Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Szukam] Ekipy do projektu RolePlay (SAMP)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 11:24

Cześć wszystkim! Postanowiłem ponownie stworzyć projekt RolePlay na platformie SAMP, lecz z całkowicie innym podejściem. Tym razem na poważnie. Bez odpowiedniego zespołu nic nie zdziałamy. Częściowo mamy już zebraną ekipę, lecz poszukujemy jeszcze kilka osób:
  • Osoba odpowiedzialna za grafikę. (tworzenie grafik do newsów oraz logo projektu).
  • Osoby, które mają doświadczenie na stanowiskach Gamemastera oraz Supportu.

Wymagam też dużego zaangażowania w projekt jak i być aktywnym. Jeżeli już przemyślałeś sprawę i chciałbyś dołączyć do naszego grona w ekipie to śmiało pisz na mojego skype: korumpek

Spodziewam się hejtów jak zawsze, że tworzę kolejnego pseudola. I tak już mnie to nie rusza, trzeba coś na poważnie stworzyć. Zanim sami coś napiszecie to spróbujcie sami taki serwer stworzyć, zrobić skrypt, forum, panele, zebrać odpowiednią ekipę.

#2 Admin

Admin
  • Administrator
  • 670 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 11:53

Tym razem na poważnie. Bez odpowiedniego zespołu nic nie zdziałamy. Częściowo mamy już zebraną ekipę, lecz po

Poszukujecie grafika i GM'ów, czyli programistę pawn/php już macie, pewnie jedna osoba od 'organizacji pracy'- ale kto? Ci sami co wcześniej?

Opisz troszeczke więcej, tak abyś właśnie mógł obyć się od tych hejtów.

PS. Wypowiadam się, ponieważ 6lat temu prowadziłem serwer RolePlay o dosyć mocnych statystykach.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#3 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:37

Poszukujecie grafika i GM'ów, czyli programistę pawn/php już macie, pewnie jedna osoba od 'organizacji pracy'- ale kto? Ci sami co wcześniej?

Opisz troszeczke więcej, tak abyś właśnie mógł obyć się od tych hejtów.

PS. Wypowiadam się, ponieważ 6lat temu prowadziłem serwer RolePlay o dosyć mocnych statystykach.

Poszukuję na tą chwilę tylko osób co mają doświadczenie na stanowisku Gamemaster lub Supportera. Programistów mam, grafików mam.

#4 patryk0

patryk0
  • Uzytkownik forum
  • 4 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 12:49

Nie lepiej dołączyć do już jakiegoś istniejącego projektu?

#5 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:10

Nie lepiej dołączyć do już jakiegoś istniejącego projektu?

Nic interesującego nie ma. Continental to typowy pseudol, dzieci w administracji. Szkoda szczępić ryja, skopiowany styl z captivy. Skoro mam maszyne, skrypt, panel itp to czemu nie? A highlands? Napewno nie :) (pocisk na kala).

#6 patryk0

patryk0
  • Uzytkownik forum
  • 4 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:19

Nic interesującego nie ma. Continental to typowy pseudol, dzieci w administracji. Szkoda szczępić ryja, skopiowany styl z captivy. Skoro mam maszyne, skrypt, panel itp to czemu nie? A highlands? Napewno nie :) (pocisk na kala).

netplay

#7 Mutaszi

Mutaszi
  • Uzytkownik forum
  • 9 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:30

Pewnie bym na to poszedł ale kurde - zostawiliście takie brzydkie wspomnienia za sobą a szkoda.

#8 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:39

netplay

I tak za późno.

#9 patryk0

patryk0
  • Uzytkownik forum
  • 4 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:43

Jak uważasz. :P

#10 Admin

Admin
  • Administrator
  • 670 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 14:40

Kto ci pisze skrypt i panele?

A może po prostu zasponsoruj jakiś projekt i tyle- ale nie oczekuj admina czy coś- po prostu sama satysfakcja, że hostujesz serwerek jest najlepsza. Zdobywasz zaufanie- budujesz reputację. Mi by się z chęcią przydał sponsor, do opłacania Centrum-RP (miesięcznie 30zł za VPS).

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#11 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 14:47

Kto ci pisze skrypt i panele?

A może po prostu zasponsoruj jakiś projekt i tyle- ale nie oczekuj admina czy coś- po prostu sama satysfakcja, że hostujesz serwerek jest najlepsza. Zdobywasz zaufanie- budujesz reputację. Mi by się z chęcią przydał sponsor, do opłacania Centrum-RP (miesięcznie 30zł za VPS).

Mam 2 osoby, które znają php i html. W tym jedna osoba także pisze skrypt, a ja jej pomagam. Wszystko tak naprawde już jest. Prawie skończone forum, panele oraz skrypt. Ekipa prawie zebrana.

#12 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 14:49

Dobra, możecie zamknąć. Potrzebowałem jeszcze dwóch osób do ekipy i już je mam.

#13 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 22:22

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

Jeśli jesteś zainteresowany funkcją Moderatora i masz powyżej 50 postów napisz do mnie na PW!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Bing (1)