Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH]mtaSHARK

• Zamknięty Temat jest zamknięty
73 odpowiedzi w tym temacie

#61 Soplica

Soplica
  • Uzytkownik forum
  • 37 postów

Napisano 09 luty 2017 - 19:21

Trzydziestu graczy na popołudnie? Bez szału, co poszło nie tak?

Na starcie nic nie działało i dalej w sumie 50% rzeczy nie działa, więc gracze pouciekali. Grają tam tylko znajomi administracji.

#62 Vanotek

Vanotek
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów
  • MiejscowoścChicago

Napisano 10 luty 2017 - 14:46

Nie wypada mi wypowiadać się na niektóre problemy natomiast przedstawię jak wygląda to z mojej osoby - obserwującej: Wszystko zapowiadało się okej do momentu, gdy wyszły jaja, że skryptem, przymknęli na to oko to problemy z opiekunem i innymi duperelami - zawsze coś. Moim zdaniem administrator na forum powinien zachowywać się poważnie, żeby panował porządek, a jeżeli Brother pozwala na takie zachowanie, jak sami możecie zaobserwować, to większość tego nadużywa i to nie w małym stopniu.

#63 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 10 luty 2017 - 15:51

Do tego dochodzi niepoważna sytuacja, w której to sam Brother usuwa banner centrum-rp bez żadnej informacji w naszym kierunku z dosyć ciekawym powodem:

"bo są inne bannery serwerów roleplay"

- a ja odpowiem na to tak: dobry serwer stawia przede wszystkim na otwartość w kontaktach a to czy gracz wybierze ten czy inny serwer spowodowane nie jest "lepszym bannere" a sytuacją, która panuje na takim serwerze. Nie to nie :D

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#64 Vanotek

Vanotek
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów
  • MiejscowoścChicago

Napisano 10 luty 2017 - 22:28

Do tego dochodzi niepoważna sytuacja, w której to sam Brother usuwa banner centrum-rp bez żadnej informacji w naszym kierunku z dosyć ciekawym powodem:

- a ja odpowiem na to tak: dobry serwer stawia przede wszystkim na otwartość w kontaktach a to czy gracz wybierze ten czy inny serwer spowodowane nie jest "lepszym bannere" a sytuacją, która panuje na takim serwerze. Nie to nie :D

Osobiście w takich sprawach jestem zdania, że jeżeli serwer jest dobry i poważny to gracze przyjdą, a jeżeli widzą, że kaszanka i jeszcze nie dosmażona, bez cebulki to nawet reklamy za miliony nie ściągną graczy. Przypuszczam, że jestem już uważany za hejtera który chce zniszczyć serwer, natomiast tak nie jest, bo szczerze nie mam z tego zysku, tylko ostatnio zostało mi wytknięte, że serwer dopiero wystartował, więc nie spodziewajmy się tłumów, ciągle się rozwija itd. Nie wiem, dlaczego, ale administracje projektów mają manie na tworzenia na surowo i potem dodawanie/naprawianie rzeczy, mimo że pierwsze wejście jest najważniejsze, bo to tak jakbyś poszedł do lekarza a budynek obskurny, lekarz zarośnięty, nerwowy i niesympatyczny. Myślę osobiście, że nie wróciłby nikt do tego lekarza, nawet gdyby powiedzieli, że są w remoncie itd.

#65 0x1k

0x1k
  • Uzytkownik forum
  • 28 postów
  • MiejscowoścKraków

Napisano 11 luty 2017 - 03:10

Fajnie, fajnie - zobaczymy jak to będzie. ;) Powodzenia.

[img]http://i.imgur.com/StBytTr.gif[/img]

''Żyjesz po to aby umrzeć''

#66 misha

misha
  • Uzytkownik forum
  • 9 postów

Napisano 11 luty 2017 - 12:55

serwer nawet spoko, nie licząc skryptu zza granicy

#67 Boneczek

Boneczek
  • Uzytkownik forum
  • 7 postów

Napisano 17 luty 2017 - 00:10

Bardzo fajny serwer, dobrze się na nim będzie grało.

#68 Soplica

Soplica
  • Uzytkownik forum
  • 37 postów

Napisano 17 luty 2017 - 17:13

Webmaster się na nich wypiął i rozpierdolił im forum

#Dziękujępseudol.

#69 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 19 luty 2017 - 20:36

Przytoczę cytat, który świetnie obrazuje dzisiejszych założycieli serwerów - tylko nie brać go dosadnie, bo to cytat a nic innego mi do głowy akurat nie wpadło

"Głupiego poznasz po czynach jego"

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#70 Vanotek

Vanotek
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów
  • MiejscowoścChicago

Napisano 20 luty 2017 - 15:45

To że chmurka spieprzyła sprawę i uciekła na GTA:Network nie znaczy, że my to zrobimy :)

Myślę, że sytuacja i tutaj się powtórzyła, słaby dobór ekipy i projekt zakończony a dobrze wiemy, że po powrocie i tak nie będzie to samo, co wcześniej, mimo że i tak było kiepsko z graczami.

#71 xMaXeRx

xMaXeRx
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów
  • MiejscowoścBiałoruś

Napisano 20 luty 2017 - 22:00

Powodzenia dla nowych właścicieli projektu.

#72 Bezel

Bezel
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów
  • MiejscowoścCorona

Napisano 26 luty 2017 - 17:08

Serwer padł dziś na stałe. Paczka w internecie krąży 

#73 Max

Max
  • Uzytkownik forum
  • 68 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 14:20

Denerwuje mnie jedna osoba w ekipie. Rozmawiając kiedyś z gościem zastanawiałem się, gdzie byli jego rodzice podczas szansy wychowania, nauki logicznego myślenia. Podejście gówniane, duży zapał, który zgaśnie przy pierwszym większym zgrzycie w ekipie. Bo po co tam jest człowiek, mający za sobą X projektów padających jak muchy?  :huh:

Daje Wam miesiąc!

PS. Obym się mylił... bracie..

Dziękuję, pozdrawiam!

#74 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 100 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 06:31

Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników