Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH]Los Santos Stories

• Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

#21 Vanotek

Vanotek
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów
  • MiejscowoścChicago

Napisano 19 luty 2017 - 15:25

Maszyna tyż...

Akurat twój komentarz tutaj pasuje jak świni siodło, bo ty masz największe doświadczenie w tworzeniu projektów i ich zamykaniu ;)

#22 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 19 luty 2017 - 20:00

Ma więcej pojęcia o stabilnym działaniu projektu niż wszyscy na tym projekcie razem wzięci.

#23 domster

domster
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 19 luty 2017 - 21:03

Akurat twój komentarz tutaj pasuje jak świni siodło, bo ty masz największe doświadczenie w tworzeniu projektów i ich zamykaniu ;)

Beka ale serwery GTD, wytrzymywały większą ilość graczy, a ty hejtujesz go a gdyby nie GTD nie było by jakiś serwerów które podpierdalaja kody z HRV. Ciesz się że masz gdzie grać na tych swoich MsRP. GTD można nazwać ojcem chrzestnym skryptowania w Pawn, więc szacunek się należy.

#24 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 24 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano 19 luty 2017 - 21:06

Akurat w kwestii dobierania maszyny, optymalnego kodowania - mam większe doświadczenie :)

#25 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 19 luty 2017 - 21:07

Beka ale serwery GTD, wytrzymywały większą ilość graczy, a ty hejtujesz go a gdyby nie GTD nie było by jakiś serwerów które podpierdalaja kody z HRV. Ciesz się że masz gdzie grać na tych swoich MsRP. GTD można nazwać ojcem chrzestnym skryptowania w Pawn, więc szacunek się należy.

XD bez przesady 

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#26 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 19 luty 2017 - 21:48

Beka ale serwery GTD, wytrzymywały większą ilość graczy, a ty hejtujesz go a gdyby nie GTD nie było by jakiś serwerów które podpierdalaja kody z HRV. Ciesz się że masz gdzie grać na tych swoich MsRP. GTD można nazwać ojcem chrzestnym skryptowania w Pawn, więc szacunek się należy.

Nie no, lizodupstwo wyczuwam. GTD ma trochę pojęcia, ale bez przesadyzmu.

#27 Vanotek

Vanotek
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów
  • MiejscowoścChicago

Napisano 20 luty 2017 - 15:42

Ma więcej pojęcia o stabilnym działaniu projektu niż wszyscy na tym projekcie razem wzięci.

O stabilnym działaniu to nie możemy powiedzieć, bo maksymalnie jego serwery osiągały po 200 graczy online, tutaj ponad trzysta wchodziło jednocześnie oraz dodatkowo wyszły małe luki w skrypcie - każdemu się takie rzeczy zdarzają, a myślę, że lepsze czekanie tydzień niż jak na harvescie, że bug z hajsem był i nie widziałem tego, ale wiem to z zaufanego źródła.

Wyliż mu bardziej dupsko, normalnie na jelicie grubym pewnie poczuł ślinkę. Jak wspomniałem wyżej, jego serwery osiągały po 200 graczy a na ls-stories wchodziło jednocześnie więcej, plus dodatkowo wyszła luka w skrypcie. Widzę, że masz świetne informacje gdzie gram, chciałeś zabłysnąć, ale nie udało ci się, bo mam tam jedynie konto - przeglądałem ich forum i nic więcej. Mam dla ciebie radę, jak chcesz zabłysnąć to posyp się brokatem..

Akurat w kwestii dobierania maszyny, optymalnego kodowania - mam większe doświadczenie :)

Gdybyś się zainteresował, to byś wiedział, że to nie wina maszyny a problem, że skryptem, może i napisałeś lepszy skrypt, ale największym sukcesem jest utrzymać serwer na rynku a o tobie tego nie można powiedzieć - głupie teksty, że trzymały się po 1-4 miesiące proszę zatrzymać dla siebie

. Oczywiście jest to tylko moja opinia, jeżeli ktoś się z nią nie zgadza, to niech po prostu ten komentarz zleje i tyle, bo zaczyna się niepotrzebny offtopic w temacie serwera.  Miłego dnia.

#28 Raydex

Raydex
  • Developer
  • 13 postów

Napisano 20 luty 2017 - 15:56

ale największym sukcesem jest utrzymać serwer na rynku

To już jest zadanie ekipy, nie skryptera.

#29 domster

domster
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 20 luty 2017 - 20:36

O stabilnym działaniu to nie możemy powiedzieć, bo maksymalnie jego serwery osiągały po 200 graczy online, tutaj ponad trzysta wchodziło jednocześnie oraz dodatkowo wyszły małe luki w skrypcie - każdemu się takie rzeczy zdarzają, a myślę, że lepsze czekanie tydzień niż jak na harvescie, że bug z hajsem był i nie widziałem tego, ale wiem to z zaufanego źródła.

Wyliż mu bardziej dupsko, normalnie na jelicie grubym pewnie poczuł ślinkę. Jak wspomniałem wyżej, jego serwery osiągały po 200 graczy a na ls-stories wchodziło jednocześnie więcej, plus dodatkowo wyszła luka w skrypcie. Widzę, że masz świetne informacje gdzie gram, chciałeś zabłysnąć, ale nie udało ci się, bo mam tam jedynie konto - przeglądałem ich forum i nic więcej. Mam dla ciebie radę, jak chcesz zabłysnąć to posyp się brokatem..

Gdybyś się zainteresował, to byś wiedział, że to nie wina maszyny a problem, że skryptem, może i napisałeś lepszy skrypt, ale największym sukcesem jest utrzymać serwer na rynku a o tobie tego nie można powiedzieć - głupie teksty, że trzymały się po 1-4 miesiące proszę zatrzymać dla siebie

. Oczywiście jest to tylko moja opinia, jeżeli ktoś się z nią nie zgadza, to niech po prostu ten komentarz zleje i tyle, bo zaczyna się niepotrzebny offtopic w temacie serwera.  Miłego dnia.

Może masz rację, skrypt nie był zoptymalizowany dla takiej ilości graczy, nie liże dupska po prostu szacunek się na leży jak dla Raydexa, Kala, Gtd, Czy tam Asterka chociaż co ja porównuję asterka, do ludzi których siedzą w tym od lat.  Ale szacunek się należy dla każdego :)

#30 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 20 luty 2017 - 23:02

Człowieku, ludzie na ten projekt czekają już dobre pół roku. Jakby ekipa miała łeb na karku zrobiliby beta testy sprawdzając wydajność skryptu, zamiast biegać po swoim forum i cudzych wypisując jaki to oni mają zajebisty skrypt i w ogóle będzie wszystko cacy. Teraz są na bardziej straconej pozycji niż im się wydaje, bo na drugim starcie na pewno nie będzie takiej ilości graczy jak na pierwszym, a jak znów im start nie wyjdzie to będą mogli już to zamknąć - chyba, że pasuje im gra z 40 osobami.

Harvesta to ty nie porównuj tutaj, bo tutaj nikt nawet temu projektowi nie sięga do pięt, nawet jeśli chodzi o innowacyjne rozwiązania, które ten serwer wprowadził swojego czasu (piszę tutaj o harveście przed fuzją z eleską, inne to były zwykłe podróby). Bugi na hajs zdarzały się nawet i u Misiaka, więc masło maślane napisałeś, bo to nie trzyma się nijak stabilnej gry na STABILNYM skrypcie, który nie wypierdala się na plery po wejściu 80 graczy. Po fuzji harvesta z eleską na starcie wchodziło jednocześnie 800 graczy i ten niby zbugowany skrypt się tak prędko nie wyłożył.

#31 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 24 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano 20 luty 2017 - 23:13

Skąd masz informację, że wchodziło po 300 osób? Gdy serwer stał w miarę, wchodziło na niego max. 140 osób. To, że na forum siedziało więcej - zawsze tak jest.

Jeżeli chodzi o kwestię maszyny to widać to było na serwerze. Postacie poruszające się od czasu do czasu obrazują w pełni wszystko. Ale co się dziwić, jeżeli administracja zainwestowała całe 50 zł na maszynę i wielki krzyk dlaczego nie chce działać... Maszynę da się kupić w ciągu kilku chwil, ale nie sądzę aby po tygodniu udało im się zoptymalizować skrypt na tyle, by stało się to grywalne.

#32 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 20 luty 2017 - 23:18

Będzie grywalne dla 40 graczy, z małymi lagami ale jakoś uciągną te parę miesięcy.

#33 bluur

bluur
  • Administrator
  • 15 postów

Napisano 21 luty 2017 - 00:48

Skąd masz informację, że wchodziło po 300 osób? Gdy serwer stał w miarę, wchodziło na niego max. 140 osób. To, że na forum siedziało więcej - zawsze tak jest.
Jeżeli chodzi o kwestię maszyny to widać to było na serwerze. Postacie poruszające się od czasu do czasu obrazują w pełni wszystko. Ale co się dziwić, jeżeli administracja zainwestowała całe 50 zł na maszynę i wielki krzyk dlaczego nie chce działać... Maszynę da się kupić w ciągu kilku chwil, ale nie sądzę aby po tygodniu udało im się zoptymalizować skrypt na tyle, by stało się to grywalne.

Widzę, że pan świetnie potrafi dedukować. Cholera, nawet cena serwera.. Szkoda że wszystko nie trafione.

#34 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 24 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano 21 luty 2017 - 10:17

Widzę, że pan świetnie potrafi dedukować. Cholera, nawet cena serwera.. Szkoda że wszystko nie trafione.

A po co tu dedukować skoro Wasza administracja sama podaje takie info, trzeba nauczyć ekipę by nie mówiła o wszystkim każdemu...

#35 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 56 postów

Napisano 21 luty 2017 - 13:43

A po co tu dedukować skoro Wasza administracja sama podaje takie info, trzeba nauczyć ekipę by nie mówiła o wszystkim każdemu...

@Mielnik

Trollowanie nie wychodzi Ci zbyt dobrze, a to nie administracja jest doinformowana tylko Ty. Rzucasz w każdym poście fałszywymi informacjami. Chyba jesteś bardzo zły za to, że wygryzłem Twój kupiony serwer pomocniczy swoim własnym na autorskim oprogramowaniu, który działa obecnie pod okiem innej osoby :).

#36 Vanotek

Vanotek
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów
  • MiejscowoścChicago

Napisano 21 luty 2017 - 14:55

Człowieku, ludzie na ten projekt czekają już dobre pół roku. Jakby ekipa miała łeb na karku zrobiliby beta testy sprawdzając wydajność skryptu, zamiast biegać po swoim forum i cudzych wypisując jaki to oni mają zajebisty skrypt i w ogóle będzie wszystko cacy. Teraz są na bardziej straconej pozycji niż im się wydaje, bo na drugim starcie na pewno nie będzie takiej ilości graczy jak na pierwszym, a jak znów im start nie wyjdzie to będą mogli już to zamknąć - chyba, że pasuje im gra z 40 osobami.

Harvesta to ty nie porównuj tutaj, bo tutaj nikt nawet temu projektowi nie sięga do pięt, nawet jeśli chodzi o innowacyjne rozwiązania, które ten serwer wprowadził swojego czasu (piszę tutaj o harveście przed fuzją z eleską, inne to były zwykłe podróby). Bugi na hajs zdarzały się nawet i u Misiaka, więc masło maślane napisałeś, bo to nie trzyma się nijak stabilnej gry na STABILNYM skrypcie, który nie wypierdala się na plery po wejściu 80 graczy. Po fuzji harvesta z eleską na starcie wchodziło jednocześnie 800 graczy i ten niby zbugowany skrypt się tak prędko nie wyłożył.

Jesteś tak doinformowany, że wysłałem do ciebie złoty puchar zajebiści, prosto z Chicago. Testy były robione, tylko jak taki pantofelek siedzi na forum i tylko patrzy na statusy to się nie dziwie, że jest niedoinformowany. Małe testy jakieś były dokonywane na serwerze, bo na forum pisał bluur chyba, jak i sami działali na serwerze. Tylko jest jeszcze jedna sprawa, taka, że czasami niektóre rzeczy wychodzą po wejściu +100 osób na serwer, a jakby mieli robić beta testy, to zaraz byłby płacz, że komuna i inne duperele. Owszem, narobił się bałagan, ale prawda jest taka, że jak komuś zależy, to zostanie lub wróci, a nie ukrywam - niektórych odejście pójdzie na dobre serwerowi :)

Przechodzą do Harvesta, teraz to nikt mu nie sięga do pięt, ale jak istniał serwer lub upadał to zaraz były teksty, że administracja to taka i owaka, pseudo-skrypter i inne wyzwiska w stronę ekipy - nie były to jednostkowe osoby a grupy. Osobiście nie mam nic do niego, zrobił fajny skrypt, grywalny i wszystko byłoby okej, gdyby nie uważał się za Boga i komentował innych prac w sposób negatywny - robi to praktycznie zawsze. Jednak bardziej do gustu przypadł mi serwer Mariusza znanego jako Mario, na którym grało mi się dużo lepiej, ale jest to tylko moje zdanie, bo nie było też jakoś źle na serwerach GoToDark'a.

Przepraszam, zapomniałem całkowicie, że wróżbita Maciej prowadził chyba lekcje i obdarzył cię magią, która pokazuje ci w kartach za ile ktoś kupił maszynę - nieźle. To jest twój minus, uważasz się za wielkiego speca i komentujesz wszystkich, a sam nie widzisz swoich błędów. Prawdziwy profesjonalista zachowałby się po męsku i widząc "błędy" skontaktował z kimś z ekipy i coś podpowiedział. Taka jest prawda i nie działa to tylko w grach, bo dam ci przykład z życia wzięty - właściciel przedsiębiorstwa pomagał drugiemu, mimo że konkurencja, bo czasami liczy się coś więcej niż własne dobro, ale mniejsza. Żyjesz swoimi zasadami i nikt tego nie zmeni, a nawet raczej nie planuje.

Najbardziej Lubie moment, gdy ludzie płaczą, że scena roleplay umiera, bo serwerów żadnych nie ma lub na słabym poziomie, chłopaki działają przez pięć miesięcy jak nie lepiej, teraz robią wszystko, żeby było okej to, zamiast podnieść na duchu to lepiej wbijać nóż w plecy. Jeżeli razi Was w oczy, że start nie wyszedł w sobotę, to nie wchodźcie na forum, w ten temat i tyle. Ja przypuszczam, jak to będzie, w piątek/sobotę wystartują, będzie wszystko w miarę okej - serwer zacznie ściągać graczy a 60% hejterów przyjdzie z podkulonym ogonem i będzie paliło głupa, że przecież oni ciągle w nich wierzyli.

Nie bez powodu są różne cytaty używane w życiu codziennym, które sprawdzają się, chętnie przytoczę jeden z nich: Fałszywi odejdą przy pierwszym podmuchu niepowodzenia, a prawdziwi zostaną, choćby i przemknęła wichura.

Powtórzę kolejny raz, jest to tylko moja opinia. Nikt się z nią nie musi zgadzać i myślę że dobrze byłoby zostawić już ten temat w spokoju bo robi się tylko niepotrzebny bałagan. Miłego dnia..

#37 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 24 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano 21 luty 2017 - 15:19

@Mielnik

Trollowanie nie wychodzi Ci zbyt dobrze, a to nie administracja jest doinformowana tylko Ty. Rzucasz w każdym poście fałszywymi informacjami. Chyba jesteś bardzo zły za to, że wygryzłem Twój kupiony serwer pomocniczy swoim własnym na autorskim oprogramowaniu, który działa obecnie pod okiem innej osoby :).

W jakiej Ty rzeczywistości żyjesz? Pomocniczy zamknąłem może ponad 3 lata temu i tylko dlatego, że nie widziałem opcji zarobku na takim serwerze. Myślisz, że traktowałem pomocniczy jako poważny projekt? Kupiłem bo miałem hajs i sobie stał przez jakiś czas. Ale wracając do tematu LS Stories, wystarczyło się zabrać profesjonalnie do tworzenia projektu, a nie zwodzić przez 4 miesiące graczy super rzeczami, kiedy ludzie na serwerze mogą poruszać się raz na 60 sekund. Zamiast bawić się w dodawanie setki bezużytecznych nowości, które gracze użyją kilka razy i zapomną o nich to zajmijcie się podstawą skryptu i panelami gry, które są dziurawe jak ser.

#38 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 56 postów

Napisano 21 luty 2017 - 15:59

W jakiej Ty rzeczywistości żyjesz? Pomocniczy zamknąłem może ponad 3 lata temu i tylko dlatego, że nie widziałem opcji zarobku na takim serwerze. Myślisz, że traktowałem pomocniczy jako poważny projekt? Kupiłem bo miałem hajs i sobie stał przez jakiś czas. Ale wracając do tematu LS Stories, wystarczyło się zabrać profesjonalnie do tworzenia projektu, a nie zwodzić przez 4 miesiące graczy super rzeczami, kiedy ludzie na serwerze mogą poruszać się raz na 60 sekund. Zamiast bawić się w dodawanie setki bezużytecznych nowości, które gracze użyją kilka razy i zapomną o nich to zajmijcie się podstawą skryptu i panelami gry, które są dziurawe jak ser.

@Mielnik

Projekt jest tworzony od roku czasu na podstawie feedbacku graczy (z czym się zdecydowaliśmy otworzyć forum parę miesięcy przed startem). Nie sugeruj, że się nie zabieramy za to profesjonalnie, skoro każdy twój projekt nie był brany na poważnie. Posiadamy olbrzymie statystyki i zabezpieczone oprogramowanie, wliczając niedokończone panele serwisu www (panel grup) pod względem funkcjonalności, ale zamierzamy to zrobić tuż po starcie, ponieważ wszystko znajduje się w grze i jest z możliwością edycji grup, jej członków i uprawnień.

Faktycznie popełniliśmy błąd, który własnie naprawiamy. Nie zdołalibyśmy go wykryć bez pomocy tak dużej ilości graczy, dlatego rozgrywka została przeniesiona w przyjemny termin dla nas i naszej społeczności.

#39 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 22 luty 2017 - 09:09

Jesteś tak doinformowany, że wysłałem do ciebie złoty puchar zajebiści, prosto z Chicago. Testy były robione, tylko jak taki pantofelek siedzi na forum i tylko patrzy na statusy to się nie dziwie, że jest niedoinformowany. Małe testy jakieś były dokonywane na serwerze, bo na forum pisał bluur chyba, jak i sami działali na serwerze. Tylko jest jeszcze jedna sprawa, taka, że czasami niektóre rzeczy wychodzą po wejściu +100 osób na serwer, a jakby mieli robić beta testy, to zaraz byłby płacz, że komuna i inne duperele. Owszem, narobił się bałagan, ale prawda jest taka, że jak komuś zależy, to zostanie lub wróci, a nie ukrywam - niektórych odejście pójdzie na dobre serwerowi :)

Takie beta testy to gówno, nie testy. Zapowiada się tydzień wcześniej i robi testy wydajnościowe, żeby potem nie być zdziwionym, jeśli wyjdą pozytywnie to otwieramy na drugi dzień, ew. za 2 dni. Teraz oni sami wbijają sobie nóż w plecy przesuwając start znów o tydzień. Ile gracze mają czekać? Są inne serwery, które dają gwarancję stabilnego działania, ten projekt na razie nie wskazuje niczym na takie działanie.

@edit;

Biję brawo dla administracji za bana, którego wyrwałem za wypowiadanie się w hyde parku. Kolejny krok do walnięcia na plery tego projektu. Powód: przerośnięte ego, tylko jak na razie administracja okazuje wyższość nad graczem.

#40 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 22 luty 2017 - 09:22

Podsumowując, za dużo nieprzemyślanych pierdół zostało dodane, które spowolniły działanie całości :) Wzorując się na net4game chcieliście stworzyć drugiego giganta, na próżno. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników