Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Dołącz] do twórców WoltLab Polska :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rogatek

Rogatek
  • Zasłużony
  • 4 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 18:52

Jeśli jesteś zainteresowany wstąpieniem do naszych szeregów- śmiało, aplikuj. Poniżej przedstawiam dostępne stanowiska oraz oczekiwaną liczbę osób, które chcielibyśmy włączyć do współpracy z serwisem WoltLab Polska.

developer php - 2 lub więcej osób,
grafik - 2 osoby,
tłumacz (ang-pl, lub inne) - 3 lub więcej osób,
moderator - 2 osoby.

Zakres obowiązków przedstawiony zostanie po zgłoszeniu się konkretnego kandydata do mnie na PW tutaj

#2 lordhere

lordhere
  • Uzytkownik forum
  • 31 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 18:54

Ty tworzyłeś panele na mighty?

#3 Rogatek

Rogatek
  • Zasłużony
  • 4 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 19:02

Ty tworzyłeś panele na mighty?

Na Mighty, gdy tam wszedłem były panele Filipa pełne dziur, niedopracowane i w ogóle napisane bez sensu. Napisałem swoje, które były testowane wraz z zabezpieczeniami, które faktycznie podobały się graczom. Mario mnie wykiwał a dalej wiadomo co:P

#4 lordhere

lordhere
  • Uzytkownik forum
  • 31 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 19:13

Na Mighty, gdy tam wszedłem były panele Filipa pełne dziur, niedopracowane i w ogóle napisane bez sensu. Napisałem swoje, które były testowane wraz z zabezpieczeniami, które faktycznie podobały się graczom. Mario mnie wykiwał a dalej wiadomo co:P

Taaa, stamtąd kojarzę Twój nickname. Nie martwisz się o wielką popularność IPB/IPS lub chociażby MyBB?

#5 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 00:11

Taaa, stamtąd kojarzę Twój nickname. Nie martwisz się o wielką popularność IPB/IPS lub chociażby MyBB?

PHPBB, MyBB, vB, IPB to fora o podobnych- rzekłbym takich samych schematach - proste podziały na widoczne kategorie + sidebar. Człowiek, żyjący w pomieszczeniu z czteroma ścianami nie da się tak łatwo przestawić, gdyby musiał zamieszkać w pomieszczeniu o owalnym kształcie ścian.

Tak samo z forum- to jest całkiem inne podejście do tego, w zależności od tego czy użytkownik potrzebuje komunikacji czy po prostu lubi IPB bo tak już fora w większości wyglądają.

WoltLab nie jest darmową wersją- tak jak w przypadku IPB posiada on licencje, która nie jest także tania, lecz możliwości tego silnika są ogromne, zaś potencjał który drzemie w WL pokaże zapewne Rogatek podczas realizacji "adaptacja WL pod forum gamingowe"- panele gracza.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#6 lordhere

lordhere
  • Uzytkownik forum
  • 31 postów

Napisano 02 luty 2017 - 16:19

<p>Jedynym poważnym forum, kt&oacute;re z tego korzysta jest forum metin2.</p>

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników