Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mystic RolePlay

• Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 regay

regay
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 28 April 2016 - 21:30

XaYAcsW.png

Mamy wraz z ekipą do zaprezentowania projekt pod nazwą Mystic RolePlay, a jego typ jest oczywiście jak można po nazwie serwera zauważyć, że "RolePlay". Wiele razy tworzyliśmy projekty które upadały, ale teraz będzie inaczej. Chcemy stworzyć coś swojego, bez jednego pechowego użytkownika, mamy własny styl który estetycznie się prezentuje na forum i zapewne wpadnie wam w oko. Start forum odbędzie się jutro, czyli 29.04.2016 o godzinie 18:00. Mogę także zdradzić że mamy zakupiony skrypt wraz z panelami, ale panele odpalimy wam w drugim newsie który pojawi się jak zdobędziemy liczną ilość graczy, skrypt zakupiliśmy od pewnego użytkownika "Mezirka" który mi go odsprzedał za niską cenę oraz napisał mi, że mogę robić co z nim chce tylko nie mam go sprzedawać i wstawiać do internetu. Start serwera wyliczamy dopiero na pierwszą sobotę czerwca, żebyśmy mogli dopracować troszeczkę skrypt oraz jego anty cheat, żeby było jak najmniej szkodników i by gracze mogli fajnie rozwijać swoje postacie na naszym jak i waszym projekcie. Newsy całego projektu pisze mój współwłaściciel serwera "Regay" który się bardzo troszczy o serwer i graczy oraz chce dla was jak najlepiej tak samo jak cała ekipa projektu. To gracze właśnie tworzą ten projekt, a my tylko wykonujemy swoje obowiązki, a to gracze tworzą całą gospodarkę serwera, bo w końcu gracze liczą się dla każdego z członków ekipy.

Teraz opiszemy krótko ekipę, która jest na ten czas:

Avent - Koordynator, pomysłodawca projektu. Programista HTML/PHP, sponsor.

Regay - Zarządca, grafik serwerowy, opieka techniczna, opiekun ekipy serwera.

All'EyezOnMe - Programista PWN, opieka nad całym skryptem serwera.

Infamous - Webdeveloper, programista HTML/PHP, opieka nad forum.

EviT - Administrator Gry, kontrolowanie rozgrywki na serwerze, tworzenie grup, pojazdów, drzwi, stref, przedmiotów.

Secretive ♥ - Administrator Gry, grupy, strefy, drzwi, obiekty, przedmioty, pojazdy. Kontrolowanie rozgrywki na serwerze, przedsiębiorstwa.

.Wildy - Gamemaster, kontrolowanie wydarzeń eventowych, pomoc techniczna w grze, opieka nad projektami In Character.

Patryk - Gamemaster, opiekun organizacji przestępczych, kontrolowanie rozgrywki na serwerze.

_Comes_ - Supporter, pilnowanie porządku na serwerze.

YounG - Moderator Forum, opieka nad forum, opiekun organizacji publicznych.

Ekipa uległa wielkiej zmianie, ale wszyscy członkowie ekipy rozwiązują swoje obowiązki takie jakie są im przydzielone.

Mystic RolePlay

Pozdrawia Ekipa:

Mystic RolePlay

#2 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 29 April 2016 - 07:22

Jak dla mnie z góry skreśleni za płacz na pawno. Kolejna chwilówka z Danonkiem gdzie będzie się kłócił z Asterkiem. Poziom godny, serio. Godny podstawówki..

#3 regay

regay
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 29 April 2016 - 08:48

Jak dla mnie z góry skreśleni za płacz na pawno. Kolejna chwilówka z Danonkiem gdzie będzie się kłócił z Asterkiem. Poziom godny, serio. Godny podstawówki..

Chciałbym Ciebie poinformować, że użytkownika Asterek nie ma w naszej ekipie i nie będzie póki ja tutaj jestem. I nie oceniaj pochopnie całej ekipy, skoro nawet mnie nie znasz.

#4 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 29 April 2016 - 12:49

Chciałbym Ciebie poinformować, że użytkownika Asterek nie ma w naszej ekipie i nie będzie póki ja tutaj jestem. I nie oceniaj pochopnie całej ekipy, skoro nawet mnie nie znasz.

Nie napisałem, że Asterek jest w ekipie. Na forum pawno.pl Danonek robi burdę z Asterkiem, więc na Waszym forum będzie podobnie. Nawet jeśli nie z nim, to i tak Danonek znajdzie sobie kompana do kłótni, bo nie potrafi się powstrzymać i jest strasznie podatny na prowokacje. A niby '97.. Oceniam całokształt, nie jedną osobę. Wyobraź sobie to tak. Ktoś stworzył firmę, ale zbankrutował po tygodniu. Później się poznajecie i razem tworzycie firmę. Tak to wygląda z mojej perspektywy - źle. Powodzenia. ;)

#5 vlwot

vlwot
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 29 April 2016 - 15:59

EviT - Administrator Gry

xddd

#6 Vertolio

Vertolio
  • Uzytkownik forum
  • 62 postów
  • MiejscowoścRoztocze

Napisano 29 April 2016 - 17:26

Legenda głosi, że dalej płacze na m-ls, po 18 już jest, 4um wyłączone. IPB nulled, nice...

#7 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 29 April 2016 - 19:46

Legenda głosi, że dalej płacze na m-ls, po 18 już jest, 4um wyłączone. IPB nulled, nice...

Ten Detectiv twierdził że ma licencje ipb.

Na konkurencyjnym forum napisał, że zakupią licencję.

Gościu lubi kręcić, każdy wie, że to nulled ;)

#8 regay

regay
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 29 April 2016 - 21:59

Ten Detectiv twierdził że ma licencje ipb.
Na konkurencyjnym forum napisał, że zakupią licencję.
Gościu lubi kręcić, każdy wie, że to nulled ;)

Przecież mówił, że aktualnie nie posiadamy licencji IPB, ale mamy w planach ją kupić. Start forum przekładamy na jutro, do południa jakoś. Musieliśmy nieco poprawić panel gracza.

Edit: Licencja już zakupiona!

#9 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 30 April 2016 - 07:04

Przecież mówił, że aktualnie nie posiadamy licencji IPB, ale mamy w planach ją kupić. Start forum przekładamy na jutro, do południa jakoś. Musieliśmy nieco poprawić panel gracza.

Edit: Licencja już zakupiona!

hahaha, jasne jasne.

Sam oświadczył, że brak licencji na konkurencyjnym forum. Za późno, ips mi odpisał na emaila, że się wami zajmą.

#10 regay

regay
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 30 April 2016 - 08:20

Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, udowodnię Ci to po prostu.

https://scr.hu/eGagwZ

Edit: Forum otwarte, zapraszamy do rejestracji.

#11 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 30 April 2016 - 10:33

To jest licencja pana Mezira.

Nawet licencja jest pod inny adres, pozdrawiam.

#12 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 30 April 2016 - 11:10

Cezet / Garreth to Regay
Amfidiusz (ich pawner)
Wildy - Gabbio
Candy - Toms Garder
Avent - Detecti

#13 regay

regay
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 30 April 2016 - 14:14

Cezet / Garreth to Regay
Amfidiusz (ich pawner)
Wildy - Gabbio
Candy - Toms Garder
Avent - Detecti

Pochwaliłeś się tym na każdym forum, zadowolony w końcu? Dało Ci to na tyle satysfakcji by odjebać się od nas? Czy dalej będziesz zakładał masy kont na naszym forum i twierdził jakimi to nie jesteśmy pseudolami?

https://scr.hu/eGPk44

POZDRAWIAM MISTRZU. Jesteś najbardziej ogarnięty z nas wszystkich. XD

#14 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 01 May 2016 - 11:33

Przecież to nie oznacza, że masz zakupioną licencję. Nawet adres forum jest inny. :D

#15 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 02 May 2016 - 16:32

Hahaha, zgłosiłem ich i jakiś gościu z ipsu (profil istniał jego w ipsie także) i napisał o nielegalnej wersji ich forum.

Zbanowali go XDD.

#16 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 02 May 2016 - 17:23

Hahaha, zgłosiłem ich i jakiś gościu z ipsu (profil istniał jego w ipsie także) i napisał o nielegalnej wersji ich forum.

Zbanowali go XDD.

Dlaczego jesteś na tyle żałosny, że próbujesz kogoś udupić? Najlepiej byłoby gdybyście razem poszli pobawić się w piaskownicy, bo internet Wam mózgi lasuje.. Czysty ból dupy..

#17 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 02 May 2016 - 22:42

No taka gówno wojna wewnątrz już wiele mówi o tym pojekcie. Zamiast o postępach rozmawiamy o wojnach.

#18 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 03 May 2016 - 10:00

Ekipa projektu szanuje właściciela.

RNPN03Y.jpg

#19 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 03 May 2016 - 10:03