Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH][Role Play] Net-Play.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 net-play.pl

net-play.pl
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 15:10

4GDC3gM.png

Net-Play, projekt z przyszłością i możliwościami..

Net-Play, czym i kim właściwie jesteśmy? Będzie to krótki opis, aczkolwiek myślimy, że przybliży Wam naszą wizję Role Play. Projekt powstaje z myślą o potężnym rozwoju, nie mamy zamiaru stawiać sobie granic, chcemy iść ciągle do przodu i oczekujemy, że gracze będą nam towarzyszyć. Projekt jest w fazie końcowej budowy strony jak i serwera. Chcemy, aby kontakt między graczem i administracją był jak najlepszy, a każdy bez wyjątku będzie traktowany tak samo.

Serwer

Chcemy dać Wam skrypt, który nie będzie robił za Was wszystkiego, a pomoże Wam w kreowaniu rozgrywki. Nie uderzamy w zmyślne systemy, chcemy, aby gracze sami mogli decydować, jak chcą coś rozegrać, a różnorakie systemy będą Wam w tym pomagać i powodować, że na pewno nie będziecie się z nami nudzić.

Strona internetowa

Czyżby w końcu coś nowego na scenie Role Play? A tak, odchodzimy do lamusa z IPB czy MyBB i uderzamy w potężny rozwój, dzięki czemu nasza strona budowana jest na Frameworku, który daje ogromne pokłady możliwości z rozwojem strony. Strona będzie bardzo intuicyjna, szybka i przyjemna dla oka, po to, aby każdy, kto na nią wejdzie czuł się jak u siebie (na stronie :))! Sam panel gracza daje duże możliwości zarządzania swoimi postaciami, co na pewno bardzo wspomoże w szybszym starcie w grze oraz wiele więcej, ale to już wkrótce!

Zapraszamy wszystkich na nasz FanPage NetPlay, aby śledzić nasze poczynania, niedługo pojawi się także informacja dotycząca Beta Testów serwera jak i strony oraz możliwości jakie daje nam serwer do kreowania rozgrywki! Także serdecznie zapraszamy do polubienia naszego FanPage i oczekiwania razem z nami na informacje! Zapraszamy także serdecznie do zadawania pytań pod tematem, na pewno na wszystkie odpowiemy, a także z pokorą przyjmiemy każdą opinię czy krytykę.

Pozdrawiamy i zapraszamy serdecznie, ekipa Net-Play.

#2 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 18:53

Z jednej strony piszecie o projekcie bardzo profesjonalnym jednak ostro zalatuje tutaj kiczem. Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia, czekam na więcej informacji- Jakiś dziwny trend wszedł że zapowiedzi nie pokazują zbyt wiele z serwera (highlands to samo co wy).

Jestem również ciekaw kto stoi za tym projektem, kolejna sprawa jest taka że ten kicz można było zauważyć w projektach Asterka ale On umarł z tego co widzę (Plusuje u mnie za to) więc kto stoi za projektem? :D (Oczywiście taki kicz jest do poprawy, nie odbierajcie tego źle).

#3 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 20:28

Fajnie, że się coś dzieje. Co raz więcej projektów. Tylko mam takie uwagi:

• nie wymuszajcie rejestracji na użytkownikach- stwórzcie stronę główną, na której przedstawicie projekt/wszelakie zagadnienia z nim związane, przedstawicie się + jakieś ss z gry czy coś w tym stylu, ponieważ na chwilę obecną wygląda to tak "chcesz się czegoś o nas dowiedzieć? - zarejestruj się".

Zdobędziecie użytkowników, lecz jeśli oni zawiodą się na tym co zobaczą po rejestracji od razu wyjdą- bez względu na to czy będziecie mięli 5k userów i milion tematów. Potencjalny gracz chce poznać projekt zanim do niego dołączy- u Was wygląda to tak, że aby dowiedzieć się czegoś treściwego - kto za projektem stoi (nie każdy czyta Waszego fb i nie każdy wie, że ktoś w ekipie z PLRP jest) - trzeba się zarejestrować, gościowi nie spasi jedno i drugie i won- po chłopie. Fakt, zbijecie na tym pewnie 20% więcej użytkowników, lecz będą to bezwartościowe konta, na które pozostanie Wam jedynie sypać spamem na maila.

Weźcie to pod uwagę, bo to gra bardzo wielką rolę. Napisaliście, że bazujecie na super ekstra frameworku- napiszcie jaki, dajcie zrzut- jak to wygląda, opiszcie troszeczkę funkcjonalność. Wy wiecie jak to wygląda- my nie.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#4 net-play.pl

net-play.pl
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 21:01

Z jednej strony piszecie o projekcie bardzo profesjonalnym jednak ostro zalatuje tutaj kiczem. Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia, czekam na więcej informacji- Jakiś dziwny trend wszedł że zapowiedzi nie pokazują zbyt wiele z serwera (highlands to samo co wy).

Jestem również ciekaw kto stoi za tym projektem, kolejna sprawa jest taka że ten kicz można było zauważyć w projektach Asterka ale On umarł z tego co widzę (Plusuje u mnie za to) więc kto stoi za projektem? :D (Oczywiście taki kicz jest do poprawy, nie odbierajcie tego źle).

Nie odbieramy, tak jak pisałem, każdą krytykę, czy opinię przyjmujemy z pokorą, chcielibyśmy współpracować z graczami, poczuć to coś, co było kiedyś, kiedy gracze sami grali, sami kreowali rozgrywkę i nikt nie skupiał się na tym, że tak można, a tak nie(bez przesady oczywiście :D). Owa reklama ma na celu zaproszenie graczy na nasz FanPage i śledzenia naszej aktywności oraz rozwoju serwera, dlatego nie ma tutaj nic związanego z tym, co jest na stronie i serwerze. Jednak jak kolega Admin niżej napisał, to również przyciąga graczy dlatego myślę, iż w bardzo niedługim czasie pojawią się informacje na ten temat w formie NewsPage(?) na naszej domenie. Co do administracji, ja aktualnie nie udzielam się w świecie Role Play kilka lat i jestem bardziej z tych starych wyjadaczy(Adrian), koledzy też, Patryk i Paweł, śledzimy ten świat, aczkolwiek jak to mówią zabunkrowaliśmy się i zbieramy informacje i doświadczenia, by wyjść z projektem na wyżyny. Jedyne co mogę powiedzieć, to wszyscy jesteśmy z RP-PL.

Fajnie, że się coś dzieje. Co raz więcej projektów. Tylko mam takie uwagi:

• nie wymuszajcie rejestracji na użytkownikach- stwórzcie stronę główną, na której przedstawicie projekt/wszelakie zagadnienia z nim związane, przedstawicie się + jakieś ss z gry czy coś w tym stylu, ponieważ na chwilę obecną wygląda to tak "chcesz się czegoś o nas dowiedzieć? - zarejestruj się".

Zdobędziecie użytkowników, lecz jeśli oni zawiodą się na tym co zobaczą po rejestracji od razu wyjdą- bez względu na to czy będziecie mięli 5k userów i milion tematów. Potencjalny gracz chce poznać projekt zanim do niego dołączy- u Was wygląda to tak, że aby dowiedzieć się czegoś treściwego - kto za projektem stoi (nie każdy czyta Waszego fb i nie każdy wie, że ktoś w ekipie z PLRP jest) - trzeba się zarejestrować, gościowi nie spasi jedno i drugie i won- po chłopie. Fakt, zbijecie na tym pewnie 20% więcej użytkowników, lecz będą to bezwartościowe konta, na które pozostanie Wam jedynie sypać spamem na maila.

Weźcie to pod uwagę, bo to gra bardzo wielką rolę. Napisaliście, że bazujecie na super ekstra frameworku- napiszcie jaki, dajcie zrzut- jak to wygląda, opiszcie troszeczkę funkcjonalność. Wy wiecie jak to wygląda- my nie.

Dzięki za odpowiedź.Nie wiem skąd pomysł rejestracji na stronie, nawet nie podawałem nigdzie informacji, że można wejść na stronę i się rejestrować tym bardziej nigdzie nie podawałem linka do niej. Tak czy siak myślę, że masz rację co do większej ilości informacji o projekcie. Jak wyżej napisałem odpowiadając koledze na jego post, to jest tak jakby zapowiedź projektu, a wszystkie informacje dotyczące serwera i strony zrobimy w sumie tak jak zaproponowałeś, bo czemu mamy nie słuchać rad potencjalnego gracza jakim w sumie jesteś :P. Myślę, że w niedługim czasie dodamy tutaj link do strony z informacjami, jakie posiada możliwości nasz projekt, aby jeszcze bardziej zachęcić graczy do wspólnej zabawy z nami. I tak jak pisałem wcześniej, strona aktualnie nie jest dostępna jeszcze dla graczy, a wejście na nią przenosi od razu do logowania, bo jest dostępna tylko dla administracji, czyli łącznie 3 osób, dlatego też będziemy się rozglądać za osobami, które mogłyby nas wspomóc w rozwoju, bo jak to mówią co dwie głowy to nie jedna. Tak czy siak zapraszam chwilowo na FanPage, gdzie uzyskacie więcej informacji niedługo, a jeszcze raz dodam, STRONA CHWILOWO NIE JEST DOSTĘPNA DLA GRACZY. Jakbyście mieli jakieś pytania to śmiało, z miłą chęcią odpowiemy.

#5 Kuczi

Kuczi
  • Redaktor
  • 147 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 21 sierpień 2016 - 21:14

Adrian, który prowadził kiedyś OurGaming? lub coś takiego? Może pamięta gościa z nickiem "Krex", który był z nim w ekipie i zajmował się organizacjami przestępczymi. 

#6 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 21:17

Dobra, dam Wam spokój ale ostatnia rada: ustawcie sobie awatar :P

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#7 net-play.pl

net-play.pl
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 21:23

Adrian, który prowadził kiedyś OurGaming? lub coś takiego? Może pamięta gościa z nickiem "Krex", który był z nim w ekipie i zajmował się organizacjami przestępczymi. 

Nie, nie, to nie ja, ja to jestem Syntax lub Lampion jeśli komuś to coś mówi :D

Dobra, dam Wam spokój ale ostatnia rada: ustawcie sobie awatar :P

Próbowałem, ale siedzę na Fedorze i nie chcę chwilowo zaśmiecać sobie systemu Gimpem lub czymkolwiek inny, by przeskalować zdjęcie, może jakiś konwerter Online? :D

#8 Kuczi

Kuczi
  • Redaktor
  • 147 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 21 sierpień 2016 - 21:27

To jednak was nie znam, koledzy. Jednak jeżeli szukacie osób w swoje szeregi to polecam to zrobić u nas ;) Lub nawet na PW :D 

#9 raknet

raknet
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 23:16

fajne

#10 Nabilis

Nabilis
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 23:22

Czyżby w końcu coś nowego na scenie Role Play? A tak, odchodzimy do lamusa z IPB czy MyBB

Za to macie już na start plusa ode mnie, bo osobiście nie mogę patrzeć na te wszystkie klony i identyczne fora na IP.Board, z innym tylko kolorkiem głównym. Już za to więc macie jednego zainteresowanego. :P

#11 Cooper

Cooper
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 23:24

Nie, nie, to nie ja, ja to jestem Syntax lub Lampion jeśli komuś to coś mówi :D

pride-rp?!

#12 net-play.pl

net-play.pl
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 23:28

fajne

Dzięki za pozytywny komentarz jaki by nie był :)

Za to macie już na start plusa ode mnie, bo osobiście nie mogę patrzeć na te wszystkie klony i identyczne fora na IP.Board, z innym tylko kolorkiem głównym. Już za to więc macie jednego zainteresowanego. :P

Chcemy wnieść coś nowego do świata Role Play, zaoferować graczom coś świeżego, a że mamy takie możliwości, to czemu by ich nie wykorzystać, dzięki za wsparcie!

pride-rp?!

O, a jednak ktoś mnie kojarzy :D

#13 Cooper

Cooper
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 23:37

Nie tylko ja ;d

Mam tylko nadzieje ze ten projekt przyniesie tyle frajdy co stary dobry pride  :rolleyes:

#14 Nabilis

Nabilis
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 23:40

Dzięki za pozytywny komentarz jaki by nie był :)

Chcemy wnieść coś nowego do świata Role Play, zaoferować graczom coś świeżego, a że mamy takie możliwości, to czemu by ich nie wykorzystać, dzięki za wsparcie!

GTA to trochę "nie mój świat" (raczej uderzam w niektóre odmiany fantasy i science fiction), ale zawsze raziło mnie, że wszędzie widać IP.Board, na tym samym stylu, z tym samym... wszystkim, tylko czasem inny kolor ramek, z rzadka inna czcionka, a poza tym wszędzie klony, nawet zakładki się podobnie nazywały.

Więc ode mnie plus od razu za inne forum. Forum też na jakimś oddzielnym CMSie, czy coś znanego? Phpbb2, Phpbb3?

#15 net-play.pl

net-play.pl
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 23:43

GTA to trochę "nie mój świat" (raczej uderzam w niektóre odmiany fantasy i science fiction), ale zawsze raziło mnie, że wszędzie widać IP.Board, na tym samym stylu, z tym samym... wszystkim, tylko czasem inny kolor ramek, z rzadka inna czcionka, a poza tym wszędzie klony, nawet zakładki się podobnie nazywały.

Więc ode mnie plus od razu za inne forum. Forum też na jakimś oddzielnym CMSie, czy coś znanego? Phpbb2, Phpbb3?

Strona jest budowana od podstaw przeze mnie na frameworku Laravel.

#16 net-play.pl

net-play.pl
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 23:43

Nie tylko ja ;d

Mam tylko nadzieje ze ten projekt przyniesie tyle frajdy co stary dobry pride  :rolleyes:

Będziemy się starać z całych sił i miejmy nadzieję ludzie nam w tym pomogą ^^

#17 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 16:10

a cóż to ten cały "Framework" co tak go zachwalacie, podrzućcie jakiś screen z tego forum.

Jeśli jesteś zainteresowany funkcją Moderatora i masz powyżej 50 postów napisz do mnie na PW!

#18 Kuczi

Kuczi
  • Redaktor
  • 147 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 22 sierpień 2016 - 22:50

deflection_phpbb_by_przemo.pngWłaśnie kończymy pracę nad forum.

#19 paweł_

paweł_
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów
  • MiejscowoścWarszawa

Napisano 22 sierpień 2016 - 23:39

Panel gracza - postać:

Vx2Jq3S.png

Hr3ID5F.png

mWEryGK.png

3OsCI0K.png

cajmUof.png

IR17N8g.png

a1nbm4p.png

#20 Mikell

Mikell
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 02:03

Panel gracza - postać:

Vx2Jq3S.png

Hr3ID5F.png

mWEryGK.png

3OsCI0K.png

cajmUof.png

IR17N8g.png

a1nbm4p.png

Ładnie to wygląda, ale nie zastanawialiście się czy nie walnąć zamiast tego niebieskiego tła, jakiegoś NIE oczojebnego tła? :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników