzior
  • Uzytkownik forum
  • 61 postów

Napisano 27 sierpień 2016 - 00:32

Chyba jakaś "reaktywacja", strona znów działa, niestety graczy coraz mniej. Nie wiem czy coś się zmieniło, pewnie nie. W ogóle już ten ich background pokazuje, że serwer skierowany jest do sebixów wyklętych, dlatego nie dziwi też poziom wypowiedzi administracji i supportu. Ogólnie nie polecam, ciągłe wyzwiska między administracją a graczami i między samymi graczami, gówniana ekipa, kradzione panele itd. Dno.

#10 Dawid.

Dawid.
  • Uzytkownik forum
  • 9 postów

Napisano 27 sierpień 2016 - 12:53

Jaka legendarna ekipa ls-rp? Był tam w ekipie Sim00n? Burton? Arczir? KrayZ? Balon? SultanS? Anka?

wymieniłeś właściciela i dwóch jego wspólników którzy handlowali kasą na ls-rp, balona, super legendy

m-ls nie ma powoli prawa bytu, gracze sami się o tym przekonali, a grać tam idą tylko osoby które dostały bana u nas (nawet sporo osób tam nie idzie tylko piszą o ub). Szkoda tylko, że wcześniej gracze nas tam wyzywali i śmiali się z ekipy, czy skryptera, a teraz sami grają i piszą, że kozacko się gra, to pokazuje jedno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników