Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwer idealny? Tylko pytanie jaki musi on być?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Serwer idealny? Tylko pytanie jaki musi on być? (23 użytkowników oddało głos)

1. Które z miast by odpowiadało wam bardziej?

1. San Fierro (15 głosów [65.22%] - Zobacz)

Procent z głosów: 65.22%

2. Las Venturas (8 głosów [34.78%] - Zobacz)

Procent z głosów: 34.78%

2. GameMod, na czym wolelibyście grać? Oraz klimat rygorystycznego czy luźniejszego RP?

1. Typu LSkowy lub N4G (11 głosów [36.67%] - Zobacz)

Procent z głosów: 36.67%

2. Stary GF (2 głosów [6.67%] - Zobacz)

Procent z głosów: 6.67%

3. Luźna rozgrywka (7 głosów [23.33%] - Zobacz)

Procent z głosów: 23.33%

4. Rygorystyczna rozgrywka (10 głosów [33.33%] - Zobacz)

Procent z głosów: 33.33%

Czasy rozgrywki, jakie wam by się chętnie widziały?

1. lata 30'ste (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. lata 40'ste (0 głosów [0.00%])

3. lata 50'e (0 głosów [0.00%])

4. lata 60'e (1 głosów [4.35%] - Zobacz)

Procent z głosów: 4.35%

5. lata 70'e (5 głosów [21.74%] - Zobacz)

Procent z głosów: 21.74%

6. Współczesne (17 głosów [73.91%] - Zobacz)

Procent z głosów: 73.91%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 TigerPowerBlack

TigerPowerBlack
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów
  • MiejscowoścMoje inne nickname: Tоварищ Дамиан/TawariszDamian/TawariszVladimir/TawariszMikail/GrubyS/55TIGER39

Napisano 22 September 2016 - 11:33

Jak każdy wie scena Role play umiera i to jest nieunikniony już proceder, niestety. 

Temat powstaje w celu małego eksperymentu z mojej strony.

Niestety także mentalność graczy z każdym rokiem spada na łeb na szyje, każdy trzyma się przyjętych i odgrzewanych do granic możliwości zasad typu: 

- Tylko Los Santos nic wiecej

- statystyki 

- edziewuszki (zwykle 13 letnie kamile które lubią masturbacje przy komputerze) 

Sprawa jest prosta, trzeba czegoś nowego, coś co odbije się od innych serwerów. 

Pierwszą rzeczą  miejsce rozgrywki. 

Przyjmijmy że nagle znajdzie się ekipa która wyleci z stabilnym gamemodem i dobrym pomysłem.

Najważniejszym założeniem była by zmiana miejsca rozgrywki na Las Ventruas lub San Fierro. 

I tu pierwsze pytanie które z tych miast posowało by wam bardziej? oddajcie swój głos w ankiecie. 

Kolejną sprawą sam GM, na czym wolelibyście grać? Na GMach pokroju LSki czy N4G czy starym prostym GF z dodanymi modyfikacjami 

oczywiście w granicach rozsądku typu /opis /vopis system przedmiotów , wybór stylu chodzenia itp. 

Następna sprawa to czasy rozgrywki, gdyby podkreślam autorzy zaproponowali wam dzięki customowi lata od 30 do 60 

z podmiankami (pewnie low poly) pasującymi do wybranych czasów, z skryptem dostosowanym pod te czasy itp jaki byłby wasz wybór? 

i ostatnią sprawą sam klimat serwera, wolelibyście grać rygorystyczne role play które odzwierciedlało by prawdziwe życie (błędne pojęcie RP wedłóg niektórych) czy raczej bardziej luźniejsze RP gdzie nie ma rygoru, OCZYWIŚCIE w granicach rozsądku?

Z Racji ograniczonych pytań musiałem w drugim pytaniu zawrzeć dwa pytania i dać możliwość wielokrotnego wyboru wiec proszę odpowiadać normalnie bez trolowania czyli zaznaczyć pierwszą lub drugą i trzecią lub czwartą. 

#2 Admin

Admin
  • Administrator
  • 700 postów

Napisano 22 September 2016 - 11:59

Super, wyczuwam nowy projekt wpasowany w target graczy. 

Dobrze, że wspomniałeś o ilości pul w ankiecie- poprawię to!

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#3 belendzior

belendzior
  • Uzytkownik forum
  • 61 postów

Napisano 22 September 2016 - 15:14

od 8 lat umiera xDD a prawda jest taka ze graczy tyle samo albo i wiecej

#4 TigerPowerBlack

TigerPowerBlack
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów
  • MiejscowoścMoje inne nickname: Tоварищ Дамиан/TawariszDamian/TawariszVladimir/TawariszMikail/GrubyS/55TIGER39

Napisano 22 September 2016 - 16:10

Super, wyczuwam nowy projekt wpasowany w target graczy. 

Dobrze, że wspomniałeś o ilości pul w ankiecie- poprawię to!

Zobaczymy wyniki. 

od 8 lat umiera xDD a prawda jest taka ze graczy tyle samo albo i wiecej

Brak alternatywy czyli innej platformy Role play.  

Ludzie szukają już na siłe czegoś gdzie można takowy serwer postawić prócz SAMP/MTA

Nadzieją było FiveM ale cóż. 

GTA V które od 2 lat było w BARDZO zaawansowanych pracach i nagle wjeżdża wydawca który ZAKAZUJE dalszych prac i nasyła na autorów owego klienta DETEKTYWÓW XD

bo FiveM miał  predyspozycje do wygrania z tym żałosnym gta online które po prostu jest żałosne (ktoś chce podyskutować czemu to prosze PW bo za dużo pisania) 

Mafia 2 multi (http://m2-multiplayer.com/) została porzucona, dobra alternatywa wręcz idealna w której do dobrej rozgrywki wystarczyła aktualizacja R3 która m.in pozwalała wchodzić jako pasażer do aut itp i która ZOSTAŁA STWORZONA, lecz nie zostala wydana bo twórca uważał że nie ma zainteresowania projektem. 

GTA IV MP - stosunkowo dobra alternatywa lecz spotkała się  brakiem zainteresowania a szkoda bo client też już był poważnie rozwiniety i jedynie w sumie mankament który miał zostać poprawiony w kolejnych aktualizacjach (zniszczenia aut) został zaniechany w raz z calym klientem przez ekipę. 

Gothic 1 i 2 MP najciekawsze zjawisko, powstał sobie multi, ekipa się pokłóciłą i podzieliła tworząc DWA różne projekty. Fuzje nie fuzje chuje muje co zniechęciło graczy. 

kolejne projekty kolejnych klientów gry i wszystkie przez POLAKÓW! Wszystko miało potencjał tylko że ciągłe pierdolenie i pierydliard prób tworzenia kolejnych klientów odrębnych zadecydowała o tym że gracze w końcu stracili zainteresowanie tym. Teraz powstaje w sumie g2 online ale ile tam graczy o tym wie i czeka? ze 100 maks. 

A nie oszukujmy się czasy SAMPa i MTA mijaja bez powrotnie. Na popularnych gigantach kiedyś można było odnotować dwa razy większe ilości graczy. Z każdym rokiem graczy ubywa, ochodzą bo albo rzeczywisty świat nie pozwala ilością czasu na to i wolą już go spędzić z rodziną itp bądź po prostu im się to znudziło. Nadchodzi nowe pokolenie które nie czuje już takiej sympati do starych gier. 

Wolą czegoś nowego, czegoś z wiekszymi możliwościami.

#5 Leysoon

Leysoon
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów
  • MiejscowoścŁódź.

Napisano 23 September 2016 - 00:05

Hej, jak dla Mnie to najlepszym miejscem byłoby San Fierro ze względu, że Las Venturas ciut za duże i przypuszczam, że większości graczom nie przypasuje. Skrypt to według mnie coś podobnego do Los Santos Role Play / Harvest-RP/ Mighty Role Play. Czasy rozrywki to jak dla mnie aktualność, bo większość z Nas nie potrafi wczuć się w stare czasy ;)

#6 TigerPowerBlack

TigerPowerBlack
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 24 September 2016 - 23:11

Dodałem czasy współczesne.

GŁOSOWAĆ GŁOSOWAĆ LUDZIE A NIE TYLKO OGLĄDACIE!

#7 Leysoon

Leysoon
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów
  • MiejscowoścŁódź.

Napisano 25 September 2016 - 13:36

Dodałem czasy współczesne.

GŁOSOWAĆ GŁOSOWAĆ LUDZIE A NIE TYLKO OGLĄDACIE!

Zagłosowano ponownie lecz zastanawiam się czy jest sens robienia czegoś na platformie San Andreas Multiplayer, nie lepiej na Multi Theft Auto?

#8 TigerPowerBlack

TigerPowerBlack
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 27 September 2016 - 08:55

Zagłosowano ponownie lecz zastanawiam się czy jest sens robienia czegoś na platformie San Andreas Multiplayer, nie lepiej na Multi Theft Auto?

Ja za to nie widzę sensu robienia czegokolwiek na platformie mta. 

Ograniczenia, ograniczenia i jeszcze raz ograniczenia. 

Mniej graczy. 

Mniejsze zaufanie do platformy 

monopol którego nie przełamiesz. 

i osobiście nie cierpie mta...

#9 Cooper

Cooper
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów

Napisano 28 September 2016 - 07:29

Ja za to nie widzę sensu robienia czegokolwiek na platformie mta. 

Ograniczenia, ograniczenia i jeszcze raz ograniczenia. 

Mniej graczy. 

Mniejsze zaufanie do platformy 

monopol którego nie przełamiesz. 

i osobiście nie cierpie mta...

w zasadzie to mta ma wiecej mozliwosci, nie tylko skryptowych

pomimo tego popieram opinie

#10 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 68 postów

Napisano 09 October 2016 - 00:39

MTA posiada wiele możliwości, lecz to SA:MP jest najpopularniejszy i bardzo łatwy w obsłudze.

#11 belendzior

belendzior
  • Uzytkownik forum
  • 61 postów

Napisano 09 October 2016 - 19:28

mta jest równie łatwe w obsłudze, co do popularności jest zbliżona. w polsce powiedzialbym nawet ze to mta jest bardziej popularniejsze

#12 TigerPowerBlack

TigerPowerBlack
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 20 January 2017 - 23:05

Widzę że małe zainteresowanie tematem było ale liczę że się więcej ludzi wypowie. 

#13 lordhere

lordhere
  • Uzytkownik forum
  • 32 postów

Napisano 28 January 2017 - 19:24

Mi tam vice-city na captivii przypadło do gustu, na skrypcie raydexa.

#14 Soplica

Soplica
  • Uzytkownik forum
  • 37 postów

Napisano 28 January 2017 - 20:13

Mi tam vice-city na captivii przypadło do gustu, na skrypcie raydexa.

Szkoda, że padło. Nie rozumiem, dlaczego było tak małe zainteresowanie graczy :(

#15 lordhere

lordhere
  • Uzytkownik forum
  • 32 postów

Napisano 28 January 2017 - 21:58

Szkoda, że padło. Nie rozumiem, dlaczego było tak małe zainteresowanie graczy :(

Bo lepsze jest przejedzone los santos, oh yeahh.

#16 donpiotros2

donpiotros2
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 09 February 2017 - 01:56

nie ma co narzekać na odgrzewane LS, miejsce jest spoko, tylko często jest źle wykorzystywane. 

#17 Admin

Admin
  • Administrator
  • 700 postów

Napisano 09 February 2017 - 03:01

nie ma co narzekać na odgrzewane LS, miejsce jest spoko, tylko często jest źle wykorzystywane. 

wal propozycje- jak Ty to widzisz, jako gracz :P

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#18 donpiotros2

donpiotros2
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 09 February 2017 - 11:55

Tu główną rolę sam przebieg rozgrywki. Każdy serwer gada jaki to u nich skrypt nie jest, jacy z nich liderzy w skryptowaniu, jakich oni to skrypterów nie mają... Skrypt się po jakimś czasie znudzi, a rozgrywka będzie przynosiła ciągle coś nowego. No zawsze jest opcja dogadzać skryptem cały czas go aktualizując. PAWN oferuję dużo możliwości ale czy warto z nich korzystać do końca? Wystarczy usunąć parę budynków w tym "odgrzewanym LS", postawić tam coś nowego i oddać graczom. Narzekacie tak na LS, a jak jakiś serwer był w las venturas/san fierro to nagle wszyscy powiedzieli słabe.Jak siedziałem na anglikach to ludzi było więcej tam gdzie administracja urozmaicała rozgrywkę na tym LS.

@edit: zapomniałbym o tym co można wyciągnąć z samego GTA... Nie będę zdradzał za wiele, bo wiem, że serwery desperacko grzebią w takich tematach, a jeszcze będzie, że kradnę pomysły...

#19 oker

oker
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 10 May 2017 - 12:58

żeby był idealny musi mieć kilka modów ;p

#20 FREAQ

FREAQ
  • Uzytkownik forum
  • 35 postów

Napisano 28 May 2017 - 14:17

Mi osobiście Los Santos się przejadło grając na różnych serwerach przez 6 lat. Chętnie pograłbym na jakimś dobrze rozwiniętym serwerze RP na platformie MTA w mieście San Fierro ze względu na dużo ciekawych miejsc dla grup przestepczych jak i tych publicznych. MTA ma dużo możliwości co do skryptu, efektów graficznych i płynnej a zarazem przyjemnej rozgrywce. Osobiście żałuje, że nie zacząłem grać na devGaming w 2012 roku kiedy to serwer stał w San Fierro, bo juz żadnego dobrego serwera tam nie ma, sam bym stworzył coś jeżeli znałbym się na lua bo wkład finansowy to nie problem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników