Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH]multiSantos.pl - Wracamy w wielkim stylu!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Proves

Proves
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 21:13

V9jnCrU.png

Witamy ciepło gdyż jest zimno za oknem na multiSantos. Postanowiliśmy wrócić na scenę Role Play po dwóch latach przerwy z nowymi ciekawymi pomysłami i jeszcze większym zaangażowaniem w tworzony serwer z myślą o graczach, którzy bardzo chcieli powrotu owego serwera na scenę RolePlay. Nasza ekipa wróciła do kontaktu ze sobą po dwóch latach przerwy i wspólnie postanowiliśmy wdrożyć "pomysł i plan" w życie i oto jesteśmy z powrotem! Administracja, to niezwykle utalentowane osoby, znające się na rzeczy i z bardzo miłym charakterem. Będziemy zwalczać szkodliwy dla rozgrywki klimat zarówno na serwerze, jak i na forum. Czy jesteś na to gotowy? Główna rozgrywka będzie w Palomino Creek, które zostało bardzo ciekawie zaprojektowane początkowo przez firmę Rockstar, a następnie zmodyfikowane przez nas. Chcemy stworzyć unikalne miejsce gry dla graczy o unikalnym wyglądzie i jeszcze lepszym klimacie. Nie chcemy być postrzegani jako kolejny pseudo ciekawie zapowiadający się projekt, który po starcie straci swój urok. My, jako zarząd jesteśmy już doświadczeni i mamy nadzieję, że przywitacie nas na serwerze tak miło, jak i na forum.

W skład naszego zespołu wchodzą:

​1. Volteq - Główny założyciel i pomysłodawca projektu multiSantos, webmaster. Nadzór Teamu.

2. BENG231 - Programista serwerowego skryptu.

3. Michał - Programista serwerowego skryptu. Nadzór biznesów.

Kilka słów na temat miejsca rozgrywki.

Dlaczego akurat Palomino Creek, stwierdziliśmy że to najbardziej odpowiadające miejsce pod względem powierzchni na dobry początek do rozwijania serwera RolePlay, lecz to nie będzie jedyne miasteczko lub też miasto, które będzie odgrywało ważną rolę w naszym życiu społecznym. O tym w późniejszym czasie.

Palomino Creek – miasteczko położone we wschodniej części hrabstwa Red County, w stanie San Andreas. Jest to też największe miasteczko w całym hrabstwie. Znaleźć tam można jedną plażę. Miasto jest piątym największym miastem w grze po: Los Santos, Las Venturas, San Fierro i Fort Carson. Koło Palomino Creek biegnie autostrada łącząca Los Santos z okolicami Montgomery. Znajdują się na niej 2 węzły autostradowe umożliwiające zjazd do Palomino Creek.

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego forum, które zostanie za parę minut otwarte w celu waszego zarejestrowania. Oczekujcie na więcej informacji o multiSantos na naszym Fan Page https://www.facebook.../multiSantosLS/ zachęcamy do lajkowania!

W kolejnym newsie dawka informacji na temat skryptu!

#2 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 22:27

Ten serwis istnieje od 2011, sam zaczalem grac jeszcze wczesniej a jakos o Was nie slyszalem. Skad wroviliscie? Dlaczego wrociliscie - analogicznie- dlaczego upadliscie?? Co wniesiecie nowego oprocz tej "innowacyjnosci" i "klimatu", ktory rzekomo wnosi kazdy projekt?

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#3 Vraint

Vraint
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 22:43

Ten serwis istnieje od 2011, sam zaczalem grac jeszcze wczesniej a jakos o Was nie slyszalem. Skad wroviliscie? Dlaczego wrociliscie - analogicznie- dlaczego upadliscie?? Co wniesiecie nowego oprocz tej "innowacyjnosci" i "klimatu", ktory rzekomo wnosi kazdy projekt?

Każda odsłona projektu zaczynała się zawsze w tym samym gronie. Niestety, poprzednie odsłony upadały przede wszystkim dlatego, że każdy w zarządzie chciał aby serwer był sukcesem. Bywały kłótnie - bo każdemu zależało aby wyszło perfekto. Teraz wracamy po dłuższym czasie. Obiecaliśmy sobie, że nasz serwer będzie przede wszystkim stabilny i trwały. W tym momencie dopieszczamy panele, moderujemy forum ale jestem pewien że wyrobimy się w terminie. Skrypt jest w rękach profesora w tej dziedzinie, więc czego chcieć więcej?

#4 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 110 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 11:50

Witamy ciepło gdyż jest zimno za oknem na multiSantos.

:) ...

No, ale dobrze że na sampie znowu powstaje dużo serwerów. Podoba mi się to

#5 Brother

Brother
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 13:11

Polecam serdecznie projekcik.

#6 Max

Max
  • Uzytkownik forum
  • 68 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 15:41

Kto w ekipie, dobrze pamiętam, że był jakiś Bartek, dobry webmaster?

#7 lordhere

lordhere
  • Uzytkownik forum
  • 31 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 22:08

Dawno jakiegoś pseudo-rp nie było.

#8 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 12:19

Powinniście otrzymać laur największego pseudola 2017.

#9 Proves

Proves
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 12:30

Powinniście otrzymać laur największego pseudola 2017.

Masz ból dupy przez to że twój projekt upadł, chociaż wcale nie wystartował? (Mowa o vlc - pseudol wszechczasów z panelami i gamemodem HRV-RP 4.1 , PS. słyszałem że robisz następnego pseudola)....

#10 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 13:33

Masz ból dupy przez to że twój projekt upadł, chociaż wcale nie wystartował? (Mowa o vlc - pseudol wszechczasów z panelami i gamemodem HRV-RP 4.1 , PS. słyszałem że robisz następnego pseudola)....

Nie, mam beke z was XDDD. Przypominacie mi projekt z czasów honestów. Ten projekt stał na honeście pewnie, ta? http://gtao.pl/<font...-vt85990,30.htm

A tak btw. po co reaktywujecie takiego pseudola?

#11 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 13:48

Nie, mam beke z was XDDD. Przypominacie mi projekt z czasów honestów. Ten projekt stał na honeście pewnie, ta? http://gtao.pl/<font...-vt85990,30.htm

Ciśniesz ludzi, bo tworzą serwer- jaki tworzą, taki tworzą- ale coś robią, tak samo jak Ty kiedyś.

Przygarniał kocioł garnkowi..

perfectSantos.pl
Future RolePlay
qSantos.pl

a te serwery gdzie są?

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#12 bangbang.

bangbang.
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 14:18

Mam dla was przeróbkę honesta, którą robiłem dla multiSantos, ale postanowiliśmy zmienić skrypt na coś lepszego amuse.gif 

Czas wrócić do szkoły na naukę czytania ze zrozumieniem.

Ten skrypt nigdy się nie pojawił na serwerze ;)

#13 lordhere

lordhere
  • Uzytkownik forum
  • 31 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 18:53

Strona cholernie przypomina net4game, poniższy cytat mnie rozbawił, tymbardziej, że macie 46 zarejestrowanych użytkowników.

Wracamy w wielkim stylu! | Nowy lider technologi SA:MP

#14 bangbang.

bangbang.
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 20:27

Strona cholernie przypomina net4game, poniższy cytat mnie rozbawił, tymbardziej, że macie 46 zarejestrowanych użytkowników.

Naczelny hejter SA:MP'a  :wub:

Daj czas, daj rozwinąć skrzydła, dlaczego ludzie tak krytycznie oceniają każdy serwer?

#15 lordhere

lordhere
  • Uzytkownik forum
  • 31 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 21:13

Naczelny hejter SA:MP'a  :wub:

Daj czas, daj rozwinąć skrzydła, dlaczego ludzie tak krytycznie oceniają każdy serwer?

Po prostu własna, subiektywna opinia, chyba tego mi nie zabronisz? Możliwe, że jestem hipokrytą.

#16 bangbang.

bangbang.
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 20:06

Po prostu własna, subiektywna opinia, chyba tego mi nie zabronisz? Możliwe, że jestem hipokrytą.

Opinię oczywiście, że możesz wystawić, nikt Ci tego nie jest w stanie zabronić, ale jeśli już na coś narzekasz to podaj powody, powiedz co można poprawić.

Według mnie taka krytyka jest bardziej efektywna.

#17 lordhere

lordhere
  • Uzytkownik forum
  • 31 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 20:50

Nie jesteście liderami, którzy nawet nie wystartowali. Jakieś 'innowacyjny projekt' byłoby lepsze.

multiSantos Wracamy w wielkim stylu! | Nowy lider technologi SA:MP

#18 Proves

Proves
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 10:29

O5c0L9v.png

Witajcie w kolejnym artykule, dziś opiszemy Wam w małej mierze (celowo) skrypt naszego serwera, ale także pokażemy stare filmy z roku 2014 jak gracze u nas spędzali żywnie swój czas z przyjaciółmi ale także z nowymi poznanymi osobami, nie zabraknie również nowości na naszym forum. Zaczynajmy!

Na początek weźmy skrypt serwera, jest on miły w użytkowaniu ale także bardzo rozbudowany, nie zapomnijmy o tym, że na serwerze pojawi się pewna waluta. Skrypt jest jedyny w swoim rodzaju jak mogliście zauważyć w roku 
2014 podczas gdy nasz serwer działał i chętnie na nim graliście. Skrypt otrzymuje od nas w tym momencie renowację, kilka poprawek również zostało wprowadzonych, w skrypcie jest wprowadzana waluta € po to byście mogli zakupować cenne rzeczy poprzez tą walutę, na przykładzie weźmy kupno obiektów do budynku, jak będzie się to odbywało? Na początek musimy posiadać walutę €, w tym celu przechodzimy do usług płatnych i wybieramy wybieramy rzecz, którą chcemy zakupić, następnie przechodzimy do zakładki wymiana waluty €, wybieramy kupno obiektów za określoną ilość . Gdy już zakupicie obiekty trafią one na wszystkie Wasze postacie, możecie w ten sposób kupować obiekty i korzystać z nich na każdej założonej przez Was postaci. Równocześnie chciałbym nadmienić, iż zostaje oddany do użytku panel usług płatnych, lecz kupowanie z niego będzie możliwe dopiero za kilka dni, kiedy to zaczną nam działać usługi płatne poprzez SMS oraz Przelew O tym Was powiadomimy w ostatnich zmianach oraz w statusie. Poniżej przedstawiamy wizerunek usług płatnych.

O3QYyGU.png

Na forum nie koniec niespodzianek, ostatnio zatwierdziłem propozycję dotyczącą edytowania profilu poprzez kod HTML lub CSS, zostało do dodane i oddane do Waszego użytku, lecz ta usługa jest dostępna tylko i wyłącznie mając konto premium. Wchodząc na mój profil Volteq możecie zobaczyć edytowany kodem html/css profil. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych zedytowanych profili, postanowimy zrobić konkurs na najładniejszy profil użytkownika, ale o tym niebawem! Gdzie można wprowadzić zmiany kodem html/css dla swojego profilu? Klikamy edytuj mój profil na głównym profilu i następnie klikamy dostosowanie profilu w zakładce po lewej stronie.

Ciąg dalszy o skrypcie:

wyscigi.png

System wyścigów - Wyścigi? Dla ścigantów wprowadzamy rozwinięty system wyścigów, teraz jeszcze większe ułatwienie w prowadzeniu
tego typu imprez, organizator wyścigu sam ustala całą trasę razem z startem i metą!

Siłownia - W naszym GameModzie jest oskryptowana siłownia, dzięki której możesz ćwiczyć do woli, poczuj siłę mięśni i zmęczenie po ciężkim treningu, za niską cenę karnetu! Ćwicz na ławce, podnoś hantle, biegaj na bieżni te wszystkie ćwiczenia spowodują u ciebie estetyczną sylwetkę, i dużo siły! Gdy ktoś obok ciebie przejdzie już na pierwszy rzut oka

będzie widział, że jesteś dobrze zbudowany, dzieki napisowi pod nickiem!

umiejetnosci.png

Umiejętności postaci - Szkol się w prowadzeniu pojazdów, umiejętnością posługiwania się bronią palną, pływania i przypakuj trochę! Nasz obecny skrypt, pozwala na naukę podanych wyżej umiejętności, nawiązując do gry InCharacter. Co dzięki temu otrzymam? Nauka prowadzenia z coraz większym poziomem dostaniesz możliwość rozpędzania się do większej prędkości bez utraty panowania nad pojazdem. Trening siły, tutaj oczywiście zależnie od rodzaju treningu, otrzymasz coraz to więcej siły, a co za tym idzie coraz lepszy napis w statusie, aż dojdziesz do "Muskularnego". Nawiązując do posługiwania się bronią, będziesz mógł celować bez tzw. "telepania się ręki", czyli bujania się ekranu. Zmieni się również sposób trzymania broni. Umiejętności zmieniają się przy typach broni, krótkich czy też długich, pamiętaj - zawsze możesz użyć też lasera przyczepianego do broni. Umiejętności, nabywasz poprzez strzelanie na strzelnicy.

Hazard - to następna garść gier, poker? Ruletka? Blackjack? W grach można przebierać bez końca! Posiadamy na serwerze skrypt pokera, który umożliwi Ci grę z innymi osobami przy stole. Stół do pokera będzie mógł być zakupiony przez np. właściciela baru, aby ściągnąć nowych klientów, a starym zaoferować trochę rozrywki. Także nie czekaj, wpadaj do Kasyna lub biznesów, a może to dziś wygrasz swoją pierwszą poważną kasę!

koszykowka.png

System koszykówki - Wprowadzamy ciekawe dla graczy formy rozrywki. Czyli, w wolnym czasie, możecie wpaść pograć w koszykówkę. Na pewno pomoże Ci się to zrelaksować, udostępniliśmy parę punktów dotyczących boisk oraz hale gimnastyczną. Ciekawostką jest tutaj, że możemy spotkać się nawet z drużyną basketballową, to naprawdę sprawia przyjemność, nie musisz używać zbędnych komend. Tutaj użyjesz myszki jak i strzałek, które umożliwią Ci szereg interakcji z innymi graczami, nie musisz być tylko zawodnikiem, sędzia też powinien znaleźć tutaj swoje miejsce.

Ciekawe rzeczy dla frakcji - Jak wiemy podstawowe frakcje typu LSMC nie zawsze były oblegane, my idziemy z pomocą, czas na zmodernizowane tych organizacji poprzez dodanie wielu komend, ulepszenie obiektów frakcyjnych i wprowadzeniu wielu urozmaiceń, teraz będziecie jeszcze bardziej czerpać satysfakcję z gry! Medycy zajmujący się różnymi specjalistycznymi zabiegami, będą mogli użyć wielu medykamentów by wspomóc życie pacjenta jak i wielu, wielu skryptowych wynalazków, które ucieszą nawet najbardziej wymagających graczy. Strażacy i paramedycy uzyskają nowe możliwości.

pozary.png

Systemy pożarów - Przez które można stracić mieszkanie, samochód czy miejsce pracy urozmaicą grę naszych serwerowych strażaków. Paramedycy ratujący nas z codziennego przytłoczenia życia w Los Santos, otrzymają miłe niespodzianki skryptowe dzięki którym ich praca stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Fotoradary - czyli nielubiany przez kierowców, ale za to uwielbiany przez urzędników system zarabiania pieniędzy na ciągle to nowe cele w Los Santos. Oczywiście, jeśli przekroczycie dozwoloną prędkość, to zostaniecie ukarani mandatem z którego zysk przeleje się na konto Urzędu mieszczącego się w Los Santos, no chyba że nie będziecie mieli zarejestrowanego pojazdu.

Poniżej przedstawiamy filmiki nagrane przez naszych wcześniejszych graczy!

Video #1 Link Hot Pursuit #1

Video #2 Link SAN-BUD

Video #3 Link Przemusiowy vs LSPD

Video #4 Link Seville 21st Grove

Video #5 Link EMS safe el Corona

#19 qgames.eu

qgames.eu
  • Uzytkownik forum
  • 32 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 12:14

Nie polecam projektu, wchodzą nam na forum i tworzą gówno burze. Nie wiedzie się wam dobrze, nie? :)

#20 bangbang.

bangbang.
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 20:28

Nie polecam projektu, wchodzą nam na forum i tworzą gówno burze. Nie wiedzie się wam dobrze, nie? :)

O, cześć ! Pamiętacie ? Nie ważne co gadają, ważne że gadają. 

Dziękujemy za promowanie, a wam życzymy pozwu za plagiat :D.

Bo jak na razie to dążycie prosto tą drogą :).

Zapraszamy na forum, nie długo więcej informacji ! :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników