Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH][Zapowiedź] perfectSantos.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#61 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 21:28

e? 

f

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#62 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
  • Uzytkownik forum
  • 39 postów

Napisano 17 wrzesień 2016 - 20:34

HO4IAjD.jpg

Witajcie Kochani.

Do startu coraz bliżej, a my cały czas pracujemy nad serwerem. Nadszedł czas, w którym możemy zdradzić wam kilka szczegółów związanych z naszym projektem, przede wszystkim w kwestii skryptu jak i osób zarządzających różnymi grupami. Z pewnością wszyscy oczekują podania daty startu. Niestety, musimy się wstrzymać, ponieważ chcemy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Niedługo pojawi się osobny news dotyczący beta testów skryptu. Każdy z was będzie mógł przetestować gamemod, który tak długo przygotowywaliśmy dla was.

eHPcwwg.png

Zakup posiadłości

Zapewne większość z was będzie chciała zakupić swoje cztery kąty gdzie będzie mógł wirtualnie odpocząć, zostawić graty czy tez po prostu mieć. Obecny system kupna domu ograniczył się do stałego posiadania posesji, jedynym wyjątkiem stracenia jej jest uśmiercenie postaci. Kontrolowanie tego wszystkiego pod względem aktywności, blokad, banów i innych procesów trwałoby zbyt długo. Postanowiliśmy dlatego zautomatyzować wszystko, dzięki czemu jak ktoś uśmierci postać - drzwi zostają usunięte po dniu - dwóch. Sprzedażą mieszkań będzie zajmować się Los Santos Government, u którego będzie możliwość kupna danego mieszkania, domu, garażu czy miejsca pod biznes. Oczywiście my jako administracja zadbamy o to żebyście nie musieli czekać tygodnie bo lider nie ma czasu więc nie musicie się o to martwić!

25NmitD.png

Modernizacja banków

Pamiętacie jak zawsze podczas napadu było wymuszane podanie pinu do karty której tak naprawdę nie mieliśmy ale musieliśmy udać się wspólnie do banku i wypłacić? Tutaj tego nie będziecie musieli robić, złodziej może wam ukraść kartę lecz dzięki zabezpieczeniu pin który podaliście podczas zakładani konta w banku będzie mu trudno Was okraść, jednak co zrobić w tym wypadku - udajemy się do banku gdzie możemy zablokować swoją kartę oraz wypłacić pieniądze. Chcemy zaznaczyć ze możecie w banku także trzymać przedmioty lecz muszą one być w stu procentach legalne!

7eUZHf7.png

Umiejętności
Aby poróżnić nieco postacie, do skryptu wprowadzone zostały cztery gałęzie umiejętności, które może rozwijać przeciętny gracz. Każda z nich przynosi dodatkowe profity a ich przydatność określa charakter i miejsce gry. Dzięki temu nieco zbalansujemy różnicę pomiędzy postaciami, na wskutek czego pojawi się większa rywalizacja i korzyść z rozwijania poszczególnych umiejętności. Jakie możesz nabyć umiejętności?

• Kondycja (Im większa tym wolniej spada pasek staminy).
  • Siła (Pozwala nam rozwijać sztuki walki, dodaje też damage).
  • Strzelanie (Możemy nabyć poprzez strzelanie, im większa tym mniej kołysze się nam ekran).
  • Prowadzenie pojazdów (Przy małym procencie tej umiejętności jak jedziemy szybko to ekran może nam się kołysać).
  • Dostarczanie paczek (Im większa tym więcej zarabiamy przez prace kuriera).

#63 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
  • Uzytkownik forum
  • 39 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 17:25

VdvLgoy.png

Cześć wszystkim! Chciałbym wam powiedzieć, że do startu już niedaleko! Dlatego, chcemy dla was otworzyć beta testy zamknięte. Spokojnie, po beta testach zamkniętych będą także beta testy otwarte. Chcemy pierw otworzyć zamknięte beta testy, aby każdy z liderów mógł zapoznać się z skryptem.

Zamknięte testy to wspaniały moment na zapoznanie się ze skryptem i rozpoczęciem przyzwyczajania się do jego systemów. Pusty serwer, na którym wraz ze znajomymi, pod okiem administratora możecie oswajać się ze wszelkimi dostępnymi funkcjami, to nie lada gratka dla zaciekłych członków naszej społeczności.

Każdy osoba co posiada zaakceptowaną aplikację na organizację przestępczą, przedsiębiorstwo lub jest liderem organizacji publicznej ma się zgłosić do mnie na prywatną wiadomość w celu odebrania hasła. Serwer zostanie włączony w piątek, 23 września. Jeżeli nie jesteś liderem żadnej organizacji napisz też wiadomość, że chcesz uczestniczyć w beta testach zamkniętych. Ilość takich miejsc ograniczona, więc nie każdy z zwykłych graczy dostanie hasło.

Tutaj piszemy wiadomość prywatną do administratora - http://perfectsantos...?/user/1-karon/

Pozdrawiamy!

#64 Leysoon

Leysoon
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów
  • MiejscowoścŁódź.

Napisano 20 wrzesień 2016 - 09:54

Od roku jak patrze na serwery, które powstają i zaraz się zamykają, to sobie siedzę, pije kawkę i zastanawiam - Nie macie co robić w życiu? Wydajecie pieniądze na serwer, forum i inne duperele a po maksymalnie miesiącu zamykacie się i wszystko na darmo. Panowie, to nie ma sensu, bo scena San Andreas Multiplayer już umarła i nikt mi nie powie, że tak nie jest - Net4Game wiemy, jaki poziom reprezentuje (oczywiście jest kilka grup/osób okej, z którymi można świetnie pograć i to czasami robię), Los Santos Role Play to według mnie kolejny chwilowy serwer, który utrzyma się maksymalnie rok i Sim00n się rozmyśli. Captiva padła przez małą liczbę graczy, gdzie było to do przewidzenia - rok szkolny + kilka osób za nimi nie pałało miłością. Aktualnie najlepszym wyborem jest Multi Theft Auto, które ma jakieś szanse, lecz wątpię, żeby powstał serwer, który przebije .DevGaming czy też cMTA. Przejdźmy dalej, początkowo pomyślałem, że może pomogę im się rozwinąć, lecz gdy dowiedziałem się ze właścicielem jest niejaki Asterek to odpuściłem totalnie. Działy skopiowane zostały z Mighty RolePlay, rangi na profilach zostały podpierdzielone z eleski, panele na stronie główne ponownie z Mighty RolePlay a o reszcie nie wspomnę. Administracja jest dobrana strasznie kiepsko, napisałem osobnikowi derpiicola_ o działach to chciał rozwalić forum, potem napisał, że jednak nie to zarzucił tekstem ze przekaże jutro eVo, aby wyjebał Asterka z administracji - w załącznikach poniżej znajdziecie dowód.

Załącznik: Kliknij!

PS. Dostałem wiadomość na skype że zaraz zostanie to wyjaśnione zaś po wejściu na forum zastałem bana - krytyka boli, prawda? :)

#65 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
  • Uzytkownik forum
  • 39 postów

Napisano 23 wrzesień 2016 - 22:03

/delete plis - nowa reklama!

#66 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 23 wrzesień 2016 - 22:06

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

Jeśli jesteś zainteresowany funkcją Moderatora i masz powyżej 50 postów napisz do mnie na PW!

#67 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 10:09

Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników