Skocz do zawartości

Zdjęcie

[SZUKAM] Kilku osób na forum

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 INWNQ

INWNQ
  • Uzytkownik forum
  • 17 postów

Napisano 10 August 2016 - 13:15

logo.png

Witajcie! Od jakiegoś czasu myślę nad otworzeniem forum o tematyce grafiki komputerowej, a także o programowaniu. Potrzebuje kilku osób, które zaczną działać na forum i przybliżą je do zdobycia większej ilości użytkowników.

Kogo poszukuje?

- sponsor - jego zadaniem byłaby opłata domeny .pl na rok (ok. 25zł) oraz hostingu (11,07 zł sms miesięcznie)

- uploaderów - osoba ta zajmowałaby się tworzeniem poradników, upload'em plików pomocniczych itp

- marketing - osoba zajmująca się reklamą forum, a także przyciąganiem większej ilości użytkowników

- moderatorzy - osoba, która zajmowała się porządkiem na forum i sprawdzaniem, czy posty są zgodne z regulaminem

Co oferuje?

- miłą atmosferę w ekipie

- gdy forum się rozwinie to możliwe zarobki ($$$)

- darmowe wykonywanie wszelkiej maści grafiki lub przy większych zleceniach duże rabaty

- możliwość awansu

Forum to jest tworzone hobbystycznie, lecz w przyszłości chciałbym nawiązać współpracę partnerską, dzięki której mógłbym organizować konkursy graficzne, rozdając przy tym nagrody (np. książki, smycze, kubki, koszulki itp) - niestety ostatnimi czasy dotarła informacja, że największe forum graficzne ma być zamknięte, tak więc postanowiłem otworzyć własne, by inni mogli dodawać tam zlecenia lub też je wykonywać. 

Kontakt:

- PW forum

- fanpage: https://www.facebook...35823256606777/

#2 Admin

Admin
  • Administrator
  • 699 postów

Napisano 10 August 2016 - 14:16

Co do kosztow to mozna zredukowac je spokojnie do 50zl /6mc Domena 0zl za pierwszy rok i hosting serwer www ok. 50zl/6mc Bardziej oplacalny biznes.

PS. Zamiast tworzyc kolejne fora- wtłocz sie tutaj, do nas. Otrzymasz rangę, swoje kategorie, fora. Tutaj mamy wiele zlecen- warto z nich korzystac. Mozesz rowniez tworzyc style/layouty i wystawiac je jako platne w dziale Download. Jestem otwarty na wspolprace. Odpada Tobie juz koszt domeny i koszta zwiazane z hostingiem, bo oferuje wszystko za darmo :P

W razie czego- PW.

PS. Nie sztuka stworzyc forum- sztuka jest je utrzymac. Ja potrafie ofiarowac wiele, jesli tylko ktos ma pomysl i chce sie rozwijac.

Centrum-RP nie musi byc jedynie miejscem reklam/opinii/artykulow- moze to byc rowniez centrum graficzne, na ktorym juz teraz jest ponad 40tysiecy zarejestrowanych uzytkownikow. Ja zadbam, abys trafil do jak najwiekszego grona odbiorcow- Ty zas zadbasz o swoj dzial, aby rozwijal sie preznie. Wszystkich informacji (odnosnie reklamy, sposobu rozwoju, uprawnien) udziele na PW.
- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,<br />- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,<br />- daj się zauważyć, <strong><a data-cke-saved-href="&lt;a" href="&lt;a"><span style="color:#b22222;">WYKUP REKLAMĘ</span></a></strong> w naszym serwisie.

#3 Admin

Admin
  • Administrator
  • 699 postów

Napisano 31 August 2016 - 01:25

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,<br />- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,<br />- daj się zauważyć, <strong><a data-cke-saved-href="&lt;a" href="&lt;a"><span style="color:#b22222;">WYKUP REKLAMĘ</span></a></strong> w naszym serwisie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników