Skocz do zawartości

Zdjęcie

MTA - RolePlay (Kadra administarcyjna)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Apimatic

Apimatic
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 15:16

Zacznijmy od podstaw i najważniejszej dla mnie informacji, osoby pokroju: "Kiedy będę mógł zobaczyć skrypt, kiedy to zrobisz, kiedy forum, co mam robić? / mogę robić wszystko, znam się na wszystkim, lubię wszystko" - Z góry grzecznie dziękuje. Nie szukam również talentów, jak ktoś inaczej woli ideałów. 

Już ponad kilkanaście miesięcy pracujemy nad skryptem RolePlay pod platformę Multi Theft Auto, skoro wysyłam ten temat - moduły są w stanie grywalnym stąd też zaczynam zbierać pełną kadrę administracyjną. Potrzebujemy jednej dodatkowej osoby, programisty LUA który wspomoże udoskonalanie obecnych modułów oraz wprowadzi coś nowego i innowacyjnego. Dodatkowo osoby która zajmie się całą kadrą pod administratorów (tzw. ekipa supporterów, moderatorów) - osoby dobrze zorganizowanej, opanowanej. Kadry grafików, oraz innych osób które będą chciały przyczynić się w rozwoju projektu. 

Sponsorom również dziękujemy. Dokładnego startu projektu nie mogę określić, zanim wpuścimy ludzi na forum chcemy mieć skrypt dopięty na ostatni guzik, a nie martwić się o to przy samym otwarciu. Stąd też osobom napalonym które chciałyby wystartować z dnia na dzień, cytuję: 'dziękujemy'. 

Po więcej informacji oraz do ofert współpracy zapraszam bezpośrednio pod skype'a bądź email (taki sam email jak login skype po którym możecie mnie wyszukać) - [email protected]

#2 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 09:40

Sądząc po awatarze (o ile jest nawiązaniem do ikony projektu) to będzie Super RolePlay? :D

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#3 Apimatic

Apimatic
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 10:01

Sądząc po awatarze (o ile jest nawiązaniem do ikony projektu) to będzie Super RolePlay? :D

Super Pro RolePlay / RPG. Taką nazwe póki co udało nam się ustalić.

#sarkazm.

#4 Apimatic

Apimatic
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 18 wrzesień 2016 - 15:46

Dziękujemy za takie zainteresowanie. Nadal jednak poszukujemy kadry grafików oraz developerów (Intermaker'ów oraz Modelerów 3D). Zapraszamy do współpracy!

(Wszystkie inne role są już zajęte)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników