Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH][Zapowiedź] perfectSantos.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#21 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 31 August 2016 - 14:55

Dlaczego Wy się tak nie lubicie? Różnice czego- jeden był kiedyś adminem i drugiego zbanował?

zacznijcie zachowywać się jak goście a nie jak baby.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#22 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
  • Uzytkownik forum
  • 39 postów

Napisano 31 August 2016 - 15:10

JCVWJJS.jpg

rS7928W.jpg

yAnubmZ.jpg

#23 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano 31 August 2016 - 15:57

Unikalne panele gracza XD 
Szkoda słów na taki projekt... :/ 

#24 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
  • Uzytkownik forum
  • 39 postów

Napisano 31 August 2016 - 16:10

Unikalne panele gracza XD 
Szkoda słów na taki projekt... :/ 

Panel gracza to tylko dodatek. Nie wiem po co ci te komentarze jak ich nikt nie czyta. Na twoim projekcie panele gracza były prosto z internetu, mogę zapodać link. Odpuść sobie to śmieszku, zazdrość cie pochłania.

#25 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano 31 August 2016 - 16:12

Nawet Lajka dostałem to raz dwa jesteś idealną osobą do baitowania w internetach.

perfectsantos synonim słowa gówno

#26 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
  • Uzytkownik forum
  • 39 postów

Napisano 31 August 2016 - 16:16

Nawet Lajka dostałem to raz dwa jesteś idealną osobą do baitowania w internetach.

perfectsantos synonim słowa gówno

Nie wiem po co robisz tutaj gównoburze dzieciaczku. Po co ci to? Pokazujesz w ten sposób swoją dojrzałość. Skończ to wreszcie. Nie powiódł ci się twój pseudolek to zaczynasz hejt bo ci się nudzi. Twoje projekty były typowym gównem, a właściciel (ty) był typowym gówniakiem, i dlatego nie wyszło nic z nich. Żaden projekt nie miał graczy, żaden. Na poprzednim projekcie musiałeś generować userów hookiem, a potem przy wywiadzie mówiłeś, że jesteś zaskoczony ilością graczy. Na żadnym twoim projekcie nie widziałem więcej niż 5 userów online na raz, nie licze tych zgenerowanych hookiem, który można pobrać w każdej chwili wpisujac w google traffic generator.

#27 DrawSki

DrawSki
  • Uzytkownik forum
  • 53 postów
  • MiejscowoścRewal

Napisano 31 August 2016 - 16:17

Panel gracza to tylko dodatek. Nie wiem po co ci te komentarze jak ich nikt nie czyta. Na twoim projekcie panele gracza były prosto z internetu, mogę zapodać link. Odpuść sobie to śmieszku, zazdrość cie pochłania.

Emm.. No oczywiście, że ja to czytam no przecież Winek dobrze prawi. Nie rozumiem dlaczego Asterek ciągle zmienia te swoje nicki pod czas tworzenia projektu jak my wszyscy wiemy, że to on. To, że zmieni sobie na skype nick to nie oznacza, że nie wiem kto to jest :D

Ale ogólnie jako konkurencja życze powodzenia.

#28 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
  • Uzytkownik forum
  • 39 postów

Napisano 31 August 2016 - 16:20

Emm.. No oczywiście, że ja to czytam no przecież Winek dobrze prawi. Nie rozumiem dlaczego Asterek ciągle zmienia te swoje nicki pod czas tworzenia projektu jak my wszyscy wiemy, że to on. To, że zmieni sobie na skype nick to nie oznacza, że nie wiem kto to jest :D

Ale ogólnie jako konkurencja życze powodzenia.

Hmm, winek dobrze prawi. Zastanawiam się, po co wypisuje te wypociny, które tak naprawde nie są prawdą. Wypisuje bo jego pseudolek upadł. Powinni dodać opcje, aby każdy mógł zamknąć swój temat, bo lecą tylko hejty od jakiegoś dziecka, co jest zdesperowane po upadku jego projektu.

#29 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano 31 August 2016 - 16:20

Przywołujesz ciągle moje projekty ale przecież ja nie mam żadnego projektu, jesteś typowym idiotą dostałeś 3 lata temu jedynkę z matmy przygłupie... :/ 

A co do opinii dzieciaka i gówniaka:
Teamspeak 3 ip:game4us.pl 
Wystarczy poke'nąć, wszystko wyjaśnię ;> 

#30 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
  • Uzytkownik forum
  • 39 postów

Napisano 31 August 2016 - 16:21

Przywołujesz ciągle moje projekty ale przecież ja nie mam żadnego projektu, jesteś typowym idiotą dostałeś 3 lata temu jedynkę z matmy przygłupie... :/ 

A co do opinii dzieciaka i gówniaka:
Teamspeak 3 ip:game4us.pl 
Wystarczy poke'nąć, wszystko wyjaśnię ;> 

Niedawno miałeś projekt na, którym generowałeś userów bo nikt tego forum nie odwiedzał (story#shit.pl).

Nie mogę pojąć po co ty to robisz, no po co? Z nudów chcesz zepsuć reputacje projektu? Wspominałem to w poprzednich postach. Takie tzw. "gówna" jak ty psują tylko reputacje innych projektów, które mają szanse na wybicie. Potem gracze mówią, że scena upada bo nie ma na czym grać.

Chciałbym ci podziękować za nabijanie postów w temacie, dzięki Winek :)

#31 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano 31 August 2016 - 16:26

Proszę bardzo, kupa negatywnej opinii zawsze dobrze wpływa na rozwój projektu, zaraz odwiedzę resztę for aby napisać co uważam nt. tak marnych projektów.
Wejdź na Ts'a i nazwij mnie gówniakiem gościu :) 

#32 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 31 August 2016 - 16:34

Proszę bardzo, kupa negatywnej opinii zawsze dobrze wpływa na rozwój projektu, zaraz odwiedzę resztę for aby napisać co uważam nt. tak marnych projektów.
Wejdź na Ts'a i nazwij mnie gówniakiem gościu :)

Szkoda szczępić ryja.

#33 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 31 August 2016 - 16:49

Ja wejdę, a kazde konto biorące udział w tutejszej "dyskusji" otrzyma od moderatora ostrzezenia, bo wszyscy zachowujecie się jak dzieci.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#34 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
  • Uzytkownik forum
  • 39 postów

Napisano 31 August 2016 - 19:37

Forum z każdą chwilą staje się lepsze :)

Tylko 2 dni, i zobaczycie nasz wkład prac.

#35 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 01 September 2016 - 15:17

Po waszych kłótniach - zamiast zlać typka co was wyzywa to wy go jeszcze bardziej prowokujecie - nie mam nawet ochoty sprawdzać forum. Poprawcie swoje zachowanie. Tworzyć projekt to jedno. Jeżeli będziecie tak się zachowywać nikt u was nie zagra.

#36 belendzior

belendzior
  • Uzytkownik forum
  • 61 postów

Napisano 01 September 2016 - 19:31

IPB stało się takim obowiązkiem na role play w sa-mp. Głównie przez H-RP, które to tutaj wprowadziło a w tamtym czasie każdy serwer chciał być jak oni no i wiecie. Tylko nie rozumiem po co jechać na nulledzie, skoro ipb bez licencji oferuje tyle samo co np. MyBB. Pewnie kwestia tego, że do MyBB nie ma tylu "paneli" na necie.

#37 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
  • Uzytkownik forum
  • 39 postów

Napisano 01 September 2016 - 20:49

IPB stało się takim obowiązkiem na role play w sa-mp. Głównie przez H-RP, które to tutaj wprowadziło a w tamtym czasie każdy serwer chciał być jak oni no i wiecie. Tylko nie rozumiem po co jechać na nulledzie, skoro ipb bez licencji oferuje tyle samo co np. MyBB. Pewnie kwestia tego, że do MyBB nie ma tylu "paneli" na necie.

Heh, najlepiej powiedzieć nulled. Skąd wiadomo, że używamy nulleda? No nie wiesz, tylko widzisz forum z ipb i odrazu nulled. Mybb i inne silniki to typowe gówna :)

#38 net-play.pl

net-play.pl
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 01 September 2016 - 21:15

Myślę, że umiejętności programisty się liczą, a nie jaki to jest silnik, nawet na mybbie mozna zbudować takie rzeczy, że Wam oko zbieleje, kwestia umiejętności, jeśli ktoś ich nie posiada, to nie powinien w to brnąć, bo co za tym idzie kupno paneli nie daje nic, jeśli nie będzie można ich rozbudowywać. Mówię też o programowaniu obiektywym, bo podstaw można się nauczyć w chwile i napisać barachło, kwestia optymalizacji kodu, pisania go z głową, aby nie utrudniać sobie późniejszej rozbudowy serwisu.

#39 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 01 September 2016 - 21:19

Heh, najlepiej powiedzieć nulled. Skąd wiadomo, że używamy nulleda? No nie wiesz, tylko widzisz forum z ipb i odrazu nulled. Mybb i inne silniki to typowe gówna :)

Tak tylko patrząc na scene RP przydało by się coś nowego, świeżego a nie kolejna kopia. Wszystkie silniki są dobre jeżeli umie się je dobrze dostosować..

Jeśli jesteś zainteresowany funkcją Moderatora i masz powyżej 50 postów napisz do mnie na PW!

#40 belendzior

belendzior
  • Uzytkownik forum
  • 61 postów

Napisano 01 September 2016 - 21:27

Nie wydaje mi się zeby mybb ktoremu naprawde blisko do ipb czy phpbb były gownem. Spójrz na forum gothic role play albo przypomnij sobie pride rp czy plerpa. Ipb ma swietny styl domyślny, takie vbulletin albo xenforo bez modyfikacji stylu tez sa ciezkie a mozliwosciami, szybkoscia i zabezpieczeniami przebijaaja ipb, dlatego wieksze fora uzywaja raczej vbulletin. Ipb sie przyjelo, bo sa do niego darmowe panele, jest banalne do konfiguracji i wzorcowe projekty z niego korzystaja (dev n4g).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników