Skocz do zawartości

Zdjęcie

(Szukam) programista pawn

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 674 postów

Napisano 03 październik 2016 - 18:13

Czesc, tak jak w temacie. Poszukuje OGARNIETEGO, PELNOLETNIEGO, MOZE NIE BYC PRO ELO, ALE CHCACEGO I Z ZAPALEM.

Nie potrzebuje osoby, ktora bedzie wprowadzac wlasne zasady- ja oczekuje lojalnosci i sumiennosci. Cos za cos. Przede wszystkim dluga wspolpraca- nie na sezon. Nie interrsuja mnie ludzie, ktorzy edytuja mapy albo po prostu je sklejaja z innych. Szukam kogos z jajami, osobt ktora z checia podpisze klauzule o poufnosci i partnetstwa, wdrozy sie w temat i zostanie na dluzej (niz miesiac).
Oferuje miesieczne wynagrodzenie adekwatne do wlozonej pracy. Nie bawie sie w admina na serwie.

Jesli masz plyn w glowie- napisz.

Tak- pisane z telefonu.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#2 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 03 październik 2016 - 23:11

Kwota?

#3 Admin

Admin
  • Administrator
  • 674 postów

Napisano 04 październik 2016 - 10:22

Osoba, która jest zainteresowana najpierw przedstawia swoje umiejętności oraz możliwości a dopiero później podaje swoje zapotrzebowanie finansowe- no, ewentualnie pyta (czyli wersja dla mamrotnych, którzy nie mają zielonego pojęcia o tym biznesie).

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#4 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 04 październik 2016 - 11:15

Sprawdź oferty dla programistów i przelicz w których na końcu widnieją tzw. widełki płacowe. Primo, to ty szukasz mnie, a nie ja Ciebie i jeżeli dysponujesz budżetem 'pisiont złoty' to nie mam zamiaru kompletować swojego portfolio. Właśnie straciłeś potencjalnego kandydata.  :rolleyes:

#5 belendzior

belendzior
  • Uzytkownik forum
  • 61 postów

Napisano 04 październik 2016 - 12:45

Programista*, czyli nie chodzi o osobę, która zna podstawy nikomu niepotrzebnego języka skryptowego. Jeśli admin szuka kogoś takiego to sporo zapłaci. Zawsze też można wziąć gimnazjalistę, który zrobi za 50 zł, ale ograniczenia wiekowe utrudniają znalezienie kogoś takiego.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników