Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH][RolePlay] Highlands.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 11:38

cHcnDMj.png

Projekt pełen pomysłów

Z czym to się je?

Początki Highlands sięgają połowy 2014 roku, kiedy to w głowach dwóch osób pojawił się pomysł na stworzenie projektu, który będzie unikalny i dostosowany do zmieniających się potrzeb społeczności roleplay w Polsce. Głównym celem jest stworzenie miejsca rozgrywki dla osób, którym znudziło się marnowanie czasu na sezonowych projektach, których działalność kończy się po miesiącu lub dwóch.

Co możemy Ci zaoferować?

Z całą pewnością możemy zaoferować Wam autorski skrypt wraz z funkcjami, których na scenie roleplay jeszcze nie widzieliście. W skład wspomnianych ficzerów wchodzi między innymi zaawansowany moduł śmierci postaci i zwłok, DNA, haraczy. Jest to coś, co bardzo urozmaici grę organizacji przestępczych, a jednocześnie sprawi frajdę z gry dla właścicieli przedsiębiorstw, nie zapominając tutaj o służbach porządkowych. Planowana data udostępnienia forum dla społeczeństwa to koniec wakacji lub początek września.  Dodam na koniec, że jako ekipa mamy całą masę pomysłów, które sukcesywnie wdrażamy w życie, śmiało można stwierdzić, że to studnia bez dna - chcecie się przekonać? Śledźcie nas na Facebooku!

... ciąg dalszy wkrótce smile.png

Śledź nas na Facebooku!

#2 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 12:12

KaLu robił Highlands z tego co pamiętam. Z nim działacie, czy coś nowego? :o

#3 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 12:40

KaLu robił Highlands z tego co pamiętam. Z nim działacie, czy coś nowego? :o

Tak, ale na trochę innej funkcji niż dotychczas. Wspiera projekt finansowo. 

#4 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 12:54

Zaś skrypt będzie KaLa, który sprzedał pierdylion osobom jednocześnie oszukując je że kupują skrypt na własność?

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#5 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 12:58

Zaś skrypt będzie KaLa, który sprzedał pierdylion osobom jednocześnie oszukując je że kupują skrypt na własność?

Nie, skrypt Highlands nie jest i nie będzie nigdzie opublikowany. A nawiązujesz do skryptu Wild-Fox, który w wersji z masą błędów był udostępniony a wcześniej też sprzedawany. Minęły ponad dwa lata, troszkę się pozmieniało i spojrzenie ludzi na pewne sprawy się zmienia. 

#6 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 13:00

Nie, skrypt Highlands nie jest i nie będzie nigdzie opublikowany. A nawiązujesz do skryptu Wild-Fox, który w wersji z masą błędów był udostępniony a wcześniej też sprzedawany. Minęły ponad dwa lata, troszkę się pozmieniało i spojrzenie ludzi na pewne sprawy się zmienia. 

To kto pisze u Was skrypt?

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#7 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 13:07

To kto pisze u Was skrypt?

incognito ze wsparciem KaLu. A od PHP jest Daniel. 

#8 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 15:29

13731042_1749249751955020_21415392957478

Bugi z poprzedniej odsłony? Srany a nie autorski.

#9 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 15:51

13731042_1749249751955020_21415392957478

Bugi z poprzedniej odsłony? Srany a nie autorski.

Highlands miał dwie odsłony, pierwszą, która nie wystartowała, bo kilka rzeczy się posypało (nie byliśmy nawet na części tego etapu co teraz) oraz tą, którą tutaj przedstawiamy. Także nie wiem z czym do kogo pisząc, że nasz gamemode nie jest autorski. :) 

#10 riemann

riemann
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 17:36

pseudol, stawiam chuja ze nawet nie wystartuje

#11 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 17:59

pseudol, stawiam chuja ze nawet nie wystartuje

Rączka i jedziesz.  B)  A my robimy swoje:

qXJIE95.png

#12 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 18:32

nie wróże przyszłości

#13 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 18:48

nie wróże przyszłości

Kiepski z Ciebie wróżbita, a o tym przekonamy się za jakiś czas. 

#14 FanatixPL

FanatixPL
  • Uzytkownik forum
  • 28 postów
  • MiejscowoścCzłuchów

Napisano 07 sierpień 2016 - 21:27

A ja jestem po przeciwnej stronie barykady-jak każdemu nowemu serwerowi życzę żeby dobrze się wiodło.

Mam tylko nadzieję że ludzie którzy będą siedzieli na najwyższych stołkach nie będą zwykłymi dzieciakami z łapanki lub listy znajomych skype administracji.

Jeśli faktycznie oferujecie tyle dla organizacji przestępczych oraz porządkowych to może powiecie coś na temat innowacji jeśli chodzi o biznesy? W końcu to nie zabawa w policjantów i złodziejaszków tylko roleplay.

Z miłą chęcią zobaczyłbym coś na co czekam od ponad 6 lat- dobrze działający system biznesów-bez automatycznych wypłat z nieba,bez syfnego towaru z dupy, z możliwością wprowadzania do obiegu towaru z nieznanego źródła(nie tylko zamawianie na telefon).

#15 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 21:43

Mam tylko nadzieję że ludzie którzy będą siedzieli na najwyższych stołkach nie będą zwykłymi dzieciakami z łapanki lub listy znajomych skype administracji.

Średnia wieku administracji to 21 lat, na scenie od co najmniej pięciu. Co do naszej wizji na grupy prywatne - przedstawimy wstępny zarys na dniach, ale wspomnę coś o wypłatach z nieba - żeby była wypłata, musi być wypracowany zysk, ten zliczamy w skali dnia, tygodnia i miesiąca - porównujemy z innymi grupami o tym samym charakterze i na tej podstawie nadajemy premie. Premie do wypłaty systemowej.  

z możliwością wprowadzania do obiegu towaru z nieznanego źródła(nie tylko zamawianie na telefon).

Przedstaw na prywatnej wiadomości lub na messengerze (wiadomość na fanpage) swoją wizję. Ogólnie się skontaktuj, być może mamy dla Ciebie propozycję :) 

#16 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 21:59

Powodzenia, zawsze ceniłem sobie KaLu, a incognito nie znam. ;)

#17 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 22:12

Pewien magik, którego efekty pracy zobaczycie na forum i serwerze. A wkrótce na stronie głównej highlads.pl, gdzie pokazane będą postępy prac nad projektem. 

#18 Anonimowy Hejter

Anonimowy Hejter
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 22:21

Albo to jest ten Incognito, którego każdy programista PAWN powinien kojarzyć jako twórcę legendarnego Streamera, albo jakaś Polska podróba jadąca na jakości zagranicznego programisty. Administracjo, czy twórca skryptu to ten sam Incognito, który stworzył pluginy takie jak Streamer i jest cenionym programistą, czy tylko przypadkowa zbieżność nazw?

Z całą pewnością możemy zaoferować Wam autorski skrypt wraz z funkcjami, których na scenie roleplay jeszcze nie widzieliście. W skład wspomnianych ficzerów wchodzi między innymi zaawansowany moduł śmierci postaci i zwłok, DNA, haraczy.

A tutaj to bym się zastanowił, bo kolejny projekt obiecujący kokosy w pierwszym zdaniu, w drugim zaś mówiący o standardach, które nie są poparte nawet screenami. Czego nie widzieliśmy, co, zwłok, które są standardem od dwóch-trzech lat? Haraczy, które wprowadziła chociażby ekipa Captivy? Może DNA, taki zaawansowany skrypt z DNA, co mam taki na dysku, tylko u mnie zamiast MD5 czy co tam macie do kodowania jest autorskie kodowanie do formatu cztero-pięciocyfrowego, to fakt, tego nie widziałem.

Czekam na coś, co potwierdzi słowa, że na scenie roleplay czegoś jeszcze nie widzieliśmy. A, nie zapominaj o devie. Scena roleplay to też MTA, a jeśli w SAMPie wprowadzisz coś, czego nie znajdziemy w kodzie Xyzzy czy OWL Gaming, nie było tego na LSS, nie ma na devie i nie pisze o tym cMTA - stawiam całej ekipie browara i idę grać u Was.

#19 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 22:33

Administracjo, czy twórca skryptu to ten sam Incognito, który stworzył pluginy takie jak Streamer i jest cenionym programistą, czy tylko przypadkowa zbieżność nazw?

Zbieżność nazw. 

Czego nie widzieliśmy, co, zwłok, które są standardem od dwóch-trzech lat?

Dwóch czy trzech lat? Dobre pięć. Mogę Ci zagwarantować, że takiego systemu na oczy nie widziałeś (scena SA:MP, nie interesuje mnie MTA), bo jest on pierwszym tego typu na ów platformie - przynajmniej polskiej. 

Może DNA, taki zaawansowany skrypt z DNA, co mam taki na dysku, tylko u mnie zamiast MD5 czy co tam macie do kodowania jest autorskie kodowanie do formatu cztero-pięciocyfrowego, to fakt, tego nie widziałem.

Samo DNA w postaci kodu 5 czy iluś tam znakowego to banał. Tutaj liczy się wykorzystanie w różnorakich systemach, które są w pewien sposób łączone ze sobą. 

#20 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 07 sierpień 2016 - 23:15

Gdzie mogłem widzieć już tego skryptera? Bo jestem pewny że jego nick przewinął mi się w którymś niedawno zamkniętym projekcie. 
+ Za grafikę odpowiada ARAB? :D 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników