Skocz do zawartości

Zdjęcie

Better Life Role Play

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 BLRP

BLRP
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 22:14

6pb9dl.png

Witamy w temacie o Better Life Role Play!

Serwer powstał 26 października 2014 roku. Jak łatwo obliczyć - istniejemy już od ponad dwóch lat! Od czasu otwarcia zaszło wiele zmian, dużo nad sobą pracowaliśmy i wciąż idziemy naprzód!

Gamemode:

Podstawą jest stary, dobry Godfather. Staramy się utrzymać klimat z wcześniejszych lat, kiedy to serwer tworzyli gracze, a nie skrypt, który robi wszystko za nich. Gamemode jest na bieżąco rozwijany przez nas, posiadamy autorskie interiory oraz exteriory których nie zobaczycie na innych serwerach. Dają one wiele możliwości do odgrywania w nich poprzez szczegółowość wykonania oraz rozbudowanie. Mówiąc dalej o skrypcie - idziemy swoim torem, nie patrzymy na inne serwery, więc jeśli chcecie odskoczni, skoku w nostalgię to jest to coś, czego szukacie.

chinatown.gif

Aktualne plany:

System biznesów Godfathera pozostawia wiele do życzenia - tworzy on wiele problemów natury ekonomicznej tak więc naszym celem nadrzędnym jest wprowadzenie dynamicznych biznesów. Jest to zmiana która wywróci serwer do góry nogami wprowadzając go w nową epokę - epokę Better Life Role Play 2.0! Niestety, z taką metamorfozą wiąże się ogrom pracy. Wszystko musi zostać przygotowane na tiptop, musimy wprowadzić szereg nowych funkcji aby popyt zaspokoić podażą. Wymaga to od nas grupy (niekoniecznie) pomniejszych aktualizacji, w trakcie których właśnie jesteśmy.

Budynki.gif

Trochę o nas:

Zarząd serwera składa się z czterech osób: Loxard, Mika, ZabeK i Xenowski. Jesteśmy grupą znajomych, którzy znają się prawie od 10 lat. Serwer tworzymy jako projekt hobbystyczny, cieszy nas każdy gracz który czerpie przyjemność z tego co zrobiliśmy. Nie jesteśmy nastawieni na zarobek, sławę czy inne próżne cele – naszą intencją jest samodoskonalenie się. Jak już wspomniałem – wszyscy jesteśmy dorosłymi i dojrzałymi ludźmi, zgraną ekipą, przy której nie musicie się obawiać, że pierwszy lepszy zgrzyt doprowadzi do rozpadu serwera. To właśnie dlatego trwamy już ponad dwa lata i nie zamierzamy szybko kończyć!

2re3xwj.gif

Sam serwer:

Nie chcemy zanudzać ścianami tekstu oraz listą jakie to systemy posiadamy. Dajemy dużo możliwości rozwoju swojej postaci – poprzez zdobywanie doświadczenia, dołączanie do różnorodnych organizacji (i tworzenie własnych, rozwijanie ich), możliwość kreowania własnego stylu, rozwijanie umiejętności (np. strzelanie, łowienie, siła czy wytrzymałość) i wiele, wiele innych. Jesteśmy serwerem, który stawia przede wszystkim na przyjemność z rozgrywki. Nie wymagamy trzymania się zawsze sztywnych i rygorystycznych zasad RP, ale mimo to nie pozwalamy na odwalanie w żadnym stopniu. Bez przerwy, w każdej wolnej chwili próbujemy w swoim tempie rozwijać serwer. Właśnie dlatego nasz serwer wyróżnia się na tle innych, które zwykle powstają na oklepanych, dostępnych w Internecie mapach. W tym momencie już niemal wszystko jest autorskie – i tak pozostanie. Sklejkom mówimy nie!

mms8qc.gif

Tak jak większość serwerów posiadamy konta Premium oraz Super Premium – dają one przywileje i dodatkowe możliwości ale u nas nie wpływają one na wynik osiągany przez postać by każdy miał równe szansę rozwoju (NIE dla pay2win, pay2play). Posiadamy również Panel Gracza, który obsługuje owe konta. Jeśli już o kontach mowa – rejestracja na naszym serwerze prowadzona jest tylko i wyłącznie via serwer, a nie przez Panel Gracza. Na naszym kanale YouTube znajduje się szereg poradników stworzone przez naszego gracza 7days7 - w tym między innymi jak się zarejestrować i założyć postać.

Jednym z udogodnień jakie oferujemy w trosce o bezpieczeństwo Waszych kont jest możliwość powiązania Waszego konta z adresem email dzięki czemu dostaniecie gratis 20PP i otrzymacie możliwość przypominania hasła do konta w przypadku zapomnienia lub włamania. Dodatkowo zapraszając znajomych na nasz serwer zarówno Ty jak i oni możecie dostać nagrody.

2wmdw00.gif

W samej prezentacji ciężko zawrzeć wszystkie rzeczy jakie istnieją na serwerze, nie chcemy także za wiele zdradzać zatem zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście.

Gdzie nas znaleźć?

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube oraz Fanpage – na nim zamieszczamy wszystkie bieżące informacje. Możecie tam również śmiało zgłaszać się z pytaniami.

To, co najważniejsze znajdziecie także na naszym portalu: blrp.pl.

Komentujcie, subskrybujcie, kciuków w górę nie żałujcie!

#2 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 100 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 00:17

Mnie się osobiście serwer podoba, jest to tak jak wspomnieliście odskocznia, coś oryginalnego.

Pozdrawiam Mane5 :) 

#3 Misia787

Misia787
  • Uzytkownik forum
  • 4 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 00:24

Ze względu na to, iż jestem z nimi już półtora roku, pozwolę sobie na wypowiedź :)
Na tym serwerze zaczęła się moja przygoda z RP. Na serwer przyjęli mnie miło, administracja pomagała mi i doradzała.
Na serwerze wiele się zmieniło i wiele osób się przewinęło, ale jedyne co zostało i zapewne zostanie trwałe, to chęci zarządu do dlaszego rozwijania . Wciąż serwer staje się lepszy. Wiadomo, nie od razu Kraków zbudowano,ale czasami ludzie niedoceniają wysiłek. Jak już wspomniane było w prezentacji, są to dorośli ludzie. Dlatego nie wymagajmy, że cały dzień będą siedzieć i klepać skrypt. Wszystko z głowa trzeba robić.
Mimo, że w ostatnim czasie jest nas niewiele na serwerze, to wciąż się nie poddają i walczą.

**dla leniwych **

Szczerze polecam ten serwer :)

#4 Coronare

Coronare
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów
  • MiejscowoścChorzów

Napisano 16 styczeń 2017 - 01:22

Jako osoba grająca na serwerze od początku widziałem już wzloty i upadki serwera jednak ekipa się nie poddała i stworzyła na prawde konkretny serwer, skrypt jest ładnie pisany regularnie przez Loxarda i na prawde widać konkretny poziom bo mimo, że się tym sam zajmuje to idzie mu bardzo dobrze. Ekipa jest na prawde w porządku i o graczy się troszczą i potrafią ogarnąć każdy konflikt. Wiele ciekawych innowacji, które są wprowadzane potrafią cieszyć oko i ten następny update który się szykuje :) 

Pozdrawiam Loco :)

#5 9dawid8

9dawid8
  • Uzytkownik forum
  • 4 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 02:16

Z tym wszystkim to jest tak, że jak wejdziesz to utkwisz po uszy jeżeli tylko grałeś(aś) w czasach 2008-2011/2012. Serwer przypomina w dużej mierze stare dobre czasy - choć z nowymi innowacjami. Spędziłem tu powyżej dwóch lat, przechodząc wiele z serwerem - nie jest tak łatwo uciec z tego serwera (nie na stałe, zawsze powrócisz). Po zagraniu, po kilku tygodniach - rodzi się w Tobie sentyment, chcesz powrócić - zagrać z tymi ludźmi, których tutaj poznałeś(aś). Uwierz mi, jest ich wielu - wielu ciekawych i wspaniałych ludzi, którzy budują ten serwer. Niekiedy można się irytować na niektóre działania ale warto spojrzeć też na plusy idące z tego, że poznałeś(aś) ten serwer, poznałeś(aś) tych ludzi. To wszystko rodzi się ku jednemu, serwer ma naprawdę prawdziwy potencjał - powoli stara się go wykorzystać w pełni. Dwa lata mijają tutaj jak mrugniecie okiem. Opinia o serwerze sięga różnych - jedni mówią o nim dobrze, inni nie. Pamiętajcie by zbudować ją osobiście - nie przez pryzmat innych osób, które nie zawsze powiedzą całą prawdę. Czy warto tutaj zajrzeć i zostać na dłużej? Zdecydowanie TAK. ;)

Ja poznałem, pozostałem na dłużej. Przerwę od serwera zrobisz ale nie uciekniesz trwale od niego. ;)

#6 meriks

meriks
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 20:18

Polecam bardzo mocno gram prawie od początku i aż ciężko się oderwać atmosfera przyjemna i można sobie fajnie w komputerek pograć, złych przeżyć związanych z serwerem nie mam i nie zachorowałem na jakąś chorobę psychiczną przez dwa lata więc serwer godny polecenia ;*

#7 RobotNaBani

RobotNaBani
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów
  • MiejscowoścWarszawa

Napisano 17 styczeń 2017 - 02:07

Serdecznie nie polecam. Clown Fiesta pora zacząć, od razu mówię, że nie odpowiem na nic z tego tematu bo zaraz armia tego pseudolka zrobi na mnie najazd ;)
Zaczynamy cyrk.
Na serwerze pograłem dwa lata i w sumie tylko z jednego powodu - możliwości odwalania. Administracja, caluteńka wraz z zarządem nie ogarnia tematu RP i ich quality ogranicza się jedynie do użycia narracji, a gdy pojawią się na serwerze, raczej biegają sobie po mapie bądź jeżdżą sportowymi autkami po mieście. Zarząd, który oczywiście ciężko pracuję... No właśnie, jak to jest z ich pracą? Nijak, podobno robią bardzo dużo i według nich, reagowanie na PW na forum, gdzie gra dziennie może z 20-30 osób zajmuje im kilka dni, a często tydzień... I więcej. No bo przecież kochany zarząd bardzo dużo pracuje, ale czemu na projektach pokroju liczbowego .dev, bądź nawet gdzie gra kilka razy osób więcej a nie kilkanaście, odpowiedzi dostajemy w przeciągu kilkudziesięciu minut, bądź godzin? Ale przeważnie tego samego dnia. Dogadać się z nimi na temat oryginalnego projektu nie sposób, bo wszystko musi być robione pod kratkę jak każdy projekt i żadna organizacja przestępcza się tutaj na serwerze nie wyróżnia niczym konkretnym poza nazwą. Skrypt napadów na bankomat, sklep, bank... I w zasadzie tyle, bo więcej żadna z organizacji nie może robić, a mafia jest jednocześnie syndykatem i kartelem, gdzie gang... Również może być syndykatem pobierając PRACĘ DORYWCZĄ handlarza narkotyków. System cornerów wprowadzony... No właśnie! Fajne, nie? Ymm... Nie do końca. Dlaczego? Bo trzeba jeździć od godziny XX wieczorem i szukać botów, które się gdzieś pojawiają. Co dalej? Dany bot chce coś kupić i przy okazji... Sprzedać. Wtf?! Logika w.... Żopie. Dlaczego? Tłumaczę: potencjalny sprzedawca narkotyków, który jeszcze oferuje ten narkotyk swojemu sprzedawcy jest zagrożeniem i konkurencją, gdzie więc jest tutaj sens? Odpowiedź brzmi: Nigdzie. Wystarczy wejść na forum serwera i sprawdzić sugestie, które tam leżą. Przecież zarząd ciężko pracuje... Dwa lata nad jedną sugestią? Można i tak, kasyna nadal czekają. W sumie to nawet fajnie im wychodzi to, że chcą coś zrobić ale będąc na siłę oryginalnymi psują wszystko, bo robią to po prostu kolokwialnie mówiąc chujowo. Na serwerze jest masa odwalaczy i zapewniam wszystkich ogarniętych graczy, powtarzam OGARNIĘTYCH, nie pogracie tutaj quality rp bo tacy gracze tu nie istnieją. Regulaminy są skonstruowane jak największy syf, który nic nie ujednolica i nic tak na prawdę nie wnosi do gry, każdy go praktycznie łamie, nie mówiąc o grze podstawowych organizacji tj. LSPD i gęki. No właśnie... Przytoczę wam dziennie sytuacje, jedziecie sobie przez south central swoją mananką, nie macie nic wspólnego z półświatkiem przestępczym, ale oddział Gang Unit i tak was zatrzyma i przyłoży was do gleby, mierząc M4'ką w plecy. Powód? Mają zezwolenie na wykonywanie rutynowych przeszukań, bez powodu tak o. Co za tym idzie? W gangu nie pograsz, bo codziennie po zaakceptowaniu projektu masz wjazdy FBI, którzy z daleka niczym ninja robią zdjęcia twojej dzielnicy aparatami. Tak trochę jak w zoo, tylko że tutaj próbują się bawić w Assassin's Creed. Hmm... Dużo w sumie tego jest, ale przejdę, oj przejdę dalej. Byłem w administracji. Totalny syf i brak zorganizowania, administratorzy nie mają do siebie kontaktu, nie ma żadnej konferencji na jakimś programie zewnętrznym, a kontakt z zarządem jest cholernie utrudniony bo na kilka spraw nagłych odpiszą po prostu za dzień, za dwa, za trzy. Administratorzy nie mają praktycznie żadnych praw by nakręcić rozgrywkę w grze. Eventy? Gdzie tam, jedyny event spotykany tutaj, to wyścig i impreza w klubie z konkursem na najlepszego tancerza, na zmianę. Celebrity project? Gdziee tam, robbery project zerżnięty z .deva, ale przecież serwer chce być oryginalny. Pasek głodu? Kolejny zerżnięty skrypt, ale co śmieszniejsze, żeby uzupełnić 1/4 musisz zjeść 10 batonów. Gospodarka? Spierdolona po całości, gracze czują się jak na Misiaku handlując w 100.000$ co najmniej, majątkiem możemy tu nazwać dopiero rzeczy warte co najmniej 2,000,000$. Istnieje również spotykana Bentrum-Mafia, a co śmieszniejsze... Stanowi połowę serwera i bawi się w pseudo gangsterów, bo pojawiają się czasami na SC, prowokują zgp i gangi, a potem spierdalają dzielnie do centrum, w którym wyzywają i poniżają każdego, bo przecież gangster nie pójdzie na policję. Na serwerze nie ugracie żadnej akcji bez kłótni, to wam zapewniam. A jeśli takowa się znajdzie, to tylko dlatego, że uznacie iż nie ma sensu kłócić się z bezmózgiem, dla którego ostrzał do BW z broni kalibru M416 w uciekającego czarnucha przed przeszukaniem jest normą i całkiem realistyczne. Co więcej, używanie karabinu snajperskiego przez organizacje porządkowe jest całkowicie legitne i powinno się tak grać. Szczególnie, gdy trwa napad na bank i lider LSPD przylatuje helikopterem lądując na środku autostrady, a potem wyciąga karabin snajperski i wali do każdego, nawet przeciętnego cywila, który się tam znalazł bo przecież "OBOK BANKU SĄ TYLKO PRZESTĘPCY". No ale po co używać megafonu i prosić każdego o opuszczenie terenu, prawda? Co z tego, że tam są zakładnicy... Ludzie grający tutaj jak już wspomniałem, nie mają żadnego poziomu i niestety prędko go nie nabiorą. Spytacie teraz pewnie niby dlaczego? A to proste, ponieważ administratorzy też nic nie ogarniają i pół dnia wolą spędzać na postaciach IC, a ich znajomość RP ogranicza się do rozróżnienia DM, narracji i wpisywania komendy /jail.

Spójrzcie nawet na osoby wyżej komentujące, panna "Misia787" lider LSPD, który liże teraz dupkę dla administracji, bo leży złożone podanie na moderatora serwera.
9dawid8, hm... Może po prostu zostawię tu kilka filmików jego autorstwa?

Promo serwera idealne, nic dodać nic ująć. Dodam, że na tym pierwszym filmiku gdzie sobie odwalają, możemy zauważyć dwóch administratorów, którzy oczywiście faworyzowali do końca grę naszego dawidka, który powyciągał ostatecznie całą zbrojownie frakcji i rozdał ją gangom, żeby broniły go przed zatrzymaniem FBI :)

Pozdrawiam Loco :)

A teraz proszę wejść na serwer i zobaczyć ostatnie posty Loco, który również jak poprzedniczka jest liderem, również złożył podanie na moderatora i również przylizuje się zarządowi serwera, a więc wystawiając taką opinię pokazuje, jak bardzo mu na tym zależy. Gdzie ten poziom? Ja go nie widzę, przy 15 osobach? Kiepsko trochę.

Polecam bardzo mocno gram prawie od początku i aż ciężko się oderwać atmosfera przyjemna i można sobie fajnie w komputerek pograć, złych przeżyć związanych z serwerem nie mam i nie zachorowałem na jakąś chorobę psychiczną przez dwa lata więc serwer godny polecenia ;*

3/4 gry odwalanie, poleciał z banem w grze i na forum jeśli mnie pamięć nie myli, więc teraz walczy zapewne o przywrócenie go :) Może mam przypomnieć grany przez niego Jihad, który napierdalał we wszystko co popadnie, lub 1/4 grę która została, czyli bentrumowanie i odwalanie. A no tak, była też gra w gwardii narodowej, a po CK jego postać dziwnym trafem nabierała poprzednich danych osobowych, wspomnień itd.
Co tu dużo mówić? Wejdźcie na serwer i sami zagrajcie, ale nie zdziwcie się... Czemu? Każdy na początku chciałby ogarnąć środek transportu, prawda? Na początek dostajemy 1900$. A teraz zaczyna się najlepsze: Telefon kosztuje 3000$, a najtańszy rower jeśli mnie pamięć nie myli, coś około 5000$. Jak mówiłem, gospodarka jest zjebana po całości. Żadnego projektu lombardu, czy pawn-shopu nie znajdziecie. Dlaczego? Bo nie ma skryptu i administracja nie pozwala na takie coś, oraz nie chce go teraz tworzyć, ale serwer stoi już dwa lata... No właśnie, jedyne czym się szczycą, to że są długo na scenie. A ile mają graczy? Max slotów 60, gdzie graczy było tyle może raz w życiu? Serwer utrzymuje aktualnie średnią 15 graczy, wooohooo. Do pewnego czasu przez rok można było grać tylko organizacje OFICJALNE PRZESTĘPCZE. Tak jest, OFICJALNE PRZESTĘPCZE, Grove Street Gang, Front Yard Ballaz, Los Santos Vagos, La Cosa Nostra, Yakuza. I nic innego nie było możliwe, nawet pod skryptem po prostu danej organizacji. Chcielibyście jednak przyjść na projekt i coś fajnego ugrać, macie pomysł, aplikacje i ekipę. Dostaliście akcepta, pora na przyznanie itemów na start, jakiś interior chociażby... Guzik! Na interior musicie zapracować, tak jak na wszystko inne. Nie dostaniecie nawet głupiego colta, bo każda postać zaczyna tu od zera. I nie, nie ma postaci fabularnych, że zaczyna z czym innym, bądź z małym dopływem gotówkowym, nie ma zmiłuj serwer jest QUALITY-RP. Joke i to w chuj. Byłem przez jakiś czas również i opiekunem org. przestępczych. Tyle pomysłów się przelało, że najwyraźniej zarząd po prostu tego nie ogarnął. Dlaczego? Bo nic nie zostało wprowadzone. Do serweru testowego, gdzie wprowadzali nowy skrypt dla półświatka przestępczego nie miałem dostępu, tylko do testów brali zwykłych graczy, żeby to oni oceniali. Co w momencie, gdy ktoś zrobił organizację i się rozpadła? Nic, musiałem NA SIŁĘ szukać liderów, no ale zaraz ktoś mi wypomni, że przecież ja też nie byłem doskonały. Fakt, wypomnieli mi to i mieli rację. A wiecie kiedy? Kiedy odszedłem ze stanowiska opiekuna, ale gdy na nim byłem to jakoś NIKT nie miał zastrzeżeń, a problemy pojawiły się gdy wyleciało ziarno prawdy na serwer i napisałem nawet w pierwszym poście, że tylko kończę karierę bo nie podoba mi się współpraca, nie chcąc robić burd w temacie. Jaka była odpowiedź? Atak zarządu na moją osobę, bo główna administratora nie wytrzymała presji, JAK TO?! ONA MOŻE BYĆ NIEIDEALNA?! NIEMOŻLIWE! A jednak. Od 2014 roku zmienia się tylko skrypt, bo o graczach można by gadać, a dokładniej o tym jakich to zjebanych pomysłów na grę nie mieli i ile to debilnych kwestii na OOC się nie prześlizgnęło. Więcej na serwerze pograłem OOC, niż IC, ba IC nic nie ugrałem bo nie ma tu dobrych graczy i nie będzie z takim podejściem. To nie jest zwykły serwer, ten serwer ma własny świat jak eleska, która przynajmniej świeci dobrym poziomem rozgrywki, czego tutaj doszukać się nie da. Wchodząc na serwer czujesz niesmak, który pozostaje do końca. Jedyne za co mogę podziękować administracji, to za możliwość odwalania tutaj, bo było na prawdę fajnie spawnić sobie digla sobkiem i rozpierdalać pół centrum :)
Dziękuje. A, proszę tego nie usuwać kunik2002, moderatorze który również lizał dupkę, bo na wypadek zrobię screen tego postu :)

ale mimo to nie pozwalamy na odwalanie

XD wybaczcie, musiałem :)

@Edit: Dla ciekawskich, zarząd od razu po moim poście próbuje ratować się na shoutboxie stosując się oczywiście do kłamstw i oczerniania. Jasno określiłem administracji, że system kornerów jest słaby i zadeklarowali mi (zarząd), że zostanie zmieniony. A podesłanie sensownych cen narkotyków było moim miłym gestem :)
PS. Czytać trzeba od dołu screenshota, będą trzy, więc je oddziele sensownie.
jCYMynu.png

XXX
XXX

XXX

BViKSAW.png
XXX
XXX
XXX
rk7layL.png

Zapraszam do lektury.
Legenda:
Kolor żółty - lider

Kolor czerwony - zarząd

Kolor biały - gracz.
@Edit2: Jeśli w ogóle administracja tutaj odpowie, spodziewam się czegoś w stylu oceniania mojej osoby i zachowania, bo skoro mam banicję to nie powinienem się według nich wypowiadać w ogóle o serwerze. Niby czemu? Robię to bo... Po prostu mogę? Chyba tak. Wracając jednakże do tematu, droga administracjo, zróbcie rachunek sumienia i zamiast ukazywać swą dumę i wyimaginowaną wyższość względem mojej osoby, może posłuchajcie własnych rad, które tak płynnie mi wystawialiście i oceńcie pierw siebie, zamiast kogoś innego? Spodziewam się również ataku od pojedynczych użytkowników - jeśli takowego nie będzie, to aż się dziwie, bo wyczuwam tutaj rajd niczym gimbusów na grupy fejsbukowe. Do odwalania na serwerze przyznaję się otwarcie, kontakty z administracją tj. po prostu "koleżeństwo" (internetowe, woah) pozwoliło mi tu na oooogrom zabawy, za który mogę wam podziękować.
PS. Wszyscy jesteśmy hipokrytami, wypominając komuś hipokryzję wypominasz mu też człowieczeństwo droga Emilio, to jest najlepszy argument jaki jesteście w stanie wystawić. "Bo skoro on mówi, że to jest złe a robił robił to, to, to to znaczy że on jest hipokrytą ii i i i to jest złe." Nie :)

#8 Admin

Admin
  • Administrator
  • 674 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 07:45

Hej, tak sobie czytam.. Wczoraj weszlismy na serwer z Rogatkiem, aby sprawdzic serwer przed recenzja. Dla mnie, niegrajacego juz 3,5roku to duza przepasc, lecz muzyka na wstepie mnie... To juz w artykule dzisiaj.

Ogolnie na wejsciu spotkala nas interakcja- przebiegla w miare dobrze- opowiem o tym tez w artykule.

Fajnie ze ludzie zwracaja uwagi do biezacych potrzeb, ale to jest GF, tak sie gralo kiedys :D scisle okreslone grupy (12 bodajze) i.. No dobra, bo streszcze tutaj dzisiejszy artykul.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#9 Mini.

Mini.
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 14:13

A ja natomiastam mam dużo do powiedzenia o tym serwerze lecz jak zawsze na telefonie nie będę się rozpisywał. ROBOT teraz chce udusić serwera ale naprawdę nie czytajcie jego wypowiedzenia bo zal po prostu. Gdy nie dostałby bana za te wszystkie odwalania to by po prostu opisywał cały dzień dobre funkcje blrp. Jako, iż ja gram od 2k15 rok to podwineła mi się noga i dostałem 1 bana wtedy w grudniu. Zrobiłem 1 konto, potem 2 i się tak jakoś zaczęło ze dostawałem bany za BE i MK. Sami pomyślcie, nie raz kupowałem konto super premium i płaciłem pieniędzmi z Realu bo zależało mi na serwerze. Jakimś przypadkiem od 2015r dostałem bana i do tej je dostawałem i można powiedzieć że nie dostanę. Lecz ja nie poddam się, to jest mój 1 i najlepszy serwer Role Play. To na nim wszystkiego się nauczyłem, poznałem przyjaciół itp. Choć dostaje te bany ja nadal chce grać. Juz nie robię ani Be ani MK spory czas tylko czekam z pół roku i napisze odwołanie a wierzę że szanse dostanę. Polecam ten serwer bardzo serdecznie bo naprawdę warto na nim grać. Pewnie jak każdy serwer ma swoją dobrą stronę jak i złą ale warto. Administracja - H@ i vH@ ma swoje prywatne życie i tak się nim zajmuje jak dzieckiem. Napewno nikt tyle nie zajmuje się forum jak ona, bo szczegolne podziękowania dla Emily_Castillo (Miki) Oczywiście jak i Henrego, Zabka, Xenowskiego oraz całej administracji. Życzę wam więcej graczy bo to jest tylko jedyny minus, a serwer od net4game jest 100 razy lepszy czego doznałem na własnej skórze. Pozdrawiam - MINI / Mode / iPhone / Maniekk888al itp. Życzę powodzenia :)

#10 Mini.

Mini.
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 14:24

Nikt

A nie mówiłem? XD

Nikt nie czyta twojego zajebanego komentarza bo szkoda czasu na Ciebie. Przepraszam za słownictwo, ale dzieciak co ma 13 lat nie powinien na takich serwerach grać.

#11 meriks

meriks
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 16:45

Roboto no to się rozpisałeś.

Skoro dostałeś bana to trzeba przecież popsuć reputacje serwerowi! Ależ to dorosłe!

Odniosę się tylko do paru rzeczy które bolą mnie najbardziej bo na reszte wypipkane mam.

Jeżeli potrafisz sformuować DOBRE PW, to odpowiedź dostaniesz po max 10 minutach (Wiem, bo tak się pochwale że potrafie, a co)

Przez moją gre przewinęło się sporo odwalania, ale zwykle robiłem to w zaciszu mojej ekipy której to nie przeszkadzało i wspólnie że tak to ujmę bawiliśmy się na TeamSpeaku. 

Poleciałem z banem w grze pare razy, ale gram sobie od nowego roku legitnie jakbyś chciał zauważyć, a na forum bana nigdy nie miałem nie wiem skąd to wytrzasnąłeś, POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O TAKICH RZECZACH BO CIĄGLE NA BE JESTEŚ XD

Co do mojego Jihadu nie ma żadnych zastrzeżeń, odwalania nie było a przez ponad miesiąc prowadzenia organizacji zrobiliśmy tylko jeden DM na wrogą organizacje więc nie wiem gdzie napierdalaliśmy do wszystkiego, zabawny jesteś, w sumie sam pisałęś że jest super gra i przyznawałeś nam co tydzień 8/10 :DDD

Napisałeś o bentrumowaniu, to co, nie można już pograć w centrum? Role Play = South Central? Zajebiście!

O tym rzekomym CK a następnie odnowieniu wszystkiego sprawa była omówiona z administracją i poprawnie wszystko zostało odegrane, SAM O TYM WIESZ BO BYŁEŚ ZAMIESZANY W SPRAWE MOJEGO CK.

Tak krytykujesz ten serwer a mimo wszystko cały czas lecisz na BE i grasz sobie, HIPOKRYTO (musialem tego uzyc bo mowiles zeby nie uzywac h3h3) :)))))))))))

#12 Mini.

Mini.
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 16:52

Brawo Meriks. Robot, zatkało Ci paszcze, czy nadal masz coś do dodania? Radzę abyś poszedł posłuchać tego czarnego rapu i elo. A tak ogólnie, to tutaj wypowiadają się sami gracze i mówimy tylko na kogoś i no. Dlaczego mamy bana. Przestańcie psuć im ta prace bo każdy ma robota w dupie a tu się nie kłóci tylko gracze mają się wypowiadać. Nara :P

#13 RobotNaBani

RobotNaBani
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów
  • MiejscowoścWarszawa

Napisano 17 styczeń 2017 - 16:55

lecisz na BE i grasz sobie

gram? XD

Przepraszam za słownictwo, ale dzieciak co ma 13 lat nie powinien na takich serwerach grać.

autodiss, odważnie. Skończyłeś w ogóle trzynaście lat?
Tak jak napisałem wyżej, brak konkretnej odpowiedzi na zarzucone argumenty, a jedynie obraza mojej osoby. Typowy rozwój sytuacji, ojj boli dupka boli. Nie ma na co odpowiadać, wyciągnęliście z mojego tekstu po zdaniu i nagle chcecie się pokazać w dobrym świetle dla administracji, bo możecie mieć z tego korzyści, a prawda jest taka, że gracze quality-rp omijają ten serwer szerokim łukiem po tym, jaką ma opinie. Pograć można, jedynie z bentrumami, bo gdy grasz w jakiejś organizacji i doprowadzisz do interakcji jednej z nich z drugą, to nagle zaczynają się kłótnie prowadzone przez pół godziny, a kończone sformułowaniem: "akcja odwołana".
Zero argumentów, próba pociśnięcia i zwyzywania mnie. Jeśli nie zostaną ukarani punktami na tym forum, to się załamię postanowieniami moderatorów.

Nara :P

Nara.

@Edit: Teraz tak wszyscy ładnie pięknie wyzywają, a jak na serwerze grałem to lizaliście mi dupę aż miałem kałużę pod sobą i było "ej robot weź sprawdź" "ej robot, weź coś tam" "ej robot, weź mi pomóż z apką" "ej robot, weź oceń" "ej robot..."
Mam też przypomnieć ile razy chcieliście, żebym za was napisał aplikację? :)

@Edit2: Nadal podtrzymuję wersję, że administracja odniesie się tylko do mojej osoby, a nie do argumentów przedstawionych w poście wyżej.
Peace.

#14 Mini.

Mini.
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 17:20

Robot a ty mi lizałeś ptaka a nie dupe ogólnie. Koniec tematu bo robot płacze a nikt nie wykazuje teraz swojej opinii o serwerze tylko się kłóci.

#15 Admin

Admin
  • Administrator
  • 674 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 17:41

Robot a ty mi lizałeś ptaka a nie dupe ogólnie. Koniec tematu bo robot płacze a nikt nie wykazuje teraz swojej opinii o serwerze tylko się kłóci.

To albo prowokujesz albo chcesz skończyć temat.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#16 Ratched

Ratched
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 00:15

Serwer na pewno jest godny uwagi. Opinie wśród graczy jak widać są różne, jednak najlepiej wejść i wyrobić sobie własną ;)

#17 Baka

Baka
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 01 luty 2017 - 21:42

Do tej pory będąc częścią community serwera śmiałem się z komentarzy pod reklamami serwera, utwierdzałem się w przekonaniu, że większość jest fejkowa, aż do momentu kiedy po napisaniu skargi na jedną osobę z serwera dostałem bana z powodem "BE Rogger", nie wiedząc o co chodzi, postanowiłem zastosować się do krótkiej instrukcji która mi wyskoczyła "Zostałeś wyrzucony z tego forum. Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum jeżeli chcesz wyjaśnić tą sytuację." właśnie z tego powodu, wyczyściłem ciasteczka i stworzyłem nowe konto w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji przy okazji prosząc o jakikolwiek dowód i jaśniejszy powód zbanowania mojej persony, nie uzyskałem żadnej odpowiedzi oprócz kolejnego bana z powodem "BE Rogger", gratulację..

#18 #Comandosik

#Comandosik
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów

Napisano 10 luty 2017 - 21:11

Stary fajny GF :wub:  Grałem na serwerze jakiś czas temu i osobiście mogę go polecić. :) 

#19 serek550

serek550
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 18:04

dlugo sie trzyma, pozdrawiam

#20 BLRP

BLRP
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 21:22

Warsztat i tuningowanie pojazdów
System tuningu przeszedł drastyczną zmianę. Zmienił się interfejs oraz podgląd komponentów. Teraz jest on wygodniejszy i milszy dla oka, dzięki czemu będziecie mogli łatwiej dobrać odpowiadającą Wam część.  :) Wraz z aktualizacją uzupełniony został również o brak niektórych komponentów do pojazdów takich jak Blista Compact, Emperor oraz Blade. Wygląd warsztatu również uległ zmianie i został on odświeżony, a konstrukcja poprawiona. Poczyniliśmy kroki przeciwko zapadaniu się pojazdów wewnątrz, a podnośniki znajdujące się w obiekcie zyskały nową funkcjonalność - mechanik może nimi sterować za pomocą klawisza Y. Ceny w warsztacie nie uległy zmianie.

Pomysły graczy
Zgodnie z Waszymi sugestiami, które pojawiły się w ostatnim czasie na forum dokonaliśmy parę drobnych zmian, mianowicie:

-> Pogoda - będzie dla Was łagodniejsza. Wzrosła szansa na wystąpienie słonecznej pogody, zaś w przypadku wystąpienia deszczowej i burzowej - na jej szybszą zmianę na inną.

-> NIE dla metagamingu - usunęliśmy informację na temat właściciela domu z pickupu przed nim. Znikła również informacja na temat prac w dowodzie osobistym. Oba działania mają na celu zmniejszenie metagamingu.

-> Animacje - w sumie 67 nowych animacji do Waszej dyspozycji, w tym te wymienione przez Was na forum. Kompletne informacje na temat zmian w animacjach oraz więcej informacji na temat aktualizacji znajdziecie w changelogu (http://blrp.pl/forum...wtopic.php?t=13).

Przypomnienie
Co tydzień na naszym fanpage (https://www.facebook...erLifeRolePlay/) zamieszczany jest screen tygodnia (http://blrp.pl/forum...opic.php?t=9954) nadsyłany od Was. Cały czas czekamy na Wasze pracę.  ;)  Na forum została otwarta rekrutacja na moderatora serwera. Jeśli uważacie, że nadajecie się na to stanowisko i chcecie spróbować swoich sił zachęcamy do wzięcia w niej udziału!

WarsztatTuning.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników