Skocz do zawartości

Zdjęcie

Udostępnię Server VPS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 204 postów

Napisano 12 September 2016 - 17:28

Witam, posiadam nieużywany serwer VPS który nie ukrywam ma potencjał do użytku ponieważ oferuje niebanalne parametry:
•  Intel Xeon 2x 4x 2,66Ghz 
•  8BG pmięci RAM
•  300GB HDD
•  Port 100Mbit/s
•  Nielimitowany transfer

Serwer postawiony jest w pełnej wirtualizacji KVM aktualnie zainstalowany jest na Nim 'Windows Server 2012 64Bit R2 Standard' (Z możliwością zmiany na inny np. Linux'a).
Jeśli chodzi o jego żywotność, jest on przedłużany z miesiąca na miesiąc i nie planujemy z Niego rezygnować.

Zapraszam na PW w celu uzgodnienia na jakich zasadach serwer miałby zostać udostępniony.

#2 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 204 postów

Napisano 27 July 2017 - 16:04

~Były użytkownik ów serwera zrezygnował, oferta ponownie aktualna.

#3 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 27 July 2017 - 16:29

A co tam zahostujesz na nim np?

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#4 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 204 postów

Napisano 27 July 2017 - 19:52

Zależnie od przedstawionej propozycji, wiadomo nie będę hostować komuś serwerów cs'a jeśli nie będę widział tego że faktycznie ma pomysł. 

Jeśli ktoś przedstawi mi dobry plan działania itp. Mogę hostować wszystko. Zmienić system (Aktualnie Windows ze względu na moje lenistwo- pełna wirtualizacja to piękna sprawa.)

Jestem otwarty, serwer początkowo miał bez problemu utrzymać emulator WarZ także poradzi sobie z większością projektów.

#5 Bezel

Bezel
  • Zbanowany
  • 27 postów
  • MiejscowoścCorona

Napisano 02 August 2017 - 17:55

Zależnie od przedstawionej propozycji, wiadomo nie będę hostować komuś serwerów cs'a jeśli nie będę widział tego że faktycznie ma pomysł. 

Jeśli ktoś przedstawi mi dobry plan działania itp. Mogę hostować wszystko. Zmienić system (Aktualnie Windows ze względu na moje lenistwo- pełna wirtualizacja to piękna sprawa.)

Jestem otwarty, serwer początkowo miał bez problemu utrzymać emulator WarZ także poradzi sobie z większością projektów.

Oczyść skrzynkę

#6 Traider

Traider
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 04 August 2017 - 08:10

Chętnie skorzystam z oferty PW

#7 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 204 postów

Napisano 13 August 2017 - 14:33

Chętnie skorzystam z oferty PW

Jeśli jesteś zainteresowany, przedstaw swoją propozycję w prywatnej wiadomości. :)

#8 Hype100

Hype100
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 4 tygodni temu

D o b r e       h o s t i ng o w e 

#9 alunciu

alunciu
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów

Napisano 3 tygodni temu

Zainteresowany.