Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zarabiaj prowadząc serwer roleplay!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#21 Soplica

Soplica
  • Uzytkownik forum
  • 37 postów

Napisano 06 luty 2017 - 18:29

Informacja. Bardzo ważnym aspektem dla mnie jest to, żeby osoba, która zdecydowała się napisać miała asa w rękawie w postaci grafika. Na pewno będzie trzeba wykonać logo i baner do płatnych reklam (gtaonline itd). 

Czy jest możliwe podpięcie paneli pod MyBB?

#22 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 06 luty 2017 - 18:50

Nie, chyba, że masz umiejętności i napiszesz je pod stworzony przeze mnie skrypt :) 

#23 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 07 luty 2017 - 08:39

Według mnie oferujesz za słaby serwer dedykowany (albo zwykły VPS?), by postawić dobry projekt z dużą ilością graczy. Pociągniesz na tym może 120 graczy i forum (do tego z lagami).

Polecam soyoustart.pl i maszyna za przynajmniej 150 zł miesięcznie:

https://www.soyousta...y/sys-ip-1s.xml

Ten hosting oferuje bardzo mało jeśli chodzi o pamięć baz danych i innych dość istotnych w projektach specyfikacji.

#24 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 07 luty 2017 - 10:21

Według mnie oferujesz za słaby serwer dedykowany (albo zwykły VPS?), by postawić dobry projekt z dużą ilością graczy. Pociągniesz na tym może 120 graczy i forum (do tego z lagami).

Polecam soyoustart.pl i maszyna za przynajmniej 150 zł miesięcznie:

https://www.soyousta...y/sys-ip-1s.xml

Ten hosting oferuje bardzo mało jeśli chodzi o pamięć baz danych i innych dość istotnych w projektach specyfikacji.

A skąd wiesz, jaki to serwer dedykowany oferuję? Nie wspomniałem z jakiej oferty chcę skorzystać przy wybieraniu go. ZenBox do serwera WWW nadaje się w stu procentach. Odkąd działam na scenie, NIGDY nie trzymałem WWW i serwera gry na jednej maszynie i jakoś Wild-Fox przy wielu próbach ataku pociągnął +/- 150 osób, później spokojnie ponad setkę. Jeśli chodzi o ataki to podobnie Rustic, jednakże troszkę mniej graczy wtedy.  

#25 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 07 luty 2017 - 15:01

Kupowanie osobno serwera WWW + dedyka to tylko strata pieniędzy i trudniej o zabezpieczenia. Nie dziwie się więc skąd później gamemody czy panele takich serwerów lądują w sieci. Pociągnął 150 +/-? Po dłuższym działaniu (większą bazą danych) ciekawe JAK by to uciągał. :P Zresztą, nieważne. Napisałem co uważam za słuszniejsze. Dzielenie projektu na atomy to dodatkowe utrudnienie, skoro silny dedyk daje o wiele większe możliwości i optymalniejszy kontakt gra<->www.

#26 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 07 luty 2017 - 19:23

Jedna zaleta, jeśli uda się powalić dedyka, WWW wciąż będzie czynne. Inaczej w przypadku powalenia forum. Koszta nie odgrywają większej roli :) 

#27 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 07 luty 2017 - 21:09

Odpowiednia konfiguracja dedyka sprawi, że nawet najsilniejszy atak może zaszkodzić jedynie forum, a serwer gry będzie działać, bądź odwrotnie.

Tak czy siak, ja osobiście wolałbym działać na jednym serwerze dedykowanym mając nieograniczone możliwości.

#28 domster

domster
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 09 luty 2017 - 11:59

Kupowanie osobno serwera WWW + dedyka to tylko strata pieniędzy i trudniej o zabezpieczenia. Nie dziwie się więc skąd później gamemody czy panele takich serwerów lądują w sieci. Pociągnął 150 +/-? Po dłuższym działaniu (większą bazą danych) ciekawe JAK by to uciągał. :P Zresztą, nieważne. Napisałem co uważam za słuszniejsze. Dzielenie projektu na atomy to dodatkowe utrudnienie, skoro silny dedyk daje o wiele większe możliwości i optymalniejszy kontakt gra<->www.

Jak skrypt może wyciec do internetu bez znajomości hasła do FTP?

#29 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 09 luty 2017 - 17:46

Chciałbym podkreślić że wiele serwerów za 30zł na Mintshost uciągnęło ponad 100 osób bez większych problemów więc takie twierdzenie jest śmieszne. Wasze kiepskie gamemode'y mając milion linijek tworzą lagi na serwerze, często ludzie zwalają właśnie na Niego winę nie mając pojęcia z czym to się je. 

Moje pytania dot. Twojej oferty:

• Czy warunkiem koniecznym jest użytkowanie Twojego serwera wirtualnego? 
  • Jakie są ew. skutki zerwania warunków umowy?
  • Czy umowa zostanie sporządzona z obustronnym porozumieniem? (Mam na myśli stawianie własnych warunków które miałbyś dotrzymać) 
  • Rozwój skryptu, co przez to rozumiesz? Wiele osób czeka miesiącami na jego aktualizację, niestety wielu skrypterów nie dotrzymuje terminów.
  • Czy obowiązkowym warunkiem jest posiadanie Twojego Gamemode'a oraz Paneli? (Wraz ze znajomym posiadamy Panele stworzone pod IPS oraz skrypt wciąż rozwijany)
  • Czy Ty jako Fundator oczekujesz % zysków z serwera? - Jeśli tak to o jakich mowa.
  • Czy jest możliwość przejrzenia umowy którą planujesz przedstawić potencjalnej osobie? 
  • Czy interesuje Cię współpraca z czymś innym niż serwery gier GTA:SA?

#30 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 10 luty 2017 - 19:53

To postaw serwer za 30 zł i życzę powodzenia jak uciągniesz ponad 100 osób dłużej niż miesiąc czasu.  :lol:  Nie wiem czy wiesz, że w miarę nabierania dodatkowych danych w bazie serwer z czasem wymaga więcej do wykorzystania (ram dla pamięci mysql i innych cache'owanych danych w skrypcie). Tylko co ja gadam - to jasne, że nie wiesz bo piszesz takie bzdury że śmiać mi się chce.

#31 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 11 luty 2017 - 16:08

No to się śmiej i ciśnij dalej gównoburzę- Bywaj.

#32 Soplica

Soplica
  • Uzytkownik forum
  • 37 postów

Napisano 13 luty 2017 - 22:06

Ale ipb to już my musimy kupić?

#33 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 13 luty 2017 - 23:26

Ale ipb to już my musimy kupić?

Ostatnio widziałem lickę za 150PLN do lekkiej negocjacji więc myślę że za 100 by puścił. Myślę że dla taka licencja każdemu kto chciałby prowadzić forum, prędzej czy później się przyda. (Swoją kupiłem za 250zł) 

#34 Admin

Admin
  • Administrator
  • 670 postów

Napisano 13 luty 2017 - 23:55

Kupować od kogoś? Nie zalecane.

Poza tym, kupując samemu masz dostęp do panelu, masz dostęp do aktualizacji, masz dostęp do wszystkich plików- czego chcieć więcej?

ps. a i do supportu, który i tak nigdy nie rozwiąże Twojego problemu w taki sposób, jakby byś chciał  :lol: dlatego chyba powstał polski support invisione

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#35 serek550

serek550
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 20:17

Kiedy start??? :D

#36 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 18:36

Kiedy start??? :D

Oczekuj na informacje, będzie mały rebranding, ale myślę, że uda się dopiąć wszystko na cacy do końca miesiąca. 

#37 serek550

serek550
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 16:42

powodzenia i zrobcie COS INNEGO niz cale to gowno obecne

#38 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 17:38

powodzenia i zrobcie COS INNEGO niz cale to gowno obecne

Co masz na myśli?

#39 Max

Max
  • Uzytkownik forum
  • 68 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 13:00

Ciekawe co Wam wyjdzie, powodzenia. Może świeża Administracja pomoże.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników