Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH]mtaSHARK

• Zamknięty Temat jest zamknięty
73 odpowiedzi w tym temacie

#21 Max

Max
  • Uzytkownik forum
  • 68 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 21:34

Pozwól, że zacytuję "Wytłumaczysz mi słowa, które są napisane w innym języku? Mieszkam w ojczystym kraju, gdzie też pracuję, posługuje się ojczystym językiem i nie potrafię zrozumieć tych znaków" Własnie po TYM zdaniu wywnioskowałem, że jesteś uber wykształcony. Napisałeś również, że pracujesz. W takim razie zabierz się za swoje POWAŻNE życie a nie tylko denerwujesz innych i najeżdżasz bez podania przykładów. Rzucać słowa na wiatr każdy może a na prośbę Brothera już nie odpowiedziałeś. Wciąż oczekujemy podania przykładów zachowania oraz projektów.

Bo ja właśnie jestem takim typowym polaczkiem, który strasznie dużo mówi a mało robi.

Najbardziej podoba mi się w tym wszystkim to, że typowe upokorzenie, potocznie zwane "hejtem" także dodaję reklamę. Dzięki temu, że zaatakowałem Brothera, Centrum RolePlay dostało kolejnego użytkownika - Ciebie Apple.

Jesus, stawiasz piwo. ;)

#22 iPhone

iPhone
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 21:37

Bo ja właśnie jestem takim typowym polaczkiem, który strasznie dużo mówi a mało robi.

Najbardziej podoba mi się w tym wszystkim to, że typowe upokorzenie, potocznie zwane "hejtem" także dodaję reklamę. Dzięki temu, że zaatakowałem Brothera, Centrum RolePlay dostało kolejnego użytkownika - Ciebie Apple.

Jesus, stawiasz piwo. 

Tutaj rozchodzi się o to, że nie potrafiłeś przytoczyć przykładów/screenów w których Brother zawalił. Ja personalnie nic nie mam do krytyki pod warunkiem, że jest ona KONSTRUKTYWNA a nie za przeproszeniem "chujowe pozdrawiam". Wciąż czekam na udowodnienie nam winy Brothera w upadku projektów.

#23 Max

Max
  • Uzytkownik forum
  • 68 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 21:39

Tutaj rozchodzi się o to, że nie potrafiłeś przytoczyć przykładów/screenów w których Brother zawalił. Ja personalnie nic nie mam do krytyki pod warunkiem, że jest ona KONSTRUKTYWNA a nie za przeproszeniem "chujowe pozdrawiam". Wciąż czekam na udowodnienie nam winy Brothera w upadku projektów.

Przepraszam, przepraszam. Napiszę jeszcze raz, tym razem wyraźnie. To było tylko wredne posunięcie z mojej strony, Brothera kojarzę z kilku projektów, ale nigdy nie byłem świadkiem, żeby coś upadło przez niego. Przecież był tylko pachołkiem, nie widziałem, żeby miał większą rangę.

Widzę go pierwszy raz w roli "LEAD Developer, owner" Cokolwiek to oznacza, brzmi mądrze.

#24 iPhone

iPhone
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 21:40

Przepraszam, przepraszam. Napiszę jeszcze raz, tym razem wyraźnie. To było tylko wredne posunięcie z mojej strony, Brothera kojarzę z kilku projektów, ale nigdy nie byłem świadkiem, żeby coś upadło przez niego. Przecież był tylko pachołkiem, nie widziałem, żeby miał większą rangę.

Myślę, że dalsza rozmowa nie ma sensu. Kończę temat na tym poście i nie mam zamiaru odpisywać na kolejne z Twojej strony.

#25 Max

Max
  • Uzytkownik forum
  • 68 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 21:42

Myślę, że dalsza rozmowa nie ma sensu. Kończę temat na tym poście i nie mam zamiaru odpisywać na kolejne z Twojej strony.

Ja Ci się wytłumaczyłem, odpowiedź teraz mi Ty na pytanie, które zadałem wcześniej. Ile kosztuje dokładnie licencja IPB, chciałbym zakupić.

#26 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 22:55

Mówisz o X projektach, a podasz mi ich nazwy? - Tylko te moje, a nie w których gdzieś byłem z boku.

@Do tej pory nie wierze, że w 2014 roku założyłem konto z tyloma liczbami w nicku.

Tak btw:

Spoiler

Kwestia łączenia dwóch baz danych. Użytkowników, którzy mięli tutaj konto i na portalu Rogatka (forum CS) lub na obu portalach występowała osoba z takim samym nickname spowodowało dodaniem tajemniczych liczb do nickname. Wystarczy poprosić o zmianę na PW.

PS. Jeśli nie macie nic do dodania w temacie samego serwera- zmiencie dział.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#27 Brother

Brother
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 01:41

Widzę go pierwszy raz w roli "LEAD Developer, owner" Cokolwiek to oznacza, brzmi mądrze.

Więc na następny raz nie rzucajmy słów w wiatr tylko jeśli mamy jakieś 'ale' to zapraszamy na serwerowego team speak'a gdzie w każdej chwili mogę z Tobą o tym porozmawiać. Pozdrawiam i zapraszam :)

#28 Brother

Brother
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 15:49

2IRwJtB.png

To już szósty news w którym ciągiem dalszym prezentujemy możliwości naszego skryptu, reprezentujemy. Dzisiaj postaraliśmy się poświęcić go stawiając nacisk na ważne dla Was informacje - bynajmniej tak uważamy  smile.png. Przedstawiamy Wam krótki opis gospodarki prowadzonej na naszym projekcie, postanowiliśmy poprowadzić niższą gospodarkę - niskie zarobki, niski start oraz niskie ceny. Mówiąc w skrócie, wypłaty będą sięgąć maksymalnie 1,200$/dzień (frakcje) oraz 500$/dzień (biznesy). Każda nowa postać będzie otrzymywać 500$ na start za które będzie mogła kupić: jedzenie, telefon i inne potrzebne Waszej postaci przedmioty. Ceny tych przedmiotów w sklepach zostały przystosowane pod średnie zarobki każdej z postaci. Wchodząc na serwer będziecie mieli dostęp do kilku skinów do wyboru - jeżeli komuś tylko zabraknie któregoś z nich, możecie w każdej chwili kupić go w sklepach odzieżowych gdzie za ubranie średnio zapłaciłem 28 dolarów. Oczywiście wraz z wzrostem gospodarki wypłaty oraz ceny przedmiotów/aut będą stopniowo wzrastać. Na razie ich kwota jest jaka jest aby uniknąć inflacji na serwerze. Poniżej macie rozpiskę co i jak.

Police Department - 1,000$
Government - 1,100$
Medical Center/Fire Department - 1,200$
Biznesy - 500$

Co do cen pojazdów nie są jeszcze ustalone ale będą one tak ułożone, aby po miesiącu gry miasto nie było przepełnione Infernusami czy Bulletami. Na start biznesy i frakcje dostaną od nas dotację oraz przedmioty niezbędne do gry. Interiorami muszą zająć się liderzy, my wgramy je na serwer jeśli tylko będą ukończone.

SmSbkfn.png

Żeby nie było tak łatwo, postanowiliśmy coraz to bardziej urealnić rozrywkę wprowadzając realistyczne spalanie - na czym polega? Dość prosta sprawa, masz auto ze sporym przebiegiem? - licz się z tym, że będzie więcej palić - natomiast na odwrót w przypadku zakupu nowego auta z salonu. Wszelkie sportowe auta również będą o wiele więcej palić niż nawet te ze sporym przebiegiem, po prostu trzeba liczyć się z kosztami utrzymania takiego wozu. Kupiłeś już turismo? Okej - więc teraz tankuj go do pełna co kurs Los Santos - San Fierro i z powrotem - oczywiście, jeśli po drodze przez szaleńczą jazdę nie zabraknie Ci paliwa  smile.png

ZO8V1Gw.png

[spoiler]

QHfXCMa.png

[/spoiler]

Jak już mogliście usłyszeć, na serwer wkroczyły nowe obiekty z San Andreas Multiplayer (SA:MP). Od teraz możecie ich dowolnie używać przy budowaniu swoich nowych interiorów, paczka jest wgrana bezpośrednio na serwer co powoduje, iż będą one widoczne in-game. Dla osób którzy budują interiory - udostępniamy paczkę, przez którą będziecie mogli dodawać wyżej wymienione ściany/tekstury w edytorze map Multi Theft Auto. Poniżej znajduje się instrukcja, gdzie i jak wgrać ową paczkę. Link do pobrania paczki:  KLIK!

Po otworzeniu archiwum .zip, przeciągamy oraz podmieniamy dwa foldery pod foldery, które znajdują się w:

dysk/MTA San Andreas 1.5/mods/deatmach/resources/[editor]

Mamy nadzieję, że nowe obiekty będą Wam się podobać. Zapraszamy do korzystania z nich i tworzenia własnych dzieł!

EaBb38F.png

Nadszedł moment na który każdy czekał - closed beta który odbędzie się 20 stycznia 2017 roku o godzinie 18:00. Dlaczego closed? nie chcemy robić open bety, udostępnimy serwer dla całej ekipy, zespołu moderatorów oraz wybranych użytkowników.

Zasada jest prosta codziennie będziemy losować 2 osoby które otrzymają dostęp do closed bety - w puli osób losowanych będą tylko te, które zaproszą co-najmniej jedną osobę (musi być zarejestrowana). Losowanie będzie trwać do daty startu bety - a zacznie się od publikacji tego news'a. Zapraszać możecie za pomocą linku który generujecie zaraz nad statusami na stronie głównej forum, bądź rejestrujący się użytkownik może wpisać Wasz nick przy rejestracji. Pełną listę zaproszonych możecie zobaczyć w ustawieniach profilu -> zakładce Polecenia. Zapraszamy do zbierania punktów  smile.png

cn4zZ4P.png

Początkowo mieliśmy wybrać dwóch moderatorów lecz po dłuższych przemyśleniach zwiększyliśmy ich liczbę do trzech. Braliśmy pod uwagę nie tylko napisane podanie ale również aktywność na forum lub Team Speak. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej prace w naszym gronie - z kandydatami skontaktujemy się drogą Skype.

Rayzer, DJGlizdek, Wheezy

#29 Max

Max
  • Uzytkownik forum
  • 68 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 18:28

Paczka obiektów mnie zaskoczyła, co do spalania, wydaje mi się, że początkowo jest to zbędne bo i tak samochody będą z salonu a gracze wolą kupić nowy. Szanuje za pomysły.

#30 Castro

Castro
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów
  • MiejscowoścŁódź, bałuty.

Napisano 17 styczeń 2017 - 05:18

Wygląda w miarę dobrze, obawiam się, jednak że nie będzie takiego zainteresowania, jak pewnie jest oczekiwane, bo konkurencja robi swoje a dodatkowo duża ilość graczy straciła zaufanie do nowo powstających serwerów przez cMTA które niestety wyszło, jak widać. Zapewne przyjdą osoby zbanowane lub szukające innego miejsca do rozgrywki, ale życzę Wam jak najlepiej i będę na bieżąco śledził postępy ;)

#31 Brother

Brother
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 14:55

Wygląda w miarę dobrze, obawiam się, jednak że nie będzie takiego zainteresowania, jak pewnie jest oczekiwane, bo konkurencja robi swoje a dodatkowo duża ilość graczy straciła zaufanie do nowo powstających serwerów przez cMTA które niestety wyszło, jak widać. Zapewne przyjdą osoby zbanowane lub szukające innego miejsca do rozgrywki, ale życzę Wam jak najlepiej i będę na bieżąco śledził postępy ;)

To że chmurka spieprzyła sprawę i uciekła na GTA:Network nie znaczy, że my to zrobimy :)

#32 Castro

Castro
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów
  • MiejscowoścŁódź, bałuty.

Napisano 19 styczeń 2017 - 00:16

To że chmurka spieprzyła sprawę i uciekła na GTA:Network nie znaczy, że my to zrobimy :)

Nigdy tego nie powiedziałem, bo według mnie fajnie ujrzeć konkurencje która ma sensowne podejście do wszystkiego. Powiedz mi - jak planujecie wybić się mimo silnej konkurencji?

#33 LEYSON

LEYSON
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 09:42

#34 KabusieK5

KabusieK5
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 17:58

qhxtwIP.png

Nadszedł ten dzień - 20.01.2017 rok - piątek, start Closed-Beta o godzinie 18:00. Z dniem dzisiejszym oficjalnie udostępniamy nielicznym działanie naszego skryptu, za który z całego serca dziękujemy Brother'owi. Jego ciężką pracę i zamiłowanie. Jak wiemy jest to Closed-Beta, więc niektóre skrypty nie mają dociągnięć, które w tym czasie zostaną dokończone. Prosimy, aby nie pisać nadal propozycji, gdyż posiadamy własną listę rzeczy, które chcemy jeszcze utworzyć na serwerze. Podczas trwania closed-beta wszelkie błędy zgłaszamy do przydzielonego działu na forum bez konkretniejszego wzoru dokładając tam tylko screen związany z błędem. Podczas beta testów możecie prowadzić rozrywkę In Character, jednakże nie narzucamy wam tego (jeżeli ktoś woli biegać po mapie i skupić się wyłącznie na błędach - okej, nie ma problemu). Każda nowa postać założona podczas trwania beta testów otrzymuje $30,000 za co możecie kupować przedmioty w sklepach, własne pojazdy i tak dalej. Liderzy podczas beta testów otrzymują dostęp do swoich paneli frakcyjnych (tylko i wyłącznie organizacje publiczne) stworzyliśmy po kilka aut dla każdej z frakcji aby mogli testować funkcjonalność modułów grup.

Niżej umieszczamy listę osób, którym udało się poprzez link polecający uzyskać miejsce na Closed-Beta. Gratulacje i dziękujemy za pomoc w reklamie:

The Radio
baks223
AleDzicz18
DedMen
Freecker
mateuszsavage 
BloodMoon 
Bartx
ese Czekabra
Depay
NeYmar
Langs
Wiko191
Exploder
Zi3larz
Konradolo
Drakew
koficzek
Aron
Mesto
ksurio
Paskajd

+ cała ekipa mtaSHARK

dd73exj.png

Beta testy kończą się równo 7 dni od ich otwarcia czyli 27 stycznia o godzinie 18:00 w piątek. Dzień po nich wpuszczamy liderów organizacji publicznych, przestępczych oraz prywatnych w celu potworzenia budynków, wgrywania ich interiorów oraz nadania odpowiednich paneli pod postacie. Oficjalny start serwera odbędzie się 3 lutego o godzinie również tej samej - 18:00. Pozdrawiamy, ekipa mtaSHARK.pl!

#35 Brzysiek

Brzysiek
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 21 styczeń 2017 - 20:42

Nad projektem pracujemy od ponad roku, dokładnie dzisiaj mijają równe trzysta sześćdziesiąt pięć dni, to pierwszego stycznia 2016 usiedliśmy wspólnie przy jednym stole i rozmawialiśmy o naszych planach, gdy tylko skończymy większość modułów - tak też się stało i dlatego prezentujemy przed Wami mtaSHARK. 

Długo wam zajęło tłumaczenie węgierskiego gamemode AceMTA :). Dlaczego udajecie posiadanie autorskiego skryptu zamiast się przyznać? Chamskie jest przypisywanie sobie skryptów w stopce.

iXdMHh8.png

#36 Vanotek

Vanotek
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów
  • MiejscowoścChicago

Napisano 21 styczeń 2017 - 23:52

Hmmm. Owszem spieprzyli sprawę, jednak starali się działać na własnym skrypcie, a nie jak Wy, że poszliście sobie na łatwiznę i przerabiacie węgierski, wmawiając dodatkowo graczom, że jest autorski. Szczerze liczyłem, że może tym razem wyjdzie coś ciekawego, nie jak z iFierro, ale wygląda na to, że się myliłem..

#37 Brother

Brother
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 22 styczeń 2017 - 01:17

Hmmm. Owszem spieprzyli sprawę, jednak starali się działać na własnym skrypcie, a nie jak Wy, że poszliście sobie na łatwiznę i przerabiacie węgierski, wmawiając dodatkowo graczom, że jest autorski. Szczerze liczyłem, że może tym razem wyjdzie coś ciekawego, nie jak z iFierro, ale wygląda na to, że się myliłem..

Zacytuje z innego portalu.

Masz racje, nie powinien tego robić. Aczkolwiek na czymś trzeba się bazować. Jakbyśmy mieli tak wyciągać wszystkie brudy serwerów RP to nie ma skryptu pisanego od czystego ZERA. Większość RP na platformie MTA działa na Valhalli, w tym jeden z największych serwerów Role Play MTA, którego nazwy nie wymienię bo nie chcę robić anty reklamy. My wciąż będziemy robili swoje a wygląd HUD'u i tak zostanie zmieniony. 

#38 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 22 styczeń 2017 - 09:36

Szkoda, ze serwery SAMP nie bazuja na Valhali. Pamietam, ze byl to calkiem mily RPG, choc w nazwie mial Valhala RolePlay :D

Wchodziles do pd, wskakiwales w ikonke na komisariacie i juz byles strozem prawa w skinie kadeta. To byla frajda, a nie.. Pisanie apek (oczekiwanie, na to czy liderowi spodoba sie Twoj styl pisma i czy przekonasz go do siebie, oraz 5tygosniowa akademia).

Jesli chodzi o skrypty pisane od 0- znam takich tworcow zarowno piszacy w pawn, lua lub php. To zajmuje sporo pracy, lecz efekty sa oszalamiajace. Zazwyczaj tworzac serwery RolePlay upodabnia sie wiekszosc komend w tym kolorystyke czatow do tych z innych serwerow, tak aby gracze nie odczuwali zbyt wielkiego dyskomfortu, lecz uwierzcie mi- tworzenie kolorowanki z czatow wcale nie jest ani ladne ani przyjemne, bo cukierkowy styl czatow i komend wydaje sie byc jakby dIecinny.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#39 KokuneG

KokuneG
  • Uzytkownik forum
  • 4 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 15:19

Nie ma to jak zostać wywalonym z ekipy przez to że nie siedzisz na ts'ie, dodatkowo dostać blokadę na forum. Nie będę się tutaj więcej wypowiadać, moja pomoc i praca chyba była zbędna na tym projekcie, wykonać = wywalić z ekipy. Ważniejsze przecież jest siedzenie i śmianie się na tsie.

Może tak, tworząc całą społeczność rekina, gromadząc ekipę - starałem się dobierać osoby z dystansem do siebie którzy czasami mogą się uśmiechnąć i pośmiać na teamspeak'u. A jak komuś przeszkadza spam to wystarczy /alertsoff wpisując w okno czatu konferencji. Wychodzenie z konfy bo spam itp. itd. to dla mnie śmieszne - ale wiecie co jest bardziej rozbawiające? Że tylko dwie osoby z ekipy nie są w stanie posiedzieć na ts, pośmiać się, obgadać sprawy. Dlatego też dziękujemy tym osobnikom - Kokuneg i Mechoniak. Na razie.

Odbywały się spotkania na tsie, tam obgadywaliśmy sprawy... Spam? No bo ciągła gadka o homoseksualistach.

Żegnam i powodzenia. ^_^

#40 Brother

Brother
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 17:50

Nie ma to jak zostać wywalonym z ekipy przez to że nie siedzisz na ts'ie, dodatkowo dostać blokadę na forum. Nie będę się tutaj więcej wypowiadać, moja pomoc i praca chyba była zbędna na tym projekcie, wykonać = wywalić z ekipy. Ważniejsze przecież jest siedzenie i śmianie się na tsie.

Odbywały się spotkania na tsie, tam obgadywaliśmy sprawy... Spam? No bo ciągła gadka o homoseksualistach.

Żegnam i powodzenia. ^_^

Nikt Cie z konferencji nie wyrzucał, sam ją opuściłeś - a co do tego to wkleiłeś już cytat. Więcej dystansu do siebie kochanie. 

Żegnam młodzieńcze.

(Płacz gdzie indziej niż w reklamach, eldo)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników