Skocz do zawartości

Zdjęcie

001 | Przedstawienie forum!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 INWNQ

INWNQ
  • Uzytkownik forum
  • 17 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 11:55

bnJ8oOA.png

Witajcie! Jak zapewne zauważyliście na forum pojawiło się coś nowego. Jest to efekt współpracy mojej oraz forum Centrum-RP.eu, które udostępniło dla mnie kategorię i kilka działów, bym mógł prowadzić swoją sekcje graficzną. W tym temacie chciałbym przybliżyć nieco działanie tej sekcji, a także co będziecie mogli tutaj znaleźć i do czego będzie służyć owy dział.

Dzięki odpowiednim działom każdy zarejestrowany użytkownik może dodać zlecenie płatne, czy też darmowe. Pisząc temat trzeba trzymać się ściśle określonego wzoru dodawania zleceń, by każdy potencjalny wykonawca zrozumiał o co dokładnie prosi zleceniodawca. Każdy rodzaj grafiki ma swój określony dział, do którego trafiają zlecenia (tj. Identyfikacja wizualna oraz projekty stron WWW, Sygnatury oraz avatary, Dłuższa współpraca, Inne). Kolejną sprawą jest możliwość dodawania własnych galerii prac, gdzie potencjalny klient będzie mógł przejrzeć i wybrać przyszłego wspólnika, czy też pojedynczego wykonawce. Jak na forum graficzne przystało nie może się obejść na nim bez poradników. My nieco to ulepszyliśmy i oprócz poradników będziemy dodawać także pliki pomocnicze, dzięki którym twoja praca z pewnością ułatwi zakończenie projektu.

W najbliższym czasie w dziale "Konkursy i turnieje", ja jako moderator sekcji graficznej zorganizuje pierwszy konkurs, w którym do zdobycia będą punkty, a także małe upominki. Przez dłuższy czas próbuję nawiązać współpracę z firmami zajmującymi się na co dzień sprzedażą sprzętu komputerowego itp. 

Więcej informacji wkrótce! To był tylko przedsmak tego co mam zamiar zrobić z tą sekcją graficzną! Serdecznie dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam!

#2 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 13:30

Arab? 

#3 Vertolio

Vertolio
  • Uzytkownik forum
  • 62 postów
  • MiejscowoścRoztocze

Napisano 11 sierpień 2016 - 14:13