Skocz do zawartości

Zdjęcie

Better Life Role Play

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 belendzior

belendzior
  • Uzytkownik forum
  • 61 postów

Napisano 4 tygodni temu

polecam duzo lepszy niz ten kreujacy się na profesjonalny smrod co ciągle wychodzi

#42 BLRP

BLRP
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 3 tygodni temu

Nowy system broni
W dzisiejszej aktualizacji wprowadzone zostały znaczne zmiany w systemie broni. Co one obejmują? Przede wszystkim podział broni na broń i amunicje (oba osobno), dzięki czemu nie są już od siebie zależne w przypadku chowania, przekazywania i innych operacji. W związku z powyższym wszystkie bronie, jakie były posiadane przez postacie, ulokowane w domach lub pojazdach zostały usunięte za co przepraszamy, ale niestety było to konieczne. Zmienił się także sposób wyciągania oraz chowania broni, a w związku z tym pojawiła się nowa regulacja w regulaminie z którą prosimy się zapoznać. Warto dodać, że ta aktualizacja wyeliminuje na dobre bug, który powodował znikanie broni.

Co nieco o limitach
Każda broń możliwa do pozyskania w grze posiada teraz swoją wagę. Ma ona celu ograniczenie tak zwanych terminatorów, którzy noszą przy sobie po jednej broni z każdego możliwego rodzaju. Waga broni została wypisana na niebiesko (/g) i nie może przekraczać 6. Amunicja została podzielona na typy zgodnie z jej przeznaczeniem i wprowadzony został limit jaki można posiadać przy sobie. Duże bronie takie jak karabiny, shotguny i tym podobne zostają przyczepione do postaci. Pozycje broni można regulować za pomocą nowej komendy /opcje.

Co więcej?
Organizacje przestępcze muszą koniecznie zapoznać się ze zmianą systemu zamówień - został on bowiem przekształcony na podobieństwo domu aukcyjnego. Odświeżona siedziba rządu czeka na burmistrza - w Urzędzie Miasta wyremontowane zostało piętro rządowe oraz aula. Powstało również specjalne, boczne wejście. Szczegółowy opis aktualizacji znajdziecie w changelogu. Zachęcamy do zapoznania się z nim bowiem nie wszystkie zmiany zostały tutaj opisane.

Bronie.gif

#43 XXFlow

XXFlow
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 2 tygodni temu

Forum jest straszne... A serwer ujdzie.

To jest moja opinia.

#44 Bester

Bester
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 5 dni temu

Szczerze, wszedłem i wyszedłem. Nie przypadł mi do gustu.

#45 Helo

Helo
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów
  • MiejscowoścHello

Napisano 2 dni temu

i attach for wan it wek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników